Hoşgeldiniz!

sami hazinses

Bu Ne Biçim Köylu Kızı Eli - Satın Alınan Koca (Restorasyonlu) 04:42
Bu Ne Biçim Köylu Kızı Eli - Satın Alınan Koca (Restorasyonlu) 1.635 izlenme - 1 ay önce 1971 yapımı Satın Alınan Koca filminden bir sahne.
Nubar, Sen Ermeni Değil misin? Namazda Ne İşin Var? 01:54
Nubar, Sen Ermeni Değil misin? Namazda Ne İşin Var? 7.043 izlenme - 2 yıl önce Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni, Yavuz Turgul'un her filmi gibi harika bir film. İşte başrolünde Şener Şen'in, hem de sakallı bir şekilde yer aldığı filmden harika bir kesit. 1994 yılında rahmetli olan Yeşilçam emektarı, Ermeni asıllı oyuncumuz Nubar Terziyan'ın yanılmıyorsam göründüğü son film de bu filmdir. Kesitte rahmetli Sami Hazinses ve Cevat Kurtuluş'u da görebilirsiniz.
Köşeyi Dönen Adam Fragmanı 02:51
Köşeyi Dönen Adam Fragmanı 13.377 izlenme - 5 yıl önce 1978 yerli yapımı komedi filmi Köşeyi Dönen Adam 'ın fragmanı. ABD\'deki amcasından kendisine büyük bir miras kaldığı haberi üzerine fakir odacı Adem (Kemal Sunal) birden mahallesinde ve çalıştığı yerde günün adamı olur.O zamana kadar kızı Şükran \'ı (Meral Orhonsay) vermeye razı olmayan babası (Ali Şen) Adem\'in kayınpederliğini kabul eder.Bir süre sonra Amerika\'dan miras gelir.Ancak sandığın içinden çıkan bir eşektir.Bunun üzerin mirastan beklentisi olanlar ademe sırt çevirirler, Adem de onlara oyun oynar.
Seven Ne Yapmaz - Hülya Koçyiğit & Kartal Tibet (1970 - 93 Dk) 01:32:58
Seven Ne Yapmaz - Hülya Koçyiğit & Kartal Tibet (1970 - 93 Dk) 204 izlenme - 4 ay önce Film, birbirinden ayrılan bir çiftin bir süre sonra tekrardan kavuşmasını konu edinir. Fikret asker arkadaşlarının kurduğu orkestrada çalışmak için İstanbul’a gider. İlk iş olarak zengin armatör Osman’ın nişanlısı Sevda’nın doğum gününde çalışır. Daha sonra bir gazinoda çalışmaya başlar. Sevda gazinoya Fikret’i dinlemeye gider. İkisi arasında bir yakınlaşma olur. Ancak Osman, bunu fark ederek Fikret’e zarar verir. Bu yüzden Sevda, Osman’la olan ilişkisini bitirir. Fikret’le bir birlikteliğe başlar. Osman, kendisini terk eden Sevda’yı Fikret’ten ayırmaya çalışacaktır. Yönetmen:Orhan Aksoy Senaryo:Erdoğan Tünaş Yapımcı:Nahit Ataman Görüntü Yönetmeni:Mike Rafaelyan Eser:Kerime Nadir Oyuncular:Hülya Koçyiğit,Kartal Tibet,Metin Serezli,Münir Özkul,Sami Hazinses,Ergün Köknar,Nubar Terziyan,Zeynep Tedü,Meltem Mete,Esin Engin,Uğur Öner,Kutlu Örge,Cevat Kurtuluş,Muammer Gözalan,Hüseyin Kutman,Tevfik Soyurgal
Izdırap Şarkısı - Murat Soydan & Mine Mutlu (1969 - 86 Dk) 01:26:45
Izdırap Şarkısı - Murat Soydan & Mine Mutlu (1969 - 86 Dk) 153 izlenme - 4 ay önce Filmde, çocukluklarından beri birbirlerini seven iki kişinin hikâyesi anlatılır. Murat, babasını ve annesini kaybedince yapayalnız kalmıştır. Küçük çocuğun hiç görmediği amcası Osman Kaptan, varlıklı bir adamdır. Murat’ı yanına alan amcası onu iki kızından ayırmaz. Pervin, delidolu bir kızdır. Doğuştan koltuk değneklerine mahkûm olan Nedret ise içe kapanıktır. Murat çocukluğundan beri Nedret’e