Hoşgeldiniz!

salyangoz

Yassı Solucanın Yavaş Ve İstikrarlı Salyangozu Yenmesi 02:24
Yassı Solucanın Yavaş Ve İstikrarlı Salyangozu Yenmesi 2.089 izlenme - 4 ay önce Karşı karşıya gelen solucan ve salyangozun hayatta kalma mücadelesi kameraya böyle yansımış.Yavaş ve istikrarlı olmanın her zaman kazandırmayacağını gösteren görüntüleri izliyoruz efendim.
trafiği tıkayan salyangoz 00:38
trafiği tıkayan salyangoz 17.306 izlenme - 9 yıl önce adamdaki keyfe bakın
Sanatsal Salyangoz Çiftleşmesi 02:07
Sanatsal Salyangoz Çiftleşmesi 4.195 izlenme - 3 yıl önce Microcosmos belgeselinden alıntı olan bu video kesitinde salyangozların sanatsal çiftleşmelerini izliyoruz. Bakınca iğrenç bi hayvan ama gel gör ki video İbrahim Tatlıses'in öpüşme sahnelerinden daha estetik unsurlar içeriyor.
Kaplayarak Salyangoz Öldüren İlginç Solucan 02:39
Kaplayarak Salyangoz Öldüren İlginç Solucan 349 izlenme - 4 ay önce Kokru filmi gibi ölüm,görüntüde kucağına düşen solucanı garip solucan her tarafına kaplayarak içine çekip öldürüyor
Turbo Türkçe Fragman 02:18
Turbo Türkçe Fragman 13.254 izlenme - 5 yıl önce DreamWorks'ün sunduğu Turbo filminin yayınlanan Türkçe dublajlı fragmanı.
Salyangoz Jiletin Üstünde Yürürse Ne Olur? - Test Ettik 05:28
Salyangoz Jiletin Üstünde Yürürse Ne Olur? - Test Ettik 1.119 izlenme - 6 ay önce Salyangoz veya diğer ismiyle sümüklü böcek, çeşitli amaçlar için farklı yapılarda mukus, yani sümüksü madde üretir. Bu amaçlardan biri de salyangozun ilerlemesini sağlayan ve vücudunun alt kısmında yer alan mukustur. Bunun yüzde 98’i su, yüzde 2’si karbonhidrat ve proteinden oluşur. Bu formül mukusun hem akışkan hem de birbirine bağlı olmasını sağlar. Sümüklü böceğin jiletin keskin yüzeyinde sorunsuz, hiç zarar görmeden yürüyebilmesinin nedeni işte bu mukus, yani sümüksü katmandır. Mukus salyangoz ile jilet arasında bir tür koruyucu kalkan oluşturur. Bu videomuzda hep beraber işte bunu test ediyoruz. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Cenk ve Erdem - Solyangaz 00:46
Cenk ve Erdem - Solyangaz 4.003 izlenme - 2 yıl önce Müebbet Muhabbet programında Erdem Bey'in anlattığı, absürt fıkralardan biridir.
En Renkli Deniz Salyangozu 00:59
En Renkli Deniz Salyangozu 939 izlenme - 7 ay önce Endonezya'nın Kawula Adası'nda denize dalan Michael Wijaya Ishak adlı dalgıç micromelo undatus adını taşıyan bu salyangozun görüntülerini kameraya böyle çekmiş.
Hermit Yengecine Saldıran Deniz Salyangozu 04:22
Hermit Yengecine Saldıran Deniz Salyangozu 655 izlenme - 5 ay önce Bilimsel adı Agaronia Propatula olan bu etçil deniz salyangozu Orta Amerika'nın Pasifik kıyılarındaki plajlarda kum boyunca hareket ederek avını yakalıyormuş.
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 3.396 izlenme - 3 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor.
Turbo Salyangoz Yarışı 01:06
Turbo Salyangoz Yarışı 4.762 izlenme - 5 yıl önce Turbo filminin salyangoz yarış sahnesi.
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 00:32
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 755 izlenme - 2 yıl önce Salyangoz nadir genelde bilmeden ezip geçtiğimiz hayvan,salyangozu bir de yakın çekim bakalım nasıl yemek yerler iyi seyirler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Salyangoza Tuz Dökülürse Ne Olur ? 03:53
Salyangoza Tuz Dökülürse Ne Olur ? 2.853 izlenme - 4 yıl önce tuzu dökünce önce büzüşüyor sonra yavaş yavaş eriyor biraz sonrada sümük gibi bir kalıntı kalıyor.
katil salyangoz karidese saldırıyor 02:10
katil salyangoz karidese saldırıyor 2.392 izlenme - 6 yıl önce katil salyangoz karidese saldırıyor
anentome helena 05:10
anentome helena 4.106 izlenme - 9 yıl önce anentome helena salyangozunun ramshorn salyangozunu yemesi. toplam süre yaklaşık 1,5 saattir.
Bjong - Nokia Mağaza'da 01:13
Bjong - Nokia Mağaza'da 3.302 izlenme - 6 yıl önce http//nokia.ly/nIwEQk Bjong dışarıda oynayacağınız, sizi harekete geçiren bir oyun. Oyun karakteriniz Bjong salyangozu her hareketinizi takip eder. Sağa gidin, salyangoz sağa gider. Sola gidin, salyangoz sola gider. Toplara vurun, tatlıları yiyin ve zehirli dutlardan uzak durarak puanları toplayın. Hatta koşarak daha da fazla puan toplayın. Ayarlardan zorluk derecesini, oyun alanı ölçüsünü ve top sayısını değiştirebilirsiniz. Oyun alanınız büyüdükçe daha fazla hareket etmeniz gerekir.
