Hoşgeldiniz!

samast

Ogün Samast'ın Polis ve Jandama ile Görüntüleri. (O.Ç içerir) 04:51
Ogün Samast'ın Polis ve Jandama ile Görüntüleri. (O.Ç içerir) 3.249 izlenme - 2 yıl önce Açıklamada önce, Samast'ın yanındaki jandarma, bu görüntüler bir tek yerde bir tek yerde çıkarsa en adi orospu çocuğuyum diyor. :D Tabi bu zamana kadar sakladıkları görüntüleri şimdi servis etmeleri tam bir iki yüzlülük. Neyse, ‘Çıkardım silahımı, vurdum’ Dink’in öldürüldüğü anın videosu izletilen Samast, cinayet anını ise, “İki üç gün pusuya yattım, çıkardım silahımı, vurdum. Gittim bekledim kapısının önünde, geldim vurdum” diye anlatıyor. Bu esnada Samast’ın yanındaki jandarma görevlisine bir telefon geliyor. Telefonu yanıtlayan bir şahıs ise, “Ramazan abi olabilir mi?” diyor. Önceki günlerde ise hükümete yakınlığıyla bilinen A Haber, cinayetin işlendiği güne ait görüntüleri servis etmişti. Görüntülerde Dink cinayeti öncesi bölgede sivil giyimli rütbeli askerlerin keşif yaptığı öne sürülmüştü.
Yusuf Samast - Kemençem Seni Çalsın (2014) 04:15
Yusuf Samast - Kemençem Seni Çalsın (2014) 1.214 izlenme - 4 yıl önce Yusuf Samast - Kemençem Seni Çalsın (2014)
Yusuf Samast - Yazık Olsun 04:52
Yusuf Samast - Yazık Olsun 15 izlenme - 4 hafta önce Yusuf Samast - Yazık Olsun [Video Klip 2018] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Rengarenk hayatımu çevirdun karanluğa Hangi yürek dayanur sebebsuz ayriluğa Yazık olsun verduğum sevdaluk emeğune Bakayirum yollara bir gün döneceğune Vur beni de öleyim her gün öleceğume Baharum gelmez oldu kara kış geçmez oldu Bu kadar sevmiş iken gülüm bize ne oldu Yazık olsun verduğum sevdaluk emeğune Bakayirum yollara bir gün döneceğune Vur beni de öleyim her gün öleceğume Söz / Müzik: Yusuf Samast Aranje: Deniz Bahadir Klavye: Ahmet Aydin Akustik Gitar: Abdullah Engin Bas Gitar: Engin Igdeli Perküsyon: Mutlu Gören Cümbüs: Selim Billor
Ogün Samast'ın Skandal Görüntüleri Ortaya Çıktı 04:38
Ogün Samast'ın Skandal Görüntüleri Ortaya Çıktı 232 izlenme - 2 yıl önce Hrant Dink suikastinden 9 yıl sonra olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Son görüntüler, tetikçi Ogün Samast’ın, yakalandıktan sonra götürüldüğü Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nin çay ocağında yaşananları gösteriyor. Tetikçi Ogün Samast, Samsun Terörle Mücadele'de bir kahraman gibi ağırlanıyor. Yanındaki kişiler, Samast'ın "güzel bir poz" vermesini istiyor. Bu sırada Samast'ın yanındaki Jandarma görevlisine bir telefon geliyor. Telefona cevap veren görevli "Ramazan Abi olabilir mi?" diyor. Aynı kişiler, Samast'a birvideo izletiyor.
Ogun Öztürk 01:09
Ogun Öztürk 723 izlenme - 9 yıl önce ogun ozturk crayz ask cocuĞu
Ogün Samast'ın Fetö'cü Polislerle Görüntüleri 04:39
Ogün Samast'ın Fetö'cü Polislerle Görüntüleri 37 izlenme - 2 yıl önce Hrant Dink suikastinden 9 yıl sonra olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıkıyor. Son görüntüler, tetikçi Ogün Samast’ın, yakalandıktan sonra götürüldüğü Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nin çay ocağında yaşananları gösteriyor. 9 yıldır gizlenen ve 24 haber merkezinin ulaştığı çarpıcı görüntülerde, tetikçi Ogün Samast’ın, yakalandıktan sonra götürüldüğü Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nin çay ocağında yaşananlar yer alıyor.
Lagat 03:28
Lagat 115 izlenme - 9 yıl önce dostlarım iyki varsınız
Beşirli Sahil,samast 00:55
Beşirli Sahil,samast 121 izlenme - 8 yıl önce beşirli , turumuz , samast
Ogün Samast'ın Samsun Terörle Mücadele'deki Anları 00:50
Ogün Samast'ın Samsun Terörle Mücadele'deki Anları 10 izlenme - 2 yıl önce gos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in ölümüyle ilgili yeni bilgi ve görüntüler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Haber kanalı 24, Hrant Dink suikastiyle ilgili çarpıcı görüntülere ulaştı. 9 yıldır gizlenen ve 24 haber merkezinin ulaştığı görüntülerde, tetikçi Ogün Samast’ın, yakalandıktan sonra götürüldüğü Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nin çay ocağında yaşananlar yer alıyor. Dink'in vurulma anını izletiyorlar Tetikçi Samast, Samsun Terörle Mücadele'de bir kahraman gibi ağırlanıyor. Yanındaki kişiler, Samast'ın "güzel bir poz" vermesini istiyor. Bu sırada Samast'ın yanındaki jandarma görevlisine bir telefon geliyor. Telefona cevap veren görevli "Ramazan Abi olabilir mi?" diyor. Aynı kişiler, Samast'a bir video izletiyor. Samast, olay anını "Gittim, bekledim kapısının önünde. 2-3 gün pusuya yattım, çıkardım silahımı, vurdum" diyerek anlatıyor.