Hoşgeldiniz!

şampanya

Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 00:13
Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 11.309 izlenme - 1 yıl önce İleride gazoz fabrikasın açarsam, televizyona vereceğim ilk reklam aynen bu repliklerden oluşacak. İsteyen herkesin patlatabildiği ve şişeden gazoz içebildiği mutlu bir dünya tek hedefim.
Erci Ergün (Erci E) - Şampanya 04:21
Erci Ergün (Erci E) - Şampanya 17.926 izlenme - 5 yıl önce
Keskin Nişancı Tüfeğiyle Şampanya Açan Adam 02:30
Keskin Nişancı Tüfeğiyle Şampanya Açan Adam 2.177 izlenme - 2 yıl önce 50 kalibrelik bir keskin nişancı tüfeğiyle bir şampanya şişesinin tıpasının açıldığı görüntülerin yer aldığı video bu kadar da olmaz dedirtti.
Şampanya yüzünden kızın gözü çıktı 00:30
Şampanya yüzünden kızın gözü çıktı 6.783 izlenme - 8 yıl önce Şampanya yüzünden kızın gözü çıktı
yuuuuh :) korkuya bak :) 00:20
yuuuuh :) korkuya bak :) 5.782 izlenme - 9 yıl önce korku :)
Tüfekle Şampanya Kapağı Açmak 02:30
Tüfekle Şampanya Kapağı Açmak 686 izlenme - 2 yıl önce Adam Keskin Nişancı Tüfeği İle Uzak Mesafeden Şampanya Kapağı Açıyor. Biraz Anasını Ağlatıyor Şampanyanın Ama Olsun.
Golf Topuyla Şampanya Açmak 00:18
Golf Topuyla Şampanya Açmak 200 izlenme - 6 ay önce Golf Topuyla Şampanya Açmak Golf topu vurarak şampanya açan eleman. Kameraya yansıyan eğlenceli görüntüler sizlerle.
Kim Kardashian'dan Göte Kadeh Koyma Dersi 01:11
Kim Kardashian'dan Göte Kadeh Koyma Dersi 973 izlenme - 2 yıl önce kıçına koyduğu kadehe şampanya patlatarak bir götün nelere kadir olduğunu tüm dünyaya göstererek yine hayretler içersine sokan kim kardashian katıldığı canlı yayında göte kadeh nasıl koyulur göstermiş ama rove macmanus üzerinde. haa olmuş mu tabi ki hayır öyle her götte durmuyormuş demek ki bu kadeh denen meret.
Şişenin kapağını kırmadan mermiyle açtılar 02:31
Şişenin kapağını kırmadan mermiyle açtılar 676 izlenme - 2 yıl önce Daha önce RatedRR ismiyle kişi ilginç bir video ile karşımıza çıkmıştı. Hazırlanan videoda, çok yüksek hızlı bir kamera ile çok güçlü bir keskin nişancı tüfeğinin şampanyanın kapağını nasıl açtıklarını kaydettiler.
Şampanya Açma Teknikleri 00:55
Şampanya Açma Teknikleri 853 izlenme - 9 yıl önce şampanya açma teknikleri
şampanya yüzünde patladı :)) 00:30
şampanya yüzünde patladı :)) 764 izlenme - 7 yıl önce kötü bir şans
2015'in İlk Sakarları 00:15
2015'in İlk Sakarları 279 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılına girmek için geri sayıma başlayan gençler bunu şampanya patlatarak süslemek istemişler ama işler hiç de umdukları gibi olmuyor. Patlayan şampanya plazma televizyona geliyor ve televizyon bolzuluyor.
Ateş Ederek Şampanya Açan Keskin Nişancı 00:24
Ateş Ederek Şampanya Açan Keskin Nişancı 148 izlenme - 1 yıl önce Keskin nişancı keskin olmak olayını abartmış,boyut değiştirmiş ve şampayayı açmış efendim. Kendisini tebrik ediyoruz ve bu becerisinin hobi olarak kalmasını temenni ediyoruz.
