Hoşgeldiniz!

Sam Worthington

Paper Planes Fragman 02:12
Paper Planes Fragman 1.481 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı Robert Connolly filmi Paper Planes'in fragmanı. Filmde Sam Worthington ve Ed Oxenbould başrolde oynuyor.
Drift Fragman 01:31
Drift Fragman 1.293 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Sam Worthington, Xavier Samuel, Lesley-Ann Brandt gibi isimlerin yer aldığı Drift filminin resmi fragmanı.
avatar filmi fragmanı İzle dizifilm.com 03:31
avatar filmi fragmanı İzle dizifilm.com 2.722 izlenme - 8 yıl önce avatar filmi fragmanı İzle dizifilm.com
Avatar'ın devam filmleri geliyor 01:17
Avatar'ın devam filmleri geliyor 672 izlenme - 4 yıl önce 2009 yılında vizyona giren, sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran Avatar'ın ikinci filmi Aralık 2016'da sinemalarda olacak. Diğer iki film ise 2017 ve 2018 yıllarında sinemaseverlere buluşacak. Devam filmleri için ilk filmin başrol oyuncuları Sam Worthington ve Zoe Saldana ile de anlaşıldı.
THE HUNTERS PRAYER (2017) Fragman 01:38
THE HUNTERS PRAYER (2017) Fragman 24 izlenme - 2 ay önce The Hunters Prayer Trailer - 2017 Sam Worthington Action Thriller Subscribe for more: http://www.youtube.com/subscription_c... About The Hunters Prayer Movie An assassin is sent to kill a young woman but finds himself unable to pull the trigger. They form an uneasy alliance and flee from their pursuers.
Terminatör 4 - Kurtuluş Film Fragmanı 02:06
Terminatör 4 - Kurtuluş Film Fragmanı 75 izlenme - 2 yıl önce Yıl 2018. Mahşer Günü gelip, modern uygarlığı yıkarak geçti. Bir Terminatör ordusu kıyamet sonrası dünyada kol geziyor, terk edilmiş şehirlerde ve çöllerde saklanan insanları öldürüyor ya da yakalıyor. Ama hayatta kalan insanlardan oluşan küçük grupların organize olarak kurduğu Direniş hareketi, yeraltı sığınaklarında saklanıyor ve fırsat bulduğunda kendilerinden sayıca çok üstün düşman kuvvetlerine vuruyor. Terminatörleri kontrol eden Skynet, 14 yıl önce bilinç kazanmış ve bir anda yaratıcılarına baş kaldırıp habersiz dünyaya nükleer kıyımı getirmiş bir yapay zekâ. Mahşer Günü’nün geldiğini gören yalnızca bir kişi var. Kaderi, insanlığın kaderiyle bağlantılı olan tek kişi: John Connor (Christian Bale). Dünya şimdi Connor’un hayatı boyunca uyarıldığı geleceğin eşiğinde. Ama yepyeni bir şey, insanlığın bu savaşta bir şansı olduğuna dair inancını sarstı: bu garip, yeni dünyada uyanmadan önce son hatırladığı, idam sırasını beklemek olan Marcus Wright’ın (Sam Worthington) ortaya çıkışı. Connor, Marcus’un güvenilir biri olup olmadığına karar vermek zorundadır. Ancak Connor ve Marcus, Direniş’i tamamen bitirmek için yeni stratejiler geliştiren Skynet’in bitmek bilmeyen saldırılarına karşı koyabilmek için ortak bir zeminde durmalı, Skynet’e sızıp düşmanla yüz yüze gelmelidirler.
Sabotage Fragman (Kırmızı Şerit) 01:00
Sabotage Fragman (Kırmızı Şerit) 74 izlenme - 3 yıl önce Başrolünde Arnold Schwarzenegger'i izleyeceğimiz aksiyon filmi Sabotage filminden yeni bir fragman daha görücüye çıktı! Son yıllarda baş gösteren 80'ler ruh çağırma seanslarının aranan ismi olan Arnold Schwarzenegger, beyazperdedeki ikinci baharını dolu dizgin yaşamayı hedefliyor! Aktörün merakla beklenen yeni aksiyon mahsulü, Sabotage'ın vizyona girmesine kısa bir süre kala, filmden yepyeni bir fragman daha sinema severlerle buluştu! İlk Gün (Training Day), Tehlikeli Takip (End of Watch) ve Acımasız Hayat (Harsh Times) gibi filmlerde yönetmenlik ve senaristlik yapan David Ayer'in son projesi olan bu iddialı animasyonun kadrosunda, Sam Worthington, Terrence Howard, Olivia Williams ve Josh Holloway gibi isimler yer alıyor. ABD'de 28 Mart tarihinde gösterime girmesi planlanan filmin ülkemizdeki gösterim tarihiyse, 2 Mayıs olarak belirlenmiş durumda!
Sabotage Fragman 2 02:30
Sabotage Fragman 2 13 izlenme - 3 yıl önce Emniyetin Norkotik ile Mücadele (DEA) biriminde görevli seçilmiş polislerden oluşan bir ekibin üyeleri tek tek öldürülmeye başlar. Bu organize cinayetlerin arkasında ise, bir uyuşturucu kartelini büyük zarara uğrattıkları bir depo soygunu yatmaktadır... Yönetmen koltuğunda, Tehlikeli Takip filminin de senaristliğini ve yönetmenliğini yapmış olan David Ayer'ın üstlendiği aksiyon ve suç filminin senaryosu ise Skip Woods'a ait. Filmin başrollerini ise türün ustası Arnold Schwarzenegger ve Sam Worthington paylaşıyor. Güçlü kadroda kendilerine Mireille Enos, Joe Manganiello,Josh Holloway, Joe Manganiello ve Terrence Howard gibi isimler eşlik ediyor.
Sinema - 02:01
Sinema - "Cake" 7 izlenme - 2 yıl önce Daniel Barnz'ın yönettiği "Cake" adlı filmin başrollerini Jennifer Aniston, Sam Worthington ve Anna Kendrick paylaştı.