Hoşgeldiniz!

şamar

Şamaroğlanı Messi 00:18
Şamaroğlanı Messi 608.961 izlenme - 1 yıl önce Son Oynanan El Classicoda karşılaşma 1-1 lik beraberlikle sonuçlandı, Messi'ye oldukça sert müdahaleler de yapıldı karşılaşma boyunca. Alonso ve Arbeloa şamaroğlanına çevirmişler resmen Messi'yi. Messi'de maç çıkışı otoparkta ağzına geleni de saydırmış Arbeloa'ya bence çok da güzel yapmış, adamı sadece faul yaparak durdurabilmek de zor.
Oğluyla Şamar Atma Yarışına Giren Baba(!) 00:40
Oğluyla Şamar Atma Yarışına Giren Baba(!) 283.193 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde de çok görülen bu tarz oyunlar, kişisel ve ruhsal bozukluklara yol açtığı için.. Senin o çocuga vuran ellerini sikeyim! Ne açıklayayım işte bildiğiniz orospu çocuğu...
namaz kılan adama şamar atıyor 00:14
namaz kılan adama şamar atıyor 41.829 izlenme - 7 yıl önce namaz kılan adama şamar atıyor
Türk Usulü Tokat Oyunu 06:14
Türk Usulü Tokat Oyunu 2.758 izlenme - 5 ay önce İşsiz bakkal şeylerini tartar hesabı esnaf arkadaşlarımız kendilerini oyuna vermişler. Oyun ilerledikçe artan dozaşa rağmen bir sakatlık çıkmıyor..
Okkalı Tokat Yarışması 01:14
Okkalı Tokat Yarışması 3.035 izlenme - 8 ay önce Artık nerdeyse spora dönüşen tokat atma yarışmalarından öne çıkan bir görüntü. Kodum mu oturturum lafının vukuu bulmasıdır bu görüntüler.
Osmanlı Tokadını Tatmamış Pakistanlı Tokat Güreşçileri 02:39
Osmanlı Tokadını Tatmamış Pakistanlı Tokat Güreşçileri 5.514 izlenme - 1 yıl önce Birbirlerini döverek tokta manyağı yapan Pakistan ülkesine ait tokatlama sporu. Türkiyede olsa karakolda biterdi yorumlarını şimdiden görür gibiyim fakat bu geleneksel bir dövüş sporu.
Sen Misin Kart Gösteren :-) 01:46
Sen Misin Kart Gösteren :-) 20.343 izlenme - 8 yıl önce hakem takım oyuncusuna şamar attı ve kıyamet koptu... :)))tabıkı bunlar yeşil sahada görmek ıstemnedıgımız olaylar..
bekçi 00:14
bekçi 13.478 izlenme - 9 yıl önce serefsiz bekcı ınsafsız
Ah Hollanda Zalım Hollanda - Serin Sesler 03:04
Ah Hollanda Zalım Hollanda - Serin Sesler 5.903 izlenme - 2 yıl önce Şimdi efendim hepimizin malumu Hollanda İspanya'yı hacamat etti. 1-0 öne geçtikten sonra top çevirip oyunun anasını belleyen bu pas manyaklarına atılmış en büyük tokattı bu aslında. Serin sesler ekibi de bu hezimetten sonra Casillas adına bir türkü yakmış. Başarılı bir çalışma olmuş kanımca. Volkan Konak'ın seslendirmiş olduğu Cerrahpaşa isimli eser üzerine sözlerle oynanmasından mütevellit böyle bir video hazırlamışlar.( vay emenike.. Sanki millet anlamadı Cerrahpaşa olduğunu) Neyse. Şizofrene bağlamadan yazıma son vermek istiyorum. Büyüklerin ellerinden falan filan. 1. Not: Açıklama yetersiz bulunmasın diye saçmaladım afedersiniz ama suç benim değil. Bu final sonuçlarını göstermek için sıhımsonik anketler doldurmak zorunda bırakan hocalara benzeyen adminlerde. 2. Not: Part time müslüman amın oğlu esteban nickli üyemize video için teşekkürler. 3. Not: Ne konuştun mk bi su be dediğinizi duyar gibiyim.
Oğluyla Şamar Atma Yarışına Giren Baba(!) 00:40
Oğluyla Şamar Atma Yarışına Giren Baba(!) 3.257 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde de çok görülen bu tarz oyunlar, kişisel ve ruhsal bozukluklara yol açtığı için.. Senin o çocuga vuran ellerini sikeyim! Ne açıklayayım işte bildiğiniz orospu çocuğu...
