Hoşgeldiniz!

saldırma

Durduk Yere Saldırmak 00:36
Durduk Yere Saldırmak 8.817 izlenme - 1 yıl önce Otoparkta yürüyen yaşlı amca karşıdan gelen bir canavar nedensiz yere yaşlı adama saldırıyor 27.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Durdur Yere Saldırmak" başlıklı videoyu izleyin.
Mehmetçik'e Saldıran Hdp Milletvekili 00:30
Mehmetçik'e Saldıran Hdp Milletvekili 4.341 izlenme - 1 yıl önce Karşısında zorla oyunu aldığı koyunlar var zannediyor demek ki Ferhat Encu, itip kakmaya çalışıyor. Askerler ayarı verince de zırlıyor. Arkadan gelen ses, bir kürtçü ağlıyor gözleri yaşlı: Milletvekili o milletvekili ühühü. Ağlama lan. Ne oldu gece uyurken saldırmaya benzemiyor mu?
Sahibini Ordu Gibi Koruyan Köpek 00:55
Sahibini Ordu Gibi Koruyan Köpek 5.607 izlenme - 2 yıl önce Köpek öyle bir eğitilmiş ki adeta bir ordu gibi koruyor sahibini. Keşke benim de böyle bir köpeğim olsaydı, ama hiç ölmesin. O nasıl cümle lan.
Kızgın Boğa'nın Hareketsiz Duran Kalabalıkta Saldırma Olasılığını Test Etmek 00:56
Kızgın Boğa'nın Hareketsiz Duran Kalabalıkta Saldırma Olasılığını Test Etmek 733 izlenme - 5 ay önce Meksika’da çekilen görüntülerde kızdırılmış boğa hareketsiz kalabalığın içine bırakıldı.Boğalar kızdırılmadığı sürece saldırmayacağının kanıtını gözler önüne böyle serildi
Hakemin Üzerine Yürüyüp Taraftara Saldıran Antrenör 02:20
Hakemin Üzerine Yürüyüp Taraftara Saldıran Antrenör 1.179 izlenme - 9 ay önce Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi B Grubu’nda Urla Pera’nın Ekiz Yumurta Foça Basketbol’u konuk ettiği maçta, ev sahibi ekibin başantrenörü Hakan Yiğit, salonu adeta birbirine kattı. Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi B Grubu’nda Urla Pera ile Ekiz Yumurta Foça Basketbol’un mücadele ettiği maçta olaylar çıktı. Olayların baş aktörü ise ise bu kez taraftarlar değil, Urla Pera Başantrenörü Hakan Yiğit oldu. Ekiz Yumurta Foça Basketbol’un 66-62 galip geldiği maçın ilk periyodunun son dakikalarında verilen kararlara tepki göstererek başhakem Ensar Murat Giçi’nin üzerine yürüyen ve “Bana bak, adam gibi hakemlik yapın” diyerek hakaretler savuran Urla Pera’nın Başantrenörü Hakan Yiğit, hakemler tarafından diskalifiye edildi. Karşılaşmanın kalan dakikalarını tribünden takip eden Yiğit, mücadelenin devre arasında hakemlere ve rakip takıma tehditkar sözler sarf ederken, üçüncü periyotta ise konuk takım taraftarlarına saldırdı. Bu sırada Urla Pera’nın yardımcı antrenörü de tribüne çıkıp olaylara müdahil oldu. Karşılaşma, güvenlik güçlerinin olayları yatıştırması ve Hakan Yiğit’in salon dışına çıkarılmasından sonra devam edebildi.
Kızgın boğanın saldırma anı 00:48
Kızgın boğanın saldırma anı 2.101 izlenme - 3 yıl önce İspanya'da bir sokakta düzenlenen boğa güreşinde yol kenarında duran sarhoş adama kızgın bir boğanın saldırma anı amatör kameralar tarafından kaydedildi .
Yılan Adama Böyle Saldırdı  00:38
Yılan Adama Böyle Saldırdı 437 izlenme - 2 yıl önce Yılan adama böyle saldırdı Evinin garaj kapısını açmak isteyen adam büyük şok yaşadı. Yılan, adamın üzerine zıplaya zıplaya geldi. Yılanı son anda farkeden adam, kendini son anda kurtardı. Yılan ise kaçarak gözlerden kayboldu.
Jaguar'ın acımasızca saldırması 00:54
Jaguar'ın acımasızca saldırması 1.659 izlenme - 4 yıl önce Jaguar'ın acımasızca saldırması
Sokakta Terör Estiren Adamın Elindeki Kılıçla Yoldan Geçen Araçlara Saldırması 02:15
Sokakta Terör Estiren Adamın Elindeki Kılıçla Yoldan Geçen Araçlara Saldırması 169 izlenme - 1 yıl önce Kaliforniya'da gerçekleşen olayda elinde kılıç olan adam esip gürledikten sonra yola elindeki şişeyi atıyor. Daha sonra da oradan geçen araçlara elinde kılıca/palaya benzer aletle vurmaya başlıyor.
