Hoşgeldiniz!

salakça

Türk Kızlarından Alternatif Çikolata Reklamı 00:36
Türk Kızlarından Alternatif Çikolata Reklamı 5.807 izlenme - 6 ay önce Sonuna kadar izleyemediğim bu videoyu sizin seveceğinizi düşünerek burada paylaşmak istedim.
Elini Kayınvalidenin Eteğinin Altına Sokan Damat 02:07
Elini Kayınvalidenin Eteğinin Altına Sokan Damat 31.038 izlenme - 2 yıl önce Gözünü bağladığı damattan çorabını çıkarmasını isteyen gelin kendi yerine annesini oturtunca olanlar oldu. Kayınvalidesinin külotlu çorabını çıkarmaya çalışan damat gözleri açılınca utancından şok geçirdi.
Sevişme Başlatan Cümleler -  Scorp 06:45
Sevişme Başlatan Cümleler - Scorp 12.808 izlenme - 1 yıl önce En az periscope kadar ünlenen scorp uygulamasi yeni bir tartışmaya gebe oldu. Bakalım.
Siri'ye Şehadet Getirtmek 02:08
Siri'ye Şehadet Getirtmek 19.157 izlenme - 1 yıl önce Sözler köşkünden fatih yağcının Apple yazılımı Siri'ye şehadet getirtmesi, ibret alarak izliyoruz.
Üst Düzey Bir Espri Yapan Çocuk 00:38
Üst Düzey Bir Espri Yapan Çocuk 10.478 izlenme - 1 yıl önce Tahminimce videodaki eleman başta bunları trolleyecekti fakat çocuğun böyle bir espri yapacağını tahmin edemedi. Bu arada videoyu izledikten sonra mizah seviyesinizde 0'a varan bir düşüş yaşacakcak baştan ayıktırayım.
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 02:05
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 20.448 izlenme - 1 yıl önce Her gece düzenlenen bir tarikat partisi sizlerle. Araştırmalarım sonucunda cumartesi günleri düzenleniyormuş. pilavlı ve şerbet ikramlı. Ara sıra bende gitmeyi düşünmüyorum değil. Saçma ama güzel bir eğlence olsa gerek.
Kerimcan Durmaz'ın Hayranlarına Yaptığı Kıç Dansı 01:00
Kerimcan Durmaz'ın Hayranlarına Yaptığı Kıç Dansı 8.479 izlenme - 1 yıl önce İnternet fenomeni Kerimcan Durmaz'ın salakça bir çok videosunu izlemişizdir. İşte bu videoların son örneği de kıçını bir o yandan bu yana sallayarak hayranlarına sergilemek.
Amaçsız Çocuklardan Amaçsız Videolar ( 195) 04:42
Amaçsız Çocuklardan Amaçsız Videolar ( 195) 10.119 izlenme - 1 yıl önce Amaçsız çocuklardan oluşan ve kendi oluşturdukları ring etrafında çektikleri videolar ile kendi fight club'larını yapan gruptan amaçsız ve anlamsız bir video. Not: Lan be ne izledim ? Video yüklenmedi ise adresi: https://www.facebook.com/nebeklion/videos/1986392091586605/
Kaza Geliyorum Der - Komik Video Serisi 10:22
Kaza Geliyorum Der - Komik Video Serisi 16.796 izlenme - 3 yıl önce Birbirinden komik, eğlenceli, saçma, salakça, aptalca hareketler; düşmeler, gereksiz denemeler... İnsanlığın sınırlarıını zorlayan hareketler. :)
14 Dakikada Bir Kapıyı Açamamak 14:22
14 Dakikada Bir Kapıyı Açamamak 2.896 izlenme - 8 ay önce Romanya'da uyuşturucu satıcılarına şafak operasyonu düzenleyen polis, girmek istedikleri dairenin kapısını açamayınca polisler tam bir fiyasko yaşıyorlar. açmak istedikleri kapı çetin ceviz çıkıyor. Akabinde görüntü alan haber kanalının istenmedik eleştirilerine maruz kalıyorlar. izliyoruz efendim.
FIFA 2017 Hatalarını Gerçek Hayata Uyarlamak 02:04
FIFA 2017 Hatalarını Gerçek Hayata Uyarlamak 2.305 izlenme - 6 ay önce FIFA 2017'de yer alan saçma salak hataların gerçek hayata uyarlanmasıyla ortaya çıkan görüntüleri izliyoruz.
