Hoşgeldiniz!

Salyangoz Videoları İzle

trafiği tıkayan salyangoz 00:38
trafiği tıkayan salyangoz 17.294 izlenme - 8 yıl önce adamdaki keyfe bakın
Sanatsal Salyangoz Çiftleşmesi 02:07
Sanatsal Salyangoz Çiftleşmesi 3.171 izlenme - 2 yıl önce Microcosmos belgeselinden alıntı olan bu video kesitinde salyangozların sanatsal çiftleşmelerini izliyoruz. Bakınca iğrenç bi hayvan ama gel gör ki video İbrahim Tatlıses'in öpüşme sahnelerinden daha estetik unsurlar içeriyor.
Cenk ve Erdem - Solyangaz 00:46
Cenk ve Erdem - Solyangaz 3.907 izlenme - 2 yıl önce Müebbet Muhabbet programında Erdem Bey'in anlattığı, absürt fıkralardan biridir.
Turbo Türkçe Fragman 02:18
Turbo Türkçe Fragman 11.606 izlenme - 4 yıl önce DreamWorks'ün sunduğu Turbo filminin yayınlanan Türkçe dublajlı fragmanı.
Salyangoz Bere Yapımı 02:32
Salyangoz Bere Yapımı 3.456 izlenme - 3 yıl önce Çocukların bayılacağı oldukça eğlenceli bir bere modeli, salyangoz şeklinde bir bete yapabilirsiniz. Videoyu izleyerek örgü tekniğini öğrenebilirsiniz.
Turbo Salyangoz Yarışı 01:06
Turbo Salyangoz Yarışı 4.532 izlenme - 4 yıl önce Turbo filminin salyangoz yarış sahnesi.
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 00:32
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 723 izlenme - 1 yıl önce Salyangoz nadir genelde bilmeden ezip geçtiğimiz hayvan,salyangozu bir de yakın çekim bakalım nasıl yemek yerler iyi seyirler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 2.690 izlenme - 3 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor.
katil salyangoz karidese saldırıyor 02:10
katil salyangoz karidese saldırıyor 2.346 izlenme - 5 yıl önce katil salyangoz karidese saldırıyor
Bjong - Nokia Mağaza'da 01:13
Bjong - Nokia Mağaza'da 3.299 izlenme - 5 yıl önce http//nokia.ly/nIwEQk Bjong dışarıda oynayacağınız, sizi harekete geçiren bir oyun. Oyun karakteriniz Bjong salyangozu her hareketinizi takip eder. Sağa gidin, salyangoz sağa gider. Sola gidin, salyangoz sola gider. Toplara vurun, tatlıları yiyin ve zehirli dutlardan uzak durarak puanları toplayın. Hatta koşarak daha da fazla puan toplayın. Ayarlardan zorluk derecesini, oyun alanı ölçüsünü ve top sayısını değiştirebilirsiniz. Oyun alanınız büyüdükçe daha fazla hareket etmeniz gerekir.
anentome helena 05:10
anentome helena 4.100 izlenme - 8 yıl önce anentome helena salyangozunun ramshorn salyangozunu yemesi. toplam süre yaklaşık 1,5 saattir.
Salyangoza Tuz Dökülürse Ne Olur ? 03:53
Salyangoza Tuz Dökülürse Ne Olur ? 2.071 izlenme - 3 yıl önce tuzu dökünce önce büzüşüyor sonra yavaş yavaş eriyor biraz sonrada sümük gibi bir kalıntı kalıyor.
Resimler çizelim - Salyangoz - Çocuklar için eğitici çizgi film 02:13
Resimler çizelim - Salyangoz - Çocuklar için eğitici çizgi film 1.272 izlenme - 2 yıl önce Yine bizimle resim çizmek ister misin? Bu sefer bir salyangoz çizelim. Sen de kalemlerini hazırla, izledikten sonra deneme sırası sana gelecek. Çok kolay, göreceksin. Renkleri de bizimle öğrenmek ister misin? Bakalım arabamız ne renk: http://www.youtube.com/watch?v=6q3DorG_7DI
Hayvan Sevgisi Bambaşka Bir Şeydir! 00:55
Hayvan Sevgisi Bambaşka Bir Şeydir! 1.026 izlenme - 2 yıl önce Evinde bir evcil hayvan besleyenler için hayvan sevgisi bambaşka bir şeydir. Evinizde sizinle birlikte yaşayan, büyüyen, yeri geldiğinde can sıkıntınızı gideren bir dost, yeri geldiğinde sizi eğlendiren bir çocuk, yeri geldiğinde göz yaşlarınızı silen bir ebeveyn olabilen evcil hayvan dostlarımızın bizim için ne kadar değerli olduğunu, evcil hayvanı olmayanlara anlatmakta güçlük çekeriz.
