Hoşgeldiniz!

sallanmak

Korkusuz korkak Sedat! (Kemal Ne Olur? ) 01:11
Korkusuz korkak Sedat! (Kemal Ne Olur? ) 219.934 izlenme - 5 yıl önce İnternetin son fenomenini sunmaktan kıvanç duyarız.
Angelina Beck ile Mekik Çekmek 02:26
Angelina Beck ile Mekik Çekmek 22.590 izlenme - 2 yıl önce İyi bir vücut için nasıl mekik çekileceğini Angelina Beck uygulamalı olarak bize gösteriyor. Boşuna dememişler, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.
Aşırı Tatlı Yaşlıların Aşırı Tatlı Sonu! 00:30
Aşırı Tatlı Yaşlıların Aşırı Tatlı Sonu! 6.841 izlenme - 2 yıl önce Kıyamam len ne de güzel eğleniyollar, muhtemelen gençliklerinde yaptıkları bir dalga idi bir buluşma tertiplediler ve gençliklerine ya da çocukluklarına döndüler (hemen de yazdım amk)
Artistik Yaparken Acılara Boğulan Adam 00:23
Artistik Yaparken Acılara Boğulan Adam 9.574 izlenme - 2 yıl önce Belki ilk başta anlamayanlr olabilir. Sonradan gelen ''hırttt'' sesi her şeyi anlatıyor. Herif omuzlardan pertmiş kesin bilgi.
Bir Garip Spor Aleti 01:59
Bir Garip Spor Aleti 3.356 izlenme - 3 yıl önce Koreli olduklarını düşündüğüm milletten bir garip spor aleti daha, yararlı olup olmadığını bilemem ama komik olduğu kesin.
CNN Türk Canlı Yayında Deprem 01:12
CNN Türk Canlı Yayında Deprem 1.652 izlenme - 3 yıl önce Ege Denizi'ndeki saat 12.25'te 6.5 büyüklüğünde meydana gelen depreme canlı yayında yakalanan spiker, programı kesmeden haberini sunmaya devam ediyor.
Iphone 5s & Galaxy Note 3 - Slow Motion Testi 00:21
Iphone 5s & Galaxy Note 3 - Slow Motion Testi 1.978 izlenme - 3 yıl önce Cep telefonları arasındaki amansız rekabet kesintisiz devam ederken, kullanıcılar da farklı yöntemlerle ürünleri birbiriyle karşılaştırmaktadırlar. İphone 5s'le Galaxy Note 3'ün slowmotion karşılaşmasını izleyelim.
Keyifçi Babanın Evladını Eğlendirmesi 00:31
Keyifçi Babanın Evladını Eğlendirmesi 195 izlenme - 6 ay önce Hem çocuğunu eğlendirip hemde keyfinden ödün vermeyen zeki babanın muhteşem icadını izliyoruz efenim...
Salıncakta Sallanan Bebek 00:15
Salıncakta Sallanan Bebek 1.108 izlenme - 4 yıl önce Salıncakta Sallanan Bebek
Teknede Halay Nasıl Çekilir 02:33
Teknede Halay Nasıl Çekilir 1.287 izlenme - 8 yıl önce teknede halay nasıl çekilir
Justin Bieber Klibinde Türk Bayrağı Dalgalanması 00:47
Justin Bieber Klibinde Türk Bayrağı Dalgalanması 947 izlenme - 3 yıl önce Evet kezbanlarımıza müjdeler olsun. Sonunda sizi de gördü Justin Bieber ve de klibinde Türk bayrağı dalgalandırarak sizlere selamını çaktı. Will.i.am - #thatPOWER ft. Justin Bieber isimli klipten bu bölümde video üzerinde elimizden geleni yaptık siz değerli kezbanlarımızın dikkatinden kaçmaması için.
Canlı Yayında Depreme Yakalanmak 00:39
Canlı Yayında Depreme Yakalanmak 505 izlenme - 3 yıl önce İzmir'de, saat 08.34'te, 4.4 şiddetinde deprem meydana geldi, deprem olduğu sırada canlı yayında olan abimiz, depremi büyük bir olgunlukla karşılıyor ve dua etmeye başlıyor izleyelim...
5D Sinemada 5. Boyuta Geçmek 01:31
5D Sinemada 5. Boyuta Geçmek 531 izlenme - 3 yıl önce İzmir'deki Egepark'ta Bulunan 5D sinemada yaşanan olayda sinema için gösteren kamera dışarıda bir ekrana yansıtılmaktadır. Ve izleyicinin yaptıgı hareketleri boyutsal arası yolculukta insanların davranışlarını irdelememize olanak sağlayacaktır.
İş Makinasına Salıncak Kuran Türk 00:58
İş Makinasına Salıncak Kuran Türk 459 izlenme - 2 yıl önce İş makinasıyla yaratıcılıklarını son haddine kadar kullanan insanlarımız yeni bir işe daha imza attılar.iş makinasına salıncak kuran abimiz hidrolik düzenek sayesinde istediği yükseklikte sallanabiliyor hemde uçuruma karşı** İlk "kesin ip var amk"espirisini yapana müssesemizden çeşitli ödüller var. Bundan ibret alan bundanda alabilir:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/667/is-makinesine-abdest-aldirmak
Rizeli Gondola Binerse (Küfür İçerir) 02:59
Rizeli Gondola Binerse (Küfür İçerir) 339 izlenme - 3 yıl önce Kızı: Baba değişiklik olduda.. Baba: Sı..ayım değişikluğune..
