Hoşgeldiniz!

şalgam

Şalgam Suyu Tarifi 07:26
Şalgam Suyu Tarifi 33.095 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Şalgam Suyu Tarifi
Çılgın Çiğ Köfteci Ali Usta 02:59
Çılgın Çiğ Köfteci Ali Usta 7.583 izlenme - 2 yıl önce Çiğ Köfte eğlenceli bir şekilde nasıl satılır sorusunun cevabı Ali Usta.Kendine has üslubuyla,hoş ve eğlenceli şovuyla çiğ köfte sunumu yapıyor.
Kabak ve Şalgamdan Slime Yapan Aile 05:25
Kabak ve Şalgamdan Slime Yapan Aile 4.139 izlenme - 1 yıl önce Youtuber Kerem Usta'nın, "ayşe yıldız" kanalında kabak ve şalgam kullanarak yaptıkları slimeyi izleyelim efem. iyi seyirler.
Adana'daki Kebap ve Şalgam Festivalini Pompalı Tüfekle Basmak 01:28
Adana'daki Kebap ve Şalgam Festivalini Pompalı Tüfekle Basmak 3.289 izlenme - 2 yıl önce 'Dünya Rakı Festivali'nin ismi Adana Valisi'nin festivali engelleyeceğini açıklamasından sonra değiştirilmiş ve 'Kebap ve Şalgam Festivali' olarak değiştirilmişti. 12 Aralık akşamı masalar tıklım tıklım dolmuş, her köşe başında farklı gruplar davul zurna eşliğinde şarkılar söyleyip eğlenmişti. Ancak saat 22.00 sıralarında binlerce kişinin arasında tabanca ve av tüfeği çeken bir grup, alkol karşıtı sloganlar atarak havaya ateş açtı. Güvenlik önlemi alan sivil polisler kısa süreli kovalama sonucu 4 kişiyi kıskıvrak yakalandı.
Türk İçeceklerini Gazoz Yaptık - Ayran, Şalgam, Boza 06:16
Türk İçeceklerini Gazoz Yaptık - Ayran, Şalgam, Boza 2.142 izlenme - 1 yıl önce Size daha evvel gazlı içecek yapma makinesini tanıtmıştık. Şimdi de bu cihazla Türk içeceklerini gazoz haline getiriyoruz. Elimizde ayran, şalgam ve boza var. Gazlı içecek yapma makinesi tanıttığımız video şurada: https://www.youtube.com/watch?v=-pp-OB4tDIY Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Yabancılar İşkembe Çorbasını Denerse (Şalgam ve Ayran İçerir) 02:21
Yabancılar İşkembe Çorbasını Denerse (Şalgam ve Ayran İçerir) 2.708 izlenme - 3 yıl önce Daha önce de yabancılara Şırdan deneten ekip bu defa işkembe çorbamızla birlikte bize özgü olan içeceklerimiz şalgam ve ayranı tattırdılar.
Yabancılar Türk Atasözlerini Söylerse 01:10
Yabancılar Türk Atasözlerini Söylerse 3.445 izlenme - 3 yıl önce Bu arkadaşlar bir grup yabancıya Türk atasözü ve deyimlerini söyletmiş. Sitemize özel, çoğu güzel kızlardan oluşuyor,
Şalgamlı Etimek Tatlısı Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta - Oha Diyorum 05:23
Şalgamlı Etimek Tatlısı Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta - Oha Diyorum 2.044 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Oha Diyorum Mutfakta usulü Etimek tatlısı yapıyoruz. Bunun için de şerbet olarak acılı şalgam kullanıyoruz. Diğer Oha Diyorum Mutfakta videoları tam şurada: https://goo.gl/58oIhx Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Biberondan Türk İçeceği İçme Kapışması 06:42
Biberondan Türk İçeceği İçme Kapışması 1.286 izlenme - 12 ay önce Bu linke tıklayarak 24 saat içinde ilk alışverişini yapan 1 şanslı üyeye Artıway'den 200 TL hediye bonus: https://www.artiway.com.tr/yapyap190317 Artıway Chrome ve Firefox eklentilerini indirmek için tıklayın: https://www.artiway.com.tr/chrome-extension Bu videoda biberondan Türk içeceği içme kapışması yapıyoruz. Önümüzde ayran, boza, şalgam ve çay var. Biberondan bir şey içmenin hiç de kolay olmadığını gördük. YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
İlk Kez Şalgam Suyu İçen Yabancı Dayı 02:40
İlk Kez Şalgam Suyu İçen Yabancı Dayı 1.589 izlenme - 3 yıl önce İlk kez şalgam suyu içen ecnebi bir dayının tepkilerini göreceğiz. Geğirmeseydi iyiydi. Medeniyetin gözünü seveyim.