Solucanı Tek Hamlede Yutan Salyangoz 01:14
Solucanı Tek Hamlede Yutan Salyangoz 1.076 izlenme - 3 yıl önce Saltangozdan ninja hareketi. Tek hamlede önündeki canlı solucanı yuttu.
Turbo - Salyangoz Ekibi Sahnesi 00:59
Turbo - Salyangoz Ekibi Sahnesi 1.127 izlenme - 4 yıl önce Turbo filminde yer alan salyangoz ekibinin tanıtım sahnesi
Kirby - Jenerik (Çizgi Film) 00:59
Kirby - Jenerik (Çizgi Film) 649 izlenme - 2 yıl önce Minik Kirby Jigglypuff!a az çok benzeyen bu minik savaşçımız Penguen ve Kötü Salyangozun canavar saldırılarına karşı savaşırdı, her an saldırılarında Kirby Güçleri yutarak çiğner ve canavarları imha ederdi ve tabi değişim de geçirirdi. Mesela Ateş Kirby Tornado Kirby Buz Kirby Aşçı Kirby Misal Ateş Yutarsa Değişir ve Ateş Kirby Olurdu Penguenin Canavarlarına Karşı Savaşırdı,Hatırladığım Kadarı ile Star Tv Yayınlamıştı,Sabah Kahvaltıların da Yayına Girerdi Bu Çizgi film İyi Seyirler...
Salyangozun Yumurtlama Anı 01:01
Salyangozun Yumurtlama Anı 240 izlenme - 1 yıl önce Hayvanlar aleminin küçük cüsseli olanlarından salyangozun yumurtlama anlarına kameraya böyle yansıdı.
akvaryumda salyangoz 00:27
akvaryumda salyangoz 932 izlenme - 6 yıl önce yeni eklediğim bitkilerimle gelen davetsiz misafir
Duş Alan Salyangoz 00:28
Duş Alan Salyangoz 750 izlenme - 5 yıl önce Duş Alan Salyangoz
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 03:37
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 573 izlenme - 2 yıl önce Salyangoz Yiyen Adam olsa da videonun adı aslında yalan tabii ki ama yapacak birşey yok samimiyeti yetiyor.
 Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 460 izlenme - 3 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Akıllı Salyangoz 2 01:40
Akıllı Salyangoz 2 229 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/akillisalyangoz2.htm Akıllı salyangoz oyununun diğer bir versiyonu olan bu oyunda salyangozu exit yazan çıkış bölgesine götürebilmek için çaba sarfedeceksiniz. Mouseyi kullanarak salyangozun yolunu düzenleyin ve önüne çıkabilecek engelleri etkisiz konuma getirin. İyi eğlenceler..
Çizgi film - Rubi ve Jojo - Salyangoz (Çizgi film Peppe sevenler için) 07:00
Çizgi film - Rubi ve Jojo - Salyangoz (Çizgi film Peppe sevenler için) 273 izlenme - 2 yıl önce Bu dizi küçük çocuklar için. Hem eğlenceli hem de eğiticidir. Rubi ve Jojo'nun macerasını sakın kaçırma. Salyangozun kabuğu kaybolmuş. Arkadaşlar onu birlikte arıyor. Bakalım bulacaklar mı. diğer bölümlerimizi izlemeyi unutmayın. www.izlesene.com/mutlucocuk
sarhoş salyangoz 00:19
sarhoş salyangoz 886 izlenme - 7 yıl önce elin oğlu salyangozu bile alkolik yapmış.ee şişede durduğu gibi durmuyor alkol.bakın salyangoza ne oluyor?
Salyangozun Saldırma Anı 01:15
Salyangozun Saldırma Anı 300 izlenme - 2 yıl önce Salyangozların bu kadar hızlı hareket edebildiğini bilmiyordum. Bu video'dan sonra salyangozlara bakışınız değişebilir.
Dünyanın En Hızlı Salyangozu 00:58
Dünyanın En Hızlı Salyangozu 211 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Hızlı Salyangozu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Salyangozun Yumurtlama Anı 01:01
Salyangozun Yumurtlama Anı 155 izlenme - 1 yıl önce Hayvanlar aleminin küçük cüsseli olanlarından salyangozun yumurtlama anlarına kameraya böyle yansıdı.
Akıllı Salyangoz 5 01:34
Akıllı Salyangoz 5 178 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/akillisalyangoz5.htm Akıllı salyanoz oyunumuzun yeni serisi ile karşınızdayız. Oyunumuzda salyangozumuz başka bir salyangoza aşık olur ve onu bulmak için yola koyulur. Engellerle dolu bu yolda salyangozumuza yardımcı olarak engelleri aşmasını sağlamalıyız. Böylece dişi salyangozun yanına giderek oyunumuzu tamamlayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Salyangoz Terapisi Çılgınlığı 01:55
Salyangoz Terapisi Çılgınlığı 228 izlenme - 3 yıl önce tuhaf güzellik uygulamalarından salyangoz tedavisi uygulaması