Sakallı Erkek mi Sakalsız Erkek mi? 02:00
Sakallı Erkek mi Sakalsız Erkek mi? 3.742 izlenme - 10 ay önce Her biri birer Adriana Lima olan ablaların sakallı erkek mi, sakalsız erkek mi tartışmasını izliyoruz.
Ünlü Biri Nasıl Kız Tavlar? (Vivox) 02:39
Ünlü Biri Nasıl Kız Tavlar? (Vivox) 6.219 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar vivox ergenleri yine fake olduğu aşikar flash tv oyunculuğu içeren saçma sapan bir video ile karşımızda,video açıklamasına da şu not girilmiş:"Yalnız dikkat edin 20 tanede 1 kişi düşüyor bu tuzağa. Ünlü olduğun halde bile bakmayabilirler yani" gerçekten komedi,yersen!
Psikoloji Bozmalık Bir Garip Animasyon 01:23
Psikoloji Bozmalık Bir Garip Animasyon 3.484 izlenme - 1 yıl önce Valla ben de anlamadım, aralıksız 30 dakikadır izliyorum. Bunu yapan arkadaş neyi anlatmak istedi, neden böyle bir şey yaptı, bilmiyorum. Ama bildiğim tek bir şey var birkaç kez üst üste izleyince garip bir etki yarattığı...
20 Euro İçin Ölü Sincap Yemek 01:39
20 Euro İçin Ölü Sincap Yemek 2.894 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşları ile ölü sincabı yemek için 20 Euro ya iddiaya giren sığır. Videoyu aldığım site bu kişinin acilen bir hastaneye gidip antibiyotik tedavisine başlamasını tavsiye etmiş.
Bir Kase Tuz Yemek 08:55
Bir Kase Tuz Yemek 4.071 izlenme - 2 yıl önce Bu abimiz yenmeyecek şeyleri yemesiyle ünlüdür. Açıkcası izlerken benim boğazım kurudu ama adam löp löp yuttu tuzu. 2. dakikada yemeye başlıyor, iyi seyirler.
One Way or Another Cover - Yağmur Üçkardeş 03:28
One Way or Another Cover - Yağmur Üçkardeş 1.533 izlenme - 1 yıl önce Yağmur Üçkardeş'in yorumuyla One Way or Another şaarkısına yaptığı cover çalışmayı dinliyoruz.
Sevda Demirel-Gökhan Beni Yiyecek 05:27
Sevda Demirel-Gökhan Beni Yiyecek 2.894 izlenme - 2 yıl önce Ece Erken'in Aşk Oyunu programına katılan Sevda Demirel'in zor anları..Yarı çıplak olan üç erkekle, karanlık bir odada elma yemek zorunda kalan Sevda çıkmak için kırk takla atıyor.
Dabbe ile Dalga  Geçen Kızın Sonu 01:09
Dabbe ile Dalga Geçen Kızın Sonu 2.705 izlenme - 2 yıl önce Dabbe ile dalga geçen kızımızın başına bakın neler geliyor. Fakat ekranın alt kısmında ki çekim hatasına dikkat.
Şiddetli Rüzgar Karşısında Su İçmeye Çalışan Adam 01:03
Şiddetli Rüzgar Karşısında Su İçmeye Çalışan Adam 2.665 izlenme - 2 yıl önce İzlanda'nın şiddetli rüzgarının gücünü bizlere kanıtlamak isteyen adam su içmeye çalışıyor.
Seri Küfür Eden Bitirim Kezban 2 01:17
Seri Küfür Eden Bitirim Kezban 2 4.026 izlenme - 3 yıl önce Tahminimce Ankaralı Zurgut ve küfürbaz gözlüklü bir erkeğin çiftleşmesinden olan bu kızı birisi çok kızdırmış. Gerçi kız mı onu da tam kestiremedim, erkek cinsel organı olduğundan bahsediyor bir kaç cümlesinde. Saçını kazıtsan bizim mahallenin bebeleri forvete bile koyabilir mahalle maçında. Benim bile kullanmadığım küfürleri ediyor. Çevresinden mi, ailesinden mi kaynaklanıyor bu tavırları bilemem. Ama günümüz ergenlerinin git gide kötüleştiği aşikar. Bu tip ergenlerin anatomisini, kimyasını araştıranlar için bulunmaz , eşsiz bir kaynak değerinde videodur. Sitede ki diğer seri küfür etme videosuna da buradan ulaşabilirsiniz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/145118/seri-kufur-eden-bitirim-kezban
Göt Vasıtasıyla Muz Soymak 01:09
Göt Vasıtasıyla Muz Soymak 3.520 izlenme - 3 yıl önce madem ki japonum(çin, kore farketmez hepiniz japonsunuz işte) neden fantastik şeyler yapmıyorum düsturunun görsele gelmiş hali. benim anlamadığım; böyle bir şey bir canlının aklına nasıl olur da gelir, bu ne tür bir yarışmadır. lütfen evlerinizde denemeyiniz, araya kaçıyor. bir arkadaş.