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem ile Vitaminleri Öğreniyorum 00:57
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem ile Vitaminleri Öğreniyorum 2.534 izlenme - 3 yıl önce İnek Obası'nın karnının acıkması üzerine "Oynak Beyi" Badi Ekrem yanına "oda başı" Şaban ve yavru kurtlarını alarak ormanda yemek bulmaya çalışır.
Şalgam Suyu Tarifi 07:26
Şalgam Suyu Tarifi 1.921 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Şalgam Suyu Tarifi
Sokak Lezzetleri  Adana Bölüm 1 27:36
Sokak Lezzetleri Adana Bölüm 1 1.368 izlenme - 2 yıl önce TRT Türk ekranlarında yayınlanan sokak lezzetleri isimli programın 8. bölüm yani Adana Özel 1. Bölümü bilindik lezzetler barındırmakta 3 bölüm olarak yayınlamayı düşündüğüm Adana Sokak Lezzetlerinin birinci bölümde bulunan lezzetler ise aşağıdaki gibidir. 1:50 Sıkma 7:35 Bici Bici 13:45 Muzlu Süt 16:30 Şalgam 21:20 Adana Kebabı Kim bilir belki bu dizinin sonunda Adana hakkındaki olumsuz görüşleriniz değişebilir.
Beynelmilel Uzun Hava 02:30
Beynelmilel Uzun Hava 5.848 izlenme - 9 yıl önce çok komİk İzleyİn kirilin
Oha Diyorum Usulü Mısır Gevreği Yaptık 06:41
Oha Diyorum Usulü Mısır Gevreği Yaptık 1.019 izlenme - 2 yıl önce Kimilerinin vazgeçilmez sabah kahvaltısı olan mısır gevreği genelde süt ile birlikte yenir. Biz süt yerine şalgam ve turşu suyu koyduk. Acaba ortaya nasıl bir lezzet çıktı? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Sokak Lezzetleri 8. Bölüm - Adana 27:36
Sokak Lezzetleri 8. Bölüm - Adana 1.017 izlenme - 3 yıl önce 'Sokak Lezzetleri' programının 8.bölümünde Adana'nın kaldırımlara taşan lezzetleri ekrana geliyor. Adana Lezzetleri 3 bölüm halinde. İlkinde sıkma, bici bici, muzlu süt, şalgam suyu ve Adana kebabı var. Not: Aç olan izlemesin!
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse 02:21
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse 474 izlenme - 3 yıl önce Daha önce de yabancılara Şırdan deneten ekip bu defa işkembe çorbamızla birlikte bize özgü olan içeceklerimiz şalgam ve ayranı tattırdılar.
Endiksiyon Makina Tarafından Üretilen Ayran,şalgam 01:31
Endiksiyon Makina Tarafından Üretilen Ayran,şalgam 1.875 izlenme - 8 yıl önce endiksiyon makina tarafından üretilen 1500 / adet saat kapasiteden başlayıp 3000 / 6000 saat kapasitelerde ayran ,şalgam,yoğurt,labne,krem peynir dolum makinaları
Adanalı 04:56
Adanalı 1.464 izlenme - 8 yıl önce adanali,mehmet yildiz kozanoĞlu, kozanoĞlu,süleyman tuĞrul,Şalgam,adana kebap
Şalgam Suyunun Faydaları 02:02
Şalgam Suyunun Faydaları 65 izlenme - 11 ay önce Şifa deposu ve her derde deva içecek olarak tanınan ŞALGAM SUYU neye iyi gelir, faydaları nelerdir, hastalıklara karşı kullanım alanları nelerdir…? Milli damak zevklerimizden birisi olan şalgam suyu, İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu ve sağlığımız açısından oldukça faydalı içeceklerden bir tanesidir. Şalgam Suyu; acılı ve acısız çeşitleri olan şalgam suyu; mide ve bağırsak sorunlarına iyi gelmekle birlikte soğuk algınlığı kaynaklı olan rahatsızlıklara da oldukça iyi gelmektedir. Şalgam bitkisi, kök ve yaprak kısımlarından faydalanmak için üretilmektedir. Kalsiyum ve demir minerallerini içermektedir. Şalgam suyu yapımında genellikle ekşi hamur kullanılmaktadır. Şalgam suyu ekşimsi tadı ve iştah açıcı rengi ile sevilerek tüketilen bir içecektir. Şalgam Suyu Neye İyi Gelir, Faydaları Nelerdir? Şalgam suyu, vücudumuzdaki bağışıklık sistemini güçlendirmede oldukça etkili bir içecektir. Kişinin soğuk algınlığı ve grip gibi rahatsızlıklara yakalanmasını önlemektedir. Antioksidan özelliği sayesinde birçok hastalığa karşı vücutta kalkan görevi üstlenmektedir. Düzenli olarak tüketildiğinde kişinin kilo vermesine yardımcı olmaktadır. İştahı pek olmayan kişiler tükettiklerinde iştahlarının zamanla açıldığını fark edeceklerdir. Boşaltım sisteminin sağlıklı çalışmasına yardımcı olarak bağırsakların çalışmasını kolaylaştırır. Kalp ve damar sağlığı için faydalıdır. Kemikleri ve dişleri kuvvetlendirici etki göstermektedir. Mide ve karaciğer için birebir olan bir içecektir. İçerisinde B grubundan olan vitaminleri barındırması sebebiyle, sinirlerin yatıştırılmasına yardımcı olmaktadır. Laktik asit içermesi sebebiyle kişide sindirimin kolaylaşmasına yardımcı olmaktadır. Şalgam suyunun afrodizyak özelliği bulunmaktadır. Şalgam ve şalgam suyunun tüketilmesi ile kişi; kolesterol seviyesini düşürür, vücudundaki birikmiş olan toksinlerinden kurtulur ve stresten uzaklaşır. İçerisinde önemli oranda kalsiyum, demir ve potasyum minerallerini içermesi sebebiyle düzenli kullanan bireylerde kemiklerin ve dişlerin daha sağlam yapıda olmasına yardımcı olur. 100 gramlık şalgam suyunda 20 kalori bulunmaktadır.
