Hoşgeldiniz!

şalvar davası

Müjde Ar Şalvar Davası 01:28
Müjde Ar Şalvar Davası 72.643 izlenme - 8 yıl önce
şalvar davası/şener şen/abdest xd 00:41
şalvar davası/şener şen/abdest xd 56.531 izlenme - 8 yıl önce
Şener Şen Dikizi - Şalvar Davası (Aşırı Derecede Müjde Ar İçerir) 01:18
Şener Şen Dikizi - Şalvar Davası (Aşırı Derecede Müjde Ar İçerir) 27.898 izlenme - 3 yıl önce Şalvar Davası filminde ki röntgen sahnesidir. Köylülerin ve Şener Şen'in, çatı aktaran Müjde Ar'ı seyretmelerini izliyoruz karşim.
Şener Şen - Şalvar Davası Mobilet 10:34
Şener Şen - Şalvar Davası Mobilet 21.914 izlenme - 4 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
müjde ar şalvar davası 00:35
müjde ar şalvar davası 44.121 izlenme - 8 yıl önce bir müjde ar kılasigi
Şalvar Davası (1983) - Verene Kadar Biryere Kımıldayamassın 01:30
Şalvar Davası (1983) - Verene Kadar Biryere Kımıldayamassın 6.025 izlenme - 2 yıl önce Elif kocasının ölümü ardından, yaşadığı köye döner fakat köydeki tüm kadınlar başta köy ağası olmak üzere tüm erkeklerin zulmü altındadır ve ellerinden hiçbir şey gelmez. Elif kadınları erkeklerin en büyük zaafı olan yatak odası konusunda bilinçlendirir ve örgütler. kadınlar kendilerine baskı kuran erkekleri yataklarına almayarak yola getirme mücadelesine girerler. Yönetmenliğini Kartal Tibet'in üstlendiği filmin senaryosu Başar Sabuncu'ya aitken, başroller Müjde Ar ve Şener Şen'in.
şalvar davası 00:35
şalvar davası 11.021 izlenme - 9 yıl önce şener şen şalvar davası
Şalvar Davası 00:28
Şalvar Davası 10.817 izlenme - 10 yıl önce
Şener Şen - Mobilet Sahnesi 00:36
Şener Şen - Mobilet Sahnesi 2.487 izlenme - 3 yıl önce 1983 yapımı Şener Şen ve Müjde Ar'ın başrol oynadığı şalvar davası filminden akıllardan çıkmayan sahne. Müjde Ar'a hava atmak uğruna, hayattında bir kere bile mobilet denemeden dünyanın en iyi pilotları; kenan sofoğlu ve valentino rossi'ye meydan okuyan, büyük ustanın müthiş performansı.
Arap Kadını Seks Grevinde (Şalvar Davası) 02:44
Arap Kadını Seks Grevinde (Şalvar Davası) 2.070 izlenme - 3 yıl önce http://tr.euronews.net/ Arap Yarımadası'nda kadın baharı yaşanıyor! 80'li yıllarda yeşilçamı etkisi altına alan özgür, hakkını arayan kadın hikayeleri şimdi Arap ülkelerini kasıp kavuruyor. 2 Kasım'da gösterime giren 'The Source', köye su borusu döşenmesi için eski bir yönteme başvurarak, kocalarına yatak grevi uygulayan bir grup kadını anlatıyor. Beyazperdeye bir Türk köyünde yaşanan gerçek olaydan uyarlanan 'The Source' isimli yapımın yönetmen koltuğunda ise senarist, Radu Mihaileanu oturuyor.
Teke Teke mi? - Şalvar Davası 01:59
Teke Teke mi? - Şalvar Davası 2.088 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen ve Müjde Ar'ın başrollerini oynadığı Şalvar Davası'ndan bir bölüm. Yıllarca alakasız zamanlarda 'Ne oluyorsa oluyor!', 'Niye durduk?' gibi cümleler kurmama sebep olmuştur. Efsanedir.
Şalvar Davası - Fragman 03:56
Şalvar Davası - Fragman 1.280 izlenme - 3 yıl önce "Şalvar davası" kendi yaşantımızı acı ve tatlı taraflarıyla yansıtan dev bir eser. Görenlerin seyretmeyenlere tavsiye edeceği yılın (1983) sinema olayı. Gülerken düşünecek, düşünürken güleceksiniz. "Yo olur mu?" demeyin; olur! gelin görün. "Şalvar Davası" sinemamızda...
Şener Şen'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 00:06
Şener Şen'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 1.753 izlenme - 4 yıl önce Dünya çapında ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artmıştı. Yurdum insanıda tabiki sessiz kalamazdı bu kampanyaya. Ülkemiz ünlüleri arasında Şener abimiz öncülük ediyor. Helal olsun.
Ağanın Mobileti - Şener Şen (Uzun Versiyon) 01:23
Ağanın Mobileti - Şener Şen (Uzun Versiyon) 1.343 izlenme - 4 yıl önce Lisede kızlar her sınav öncesi gelip ağlardı yaa hiç çalışamadım. yaa dün akşam eve misafir geldi ders çalışamadım. siz neye çalıştınız özet varmı ben bir 5 dakika bakayım derlerdi. bu kızlar içinde benim de bulunduğum erkeklere siz çalıştınızmı diye sorduklarında biz işte toplandık çalıştık derdik. fakat toplanma eylemi 1 saat taşak muhabbeti 3 saat gazete ve çay molası 1 saat geri kalan yarım saatte özet çıkarma ve kopye hazırlama ile geçmiş olurdu.neyse sınav olurdu bu ağlayan kızlar 90 üzeri alırdı. not açıklanırken oscar bekliyen aktrisler gibi duygulu gözler ile bekler not açıklandıktan sonra inan sabah sizden aldığım özetlere baktım bunun dışında hiç çalışmadım derdiler , biz ise aldığımız 60'a sevinirdik. şimdi bu hikayeyi neden anlatıyorum bu inek kızların eve kapanıp bütün gün ders çalıştığını sırf millete ben zekiyim imaji vermek için bu tür tiyatrolar yaptığını bilmekteydik. ulan sen 5 dakika çalıştın 90 aldın biz yarım saat kopye hazırladık 60 aldık ne yani biz geri zekalımıyız kendince insanların gözünde üstün zekalı imaji çizdin diye Nasa'ya mı gireceksin. neyse videonun benzeri sitede var fakat bu genişletilmiş versiyonu büyük ustadı daha uzun izlemek isteyenler için paylaştım afiyetle izliyoruz efendim Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13061/sener-sen-mobilet-sahnesi
Şener Şen Motora Binerse Ne Olur İzleyin 00:35
Şener Şen Motora Binerse Ne Olur İzleyin 1.166 izlenme - 4 yıl önce şenerşen motordan düşüyor
Şalvar Davası 00:23
Şalvar Davası 888 izlenme - 10 yıl önce