Hoşgeldiniz!

Sam Allardyce

İngiltere’de büyük futbol yolsuzluğu 03:33
İngiltere’de büyük futbol yolsuzluğu 1.352 izlenme - 10 ay önce İngiliz Telegraph gazetesi çok konuşulacak ve büyük etkileri ortaya çıkacak bir gazetecilik soruşturmasına imza attı. Kendilerini bir Uzak Doğu firmasının yetkilileri olarak tanıtan gazetenin gizli muhabirleri, İngiltere milli takımı teknik direktörü Sam Allardyce ile yaptıkları görüşmeleri kayda aldı ve yayınladı. Biri Manchester şehrinde, diğeri Londra’da yapılan ve toplam 4 saat süren 2 görüşmede Sam Allardyce, İngiltere milli takımı teknik direktörü olma pozisyonunu kullanarak 400 bin poundluk bir anlaşma için bu sözde işadamlarıyla anlaştı. Futbolcu transferlerinde İngiltere Futbol Federasyonu kurallarının nasıl etrafından dolaşılacağını aktaran Allardycei gizli muhabirlere bu işin sorun olmadığını ve bazı tanıdık menajerler aracılığıyla yapılabileceğini aktardı.
Dünya bu görüntüyü konuşuyor! 00:43
Dünya bu görüntüyü konuşuyor! 902 izlenme - 1 yıl önce Dostluk maçı için bir çok ünlü bir araya geldiği maçta saha kenarında Sunderland yöneticisi Sam Allardyce ve One Direction yıldızı Niall Horan'ın verdiği bu görüntü geceye damga vuran anlardan oldu!
Sunderland'in hocası partide döktürdü 00:09
Sunderland'in hocası partide döktürdü 417 izlenme - 1 yıl önce Premier Lig ekiplerinden Sunderland teknik direktörü Sam Allardyce partide adeta coştu.
Ünlü Teknik Adam Adeta Coştu! - Sporx 00:09
Ünlü Teknik Adam Adeta Coştu! - Sporx 6 izlenme - 1 yıl önce Sunderland teknik direktörü Sam Allardyce partide adeta coştu.
Mourinho'dan Allardyce Yorumu 00:30
Mourinho'dan Allardyce Yorumu 4 izlenme - 10 ay önce M.United teknik direktörü Jose Mourinho, Sam Allardyce?ın sansasyonel bir şekilde milli takımdan ayrılmış olmasını yorumladı.
Allardyce Skandalına 2006 İtalya Şike Benzetmesi -  Sporx 00:31
Allardyce Skandalına 2006 İtalya Şike Benzetmesi - Sporx 1 izlenme - 10 ay önce Chelsea menajeri Antonio Conte, İngiltere?de Sam Allardyce?ın da dahil olduğu skandalın, 2006?da İtalya?da yaşanan şike olaylarıyla karşılaştırılmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.