Salyangoz'un Saldırgan Böceği Kabuğuyla Alt Etmesi 01:16
Salyangoz'un Saldırgan Böceği Kabuğuyla Alt Etmesi 70 izlenme - 2 ay önce Salyangozların diğer hayvanlar tarafından uğradıkları saldırılara karşı kabuğunu bir silah olarak kullanması kameraya böyle yansımış.
Resimler çizelim - Salyangoz - Çocuklar için eğitici çizgi film 02:13
Resimler çizelim - Salyangoz - Çocuklar için eğitici çizgi film 1.621 izlenme - 2 yıl önce Yine bizimle resim çizmek ister misin? Bu sefer bir salyangoz çizelim. Sen de kalemlerini hazırla, izledikten sonra deneme sırası sana gelecek. Çok kolay, göreceksin. Renkleri de bizimle öğrenmek ister misin? Bakalım arabamız ne renk: http://www.youtube.com/watch?v=6q3DorG_7DI
İngiltere'de Salyangoz Gol Sevincinin Yapılması 00:31
İngiltere'de Salyangoz Gol Sevincinin Yapılması 118 izlenme - 4 ay önce Notts County FC ile Lincoln karşılaşmasında ev sahibi ekibin golünü atan Matthew Tootle salyangoz gol sevinciyle herkesi şaşırtmış.
Salyangozların Saldırılara Karşı Kendilerini Şaşırtan Korumaları 01:16
Salyangozların Saldırılara Karşı Kendilerini Şaşırtan Korumaları 56 izlenme - 2 ay önce Uğradıkları saldırılara karşı salyangozlar kabuğunu bir silah olarak kullandığını biliyor muydunuz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hayvan Sevgisi Bambaşka Bir Şeydir! 00:55
Hayvan Sevgisi Bambaşka Bir Şeydir! 1.041 izlenme - 3 yıl önce Evinde bir evcil hayvan besleyenler için hayvan sevgisi bambaşka bir şeydir. Evinizde sizinle birlikte yaşayan, büyüyen, yeri geldiğinde can sıkıntınızı gideren bir dost, yeri geldiğinde sizi eğlendiren bir çocuk, yeri geldiğinde göz yaşlarınızı silen bir ebeveyn olabilen evcil hayvan dostlarımızın bizim için ne kadar değerli olduğunu, evcil hayvanı olmayanlara anlatmakta güçlük çekeriz.
Kirby - Jenerik (Çizgi Film) 00:59
Kirby - Jenerik (Çizgi Film) 928 izlenme - 2 yıl önce Minik Kirby Jigglypuff!a az çok benzeyen bu minik savaşçımız Penguen ve Kötü Salyangozun canavar saldırılarına karşı savaşırdı, her an saldırılarında Kirby Güçleri yutarak çiğner ve canavarları imha ederdi ve tabi değişim de geçirirdi. Mesela Ateş Kirby Tornado Kirby Buz Kirby Aşçı Kirby Misal Ateş Yutarsa Değişir ve Ateş Kirby Olurdu Penguenin Canavarlarına Karşı Savaşırdı,Hatırladığım Kadarı ile Star Tv Yayınlamıştı,Sabah Kahvaltıların da Yayına Girerdi Bu Çizgi film İyi Seyirler...
Turbo - Salyangoz Ekibi Sahnesi 00:59
Turbo - Salyangoz Ekibi Sahnesi 1.159 izlenme - 5 yıl önce Turbo filminde yer alan salyangoz ekibinin tanıtım sahnesi
Akıllı Salyangoz 2 01:40
Akıllı Salyangoz 2 628 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/akillisalyangoz2.htm Akıllı salyangoz oyununun diğer bir versiyonu olan bu oyunda salyangozu exit yazan çıkış bölgesine götürebilmek için çaba sarfedeceksiniz. Mouseyi kullanarak salyangozun yolunu düzenleyin ve önüne çıkabilecek engelleri etkisiz konuma getirin. İyi eğlenceler..
Solucanı Tek Hamlede Yutan Salyangoz 01:14
Solucanı Tek Hamlede Yutan Salyangoz 1.093 izlenme - 4 yıl önce Saltangozdan ninja hareketi. Tek hamlede önündeki canlı solucanı yuttu.
akvaryumda salyangoz 00:27
akvaryumda salyangoz 943 izlenme - 7 yıl önce yeni eklediğim bitkilerimle gelen davetsiz misafir
Duş Alan Salyangoz 00:28
Duş Alan Salyangoz 752 izlenme - 6 yıl önce Duş Alan Salyangoz
Salyangozun Yumurtlama Anı 01:01
Salyangozun Yumurtlama Anı 242 izlenme - 2 yıl önce Hayvanlar aleminin küçük cüsseli olanlarından salyangozun yumurtlama anlarına kameraya böyle yansıdı.
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 03:37
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 634 izlenme - 3 yıl önce Salyangoz Yiyen Adam olsa da videonun adı aslında yalan tabii ki ama yapacak birşey yok samimiyeti yetiyor.
 Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 491 izlenme - 3 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."