yakınlık duymaktadır. Büyüyüp kaptan olduğunda ilgisi aşka dönmüştür. Nedret de onu sevmektedir. Ancak ailelerinin bundan haberi yoktur. Osman Kaptan, yıllar sonra yürümeye başlayan kızının hastalığının nüksetmesinden korkmaktadır. Nedret’in aile dostunun oğlu Sudan’la evlenip huzurlu bir hayata kavuşmasını istemektedir. Ancak iki gencin birbirini unutması kolay olmayacaktır. Yönetmen:Mehmet Dinler Senaryo:Vural Pakel Yapımcı:Işık Toraman Görüntü Yönetmeni:Rafet Şiriner Oyuncular:Murat Soydan,Mine Mutlu,Muzaffer Tema,Feri Cansel,Sami Hazinses,Hakkı Haktan,Süheyl Eğriboz,Sabahat Işık,Ahmet Şenses,Volkan Yıldırım,Hülya Şengül,Erol Taş,Gülgün Erdem,Oktar Durukan
1978 Yılı Kapalı Çarşı Görüntüleri (Pandik İçerir) 01:11
1978 Yılı Kapalı Çarşı Görüntüleri (Pandik İçerir) 801 izlenme - 3 yıl önce Rehberimiz Sami hazinses bir gurup turisti kapalıçarşıya gezmeye götürür ve son derece iyi ingilizce konuşarak onlara unutamayacakları bir gün yaşatır.
Hakkı Bulut ile İleri Dövüş Sanatına Giriş 01:51
Hakkı Bulut ile İleri Dövüş Sanatına Giriş 788 izlenme - 3 yıl önce En son yüklediğim videoda gelen yoğun istek üzerine bu videoda açıklamayı kısa kesiyorum. Hakkı Baba ''Bir araba sopa yiyip sinyal vermeyi ihmal etmemek'' videosundaki otopark mafyasından yediği dayaktan sonra dövüş sanatına merak sarar. Antremandan eve 5 beden montuyla geri dönerken karısının kaçırıldığını farkeder ve öğrendiklerini ilk defa karısını kaçıran adamlar üzerinde dener. Not: Bu video ilk defa alkislarlayasiyorum.com sitesinde yayınlanmaktadır.
Sadri Alışık - Bu Fasulya 7,5 lira 01:21
Sadri Alışık - Bu Fasulya 7,5 lira 365 izlenme - 3 yıl önce Son dönemlerde Ata Demirer'in Eyvah Eyvah filmiyle gündeme gelen Bu Fasulya 7,5 lira şarkısının Sadri Alışık versiyonu...yada aslında tam tersi. Bu arada sene 1970. üstada saygılar hürmetler...
Sami Hazinses - Yeter Ağlatma Beni 00:54
Sami Hazinses - Yeter Ağlatma Beni 348 izlenme - 3 yıl önce Üstadın kendi sesi ile söylemesi bizleri çok duygulandırdı. Ali Özgentürk‘ün, Sami Hazinses‘e bir saygı duruşu olarak eklediği bu sahneyi sizlerle paylaşmak istedik.(Alıntıdır)
Aslan Bacanak - Nejdet Kırılacakları Toparlayalım, Aynalarrrr Aynalarrr 03:51
Aslan Bacanak - Nejdet Kırılacakları Toparlayalım, Aynalarrrr Aynalarrr 514 izlenme - 3 yıl önce Mahallenin ağır ağabeyi Halim (Metin Akpınar) den yediği dayak sonucunda hastaneden bir haftada taburcu olan Selim (Zeki Alasya) , mahalleye ilk dönüşünde berbere uğrar. Şans eseri o sırada Halim in de olduğu mekan, Selim in hoşlandığı kızı söylemesiyle darmaduman olacaktır...
Hamam Sendromu 02:47
Hamam Sendromu 651 izlenme - 3 yıl önce Peştemali giyip göbek taşına yattığı zaman, insanın dünya umrunda olmaz.Tellağın epidermisi kazırcasına keselemesi,sıcak suyun buharlaşması ile oluşan sisli ortam ve vücutta gerçekleşen buharda pişme duygusu hamamı özel kılan özelliklerdir. Hamamda dikkat edilmesi gereken en önemli unsur fazla meraklı olmamaktır.Gözlerin yanlış yerlere kayması telafisi zor sonuçlara sebep olabilir.
