Hoşgeldiniz!

sallamasyon

Bize Hava Atmak İçin Ayarında Bir Şey Sallar Mısınız? - Sokak Röportajları 01:42
Bize Hava Atmak İçin Ayarında Bir Şey Sallar Mısınız? - Sokak Röportajları 628 izlenme - 3 ay önce Bugüne kadar gerek arkadaşlara hava atmak gerekse hoşlandığımız insanı etkilemek için neler sallamadık ki? Yeri geldi tam #AyarındaSalla’dık, yeri geldi ipin ucunu biraz kaçırdık. Bu kez de mikrofonu sokaktaki insanlara çevirdik ve “Bize hava atmak için ayarında bir şey sallar mısınız?” diye bir soru yöneltmişler izliyoruz.
AKP'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 01:04
AKP'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 4.061 izlenme - 1 yıl önce bu nedir allahınızı severseniz? bu kadar mı düştü bu ülkede siyasette seviye? insan gerçekten hayret ediyor değil mi abdullahcığım?
sallamasyon sarkı manyak bırsey xd 01:42
sallamasyon sarkı manyak bırsey xd 1.632 izlenme - 6 yıl önce dınle ve kop
sallamasyon şarkı 01:38
sallamasyon şarkı 1.147 izlenme - 7 yıl önce ajdarın amcasıymış
sallamasyon 00:28
sallamasyon 200 izlenme - 5 yıl önce amatör bağlama bugün bize pir geldi
Gitar Ve Ney 01:12
Gitar Ve Ney 154 izlenme - 3 yıl önce Gitar Ve Ney
Roblox - Survive The Disasters [En kötü Oyun] 03:35
Roblox - Survive The Disasters [En kötü Oyun] 11 izlenme - 5 ay önce Bu videoda Roblox'un en sıkıcı oyununu oynadım.Özet olarak; Oynamayın bu oyunu Bu arada grafik çok kötü. Kusura bakmayın. Yakında mikrafon alıp youtubeye geçicem. 1 like yeter :D Hedef 10 like Youtubeye geçersem ismim SessizEfsane olacak.20 Haziranda geçmeyi planlıyorum.Ayrıca M&B Warband Online Çekicem.Kısaca Roblox mb warband ve Counter Strike 1.6 çekicem.Minecraft belki çekerim.