Gavs Hazretleri (Hipnoz İçerir) Psychedelic Trance 06:48
Gavs Hazretleri (Hipnoz İçerir) Psychedelic Trance 410 izlenme - 2 yıl önce Yılların ne getireceğini kimse bilmiyor. 602'lı yıllarda LSD'nin keşfi ile çığ gibi büyüyen psychedelic akım günümüzde bu hale geldi. En yüksek dozu 1:53 de görebilirsiniz. İyi seyirler.
Trafik Lambasını Oyuncak Zannetmek 00:56
Trafik Lambasını Oyuncak Zannetmek 410 izlenme - 3 yıl önce Efenim bu sefer Lollapolooza rock festivalindeyiz bu genç delikanlı ilgi çekmek için trafik lambasına dadanıyor ve sonuç ortada... (kimse yaralanmadı)
Korkusuz Korkak Sedat - Kemal N'olur! 01:11
Korkusuz Korkak Sedat - Kemal N'olur! 361 izlenme - 3 yıl önce Sedat ve arkadaşı Kemal'in baş döndüren park maceralarını dikkat ile izliyoruz. Kemal n'olur, ellerim yanıyor...
80'lerde Michael Jackson Etkisindeki Türk Gençliği 03:22
80'lerde Michael Jackson Etkisindeki Türk Gençliği 375 izlenme - 3 yıl önce 80'li yıllarda gençler arasında oldukça popüler olan çikolata renkli şarkıcı Michael Jackson, Yeşilçam filmlerine bile konu olmuştur. Dans estetiktir, yüce bir şeydir. Sadece omuz sallamak, gerdan kırmakla dans edilemez. Daha sanatsal, daha duygusal olmalıyız.
Beşik Gibi Sallanan Gemi 00:31
Beşik Gibi Sallanan Gemi 187 izlenme - 3 yıl önce Denizcinin halini anlatan kısa bir video,2014 mart ayında Rusya'nın Tuapse şehri açıklarında çekilmiştir.Sallantı 15 gün boyunca limana girene kadar sürmüştür.
Şuursuzluğun Doruklarında Yaşatan Meyve Suyu 02:27
Şuursuzluğun Doruklarında Yaşatan Meyve Suyu 232 izlenme - 3 yıl önce Fazla söze gerek olduğunu zannetmıyorum, sadece ızleyelım arkadaslar. Elbette bir gün herkes Big Shake içecek ve çılgınlarca dans edecektir. !
Güreştiği Dalı Kıran Gangi 00:25
Güreştiği Dalı Kıran Gangi 168 izlenme - 3 yıl önce Yüksek değerler uğruna ağaçtan düşen kardeşimizin yanına gangi şefkati ile bir el - kameralı el uzanmakta... (Gangi pardon kaynak: @Nekketsu)
Tarzan Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 00:52
Tarzan Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 171 izlenme - 3 yıl önce Çekirge bir zıplar iki zıplar üçüncüde yakalanır deyimi gerçek oldu. Böyle atlayış görülmedi. Not: O değil de bazılarına acayip sövüyorum!
Barfikste Salıncak Gibi Sallanmak 01:55
Barfikste Salıncak Gibi Sallanmak 91 izlenme - 3 yıl önce Barfikste Salıncak Gibi Sallanmak.
Salıncak Olayına Yeni Boyut Getirmek 00:48
Salıncak Olayına Yeni Boyut Getirmek 170 izlenme - 3 yıl önce Salıncak olayını değiştirmek isteyen gençler ilginç bir tarz geliştirmiş izleyip görelim...
Okula Gitmenin Tehlikeli Yolu - Güney Afrika 00:16
Okula Gitmenin Tehlikeli Yolu - Güney Afrika 109 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da derse yetişmek isteyen bir öğrenci kamyonun arkasında tehlikeli yolcuğu göze alıyor. bazen okula iulaşmak için çaba harcamak gerekir.
Gaza Gelip Salıncaktan Uçuşa Geçen Abla 00:41
Gaza Gelip Salıncaktan Uçuşa Geçen Abla 126 izlenme - 3 yıl önce Yürek yemiş bi hanımefendi çocukluk yıllarımızda sürekli yaptığımız sallanırken atlamayı zamanlamayı ayarlayamadan yapıyor. Patates çuvalı gibi yığıldı yere, içim acıdı valla.
Atatürk İçin Ağaçta Ters Sallanarak Marş Söyleyen Dayı 03:05
Atatürk İçin Ağaçta Ters Sallanarak Marş Söyleyen Dayı 150 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk, Adana'da ebediyete intikalinin 76. yılında anıldı. Törende ilginç görüntüler yaşandı.
Keyfi Salıncakta Bulan Köpek 01:23
Keyfi Salıncakta Bulan Köpek 104 izlenme - 3 yıl önce Bu köpek salıncakta sallanmaktan öye çok hoşlanıyor ki mutluluğunu gözlerinden okumak çok kolay. Sahibi onu bir taraftan sallıyor bir tarafta kameraya çekiyor.
Hüseyin Ersoy - Sallana Sallana 02:43
Hüseyin Ersoy - Sallana Sallana 47 izlenme - 6 yıl önce