Hoşgeldiniz!

samast

Ogün Samast'ın Polis ve Jandama ile Görüntüleri. (O.Ç içerir) 04:51
Ogün Samast'ın Polis ve Jandama ile Görüntüleri. (O.Ç içerir) 3.198 izlenme - 11 ay önce Açıklamada önce, Samast'ın yanındaki jandarma, bu görüntüler bir tek yerde bir tek yerde çıkarsa en adi orospu çocuğuyum diyor. :D Tabi bu zamana kadar sakladıkları görüntüleri şimdi servis etmeleri tam bir iki yüzlülük. Neyse, ‘Çıkardım silahımı, vurdum’ Dink’in öldürüldüğü anın videosu izletilen Samast, cinayet anını ise, “İki üç gün pusuya yattım, çıkardım silahımı, vurdum. Gittim bekledim kapısının önünde, geldim vurdum” diye anlatıyor. Bu esnada Samast’ın yanındaki jandarma görevlisine bir telefon geliyor. Telefonu yanıtlayan bir şahıs ise, “Ramazan abi olabilir mi?” diyor. Önceki günlerde ise hükümete yakınlığıyla bilinen A Haber, cinayetin işlendiği güne ait görüntüleri servis etmişti. Görüntülerde Dink cinayeti öncesi bölgede sivil giyimli rütbeli askerlerin keşif yaptığı öne sürülmüştü.
Yusuf Samast - Kemençem Seni Çalsın (2014) 04:15
Yusuf Samast - Kemençem Seni Çalsın (2014) 1.197 izlenme - 3 yıl önce Yusuf Samast - Kemençem Seni Çalsın (2014)
Ogün Samast'ın Skandal Görüntüleri Ortaya Çıktı 04:38
Ogün Samast'ın Skandal Görüntüleri Ortaya Çıktı 221 izlenme - 11 ay önce Hrant Dink suikastinden 9 yıl sonra olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Son görüntüler, tetikçi Ogün Samast’ın, yakalandıktan sonra götürüldüğü Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nin çay ocağında yaşananları gösteriyor. Tetikçi Ogün Samast, Samsun Terörle Mücadele'de bir kahraman gibi ağırlanıyor. Yanındaki kişiler, Samast'ın "güzel bir poz" vermesini istiyor. Bu sırada Samast'ın yanındaki Jandarma görevlisine bir telefon geliyor. Telefona cevap veren görevli "Ramazan Abi olabilir mi?" diyor. Aynı kişiler, Samast'a birvideo izletiyor.
Ogun Öztürk 01:09
Ogun Öztürk 722 izlenme - 8 yıl önce ogun ozturk crayz ask cocuĞu
Ogün Samast'ın Fetö'cü Polislerle Görüntüleri 04:39
Ogün Samast'ın Fetö'cü Polislerle Görüntüleri 35 izlenme - 11 ay önce Hrant Dink suikastinden 9 yıl sonra olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıkıyor. Son görüntüler, tetikçi Ogün Samast’ın, yakalandıktan sonra götürüldüğü Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nin çay ocağında yaşananları gösteriyor. 9 yıldır gizlenen ve 24 haber merkezinin ulaştığı çarpıcı görüntülerde, tetikçi Ogün Samast’ın, yakalandıktan sonra götürüldüğü Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nin çay ocağında yaşananlar yer alıyor.
Lagat 03:28
Lagat 115 izlenme - 8 yıl önce dostlarım iyki varsınız
Beşirli Sahil,samast 00:55
Beşirli Sahil,samast 121 izlenme - 8 yıl önce beşirli , turumuz , samast
Ogün Samast'ın Samsun Terörle Mücadele'deki Anları 00:50
Ogün Samast'ın Samsun Terörle Mücadele'deki Anları 10 izlenme - 11 ay önce gos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in ölümüyle ilgili yeni bilgi ve görüntüler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Haber kanalı 24, Hrant Dink suikastiyle ilgili çarpıcı görüntülere ulaştı. 9 yıldır gizlenen ve 24 haber merkezinin ulaştığı görüntülerde, tetikçi Ogün Samast’ın, yakalandıktan sonra götürüldüğü Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nin çay ocağında yaşananlar yer alıyor. Dink'in vurulma anını izletiyorlar Tetikçi Samast, Samsun Terörle Mücadele'de bir kahraman gibi ağırlanıyor. Yanındaki kişiler, Samast'ın "güzel bir poz" vermesini istiyor. Bu sırada Samast'ın yanındaki jandarma görevlisine bir telefon geliyor. Telefona cevap veren görevli "Ramazan Abi olabilir mi?" diyor. Aynı kişiler, Samast'a bir video izletiyor. Samast, olay anını "Gittim, bekledim kapısının önünde. 2-3 gün pusuya yattım, çıkardım silahımı, vurdum" diyerek anlatıyor.