Köpeklerin Koyun Sürüsüne Saldırma Anı Kamerada 00:37
Köpeklerin Koyun Sürüsüne Saldırma Anı Kamerada 43 izlenme - 3 ay önce BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde otlayan koyun sürüsüne saldıran köpekler 1 koyunu telef etti. Köpeklerin saldırı anı bir kişi tarafından görüntülendi. Olay, Kemalpaşa Mahallesi Hicran sokaktaki belediyeye ait korulukta meydana geldi. Ekrem Adak tarafından otlaması için koruluğa bırakılan koyun sürüsüne başıboş köpekler saldırdı. Sayıları 10'u bulan köpekler, koyunlardan birini parçaladı. Kanlar içinde kalan koyunu gören mahalle sakinleri köpekleri uzaklaştırmaya çalıştı. Çevre sakinleri köpekleri uzaklaştırıp sürü sahibi Adak'a haber verdi. Olay yerine gelen Adak, köpek saldırısına uğrayan koyunun bir arkadaşına ait olduğunu ve kendisinin otlattığını belirterek, belediyenin önlem almasını istedi. Köpeklerin saldırı anı ise olayı gören bir vatandaş tarafından görüntülendi.
Giant Anaconda crocodile elephant lion jaguar Tiger attack kills 02:29
Giant Anaconda crocodile elephant lion jaguar Tiger attack kills 14 izlenme - 1 ay önce Giant Anaconda crocodile elephant lion jaguar Tiger attack kills dev yılan ölümcül saldırı - Ölümcül Yılan Saldırıları Ölümcül aslan Saldırıları Ölümcül tisah Saldırıları Ölümcül kaplan Saldırıları -Giant Anaconda man woman attack -Giant Anaconda Attacks Tiger, Lion, Jaguar -Giant Anaconda vs Jaguar - Python vs Tiger - Python - Giant Anaconda Attacks Tiger, Lion, Jaguar - Most Amazing Wild Animals ... Lion vs Elephant vs Buffalo - snake, giant snake, king cobra, anaconda, python, biggest snake, elephant, attack, vs, animal, phearom00, kill, eat, real fight, amazing,Giant anaconda snake attack. Python vs elephant Crocodile vs hippo Animal attack Animal fight Hippo vs crocodile vs anaconda. Green anaconda the largest
İnsanlara Saldıran Su Hayvanları 03:18
İnsanlara Saldıran Su Hayvanları 115 izlenme - 10 ay önce İnsanlara saldıran su hayvanları Denizde av olan insanlar İnsanlara saldıran vahşi hayvanlar Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Tinercinin Belediye Otobüsüne Saldırma Anı 00:35
Tinercinin Belediye Otobüsüne Saldırma Anı 124 izlenme - 1 yıl önce Başkent'te belediye otobüsüne tinerci olduğu iddia edilen bir gencin saldırması kameraya yansıdı. Alınan bilgiye göre, Altındağ İlçesi'nde Ulus-Doğantepe hattında çalışan 06 DC 7897 plakalı belediye otobüsü kırmızı ışıkta durduğunda tinerci olduğu iddia edilen bir gencin taşlı saldırısına uğradı. Otobüse taşla saldıran genç daha sonra kaçtı. Otobüste bulunan yolcuların yaşadığı panik cep telefonu kamerasına yansıdı.
Yavrusunu Korumak İçin Dev Köpeğe Saldıran Kedi 01:07
Yavrusunu Korumak İçin Dev Köpeğe Saldıran Kedi 103 izlenme - 1 yıl önce Tayland'da bir kedi, yavrusuna saldıran dev köpeğe verdiği tepkiyle olay oldu. Anne kedi gözünü kırpmadan dev köpeğin üzerine atlayarak yavrusunu kurtardı.
Büyük Beyaz Köpekbalığının Kafese Saldırı Anı 01:06
Büyük Beyaz Köpekbalığının Kafese Saldırı Anı 104 izlenme - 1 yıl önce büyük beyaz köpekbalığı güney afika sularında kafes dalışı yapanlara saldırıyor. görüntüler muhteşem gerçekten. korku dolu anları yaşıyor insan.
