Hoşgeldiniz!

şamar oğlanı

Şamaroğlanı Messi 00:18
Şamaroğlanı Messi 610.363 izlenme - 3 yıl önce Son Oynanan El Classicoda karşılaşma 1-1 lik beraberlikle sonuçlandı, Messi'ye oldukça sert müdahaleler de yapıldı karşılaşma boyunca. Alonso ve Arbeloa şamaroğlanına çevirmişler resmen Messi'yi. Messi'de maç çıkışı otoparkta ağzına geleni de saydırmış Arbeloa'ya bence çok da güzel yapmış, adamı sadece faul yaparak durdurabilmek de zor.
*kuaförünüzü kızdırmayın* 00:29
*kuaförünüzü kızdırmayın* 2.982 izlenme - 8 yıl önce sakın ha kuaförle şaka olmaz...
Şamar Oğlanı İyi Yapıştırıyor Ama 00:14
Şamar Oğlanı İyi Yapıştırıyor Ama 819 izlenme - 5 yıl önce İzmitte Sacit Yazır Ajdarın Ensesine Yapıştıorıyor Mutlaka İzle !
Tokat 00:04
Tokat 716 izlenme - 10 yıl önce
şamar oğlanı:) 00:59
şamar oğlanı:) 393 izlenme - 9 yıl önce gelen vuruyor gıden vuruyor:)
Şamar Oğlanı:))) 00:14
Şamar Oğlanı:))) 279 izlenme - 8 yıl önce önüne gelene basıyor tokatı
Şamaroğlanı Messi 00:19
Şamaroğlanı Messi 191 izlenme - 5 yıl önce Son Oynanan El Classicoda karşılaşma 1-1 lik beraberlikle sonuçlandı, Messi'ye oldukça sert müdahaleler de yapıldı karşılaşma boyunca. Alonso ve Arbeloa şamaroğlanına çevirmişler resmen Messi'yi. Messi'de maç çıkışı otoparkta ağzına geleni de saydırmış Arbeloa'ya bence çok da güzel yapmış, adamı sadece faul yaparak durdurabilmek de zor.
Şamar Oglani 00:27
Şamar Oglani 154 izlenme - 9 yıl önce apo denilen vatandaşın ızdırabı askerde devam etmekte ensesi aşşek derisine dönmüştür tokat yemekten :)
Emre Bağce'den Siyasetçilere ' Şamar Oğlanı' Çıkışı 03:06
Emre Bağce'den Siyasetçilere ' Şamar Oğlanı' Çıkışı 4 izlenme - 6 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında iktidar ve muhalefet arasında yaşanan kriz, Enis Berberoğlu gerilimi ve partilerin stratejileri masaya yatırıldı. Konuklardan Siyaset Bilimci ve Yazar Prof. Dr. Emre Bağce partiler arasındaki gerginliğin 'değersizlikten' kaynaklandığını ve bu durumun kamusal alanı da tahrip ettiğini belirterek, "Siyasetçiler toplumu şamar oğlanına çevirdi. Paternalist bir siyaset tarzı hakim oldu. Bu da demokrasiyi zehirliyor" diye konuştu.