Hoşgeldiniz!

samanyolu haber

Bağlanmayacaksın Şiiri 01:43
Bağlanmayacaksın Şiiri 20.072 izlenme - 9 yıl önce
Can Ataklı - Ergenekon - Balyoz Davaları 03:32
Can Ataklı - Ergenekon - Balyoz Davaları 1.843 izlenme - 1 yıl önce Can Ataklı'nın Samanyolu Haber TV'de haber bülteninde Ergenekon ve Balyoz davalarına ilişkin harika konuşması. Bugün görüyoruz ki söylediklerinin hepsi doğru çıktı ama STV yorumcusunun alaycı ifadelerine ne denir ki...
Günlük 6 Milyon Ekmek Çöpte! 02:56
Günlük 6 Milyon Ekmek Çöpte! 1.312 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin Ekmek İsrafı Dudak Uçuklattı. Resmi Rakamlara Göre Sadece Türkiye'de Günlük Tam 6 Milyon, Yılda 2 Milyar Adet Ekmek Çöpe Gidiyor. Bu İsrafın Maddi Karşılığı İse Tam 1 Buçuk Milyar Lira. İşte Bu Kara Tablonun Önüne Geçmek İçin Tarım Bakanlığı "ekmek İsrafını Önleme Kampanyası" Başlattı. zengin-fakir Ayırt Etmiyor. Ekmek Sofralarımızın Sultanı, Mübarek Emaneti, Nimeti... Ancak Dilimizdeki Bu Güzelliğine Türkiye'nin İsraf Karnesi Gölge Düşürüyor. türkiye'de Günlük 25 Bin 300 Ton, Yıllık 9,2 Milyon Ton Ekmek Üretiliyor. Yani Günde 101 Milyon, Yılda 37 Milyar Adet Ekmek Fırından Çıkıyor. Bu Üretimin Karşılığı İse 26 Milyar Lira. madalyonun Diğer Yüzünde İse Dikkat Çeken Bir İsraf Var. Günlük Tam 6 Milyon, Yıllık 2 Milyar Adet Ekmeğimizi Çöpe Atıyoruz. Bu İsraf Günde Bin 500 Ton, Yılda 550 Bin Ton Ekmeğin Çöpe Atılması Demek. Üstelik Bu Rakamlar Geçtiğimiz Yıllara Kıyasla Daha Yüksek. ekmek İsrafını Sadece Ekmek İsrafı Olarak Görmek De Doğru Değil. Ekmekle Birlikte, Emek, Mazot, Su Ve Zaman Da İsraf Ediliyor. Sadece Ekmekle Birlikte Çöpe Atılan Para İse 1 Buçuk Milyar Lira. Bu Parayla Yapılabilecekler İse Sanki Bir Hayal Gibi. tarım Bakanlığı Bu Vahim Tablo Karşısında Harekete Geçti Ve Önemli Bir Kampanyaya İmza Attı: Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası. sayın Başbakan Erdoğan İlahi Bir İkazla Kampanyaya Destek Verdi. dünyadaki İsraf Tablosu Da Ürkütücü Boyutta. Dünyada 12 Milyon İnsan Yetersiz Besleniyor Ve 10 Milyon İnsan Yetersiz Beslenme Sebebiyle Ölüyor. Dünyada İsraf Edilen Gıdanın Sadece 4'te 1'i İle Bu 10 Milyonun İhtiyacı Karşılanabiliyor. diğer Yandan Başbakan Erdoğan, Kamu Kurum Ve Kuruluşlarının Sosyal Tesislerini De Bir İsraf Olarak Gördüğünü Açıkladı. Bakanlar Kurulunda Bu Tür Tesislerin Kaldırılmasını Konuştuklarını Söyledi.
Canlı Yayına Tinerci Müdahalesi (Tinerciye Müdahale) 00:16
Canlı Yayına Tinerci Müdahalesi (Tinerciye Müdahale) 914 izlenme - 3 yıl önce Samanyolu Haber kanalında röportaj sırasında tinerci arkadaş araya grip derdini anlatmak istiyor. (mevzuyu ben öyle algıladım)Derdini anlatmak ister istemez de hunharca çekiliyor. Şimdi burda bazılarımız diyecek ki 'jiletle, kelebek pıçaayla paramızı gasp eden adama neden acıyayım?' Bir zamanlar sokakta yatıp kalkan tinercilik yapmış bir arkadaşım var. Şimdi TRT'ye televizyon programı hazırlıyor. Tinercileri topluma kazandırmak, onların ellerinden tutmak lazım. Ellerinden tutup savurmak değil.
Kelliğe Çare Bulunamadığının Kanıtı 00:37
Kelliğe Çare Bulunamadığının Kanıtı 768 izlenme - 2 yıl önce STV'de ana habere çıkan, dünyanın en hızlı saç çıkaran kellik giderici ilaç. Bu bir mucize değil de nedir?
