Hoşgeldiniz!

salık

Ezel Salık Kokunu Bırak Orijinal Klip 03:37
Ezel Salık Kokunu Bırak Orijinal Klip 351 izlenme - 7 yıl önce
Üç Doğal Yöntemle Yüzünüzdeki Kıllardan Kurtulun 03:31
Üç Doğal Yöntemle Yüzünüzdeki Kıllardan Kurtulun 56 izlenme - 12 ay önce Yüzde çıkan kıllar pek çok kadının sorunu. Kadınlar özellikle yüz bölgesindeki kıllardan kurtulmak ve yine çıkmamalarını sağlamak için uzun uğraşlar veriyor. Her ne kadar zararlı olmasa bile yüz kılları estetik açıdan hoş karşılanmaz. Bu kıllardan kurtulmak için genelde lazerli epilasyon cihazları ve tüy dökücü kremler kullanılsa da uygulama sonrası ciltte tahriş ve kızarıklık oluşabilir. Yüz, bedenin en hassas bölgelerinden biri ve tüy dökücü kremlerden bulunan kimyasallar uzun vadede cilde zarar verebilir. Onun yerine zararsız ve doğal yöntemler kullanılabilir.
Azer Yeni Version 01:59
Azer Yeni Version 321 izlenme - 8 yıl önce azer baba adananın azeri adanada tek onu sewmienienin anası bacısı a.q
Ezel Salık Kokunu Bırak Orijinal Klip 03:37
Ezel Salık Kokunu Bırak Orijinal Klip 205 izlenme - 7 yıl önce
Sağlık Bakanımız Osman Bey 02:55
Sağlık Bakanımız Osman Bey 91 izlenme - 7 yıl önce kırıkkale eski sağlık bakanı ve şimdi millet vekili sayın osman durmuş beye yaptığı ziyeretlerinden dolayı teşekkürler
Hangi kalp hastaları oruç tutamaz? 00:26
Hangi kalp hastaları oruç tutamaz? 33 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ali Soner Demir, kalp hastaları hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları Ramazan Ayında sağlıkla ilgili merak ettiğiniz soruları sizler için yanıtlıyor. İstirahatte yada hafif eforla nefes darlığı olan, hafif eforla göğsü ağrıyan, günde 3, 4 kez kalp ilacı kullanmak zorunda kalan veya sık sık dil altı hapı almak zorunda olan kalp hastalarımız oruç tutamazlar.
Nadir Salık - Potpori 02:05
Nadir Salık - Potpori 12 izlenme - 4 yıl önce Nadir Saltık - Düğün - Potpori