Selçuk Alagöz - Edremit Van'a Bakar (1972) 02:00
Selçuk Alagöz - Edremit Van'a Bakar (1972) 449 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Münir Özkul ve Sami Hazinses'in bulunduğu 1972 yapımı "Ver Allahım Ver" isimli filmde Selçuk Alagöz ve orkestrası tarafından yorumlanan güzel bir türkü. Alkışlayan elleriniz dert görmesin efendim. Edremit Van'a Bakar (Söz) Edremit Van'a bakar İçinde şamran akar Öyle bir yar sevmeşim Her gören ona bakar O süsem o sümbül o gül o bağıdır O inci o mercan beyaz gerdanındır Oynamak sıçramak eğlenmek çağındır Kale dibi kayalık Dibinde oynar balık (Denizde dolu balık) Kızın gönlü oğlanda Oğlan da kıza (ona) yanık O süsem o sümbül o gül o bağıdır O inci o mercan beyaz gerdanındır Oynamak sıçramak eğlenmek çağındır
Yatağına Kırıntı Döken Mahmut Tuncer'in Dramı 00:38
Yatağına Kırıntı Döken Mahmut Tuncer'in Dramı 361 izlenme - 3 yıl önce Çocukken annem "Yatakta yemek yeme, yatağa dökersin. Kırıntı üzerinde yatarsan gece karabasan gelir." diyerek korkuturdu beni. Ben de korkar, yemezdim. Dikbaşlı Mahmut ise annesinin sözünü dinlemiyor ve akıl almaz kabuslar görmeye başlıyor. Remzi Jöntürk'ün yönettiği, kadrosunda Mahmut Tuncer, Neşe Aksoy, Hayati Hamzaoğlu, Suna Selen gibi isimlerin yer aldığı 1983 yapımı Can Kurban filminden bir kesit.
Kurşun Geçirmez 01:29
Kurşun Geçirmez 345 izlenme - 3 yıl önce Sadri Alışık töre cinayeti kapsamında öldürülmek istenmektedir. Arzu Okay ile dağa çıkan Alışık sadece Hollywood oyuncularında olduğunu düşündüğümüz kurşun geçirmeme ve yakalama özelliğini on yaparak, hasımlarını teker teker avlayacaktır. Videomuzda bulunan ses efektleri ise filmimize 10+1 surround ses sistemiyle izleniyor etkisi verdiği kulaktan kaçırılmamalıdır. Filmin ismi ayıpettin şemsettin'dir.
Hamilelik 9 Saniyeye Düşerse 01:17
Hamilelik 9 Saniyeye Düşerse 374 izlenme - 3 yıl önce Cücü'nün haremi fizik kuralları dışında çalışmaktadır. Harem odasından içeri giriş ve çıkış yaklaşık 9 sn sürmekte ve sonucunda hamile kalınmaktadır. Hadi bikinili bağyanların hamile kalması anlaşılabilir olsa da Ali Şen ve Sami hazinses'i hamile bırakması, nasıl bir libidodur? Yeşilçam yine absürdlükte sınır olmadığını ortaya koymaktadır.
Yeşilçam Emekçileri - Yangın Var 02:23
Yeşilçam Emekçileri - Yangın Var 382 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam emekçilerinden 1983 yılında çekilmiş Yangın Var isimli şarkı gösterisini izleyeceğiz.
Cücü Harikalar Diyarında 06:51
Cücü Harikalar Diyarında 285 izlenme - 3 yıl önce Gezegenin tüm mallarını aynı otoparka koyup,yanlarına zehir hafiye Cücü'yü ve tekmeci bayan ortağını yollarsan,senaryoyu Çetin İnanç'a yazdırıp filmi de ona çektirirsen harikalar diyarında fantastik bir seyahate çıkman kaçınılmaz olur.Cücü bu kez combo üstüne combo yapıyor,müthiş üçlüklerle takımına sayı kazandırırken komik şakalarla da bizleri güldürüyor. Cücü ve Çetin İnanç,sizleri seviyoruz.. Künye:Erkekçe,1983,Ç.İnanç
İsmail Özkan - Bir Sevgi İstiyorum 04:00
İsmail Özkan - Bir Sevgi İstiyorum 13 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik-Ege Akşamları-12.Nisan.2015 Hazırlayan:Erhan Duzturk ***** Beste: Necdet Tokatlıoğlu Güfte: Hâlit Çelikoğlu Makâm: Nihâvend Usûl: Düyek Form: Şarkı *** Yılları durduracak Güneşi doğduracak Dünyamı dolduracak Bir sevgi istiyorum Deli gibi sevecek Ömür boyu sürecek Gözlerimde tütecek Bir sevgi istiyorum