Soner Köse 'Canlı' Samanyolu Haber TV 'Merhaba Haftasonu' Programı 08:18
Soner Köse 'Canlı' Samanyolu Haber TV 'Merhaba Haftasonu' Programı 740 izlenme - 6 yıl önce Soner Köse 'Canlı' Samanyolu Haber TV 'Merhaba Haftasonu' Programında Mahir Etyemez'in konuğuydu.
S Haber, Erdoğan Konuşurken ’Sırtlan’ Belgeseli Verdi 01:53
S Haber, Erdoğan Konuşurken ’Sırtlan’ Belgeseli Verdi 580 izlenme - 4 yıl önce Hükümete Operasyon..
4 Yaşındaki Çocuk Suya Düşen Oyuncağını Almak İsterken Boğuldu! 02:15
4 Yaşındaki Çocuk Suya Düşen Oyuncağını Almak İsterken Boğuldu! 644 izlenme - 5 yıl önce Çorum'da Suya Düşen Oyuncağını Almak İsteyen 4 Yaşındaki Çocuk Boğuldu. Küçük Çocuğun Yakınları Olay Yerinde Sinir Krizi Geçirdi. Şanlıurfa'da Da Benzer Bir Olay Yaşandı, 12 Yaşındaki Ayşe Akan Üstü Açık Bırakılan Çukurda Can Verdi. 4 Yaşındaki Hüseyin Eryılmaz, Yeni Yapılan Dinlenme Tesisi İçin Kurulan İnşaat Havuzu Kenarında Oynuyordu. Bu Sırada Oyuncak Arabası Havuza Düştü. yaklaşık 3 Metre Derinlikteki İnşaat Havuzuna Düşen Oyuncağını Almak İsteyen Küçük Hüseyin'in Bir Anda Ayağı Kaydı Ve Suya Düştü. olay Yerine Gelen Dalgıç Ekipleri, Yarım Saatlik Bir Aramanın Ardından Oyuncağa Sarılmış Küçük Çocuğun Cesedine Ulaştı. ceset Sudan Çıkarılırken Küçük Çocuğun Yakınları Sinir Krizi Geçirdi. cenaze Hitit Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Morguna Kaldırıldı. öte Yandan Şanlıurfa'da Oyun Oynarken Çukura Düşen Kız Çocuğu Da Hayatını Kaybetti. iddiaya Göre Ayşe Akan Arkadaşlarıyla Beraber Oynadığı Sırada Üstü Açık Çukura Düştü. arkadaşları Tarafından Ailesine Haber Verildi, Onlar Da Durumu Sağlık Ekipleri Ve Polise Bildirdi. olay Yerine Gelen Ekipler Çukura Düşen 12 Yaşındaki Ayşe Akan'ı Güçlükle Çıkardı. hazır Bekletilen Ambulans İle Şanlıurfa Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Kaldırılan Küçük Ayşe Yolda Hayatını Kaybetti. yaşanan Acı Olayın Ardından Mahalle Sakinleri Çukuru Açık Bırakanlara Tepki Gösterdi. vatandaş, Taş Atarak Yolu Trafiğe Kapattı. olay Yerine Çok Sayıda Polis Sevk Edilirken; Vatandaşı Emniyet Müdür Yardımcısı Sedat Yorgancı Sakinleştirdi.
STV Haber Spikeri Canlı Yayında Bayıldı 00:37
STV Haber Spikeri Canlı Yayında Bayıldı 604 izlenme - 4 yıl önce Samanyolu Haber spikeri Cihan Demircanlı yayında bayıldı
Samanyolu Haber'in 'Başbakan Erdoğan' Haberi 01:17
Samanyolu Haber'in 'Başbakan Erdoğan' Haberi 392 izlenme - 4 yıl önce Samanyolu Haber'in 'Başbakan Erdoğan' Haberi
Mehmet Ali Birand Belgeseli 09:28
Mehmet Ali Birand Belgeseli 826 izlenme - 5 yıl önce Can Dündar'ın Mehmet Ali Birand'ın Hayatını Anlatan Belgeseli İlk Kez Yayınlandı.