Asabi Kız - Thug Life 00:16
Asabi Kız - Thug Life 3.543 izlenme - 2 yıl önce Pranker arkadaşımızın asabi ablamızdan öpücük isteyip tokat yediği sahne. Buyrun efenim. Çok daha fazla video ve sonrasında abone olmak için! na burda adresimiz: http://www.izlesene.com/thuglife
veli toplantısı 05:09
veli toplantısı 8.822 izlenme - 7 yıl önce bu öğretmen çok komik
Emin Boztepe vs. Şamaroğlanı 00:14
Emin Boztepe vs. Şamaroğlanı 1.594 izlenme - 1 yıl önce Wing Tsu'nun taçsız kralı Emin Boztepe gösteri yaparken karşısındaki konu mankenini şamaroğlanına çeviriyor. şamaroğlanı garibim de bi şey diyemiyor ama yüz ifadesi her şeyi anlatıyor. içinden geçenleri dillendirse büyük dayak var.
osmanlı tokatları 00:54
osmanlı tokatları 4.638 izlenme - 9 yıl önce süper komik tokatlar
Tarık Akan'la Sado Mazo (+18) 00:48
Tarık Akan'la Sado Mazo (+18) 1.544 izlenme - 1 yıl önce Şimdiye kadar hep ezilip itilen Murat esaret devrini kapatıyor. Şimdi ondan faydalananları ezme zamanı ama onlar da ezilmekten gayet memnun gibiler. Film: Bebek Yüzlü
Klasik Eşek Şakaları Vol 12,5 00:11
Klasik Eşek Şakaları Vol 12,5 1.127 izlenme - 2 yıl önce Ortaokul ve lise yıllarının vazgeçilmez unsuru olan bazı eşek şakaları vardır ki, klasik olmuşlardır. Yine de birileri hala yapmakta ve birileri hala yemektedir. Birileri yemeye devam ettiği müddetçe birileri yine yapacak ve bu şakalar adeta bir meşale gibi kuşaktan kuişağa geçerek varolacaktır.
Berber Tokadı Dedıgın Boyle Olur 00:12
Berber Tokadı Dedıgın Boyle Olur 2.337 izlenme - 7 yıl önce
*kuaförünüzü kızdırmayın* 00:29
*kuaförünüzü kızdırmayın* 2.974 izlenme - 7 yıl önce sakın ha kuaförle şaka olmaz...
camide terör 00:14
camide terör 2.331 izlenme - 9 yıl önce insanoğlunun ne zaman ne yapacağı hiç belli olmuyo...
Köylü Milletin Tokatçısıdır (Bubama Kim Vurdu ?) 01:47
Köylü Milletin Tokatçısıdır (Bubama Kim Vurdu ?) 638 izlenme - 1 yıl önce meraklı amcanın veterinerin işine burnunu sokmasıyla gelişen olaylar. amca yılların verdiği alışkanlıkla dur ağzına bi çakayım susar zannediyor ancak pirleri panter emel olan hayvansever bir kadına vurduğunun henüz farkında değil. olayda kim haklı diye bi süre düşündüm kesinlikle ibnetor köylü amca haksız. sinirlendim orada olup ağzına burnuna dalmak istedim. bi ona bi buba buba diye bağıran kızına. yer misin yemez misin ver allahım ver. çok sinirlendim yine.
Muhabirden Tokat Yemek 00:15
Muhabirden Tokat Yemek 437 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde de sıkça rastladığımız bir olay olan kamera karşısında görünme sevdası bu kez pahalıya patlıyor.
Şamar Ötesi 00:16
Şamar Ötesi 1.313 izlenme - 8 yıl önce biz bi grup piçiz we bi kurbanı Şamar edicez :d yarılll
Şamar Gülme Garantili :) 00:07
Şamar Gülme Garantili :) 2.981 izlenme - 8 yıl önce bu tokat mutlaka izlenmeli
Dayak Yemek İçin Didinip Muradına Ermek 04:47
Dayak Yemek İçin Didinip Muradına Ermek 768 izlenme - 2 yıl önce Müzik festivalinde kafası güzel bir ibiş, iki tane izbandut elemanın sabır sınırlarını test ediyor. İzbandutların hakkını vermek gerek, uzunca süre tahammül ettiler.
Şamar Oğlanı İyi Yapıştırıyor Ama 00:14
Şamar Oğlanı İyi Yapıştırıyor Ama 787 izlenme - 4 yıl önce İzmitte Sacit Yazır Ajdarın Ensesine Yapıştıorıyor Mutlaka İzle !
Öyle Bir Şamar Attı ki Yere Yığdı 01:09
Öyle Bir Şamar Attı ki Yere Yığdı 199 izlenme - 2 yıl önce Öyle bir şamar attı ki yere yığdı Birbirine şamar atma yarışmasında ilginç anlar yaşandı. Önce şapkalı karşısındakine şamar attıktan sonra, sıra uzun salıya geldi. Uzun saçlı adam, şapkalı adama öyle bir şamar attı ki, ne olduğunu anlayamadan yere yığıldı.
Rakibini Şamarlayarak Nakavt Eden Adam 00:42
Rakibini Şamarlayarak Nakavt Eden Adam 219 izlenme - 1 yıl önce Şamar yarışmaşında konsantre olup rakibine bir güzel Osmanlı tokadını yapıştırarak nakavt etmesini izliyoruz..
Gerzek Şaban - Patronun Karısını Şamarlıyor 02:56
Gerzek Şaban - Patronun Karısını Şamarlıyor 422 izlenme - 2 yıl önce Bir sinema çekimine denk gelen Şaban, adresi şaşırıp patronun karısına saydırıyor. Yirmincisinden sonrasını sayamadım.
Şamar 01:06
Şamar 892 izlenme - 8 yıl önce balici samar trabzon kalkınma
Şamara Bak Be ....... 00:06
Şamara Bak Be ....... 730 izlenme - 7 yıl önce