Hoşgeldiniz!

saldıray

Saldıray Abi - Geçen Senin gibi Bir Arkadaşla Burda Sevişiyoz 03:54
Saldıray Abi - Geçen Senin gibi Bir Arkadaşla Burda Sevişiyoz 5.788 izlenme - 2 yıl önce Her kuşağın bildiği Saldıray abimizi sevişerek izliyoruz.
Var mı Kendiyle Sevişmiş Biri? - Saldıray Abi 06:57
Var mı Kendiyle Sevişmiş Biri? - Saldıray Abi 4.171 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’nin ilk seyircili sitcomu olan Bir Demet Tiyatro’da orta sınıf bir işçi ailesinin yaşadıkları, ailenin 30 yaşlarındaki işsiz ve bıçkın oğlu Mükremin, sivri dilli ve zeki kız kardeşi Lütfiye, fantezileriyle oduncunun karısı Feriştah gibi karakterler aracılığıyla izleyiciye aktarılır.
saldıray durgun işlemeyen yatak yaylanmaz 05:46
saldıray durgun işlemeyen yatak yaylanmaz 6.693 izlenme - 6 yıl önce
Saldıray Abi - Sevişmek İstemiyorum Gardaşım 00:39
Saldıray Abi - Sevişmek İstemiyorum Gardaşım 4.066 izlenme - 3 yıl önce Ne asabi bir insan yaa. Sevişmek istemiyom gardaşım zorlan değil ya Allah Allah yaa. Bu işler karşılıklı bir arz talep dengesi içinde olur. Ben isteyecem, sen isteyecen, sonra ortam müsait olacak, öyle. Ben buraya hasta ziyaretine gelmiş bir insanım.
Bir Demet Tiyatro ( Jenerik ) 01:49
Bir Demet Tiyatro ( Jenerik ) 1.675 izlenme - 2 yıl önce Tiyatroya gitme kültürünün yok olmaya yüz tuttuğu dönemlerde bizi televizyon üzerinde tiyatro sevgisi aşılayan dönem belki görüp görebileceğimiz en muhteşem tiyatrolardan biri olan Bir Demet Tiyatro'nun hangimiz en az bir bölümünü izlemedik ki ?
Baktat Çorba Reklamı - Saldıray Durgun 01:00
Baktat Çorba Reklamı - Saldıray Durgun 805 izlenme - 3 yıl önce Avrupadaki gururumuz Baktat gurbetçilerimizin en yakın dostu olmaya devam ediyor. Sıcak ve samimi reklamlarıyla içimizi ısıtan ve sofralarımızdan eksik olmayan Baktat mamüllerinin bu reklamında heba ettiği oyucumuz ise namı değer Saldıray Durgun, yani Settar Tanrıöğen. Coca cola'yı bile kıskandıracak bir metine sahip bu reklamın kırılma noktası ise 0:28'dir.
Gemilerin Kardeşliği 13:55
Gemilerin Kardeşliği 732 izlenme - 2 yıl önce 23 Haziran 1941'de Akdeniz'de batan Refah Şilebi, Çanakkale'de 14 Temmuz 1942'de batan Atılay ve 4 Nisan 1953'te batan Dumlupınar denizaltılarının ortak noktalarının anlatıldığı belgesel.
yan yan isyan .. 00:28
yan yan isyan .. 540 izlenme - 8 yıl önce saldıray boğalı !!
Gelibolu'nun Gönül Erleri 08:54
Gelibolu'nun Gönül Erleri 2.333 izlenme - 9 yıl önce gelİbolu'nun gönül erlerİ
:~:saldiray:~:(Seü) 6 Kişiye Tek Kişi 02:18
:~:saldiray:~:(Seü) 6 Kişiye Tek Kişi 781 izlenme - 8 yıl önce baktım orda duruyorlar gidim batirim dededim 3 tanesini batırdım bir tanesini daha batıracaktım gülle bitti mecbur ben battım.
İlk Denizaltımız TCG Atılay (1939) 00:29
İlk Denizaltımız TCG Atılay (1939) 281 izlenme - 3 yıl önce Bu sınıftaki 4 denizaltılarımızın isim babaları Atatürktür. Diğerleri Saldıray, Batıray, Yıldıraydır. Atılay 80 metre boyunda ve 52 mürettebat kapasiteli yapıldı. Videoda Taşkızak Tersanesi'nde inşa edilerek 1939 yılında hizmete girmesini gösterir kayıt yer almaktadır. 5. saniyede gözüken Nazi bayrağı da dönemin Alman bayrağı olup, yüklenici firma Alman Krupps firmasıdır. 4 adet sipariş verilen A sınıfı denizatılardan 2'si Almanya'da diğer 2'si Türkiye'de Taşkızak Tersanesinde yapılmıştır. Fakat küçük bir not: TCG Batıray’a Almanlar tarafından el konmuş ve Türkiye'ye verilmemiş. İyi seyirler arkadaşlar...
Beşiktaşlı Uğul Boralın Babasının Cenazesi Toprağa Verildi 01:14
Beşiktaşlı Uğul Boralın Babasının Cenazesi Toprağa Verildi 54 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaşlı futbolcu Uğur Boral'ın vefat eden babası Saldıray Boral'ın cenazesi, Zile'de toprağa verildi. Daha fazla haber için www.izlesene.com/sondakikacom kanalına abone olabilirsiniz...
Uğur Boralın Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı 01:18
Uğur Boralın Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı 29 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaşlı Uğur Boral'ın 63 yaşında hayatını kaybeden babası Saldıray Boral, Tokat'ın Zile ilçesine bağlı Büyükkarayün köyünde toprağa verildi.
Uğur Bora'lın Acı Günü 00:34
Uğur Bora'lın Acı Günü 6 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaşlı futbolcu Uğur Boral’ın babası Saldıray Boral hayatını kaybetti. Daha fazla haber için www.izlesene.com/sondakikacom kanalına abone olabilirsiniz...