Örümcek Adam Kübadaydı! 01:24
Örümcek Adam Kübadaydı! 473 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın Farklı Şehirlerindeki En Yüksek Gökdelenlere Tırmanmasıyla Ünlenen Örümcek Adam, Bu Kez Küba'daydı. 27 Katlık Binaya Tırmanışını Halatsız Ve Güvenlik Filesi Olmadan Gerçekleştiren Alen Robert Kübalılara Korku Dolu Anlar Yaşattı. dünyanın Farklı Şehirlerindeki En Yüksek Gökdelenlere Tırmanmasıyla Ünlenen Örümcek Adam, Bu Kez Küba'daydı. 27 Katlık Binaya Tırmanışını Halatsız Ve Güvenlik Filesi Olmadan Gerçekleştiren Alen Robert Kübalılara Korku Dolu Anlar Yaşattı. 50 Yaşındaki Fransız Dağcı, Küba'nın Ünlü Habana Libre Oteline Halatsız Ve Güvenlik Filesi Olmadan Tırmandı. örümcek Adamın Tırmanışını Yüzlerce Kübalı Heyecanla İzledi. robert, 126 Metre Yüksekliğindeki 27 Katlı Otelinin Tepesine Tırmanışını, Yarım Saatte Tamamladı. korku Dolu Tırmanışı Fransız Örümcek Adamın Başarıyla Tamamlaması İzleyenlere Rahat Bir Nefes Aldırttı. 12 Yaşındayken Yaşadığı Apartmana Tırmanan Örümcek Adam, 1994 Yılında Abu Dabi'deki Bir Gökdelene Yaptığı Tırmanışla İlk Kez Bütün Dikkatleri Üzerine Çekti. Kariyeri Boyunca 80'in Üzerinde Gökdelene Tırmanan Örümcek Adam, 2011 Yılında Dünyanın En Yüksek Binası Olan Dubai'deki Burj Halifa'ya Tırmanmıştı.
Abdullah Kızılay Samanyolu Haber Uçak Kaçırma Girişimi İle Tutuklandı 00:36
Abdullah Kızılay Samanyolu Haber Uçak Kaçırma Girişimi İle Tutuklandı 383 izlenme - 5 yıl önce ABDULLAH, KIZILAY, UÇAK, KAÇIRMA, GİRİŞİMİ
STV Haber Spikeri Dershane Haberi Sunarken Bayıldı 00:12
STV Haber Spikeri Dershane Haberi Sunarken Bayıldı 54 izlenme - 2 yıl önce
Samanyolu Haber spikerini fena işlettiler! 00:11
Samanyolu Haber spikerini fena işlettiler! 61 izlenme - 3 yıl önce Samanyolu Haber spikerini fena işlettiler! STV Haber'in sabah kuşağında izleyicilerden gelen tweetleri okuyan spiker, fena işletildi
3 Arkadaşını Şehit Eden Asker Ankara'ya Getirildi! 01:05
3 Arkadaşını Şehit Eden Asker Ankara'ya Getirildi! 140 izlenme - 5 yıl önce Siirt'in Pervari İlçesinde 3 Koğuş Arkadaşını Şehit Ettikten Sonra Kendisini Vuran Asker, Ankara'ya Getirildi. siirt'in Pervari İlçesindeki İğneli Jandarma Karakolu'nda Görevli Asker Samet Maya, Girdiği Bunalım Sonucu Cinnet Getirdi. silahını Alan Asker Açtığı Ateş Sonucu 3 Arkadaşını Şehit Etti. samet Maya Daha Sonra Aynı Silahla İntihar Etmek İstedi. ağır Yaralanan Samet Maya, Önce Siirt Devlet Hastanesi'ne Kaldırıldı. buradaki Tedavisi Tamamlanan Maya, Ambulans Uçakla Gece Geç Saatlerde Ankara'ya Getirildi. etimesgut Askeri Havaalanı'ndan Ambulansla Gata'ya Götürülen Maya Burada Tedavi Altına Alındı.