Yengecin Tehdit ve Saldırma Anı 00:28
Yengecin Tehdit ve Saldırma Anı 9 izlenme - 2 ay önce Yengecin Tehdit ve Saldırma Anı
Çocuk ve Kuzunun Güldüren Kavgası  00:56
Çocuk ve Kuzunun Güldüren Kavgası 36 izlenme - 10 ay önce Minik çocuk ve kuzunun kavgası izleyenleri güldürdü. Elazığ’da kuzuyla oynamak isteyen çocuk, yaramaz hayvanın kendisine saldırması dolayısıyla zor anlar yaşadı. Korkan ve ağlamaya başlayan çocuk, olayı kayda alan babasının tavsiyesiyle karşı saldırıya geçti ama kuzu bundan pek etkilenmişe benzemiyordu. Hem kaçan hem de elindeki kapla kuzunun kafasına vuran küçük çocuk, en sonunda inadıyla hayvanı alt etti. Oynamaktan sıkılmış olacak ki kuzu da çocuğun yanından ayrıldı.
Kedi, Köpeğe Saldırırsa 00:15
Kedi, Köpeğe Saldırırsa 186 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan'da sokak ortasında köpeğe saldıran kedi, güvenlik kameralarına böyle yansıdı.
Kafesin İçindeki İnsanlara Saldırmaya Çalışan Köpek Balığı 01:07
Kafesin İçindeki İnsanlara Saldırmaya Çalışan Köpek Balığı 60 izlenme - 1 yıl önce Kafesle dalış sırasında beliren ve kafesi parçalamaya çalışan beyaz köpek balığı insanlara korku dolu anlar yaşattı. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Caretta Caretta'ların İnsanlara Saldırması 00:51
Caretta Caretta'ların İnsanlara Saldırması 5 izlenme - 2 ay önce Bodrum yakınlarındaki Orak Adası’nda caretta carettalar, tekne turlarıyla geldikleri bölgede denize girmek isteyen tatilcilerin kabusu olmaya başladı. Son üç gün içinde yaşanan 9 ayrı caretta caretta saldırısında yaralanan 2’si çocuk 5 kişi hastaneye kaldırıldı.
İnsanlığın Geldiği Son Nokta Böyle Acımasızlık Yok 01:45
İnsanlığın Geldiği Son Nokta Böyle Acımasızlık Yok 40 izlenme - 2 yıl önce Sokakta yaşayan bir adamın etrafını bir kaç kişi sarıyor ve içlerinden biri adamın kafasında şişe kırıyor.
Çamaşır makinesi ile savaşan kedi 00:38
Çamaşır makinesi ile savaşan kedi 102 izlenme - 3 yıl önce Meraklı kedi çamaşır makinesinde olanları bir türlü çözemeyince saldırmayı deniyor.
kameralara saldırdı 00:56
kameralara saldırdı 181 izlenme - 7 yıl önce bu adama kameralara saldırma hakkını kim veriyor
Köpek Bebeğe Böyle Saldırdı 00:34
Köpek Bebeğe Böyle Saldırdı 24 izlenme - 1 yıl önce Evin köpeği, kendisiyle oynayan evin küçük çocuğuna hiç beklenmedik bir şekilde saldırdı. Olay sonrası bebek yara almadan kurtuldu.
Maymun polis memuruna saldırdı! 00:33
Maymun polis memuruna saldırdı! 34 izlenme - 3 yıl önce Maymun polis memuruna saldırdı!
Dev Balıkların Sardalyalara Saldıma Anı 00:33
Dev Balıkların Sardalyalara Saldıma Anı 9 izlenme - 1 yıl önce Kıyı kesimlerde sardalya kümesi oluştuğunu gören adam gözlerine inanamadı ve o anları cep telefonuyla kaydetti. Bir anda ortaya çıkan dev balıkların sardalyalara saldırma anı kameraya böyle yansıdı.
Aşırı Sinirli Boğa Önüne Çıkan Herkesi Yere Serdi 00:41
Aşırı Sinirli Boğa Önüne Çıkan Herkesi Yere Serdi 2 izlenme - 4 ay önce Çin'in Jinghong kentinde sokağa çıkan kızgın ve aşırı sinirli boğa ortalığı karıştırdı. Boğanın, önüne gelene saldırdığı görüntüler güvenlik kameralarınca böyle kaydedildi.
Öfke kontrolü nedir? 00:53
Öfke kontrolü nedir? 11 izlenme - 2 yıl önce Öfke kontrolü dışarıya belli bir miktarda ve ya belli bir üslupla verilmesidir. Kişi öfkelendiğinde saldırganlaşma, saldırma, şiddete başvurma ve ya aksine her öfkelendiğinde içine atma, kimseyle paylaşmama durumlarında bulunursa öfke kontrolüne başvurması gerekir. Öfke kontrolü kişinin bu durumlarla dengeli ölçülerde başa çıkmasını sağlar.