Hoşgeldiniz!

Sallamak Videoları İzle

Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 00:13
Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 1.829.138 izlenme - 2 yıl önce Efendim pazartesi akşamları yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide Hayati adlı karakter, gönüllerimizde hala bitmeyen Leyla ile Mecnun'un efsanevi karakteri İsmail Abi'ye gönderme, daha doğrusu selam çakıyor. Çünkü Leyla ile Mecnun'un bazı bölümlerini çeken Murat Onbul, Ulan İstanbul dizisinin yönetmenliğini üstleniyor. İzleyelim..
Kerimcan Durmaz'ın Hayranlarına Yaptığı Kıç Dansı 01:00
Kerimcan Durmaz'ın Hayranlarına Yaptığı Kıç Dansı 8.287 izlenme - 1 yıl önce İnternet fenomeni Kerimcan Durmaz'ın salakça bir çok videosunu izlemişizdir. İşte bu videoların son örneği de kıçını bir o yandan bu yana sallayarak hayranlarına sergilemek.
Cem Uzan'ın Alayına Sallaması 29:23
Cem Uzan'ın Alayına Sallaması 5.648 izlenme - 2 yıl önce Sevgili abimiz, bitanemiz, büyük başkan Cem Uzan'ın bildiği ne varsa -doğru, yanlış- anlattığı röportaj. Sanki biraz AkParti ... neyse ...
Twerk Kursu 02:38
Twerk Kursu 6.310 izlenme - 2 yıl önce Twerk kursu böyle oluyormuş demek ki, türk kızlarını da bu tarz kurslarda eğitim görmesini isteriz.
Twerk Öğreniyorum (Dikkat Kendinizi Görebilirsiniz) 04:56
Twerk Öğreniyorum (Dikkat Kendinizi Görebilirsiniz) 7.887 izlenme - 2 yıl önce Yabancı toplumda bi hayli revaşda olan twerk bizim tabirimizle göt dansı nasıl yapılır öğreniyoruz
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 03:19
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 4.997 izlenme - 3 yıl önce Rus dans okulu Wiggle parçasına böylem seksi bir klip çekmiş, fazla bıdı bıdı yapmaya gerek yok izleyelim, keyfe gelelim.
Booty Shake Hareketinin İcadı - Sara Jay 00:43
Booty Shake Hareketinin İcadı - Sara Jay 5.188 izlenme - 2 yıl önce Ablamız tuvalet kağıdının azizliğine uğruyor ve kendince bu mağduriyetini gideriyor. Zorunluluklar icatları doğururmuş. İyi seyirler ...
Bedevi Çadır Geceleri 04:55
Bedevi Çadır Geceleri 5.760 izlenme - 2 yıl önce Çölde hayat nasıl geçiyor diye hep merak etmişimdir.meğersem adamların hayatı bizden daha renkliymiş.efendim büyük çadırları kurup çöl hayatı yaşayan bedevilerde dans meraklısıymış.sallama dansının brezilyadan çıktığını biliyorduk ama bedevilerdede varmış. ikisinin arasındaki fark bedevilerin oturarak oluyor ve kapalı(!).
Hava Atmak İçin Ayarında Bir Şey Sallar Mısınız? - Sokak Röportajı 01:42
Hava Atmak İçin Ayarında Bir Şey Sallar Mısınız? - Sokak Röportajı 1.189 izlenme - 11 ay önce Bugüne kadar gerek arkadaşlara hava atmak gerekse hoşlandığımız insanı etkilemek için neler sallamadık ki? Yeri geldi tam #AyarındaSalla’dık, yeri geldi ipin ucunu biraz kaçırdık. Bu kez de mikrofonu sokaktaki insanlara çevirdik ve “Bize hava atmak için ayarında bir şey sallar mısınız?” diye bir soru yönelttik.
Efkarın Dibine Vuran Adam İsyan Dedi 01:51
Efkarın Dibine Vuran Adam İsyan Dedi 3.550 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medyayı sallayan ve herkesin dilinde olan işte o video.... Ahmet Parlak - İsyan
Ağır Çekimde Twerk 00:15
Ağır Çekimde Twerk 921 izlenme - 9 ay önce Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma" anlamlarına gelmektedir. Jerk kelimesi ise isim Türkçe'de "filth, sarsıntı, ani hareket, refleks, ani hareket" anlamlarına fiil olarak ise "sarsmak, silkmek, sarsılmak, titremek" anlamlarına gelmektedir.
Kızlardan Twerk İstemek 03:30
Kızlardan Twerk İstemek 4.608 izlenme - 3 yıl önce Yeni elemanımız kızlardan twerk istiyor, bazılarınla öpüşüyor da yine dünyanın adaleti sorgulatacak, görüntüler izleyeceğiz.
Çinli Kadınlardan Nançuka Şov 03:02
Çinli Kadınlardan Nançuka Şov 1.037 izlenme - 9 ay önce Bruce Lee'nin nançuka şovunu izleyenler bilir nançuka ile adeta dans edercesine şov yapıyor. Bu çinli kadınlarda her ne kadar Bruce Lee kadar olmasa da bir kadın olarak nançuka'nın hakkını veriyor ve ortaya muazzam bir görsel şov çıkarıyorlar.
Tavayı Sallayarak Yemeği Çevirmek 01:22
Tavayı Sallayarak Yemeği Çevirmek 2.515 izlenme - 3 yıl önce Yemek yapmayı görsel bir şölene çevirecek bu hareketi yapmanın püf noktasını öğrenmek için videomuzu izleyin.