Hidayet Karaca: Biz Dimdikiz Korkanlar Kaçar 00:51
Hidayet Karaca: Biz Dimdikiz Korkanlar Kaçar 81 izlenme - 3 yıl önce Muhalif basına yönelik operasyon kapsamında hakıkında gözaltı kararı bulunan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca bizzat Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu. Gazeteciler açıklama yapan karaca, "Biz dimdikiz, korkanlar kaçar" mesajını verdi.İstanbul'da ve bazı illerde başlatılan 'Paralel Yapı' operasyonu kapsamında, emniyet güçleri bazı adreslere eş zamanlı baskın düzenledi. Yapılan baskınlarda, gözaltılar olduğu belirtiliyor. SAMANYOLU YAYIN GRUBU BAŞKANI EMNİYETE GÖTÜRÜLÜYOR Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca emniyete gidip ifade verecek. Ayrıca, Samanyolu grubundan 10 kişi hakkında dagözaltı kararı olduğu bildirildi. Sabah saatlerinde 3 ekip otosuyla Hidayet Karaca'nın evine gelen polis ekipleri, Hidayet Karaca'nın evinde arama yaptı. İKİ DİZİNİN YÖNETMENİ VE YAPIMCISI GÖZALTINDA Samanyolu televizyonunda yayınlanan Sungurlar dizisinin yönetmeni Engin Koç Van'da gözaltına alınırken Sungurlar ve Tek Türkiye dizilerinin yapımcısı Salih Asan ise Eskişehir'de gözaltına alındı. Asan twitter hesabından gözaltına alındığını duyurdu. Asan, Twitter hesabı üzerinden, "An itibarı ile gözaltına alınıyorum. Suçumuz milletimize ve devletimize hizmet ise biz bu suçu işledik arkadaş. Dua ricası ve selamla" ifadelerini kullandı. ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜ GÖZALTINDA İstanbul Eski Terörle Mücadele Şube Müdürü ve eski Hakkari Emniyet Müdürü Tufan Ergüder gözaltına alındı. ZAMAN GAZETESİ'NDE ARAMA Zaman Gazetesi'nin İstanbul-Yenibosna'daki binasına da çok sayıda polis ekibinin geldiği belirtildi. Polisler binada arama yaptı ancak gözaltına alınan olmadı. Bina dışında ve içinde protestolarla karşılaşan polisler, işlem yapmadan binadan ayrıldı. Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın evinde de arama yapıldığı belirtildi. POLİS MEMURU DA GÖZALTINDA İDDİASI Sosyal medyada ise bir avukat polis memuru müvekkili Ç.Ö.'nün gözaltına alındığını yazdı.
Usta gazeteci Mehmet Ali Birand son yolculuğuna uğurlanıyor! 04:42
Usta gazeteci Mehmet Ali Birand son yolculuğuna uğurlanıyor! 106 izlenme - 5 yıl önce Önceki gün vefat eden gazeteci Mehmet Ali Birand 'ın cenazesi Amerikan Hastanesi'nden saat 07.50 sıralarında alındı. Bu esnada Birand'ı eşi Cemre ile oğlu Umur Birand birbirlerine sarılarak destek olmaya çalıştı. Birand'ın cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki gasilhaneye götürüldü. Burada işlemlerin tamamlanmasının ardından cenaze tören için Doğan Medya Center'e götürüldü Mehmet Ali Birand için uzun yıllar çalıştığı Doğan Medya Center önünde tören düzenlendi. Törene; siyaset, medya, iş, spor ve sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.
Hakkaride Kardan Dolayı Kapanan Yollar Tüneller Açılarak Ulaşıma Açıldı! 00:43
Hakkaride Kardan Dolayı Kapanan Yollar Tüneller Açılarak Ulaşıma Açıldı! 73 izlenme - 5 yıl önce Hakkari'de Meydana Gelen Çığ Yolları Kapattı. Kapanan Yolları Zorlu Bir Çalışma Sonucunda Açan Ekipler Arkalarında Yer Yer 5 Metre Yüksekliği Bulan Kar Tünelleri Oluşturdu. yoğun Kar Yağışı Sebebiyle Yüzlerce Köy Ve Mezra Yolu Ulaşama Kapandı. hakkari İl Genelinde İlk Ve Orta Dereceli Okullar Belirli Aralıklarla 5 Gün Boyunca Tatil Edilmişti.
Gaziantep'te Patlama: 8 Ölü 07:39
Gaziantep'te Patlama: 8 Ölü 67 izlenme - 5 yıl önce Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nin arkasında Güneydoğu Galvaniz isimli firmanın işletmesinde yaşanan patlamada, 8 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi. 4' üncü Organize Sanayi Bölgesindeki bir galvaniz fabrikasında buhar kazanında patlama meydana geldi.Olayda 8 işçi öldü 15 işçi yaralandı... Geniş bir alana kurulan fabrikada yaşanan patlamada, çok sayıda yaralı var. Yaralılar, hastanelere kaldırıldı. Galvaniz ürünlerinin imal edildiği yüksek sıcaklıktaki kazanlarda meydana gelen patlamanın yaşandığı fabrikaya çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi geldi. BELEDİYE BAŞKANIN AÇIKLAMA YAPTI Gaziantep Belediye Başkanı Asım Güzelbey,fabrikadaki patlamada 6 işçinin hayatını kaybettiğini 15 kişinin yaralandığını bildirdi.. Güzelbey, 2 kişiden de haber alınamadığını söyledi."Can kaybının artmaması için dua ediyoruz" dedi.. İTFAİYE' DEN AÇIKLAMA Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, patlama ile ilgili bir açıklama yaptı. "Alınan ilk bilgilere göre su deposu yapımı sırasında bir patlama meydana geldi. Patlamada ilk bilgilere göre 6 kişi öldü, 15 kiyi de yaralandı"
Pelikan ile Köpeğin Dostluğu 01:14
Pelikan ile Köpeğin Dostluğu 73 izlenme - 6 yıl önce Pelikan ile Köpeğin Dostluğu