Yürüyen Şato - Hauru No Ugoku Shiro Theme 05:08
Yürüyen Şato - Hauru No Ugoku Shiro Theme 416 izlenme - 3 yıl önce Hayao Miyazaki'nin müthiş animesi Hauru No Ugoku Shiro (Yürüyen Şato) 'nun müziği .Yavaşladığında insanı hüzünlendiren, hızlı çalındığında umut ve neşe aşılayan bir melodi... "kaçmaktan bıktım.. sonunda korumak istediğim birini buldum; "seni!"
Kınık Ayran ve Şalgam Sulu Enerji Reklamı 00:45
Kınık Ayran ve Şalgam Sulu Enerji Reklamı 403 izlenme - 3 yıl önce Evet 2 küçük kardeşimizin başrollerini oynadığı kınık adlı firmanın ayran ve şalgam suyunun ibretlik reklamı reklama göre içtiklerinde enerji alan gençler birbirlerini yumrukluyorlar iyi seyirler
Mayhosh Salgam Eğlenceli Tanıtım Filmi 01:40
Mayhosh Salgam Eğlenceli Tanıtım Filmi 136 izlenme - 2 yıl önce Mayhosh Şalgam ve Adana' nın bütünleşmiş eğlenceli tanıtım filmi www.mayhosh.com.tr https://www.facebook.com/MayhoshSalgam
Türk Yapımı The Dark Knight Rises (Batman) 03:17
Türk Yapımı The Dark Knight Rises (Batman) 719 izlenme - 3 yıl önce The Dark Knight Rises Batman filminin yerli olanaklarla çekilmiş, aslına aratmayan hatta bazı noktalarda aşan alternatif videosunu izleyeceksiniz. Bundan sonraki Batman filmi de Türkiye'de çekilecekmiş.
Yalçın Çakır - Seçme Altyazılar 07:39
Yalçın Çakır - Seçme Altyazılar 321 izlenme - 3 yıl önce Yer yer şaşırtan, yer yer hayal gücünü zorlayan , kimi zamanda programdan ve konudan bağımsız, yaratıcılık ürünü altyazılar...Yalçın Abi ye itafen yazılmış kafiyeli olanları bile var... " Neler oluyor bize ?"... Buyrun...
Yerli İsraf Adam - Farklı Bir Omlet Yapma Girişimi 03:24
Yerli İsraf Adam - Farklı Bir Omlet Yapma Girişimi 295 izlenme - 3 yıl önce Canımız sıkıldı ne yapsak diye düşündük bir sıradışı omlet yapmaya karar verdik bol içerikli yapılışı eğlenceli ve lezzetinden çok görünüşüne önem verdiğimiz birşey olmalıydı tabi her ikisininde sonucu hüsran sonucu gördükten sonrada çıldırdım böyle olmasını kimse istememişti ve istemezdi tabiki bu burda bitmez daha farklı deneylerimiz olacaktır. (Türk usulü israf adam)
Kastamonu Devrekani  Şehidini Uğurladı Foto Özgür Hüseyinbaş 03:50
Kastamonu Devrekani Şehidini Uğurladı Foto Özgür Hüseyinbaş 304 izlenme - 5 yıl önce foto:özgür hüseyinbaş
adanalı 02:43
adanalı 280 izlenme - 8 yıl önce hayalperest İsimli rock grubundan "adanalı" İsminde müthiş esprili parça....
Adanaliyiz - Adana Şalgam 05:01
Adanaliyiz - Adana Şalgam 130 izlenme - 4 yıl önce Adanaliyiz - Adana Şalgam
Arsus Şalgam 05:10
Arsus Şalgam 227 izlenme - 7 yıl önce