Eşeğe Acı Biber Yedirmek 00:44
Eşeğe Acı Biber Yedirmek 2.109 izlenme - 2 yıl önce Hangi ülkede çekildiği bilinmeyen görüntülerde ellerine kamera alan bir grup, eşeğe acı biber testi yapıyor. Dünyanın en acı biberlerinden biri olarak bilinen naga'yı yiyen eşek bir anda anırmaya başlıyor.
Dünyayı Uyaran Uzaylı - Akıllı Para 05:20
Dünyayı Uyaran Uzaylı - Akıllı Para 1.768 izlenme - 2 yıl önce Hükümet Nakit parayı kaldırır (Nakit Para Geçmez ise) 1- Mecburen;Terörist ya Hesabını Kullanır tutuklanır ya ülkeyi terk eder.! 2- Vatandaşın hesabı Açlık sınırının altına düştüğünde bilgisayar alarm verir, ona yardım fonundan para aktarılır, Hem yardım kurumlarına giden para asalaklar tarafından hortumlanmaz - hem bir elin verdiğini öteki el bilmez - hem de dilenci görerek insanlığımızdan utanmayız. 3- Bugün şifreyi kırarak nakit (salak parayı) çekip bir yerlere gizleyip dilediği gibi harcayan hacker da başka asalaklar, sırtımızdan geçinemezler. Çünkü; bize ait olan akıllı parayı kainatın hiç bir yerine gizleyemez, dilediği gibi harcayamazlar. 4 – Kullandığımız para akıllı olacağından; dünyada ne kara para – ne rüşvet - ne yoksulluk - ne yolsuzluk kalır! Not : Bankalara mahkum değiliz herkeste cep telefonu sms var
Yılmaz Güney - Bağımsız Kürdistan İstiyorum 03:45
Yılmaz Güney - Bağımsız Kürdistan İstiyorum 1.133 izlenme - 2 yıl önce '' Kürt işi '' kategorisi olmadığı için salakça kategorisini seçtim.
İslami Stand up (Çakma Cem Yılmaz İçerir) 01:57
İslami Stand up (Çakma Cem Yılmaz İçerir) 2.498 izlenme - 3 yıl önce İslami kesime standp up gösterileri yapan ve her hareketi buram buram cem yılmaz kokan abimiz bize islami bir fenerbahçe Galatasaray anısını anlatıyor..Ben izledim ibret aldım sizde izleyin canım kardeşlerim..
İnsanlık Tarihinin En Aptalca Trafik Kazası 01:01
İnsanlık Tarihinin En Aptalca Trafik Kazası 2.893 izlenme - 3 yıl önce Koskoca ve de bomboş bir otopark, son model bir mercedes ve de bir adet golf arabası. Bütün bunlar bir araya geldiğinde nasıl bir kaza olur, nedeni nedir anlamak güç. Sitemizin değerli bilim insanlarını (içerik beğenmeyip virvir edenler) göreve çağırıyoruz, atom parçalamayı ve dünyayı kurtarmayı bir kenara bırakıp bu gizemi aydınlatın lütfen...
Takipçi için Bocek Yeme Kapışması 19:55
Takipçi için Bocek Yeme Kapışması 1.289 izlenme - 2 yıl önce Bu arkadaşları severim ama abicim böcek yemek nedir ya bu neyin kafası?
Beş Saniyede Adam Bayıltmak 00:47
Beş Saniyede Adam Bayıltmak 1.300 izlenme - 3 yıl önce birbirini bayıltmak bir zamanlar gençler arasında popülermiş, bende bu videolar arasında en güzelini sizinle paylaşayım dedim.. benden tavsiye; sakın denemeyiniz,mazallah hayatınızın geri kalanını bu arkadaşlar gibi gerizekalı olarak geçirebilirsiniz..
Bebek Barbie Ken Olmak İçin Estetik Olan Adam 01:18
Bebek Barbie Ken Olmak İçin Estetik Olan Adam 881 izlenme - 2 yıl önce Estetik ameliyat bağımlısı Brezilyalı Rodrigo Alves, Bebek Barbie Ken gibi görünmek için yaklaşık 360,000 TL harcamış.