Hoşgeldiniz!

salyangoz

trafiği tıkayan salyangoz 00:38
trafiği tıkayan salyangoz 17.273 izlenme - 8 yıl önce adamdaki keyfe bakın
Cenk ve Erdem - Solyangaz 00:46
Cenk ve Erdem - Solyangaz 3.596 izlenme - 1 yıl önce Müebbet Muhabbet programında Erdem Bey'in anlattığı, absürt fıkralardan biridir.
Sanatsal Salyangoz Çiftleşmesi 02:07
Sanatsal Salyangoz Çiftleşmesi 2.385 izlenme - 2 yıl önce Microcosmos belgeselinden alıntı olan bu video kesitinde salyangozların sanatsal çiftleşmelerini izliyoruz. Bakınca iğrenç bi hayvan ama gel gör ki video İbrahim Tatlıses'in öpüşme sahnelerinden daha estetik unsurlar içeriyor.
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 00:32
Salyangoz'un Yemek Yeme Anı 711 izlenme - 7 ay önce Salyangoz nadir genelde bilmeden ezip geçtiğimiz hayvan,salyangozu bir de yakın çekim bakalım nasıl yemek yerler iyi seyirler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Turbo Türkçe Fragman 02:18
Turbo Türkçe Fragman 10.570 izlenme - 4 yıl önce DreamWorks'ün sunduğu Turbo filminin yayınlanan Türkçe dublajlı fragmanı.
Salyangoz Bere Yapımı 02:32
Salyangoz Bere Yapımı 3.208 izlenme - 2 yıl önce Çocukların bayılacağı oldukça eğlenceli bir bere modeli, salyangoz şeklinde bir bete yapabilirsiniz. Videoyu izleyerek örgü tekniğini öğrenebilirsiniz.
Turbo Salyangoz Yarışı 01:06
Turbo Salyangoz Yarışı 4.187 izlenme - 3 yıl önce Turbo filminin salyangoz yarış sahnesi.
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 1.961 izlenme - 2 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor.
Salyangoza Tuz Dökülürse Ne Olur ? 03:53
Salyangoza Tuz Dökülürse Ne Olur ? 1.519 izlenme - 3 yıl önce tuzu dökünce önce büzüşüyor sonra yavaş yavaş eriyor biraz sonrada sümük gibi bir kalıntı kalıyor.
katil salyangoz karidese saldırıyor 02:10
katil salyangoz karidese saldırıyor 2.251 izlenme - 5 yıl önce katil salyangoz karidese saldırıyor
Bjong - Nokia Mağaza'da 01:13
Bjong - Nokia Mağaza'da 3.298 izlenme - 5 yıl önce http//nokia.ly/nIwEQk Bjong dışarıda oynayacağınız, sizi harekete geçiren bir oyun. Oyun karakteriniz Bjong salyangozu her hareketinizi takip eder. Sağa gidin, salyangoz sağa gider. Sola gidin, salyangoz sola gider. Toplara vurun, tatlıları yiyin ve zehirli dutlardan uzak durarak puanları toplayın. Hatta koşarak daha da fazla puan toplayın. Ayarlardan zorluk derecesini, oyun alanı ölçüsünü ve top sayısını değiştirebilirsiniz. Oyun alanınız büyüdükçe daha fazla hareket etmeniz gerekir.
anentome helena 05:10
anentome helena 4.095 izlenme - 7 yıl önce anentome helena salyangozunun ramshorn salyangozunu yemesi. toplam süre yaklaşık 1,5 saattir.
Hayvan Sevgisi Bambaşka Bir Şeydir! 00:55
Hayvan Sevgisi Bambaşka Bir Şeydir! 1.018 izlenme - 2 yıl önce Evinde bir evcil hayvan besleyenler için hayvan sevgisi bambaşka bir şeydir. Evinizde sizinle birlikte yaşayan, büyüyen, yeri geldiğinde can sıkıntınızı gideren bir dost, yeri geldiğinde sizi eğlendiren bir çocuk, yeri geldiğinde göz yaşlarınızı silen bir ebeveyn olabilen evcil hayvan dostlarımızın bizim için ne kadar değerli olduğunu, evcil hayvanı olmayanlara anlatmakta güçlük çekeriz.
Türk İşi Salyangoz Yemek! ( Gelde Gülme ) 03:37
Türk İşi Salyangoz Yemek! ( Gelde Gülme ) 1.318 izlenme - 4 yıl önce Salyangoz Yiyormuş Gibi Yapıp Herkezi Kandıran Adam
Resimler çizelim - Salyangoz - Çocuklar için eğitici çizgi film 02:13
Resimler çizelim - Salyangoz - Çocuklar için eğitici çizgi film 846 izlenme - 1 yıl önce Yine bizimle resim çizmek ister misin? Bu sefer bir salyangoz çizelim. Sen de kalemlerini hazırla, izledikten sonra deneme sırası sana gelecek. Çok kolay, göreceksin. Renkleri de bizimle öğrenmek ister misin? Bakalım arabamız ne renk: http://www.youtube.com/watch?v=6q3DorG_7DI
Solucanı Tek Hamlede Yutan Salyangoz 01:14
Solucanı Tek Hamlede Yutan Salyangoz 1.039 izlenme - 3 yıl önce Saltangozdan ninja hareketi. Tek hamlede önündeki canlı solucanı yuttu.