Slow Motion Sanatsal Popo Dansı 04:03
Slow Motion Sanatsal Popo Dansı 1.614 izlenme - 2 yıl önce Slow Motion, filmde hızlı hareketlerin ayrıntılarını gözlemeye yarayan sinema düzenidir. Slow Motion videoları ararken geldiğim yerlere bak.
Fazla Sallama Kemal Abi - Zehir Hafiye 01:59
Fazla Sallama Kemal Abi - Zehir Hafiye 831 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini rahmetli Orhan Aksoy'un üstlendiği ve başrolünü rahmetli Kemal Sunal'ın rol aldığı 1989 yapımı Zehir Hafiye filminden çocukların sevgilisi Kemal abiden macera dolu anılar.
Pratik Sarımsak Soyma Yöntemi 01:09
Pratik Sarımsak Soyma Yöntemi 794 izlenme - 2 yıl önce Dayı olayı çözmüş. Ne bıçakla ne tırnakla soyacağım diye uğraşıyor. Hem parmak uçlarına da koku sinmez bu yöntemle.
Hulahop Çevirerek Bira Servisi Yapan Garson Kız 00:22
Hulahop Çevirerek Bira Servisi Yapan Garson Kız 927 izlenme - 2 yıl önce İlginç yeteneği olan bu garson kız müşterilerine servis yaparken belinde hulahop çevirip kafasının üzerinde bira bardağı taşıyor. Servisten memnun olan müşteriler ise bu anı cep telefonuna kaydetmeyide ihmal etmiyor tabi.
4. Geleneksel Twerk Yarışması 02:06
4. Geleneksel Twerk Yarışması 771 izlenme - 3 yıl önce Rusya'dan fışkıran güzelliklerden sadece üçü beşi burada görecekleriniz. devamı için lütfen russian institute'a.
Yaramaz TOMA! 00:37
Yaramaz TOMA! 1.042 izlenme - 2 yıl önce Çapulcu TOMA'ya parmak sallıyor, TOMA ile çapulcu arasındaki hoş dialog, insan hiç sevdiğine su sıkar mı? Yer Taksim, tarih 06.07.13...
Öpücükle Taciz Edilince Çıldırmak 00:33
Öpücükle Taciz Edilince Çıldırmak 1.007 izlenme - 2 yıl önce Avusturya’da oynanan bir hentbol maçında rakibi tarafından öpülerek taciz edilen bir oyuncu çılgına döndü.
Çin Usulü Prostat Tedavisi 04:30
Çin Usulü Prostat Tedavisi 877 izlenme - 2 yıl önce Çin'de uygulanan bu tedavi Qigong ilkesine dayanıyormuş ve prostatı küçültüyormuş. Prostatına güvenen arkadaşlara duyurulur. (S.kinde sallamak da can bulmuş muhabirde tebrikler)
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 03:19
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 665 izlenme - 2 yıl önce Rus dans okulu Wiggle parçasına böylem seksi bir klip çekmiş, fazla bıdı bıdı yapmaya gerek yok izleyelim, zevke gelelim.
Su Samuru El Sallıyor 00:19
Su Samuru El Sallıyor 793 izlenme - 5 yıl önce Bu tatlı su samuru, kendisine el sallayan çocuğa cevap veriyor. Acaba el mi sallıyor gerçekten yoksa önünde engel gibi duran o camın yok olmasını mı istiyor?
Hamak Sallamanın Bokunu Çıkarmak 00:59
Hamak Sallamanın Bokunu Çıkarmak 673 izlenme - 3 yıl önce Hamakta sallamanın bokunu çıkardıkları kadar bu olaydan da muazzam keyif alan abinin bu kadar gülmesine ben daha çok şaşırdım, sinirlerimi de bozdu doğrusu.
Ümit Özat'ın Derin Futbol Bilgisi 00:52
Ümit Özat'ın Derin Futbol Bilgisi 499 izlenme - 2 yıl önce Herkes kendince maçlardan önce, içinden ya da dışından bir tahminde bulunuyordur elbet. Arada tutar bu tahminler arada da tutmaz ama tahmini yapan Ümit Özat ise eğer genelde hiç tutmaz.
İnanılmaz Mınçıka Sallayan Kız 00:15
İnanılmaz Mınçıka Sallayan Kız 324 izlenme - 2 yıl önce Efendim, şu anda kendimi "öyle bir video yakalamışımdır ki..." modunda hissediyorum, ayrıca kardaşlarıma hem üst düzey bir yetenek, hem de attan bozma avradı beraber barındıran bir video sunduğum için gururluyum. Neyse çok uzatmiim, ablanın en yetenekli olduğu sahne 00:08. Kardaşlarım faydalansın.
Bebeto - Efsanevi Gol Sevinci (1994) 01:34
Bebeto - Efsanevi Gol Sevinci (1994) 469 izlenme - 2 yıl önce Brezilyalı futbolcu Bebeto'nun 1994 dünya kupasında Hollanda'ya attığı gol sonrası jeneriklere giren gol efsanevi gol sevinci. Gol sevincini armağan ettiği oğlu büyüdü ve brezilya milli takımına seçildi.
Çük Sallamalı Ördek Müziği 02:53
Çük Sallamalı Ördek Müziği 218 izlenme - 2 yıl önce Amaç ne ben de anlamadım, anlaşılan ise bir grup punkçunun toplaştığı ve çılgın attığı bir performans izleyeceğiz. İnşallah bu müzik akımı ülkemize uğramaz.
bir bilgisayarcı nasıl bebek sallar? 00:46
bir bilgisayarcı nasıl bebek sallar? 878 izlenme - 8 yıl önce elini yormaya ne gerek var?