Hoşgeldiniz!

Sami Elvan

Berkin'in Babası Sami Elvan: Benim Kafama Da Sıksın Bekliyorum O Kurşunu 06:12
Berkin'in Babası Sami Elvan: Benim Kafama Da Sıksın Bekliyorum O Kurşunu 2.553 izlenme - 2 yıl önce GEZİ olaylarında hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümünün yıl dönümünde baba Sami Elvan "Benim çocuğumun emrini veren kimse katili de odur. Bu ülkenin dönemin başbakanı şimdi cumhurbaşkanı. Ben bunun yakınında bir yerdeyim gelsin benim kafama da sıksın. Göndersin polislerini katillerini benim kafama da sıksın. Bekliyorum o kurşunu. Açık yüreklilikle konuşuyorum bekliyorum. Her gün ölmektense bir gün ölmek daha iyidir." dedi.
Vapurda Berkin Elvan Kavgası 00:52
Vapurda Berkin Elvan Kavgası 2.637 izlenme - 4 yıl önce Berkin Elvan'ı anma töreninden dönenlere, bir yolcu karşı çıkıp ayağa kalktı ve laf attı. Ardından onunla tartışmaya girenlerle arasında bu görüntüler yaşandı. 2 Martta, cenaze töreninden sonra çekilmiş bu görüntüler henüz yeni yayınlandı.
Berkin Elvan'ın Babası Habertürk'e Konuştu 03:46
Berkin Elvan'ın Babası Habertürk'e Konuştu 421 izlenme - 4 yıl önce Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan, Habertürk TV'de yayınlanan Okan Bayülgen Sunar programına telefonla bağlanarak yaptığı açıklamada, "Ülkemizde çocuklar dahil kimsenin can güvenliği yok. Berkin'e bunu yapanlar bu akşam rahat uyuyabilecek mi? Ama bizim çocuğumuz en azından onurumuzla gururumuzla gittik." dedi.
Sami Elvan - Evimin Önüne Ayakkabı Kutusu İstiyorum 00:55
Sami Elvan - Evimin Önüne Ayakkabı Kutusu İstiyorum 209 izlenme - 3 yıl önce Aykırı Sorular'a katılan, Berkin'in babası, Sami Elvan; "Evimin Önüne Ayakkabı Kutusu İstiyorum. Her sabah çıkarken Berkin'in harçlığını oraya bırakacağım, ihtiyacı olan insanlar alsınlar, belki Berkin'in katilini o zaman bulurlar bana verirler." dedi. Söylenecek daha iyi bir söz olamaz sanırım. Alkışlıyoruz...
Berkin Elvan'ın babası Habertürk'e konuştu 03:46
Berkin Elvan'ın babası Habertürk'e konuştu 99 izlenme - 4 yıl önce Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan, Habertürk TV'de yayınlanan Okan Bayülgen Sunar programına telefonla bağlanarak yaptığı açıklamada, "Ülkemizde çocuklar dahil kimsenin can güvenliği yok. Berkin'e bunu yapanlar bu akşam rahat uyuyabilecek mi? Ama bizim çocuğumuz en azından onurumuzla gururumuzla gittik." dedi.
Sami Elvan'ın Başbakana Cevabı - Canlı Gaste 09:09
Sami Elvan'ın Başbakana Cevabı - Canlı Gaste 53 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan bugün Gaziantep'te Berkin Elvan'a 'terörist' dedi Berkin Elvan'ın annesini seçim meydanında yuhalattı. Berkin Elvan'ın babası Başbakan Erdoğan'ın bu sözlerine Artı Birt TV ekranlarında Can Dünar'ın sunduğu Canlı Gaste programında konuştu. Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan Erdoğan'a "İnsanları birbirine kırdırmak için elinden geleni yapıyor bu adam. 8 tane can almış hala doymamış mı? İstanbul'a dönünce Burakcan'ın babasıyla kol kola girip onu utandıracağız. Baska bi şey demiyorum. Benim çocuğum misket oynayacak yaşta vefat etti.Misket oynayacağına toprağa verdik. Kimse galeyana gelmesin diye çocuklarıma yapılan tacizleri paylaşmadık. Biz helal paralarla çocuklarımızı büyütüyoruz. Bu adamdan başbakan falan olmaz. Ne Burakcan'ın babası ne ben, ülkeyi kana bulamak isteyen bu adamın oyununa gelmeyeceğiz. Biz hiçbir gücün arkasında değiliz.Benim çocuğumun hiçbir siyasi görüşü yoktur. Ne Halil ağabey, ne ben bu oyuna gelmeyeceğiz." sözleriyle sert çıktı. Kaynak: http://www.haberartibir.com.tr/gundem/berkinin-babasindan-erdogana-jet-cevap-h9459.html