Salyangozun Yumurtlama Anı 01:01
Salyangozun Yumurtlama Anı 237 izlenme - 11 ay önce Hayvanlar aleminin küçük cüsseli olanlarından salyangozun yumurtlama anlarına kameraya böyle yansıdı.
Turbo - Salyangoz Ekibi Sahnesi 00:59
Turbo - Salyangoz Ekibi Sahnesi 1.079 izlenme - 3 yıl önce Turbo filminde yer alan salyangoz ekibinin tanıtım sahnesi
Kirby - Jenerik (Çizgi Film) 00:59
Kirby - Jenerik (Çizgi Film) 485 izlenme - 1 yıl önce Minik Kirby Jigglypuff!a az çok benzeyen bu minik savaşçımız Penguen ve Kötü Salyangozun canavar saldırılarına karşı savaşırdı, her an saldırılarında Kirby Güçleri yutarak çiğner ve canavarları imha ederdi ve tabi değişim de geçirirdi. Mesela Ateş Kirby Tornado Kirby Buz Kirby Aşçı Kirby Misal Ateş Yutarsa Değişir ve Ateş Kirby Olurdu Penguenin Canavarlarına Karşı Savaşırdı,Hatırladığım Kadarı ile Star Tv Yayınlamıştı,Sabah Kahvaltıların da Yayına Girerdi Bu Çizgi film İyi Seyirler...
Salyangoz, Jiletin Üzerinden Geçerse Ne Olur? 01:39
Salyangoz, Jiletin Üzerinden Geçerse Ne Olur? 32 izlenme - 1 ay önce Salyangoz, Jiletin Üzerinden Geçerse Ne Olur? Keskin aletlerin üzerinden geçen salyangoza bakalım neler olacak...
akvaryumda salyangoz 00:27
akvaryumda salyangoz 923 izlenme - 5 yıl önce yeni eklediğim bitkilerimle gelen davetsiz misafir
Duş Alan Salyangoz 00:28
Duş Alan Salyangoz 750 izlenme - 4 yıl önce Duş Alan Salyangoz
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 03:37
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 498 izlenme - 2 yıl önce Salyangoz Yiyen Adam olsa da videonun adı aslında yalan tabii ki ama yapacak birşey yok samimiyeti yetiyor.
 Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 438 izlenme - 2 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Salyangozun Yumurtlama Anı 01:01
Salyangozun Yumurtlama Anı 153 izlenme - 11 ay önce Hayvanlar aleminin küçük cüsseli olanlarından salyangozun yumurtlama anlarına kameraya böyle yansıdı.
sarhoş salyangoz 00:19
sarhoş salyangoz 886 izlenme - 6 yıl önce elin oğlu salyangozu bile alkolik yapmış.ee şişede durduğu gibi durmuyor alkol.bakın salyangoza ne oluyor?
Salyangozun Saldırma Anı 01:15
Salyangozun Saldırma Anı 262 izlenme - 2 yıl önce Salyangozların bu kadar hızlı hareket edebildiğini bilmiyordum. Bu video'dan sonra salyangozlara bakışınız değişebilir.
Görenin Ağzı Açık Kalıyor! Kesici Aletlere Meydan Okuyan Salyangoz 01:49
Görenin Ağzı Açık Kalıyor! Kesici Aletlere Meydan Okuyan Salyangoz 113 izlenme - 12 ay önce Masanın üzerinde bulunan bıçağın üzerinden geçen salyangozun üzerinde tek bir çiziğin bile olmaması görenleri şaşırttı.
Çizgi film - Rubi ve Jojo - Salyangoz (Çizgi film Peppe sevenler için) 07:00
Çizgi film - Rubi ve Jojo - Salyangoz (Çizgi film Peppe sevenler için) 188 izlenme - 1 yıl önce Bu dizi küçük çocuklar için. Hem eğlenceli hem de eğiticidir. Rubi ve Jojo'nun macerasını sakın kaçırma. Salyangozun kabuğu kaybolmuş. Arkadaşlar onu birlikte arıyor. Bakalım bulacaklar mı. diğer bölümlerimizi izlemeyi unutmayın. www.izlesene.com/mutlucocuk
Akıllı Salyangoz 5 01:34
Akıllı Salyangoz 5 177 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/akillisalyangoz5.htm Akıllı salyanoz oyunumuzun yeni serisi ile karşınızdayız. Oyunumuzda salyangozumuz başka bir salyangoza aşık olur ve onu bulmak için yola koyulur. Engellerle dolu bu yolda salyangozumuza yardımcı olarak engelleri aşmasını sağlamalıyız. Böylece dişi salyangozun yanına giderek oyunumuzu tamamlayabiliriz. İyi Eğlenceler..