Hoşgeldiniz!

Samanyolu Medya Videoları İzle

Ekip 1 Kamera Arkası 01:48
Ekip 1 Kamera Arkası 51.516 izlenme - 4 yıl önce Her Salı İzleyicisiyle Buluşan Ekip 1 Dizisi Aksiyon Sahneleriyle Seyirciyi Ekrana Bağlıyor. Oyuncu Orhan Bıyıklı'nın Yer Aldığı Sahneler İse Heyecanın Doruklara Çıktığı Anlar Oluyor. İşte O Dizinin Çekildiği Mahalleden Kamera Arkası Görüntüler Ve Aksiyon Dolu Sahneler... Bilgi: Çekimlerde Kuru Sıkı Tabanca Kullanılmaktadır. Gerçek Silahlar Kullanılmamaktadır.
Şefkat Tepe Fotoğraf Çekiminde Yaşananlar 01:25
Şefkat Tepe Fotoğraf Çekiminde Yaşananlar 62.620 izlenme - 4 yıl önce Dilara Büyükbayraktar' ın (Naza) ve Mehmet Korhan Fırat' ın (Şahin) fotoğraf çekiminde kamera arkasında yaşanan eğlenceli anlar...
Samanyolu Tv'nin Kapatılma Anı 02:48
Samanyolu Tv'nin Kapatılma Anı 17.234 izlenme - 2 yıl önce Türksat yetkililerinin aldığı kararla uydudan çıkarılan samanyolu medya grubunun ana kanalı samanyolu tvnin, kapatılma anı ekranlara böyle yansıdı.
Şefkat Tepe - 96. Bölüm Fragmanı 00:43
Şefkat Tepe - 96. Bölüm Fragmanı 3.850 izlenme - 4 yıl önce Şefkat Tepe'nin nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz 96. bölümünde; Tim bu kez, hapisten firar eden tehlikeli örgüt elemanı Botan'ı durdurmak için harekete geçer. Botan, onu hapse gönderen Sungurlar timinden ve diğer herkesten intikam almak üzere geri gelir. Örgüt devleti yıpratmak ve barış sürecini baltalamak için intikam önceliğinin en başına Savcı Ömer'i koyar ve hain planlarını uygulamaya başlar. Diğer yandan Naza ise oğlu Volkan'ın gittikçe ağırlaşan hastalığı nedeniyle Serdar'dan yardım istemek zorunda kalır. Serdar'ın ise tek bir şartı vardır; o da Naza'nın oğlunu karakola bırakması. Ancak Naza, karakola hain bir saldırı düzenleyeceğini haber alır ve işler iyice çıkmaza girer.
Ekip 1 - 11. Bölüm Fragmanı 00:41
Ekip 1 - 11. Bölüm Fragmanı 1.738 izlenme - 4 yıl önce Kızları Fuhuş Batağına Sürükleyen Mafyanın Konuşlandığı Bir Köşke Baskın Düzenleyen Ekip1 Üyeleri, Hap Aldığı İçin Her Türlü Çılgınlığı Yapma İhtimali Olan Tolga'yı Görünce Şaşkınlık Yaşar. Kendisiyle Uzlaşmaya Çalışan Elif'i Rehin Alan Tolga, Kızların Üstüne Benzin Dökerek Çakmağını Çakar. diğer Yandan Salih İse Evindeki Huzursuzluk Artarken Özel Harekatta Ara Bulucu Olabilmek İçin Kursa Başlar. Beyin Kanaması Geçiren Babasını Hastaneye Kaldıran Bir Aşiret Üyesi De, Adamlarıyla Birlikte Ameliyathaneyi Basarak Doktoru Rehin Alır. Elif İse Masada Kalır Ve Geçen Her Saniye Aleyhine İşler.
Şefkat Tepe - Sungurlar 01:05
Şefkat Tepe - Sungurlar 1.281 izlenme - 4 yıl önce Örgütün Kaymakamlığa Bayrak Dikerek İlçeyi Teslim Alma Planını Alt Üst Eden Serdar Ve Ekibi Artık Karargahta Görevlendirilmeyi Umut Eder. Ancak General Onlar...
