Hoşgeldiniz!

salar

Tuz Gölünde Kaykay Kaymak 04:36
Tuz Gölünde Kaykay Kaymak 1.150 izlenme - 2 yıl önce Başlık sizleri yanılmasın.Bahsi geçen göl Bolivya'da bulunan dünyanın en büyük tuz gölü olan Salar De Uyuni'dir.3 genç kaykaylarını(longboard) alıp uzun bir yolculuğa çıkmışken bu güzel göle uğramayı da ihmal etmemiş.Maceralarının diğer bölümlerini merak edenler "Long Treks" diye aratabilir.
Salar Ka Vin New Clip 2012 HD 03:34
Salar Ka Vin New Clip 2012 HD 1.930 izlenme - 5 yıl önce Helgord New Clip kechke Islam Zaxoyi grupa govende ya devera berwaeiyan dalal abdollah zaxoyi u islam zaxoyi ayobzaxoy semir ebdulah samir abdulha narina kurdi Dashni Murad Xero Abbas Koma Rojin ciwan haco koma rojhat Nazdar Ciziri muzek delal tv kurd zaxoy zaxoli zaxo zaxoyi zakho duhok silemany vin tv kerkuk Eziz Weysi Azizi Weysi hesen sharif evin avin Akre Amediye Kanal 4 Ebdull Qehar zaxoyi imad Kakilo Melek Rojhat arbil malak rojhat Xelo u Celo Sivan Perwer diyar dersim hasan sheriff xelin xalil zekeriya zakariya Serbest Maltyi sheban sileman shaban Zerevan zaxoyi Delal Zaxoyi ayaz Yusif Haci Zaxoyi IslamZaxoyi erdewan zaxoyi ardawan Evin Jin u Jiyan Nina Cemal Heval Ibrahim haval Karwan Kamil Aramo Show bilind Ibrahim bilind ibrahim Qamishlo serhed Diyarbakir dirke soran memu zin Kurdish kurdi amed dilshad zaxoyi Eyaz Yusif sileman guli Narin Feqe 4 Chira Tv Cotiyar Zaxoyi karwan hawramay ayob ali eyub eli Sehribana Kurdi duhok tv art barzan nawroz newroz loka zahir serhedo sarhado Leila feriqi Hozan kawa Semir Abdullah Mzhden Salih Vina farshid Chopy Fetah Sherif qeyran semel Herdi Selah Goran Salih Faris gabari mihemed shexo Hozan Van cizira botan dil zoya Hesen sherif u Mihemed Taha Akreyi
Şen Olasin Ürgüp 04:58
Şen Olasin Ürgüp 2.253 izlenme - 9 yıl önce güzel bİ foto klİp
Emre Aydın____ Kalan Salar 04:33
Emre Aydın____ Kalan Salar 1.863 izlenme - 9 yıl önce emre aydın____ kalan salar
Gökhan Türkmen 05:07
Gökhan Türkmen 696 izlenme - 7 yıl önce rüya gibi bir slayt
iran - dastan ensemble and salar aghili 04:17
iran - dastan ensemble and salar aghili 499 izlenme - 8 yıl önce dastan ensemble and salar aghili (alamut1@hotmail.de)
Bu Dünyada Olduğuna İnanamayacağınız Muhteşem Yerler 02:43
Bu Dünyada Olduğuna İnanamayacağınız Muhteşem Yerler 228 izlenme - 2 yıl önce Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bugün sizlere Bu Dünyada Olduğuna İnanamayacağınız Muhteşem Yerlerden bahsedeceğim.dizi film tadında sahte arap kanalında iyi seyirler. SAHTE ARAP kanalına abone olmak için Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Salar De Uyuni, Bolivya Yağmur mevsiminde tuz gölü bir anda dünyanın en büyük aynasına dönüşüyor. Salar Gölü birçok antik küçük gölün birleşimi ile oluşmuş. Tuzlu yüzey o denli yansıtıcı ki uydular tarafından sinyal yansıtmak için bile kullanılıyor. Tianzi Dağları, Çin Bu uzun ve ince dağlar öylesine dünyadışı görünümlü ki James Cameron ‘ın AVATAR filminde de kullanılmış. 380 milyon yıl önce su altında oluşan bu dağların uzunlukları 1000 metreye kadar çıkabiliyor. Sentinels of the Arctic, Finlandiya Bu tepeler aslında buz ve kar kaplı dev ağaçlar. Bu görüntü genelde -40 ve -15 santigrat arası soğukluklarda kışları oluşuyor. Reed Flute Mağaraları, Çin 1200 yıldır Çin’in en popüler çekim merkezi olan 240 metre boyundaki mağara sistemleri suyun erozyonu ile oluşmuş. Antelope Kanyonu, Arizona, Amerika Bu kanyon akarsuyun milyonlarca yıldır derin ve dar bir alanı aşındırmasıyla oluşmuş. Bigar Waterfall, Romanya 8 metreden akan bu şelale, dünyanın en güzel şelalelerinden birisi olarak kabul edilmiş. Grand Prismatic Hot Spring, Wyoming Grand Prismatic Hot Spring Amerika’nın en büyük sıcak kaynak suyu. Kaynak suyunun bu canlı ve parlak renkleri içinde yaşayan mikropların ve bakterilerin renk pigmentlerine sahip olmasıyla açıklanıyor. Turquoise Ice, Baykal Gölü, Rusya Baykal Gölü dünyanın en eski temiz su kaynağı içeren gölü. Kışları bu göl donar, ama su o kadar temiz ve berraktır ki yüzeyin 40 metre altını çok net görebilirsiniz. Mart ayında buz, don ve güneş buz kabuğunda kırılmalara neden olur ve Turkuaz buz parçaları halini alır.
İliceli Ve Salar Köylü Deliiiler :)) 02:16
İliceli Ve Salar Köylü Deliiiler :)) 441 izlenme - 9 yıl önce bayram değil seyran değil bu zurna sesi bu gençleri neden bu kadar ateşledii..!!
Hafız Ramazan Salar - Kur`anı Kerim Tilaveti 05:31
Hafız Ramazan Salar - Kur`anı Kerim Tilaveti 121 izlenme - 4 yıl önce Kur`anı Kerim Tilaveti
Doğan Salar 02:23
Doğan Salar 114 izlenme - 6 yıl önce
Nadir Salar 04:10
Nadir Salar 86 izlenme - 3 yıl önce Üflediler Söndüm
AdNan SaLar  Orhan bars  seNsiz bu kaLp ATmıyor . . 02:38
AdNan SaLar Orhan bars seNsiz bu kaLp ATmıyor . . 83 izlenme - 6 yıl önce
Konserde Sahne Bir Anda Çöktü 00:27
Konserde Sahne Bir Anda Çöktü 5 izlenme - 2 ay önce İranlı sanatçı Salar Aghili, Amol şehrinde verdiği konserin sonunda, kendisini ayakta alkışlayan seyirciye ekibiyle birlikte teşekkür etmek istemişti ki olanlar oldu. Sahnenin üzerine oturtulduğu platform bir anda çöktü.
Salar Asid - Narn 07:35
Salar Asid - Narn 86 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ozgurluksarkilari