Oktay Ustanın Korku Dolu Anları! 03:56
Oktay Ustanın Korku Dolu Anları! 725 izlenme - 4 yıl önce Samanyolu Tv' De Yeni Başlayacak Olan "nizama Adanmış Ruhlar Ekip - 1" Dizisinin Oyuncuları Maske Ve Silahlarıyla Oktay Usta' Nın Stüdyosunu Bastı. O Esnada Konuk Olan Reyhan Karaca Ve Oktay Usta' Nın Korkuları Yüzlerinden Okunuyordu.
Şefkat Tepe - 95. Bölüm Fragmanı 00:46
Şefkat Tepe - 95. Bölüm Fragmanı 902 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin terör sorunlarını tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren Şefkat Tepe, gündemi sarsacak konularıyla ekrana gelmeye devam ediyor. ŞEFKAT TEPE, heyecan dolu yeni bölümüyle 26 Ocak Cumartesi, saat 19.50'de Samanyolu'nda.
Şefkat Tepe - 98. Bölüm Fragmanı (16 Şub 2013) 00:39
Şefkat Tepe - 98. Bölüm Fragmanı (16 Şub 2013) 676 izlenme - 4 yıl önce Şefkat Tepe'nin nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz 98. bölümünde; Açığa alınan Aslı, arkadaşını ziyaret etmek için bir köye gider. Köyde zerdüştlük propagandası yapmak isteyen örgüt yandaşları, Çiğdem öğretmenden bekledikleri desteği göremeyince onu, halkın gözünde değersizleştirerek etkisiz hale getirmeye çalışır. Yapılanlara şahit olan ve bu durum karşısında çaresiz kalan Aslı, Sungurlar'ı köye çağırır. Öte yandan Naza ise, dağdan kaçan gençlerin peşine düşünce köyde timle karşılaşır. Ancak Naza'nın yine çok farklı planları vardır.
Hızır Ekip - 41. Bölüm Fragmanı 00:36
Hızır Ekip - 41. Bölüm Fragmanı 677 izlenme - 4 yıl önce Vicdanınızı Rahatlatmak İçin Ne Kadar Büyük Bir Fedakarlık Yaparsınız? Küçük Bir Yalandan Büyük Bir Sevgi Doğar Mı? Samanyolu Tv'nin Yeni Günlük Dizisi Hızır Ekip, Bu Sorularınıza Yanıt Oluyor. zor Durumda Olanların Yardımına Koşup, Problemlerine Sıra Dışı Yöntemlerle Çözümler Sunan Hızır Ekip, 7/24 Gelen İhbarlara Cevap Veriyor. Yangından Çocuk Kaçırmaya, Hırsızlıktan İntihara Kadar Pek Çok Konuda Halkın Yanında Yer Alıyor. Hızır Ekip'in En Az Yöntemleri Kadar Farklı Olan Elemanları İse Oyuncu, Doktor, Bilişim Uzmanı, Polis Gibi Ayrı Meslek Dallarından. bir Yandan İnsanlara Yardımcı Olmaya Çalışırken, Diğer Yandan Özel Hayatlarındaki Sorunlarla Da Mücadele Eden Hızır Ekip'in Başrollerinde Bülent Bilgiç, Bedia Ener, Ertem Eser Ve Nesrin Üstkanat Yer Alıyor. İstanbul'daki Vatandaşların Zor Anlarına Tanıklık Eden Hızır Ekip, Samimi Öyküsüyle İzleyenleri Ekrana Kilitliyor.
Ekip 1 - 14. Bölüm Fragmanı 00:36
Ekip 1 - 14. Bölüm Fragmanı 400 izlenme - 4 yıl önce Yedi Kişilik Bir Ekibin Korkusuz Maceralarını Nefeslerinizi Tutarak İzleyeceğiniz Ekip 1 Heyecanı Devam Ediyor... Yeni Bölüm Salı 19:50'de Samanyolu Tv'de.