Şimdi Şişeyi Arkana Ben Sokacağım 01:25
Şimdi Şişeyi Arkana Ben Sokacağım 393 izlenme - 2 yıl önce Tornavidalı abimizin yaşadıklarını izlerken benzerinin yeşilçam tarafından senelerce önce gerçekleştirilmiş olduğunu hiç düşünmemiştim. Oysa ki delikanlı aleminde bir tek geçerli kanun vardır.Ya seversin yada sevilirsin. Kendine ne kadar güvensende hiç bir zaman büyük laf etmeyeceksin. Sosyal mesajımızı da verdikten sonra gönül rahatlığıyla içerik açıklamasını sonlandırabilirim.Film Künyesi; Gecenin sonu 1983
 Dünyanın En Güzel En Seksi Şampanya Partisi! 02:45
Dünyanın En Güzel En Seksi Şampanya Partisi! 583 izlenme - 4 yıl önce Bu şampanya bi harika dostum.. :))
Şanssızlığın Bu Kadarı (Roket Şampanya Şişesi) 00:46
Şanssızlığın Bu Kadarı (Roket Şampanya Şişesi) 109 izlenme - 1 yıl önce Düğün geleneği olarak anıt gibi bir yerde şampanya kırması gereken damat ne yaptığına kendi de inanamadı. Şampanya şişesini fırlatan damat şişenin mantar kısmını denk getirince şişe roket gibi tekrar kendisine döndü.
İrfan inanç unutturamazsınız 01:22
İrfan inanç unutturamazsınız 81 izlenme - 10 ay önce Yorumu sizlere bırakıyorum.
Poposuyla Şampanya Açan Adam 00:41
Poposuyla Şampanya Açan Adam 74 izlenme - 1 yıl önce Nerede çekildiği henüz anlaşılamayan bu videoda eleman poposuyla başarılı bir şekilde şampanyayı açıyor; yanındakilerin kahkahalarından anlaşıldığı üzere komik bir an.
Güvercin Şampanya Menekşe 01:52
Güvercin Şampanya Menekşe 193 izlenme - 3 yıl önce Güvercin Şampanya Menekşe
Arişa ile Yeni Yıl Eğlencesi 01:37
Arişa ile Yeni Yıl Eğlencesi 186 izlenme - 2 yıl önce Eşcinsel İsrailli parodi grubu Arişa baş aktörü Uriel Yekutiel bu videoda yeni yılı kutluyolar ve insanlara şampanya ikram ediyor ve olaylar gelişiyor arişanın yeni parodisi sizlerle!
Dünyanın En Kibar Kedisi Şampanya İçerse :) 00:35
Dünyanın En Kibar Kedisi Şampanya İçerse :) 173 izlenme - 2 yıl önce Akıllı ve bir o kadar da kibar scottish fold cinsi kedinin en sevimli tavrı ile şampanya içerken halleri :)
Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam 00:46
Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam 76 izlenme - 1 yıl önce Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam Adamın şampanya fırlatırken şişenin sekerek testislerine gelmesi anları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Felipe Melo'dan Şampanyalı Derbi Kutlaması 00:13
Felipe Melo'dan Şampanyalı Derbi Kutlaması 83 izlenme - 2 yıl önce Dün akşam oynana derbi mücadelesinde sahanın en iyilerinden olan Melo'nun maç sonu şampanyalı (çohh güseeel) kutlaması. Sezonun açık ara en iyi yabancı orta saha oyuncusu diyebiliriz. Harbi bir ara Manuel Fernandes vardı noldu ona? Tottenham bir zamanlar 75 milyon avro veriyordu sonrasında performansı düştü Fernandes Reisin. Neyse.
Şampanya Açayım Derken Hatundan Oluyordu 00:30
Şampanya Açayım Derken Hatundan Oluyordu 61 izlenme - 2 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ. çok,futbol,pahalı,en,komik,şaka,uzay,evr­en,bilim,teknoloji,gezegen,messi,ronaldo­,türk,kürt,gündem,sıradışı,ufo,bilinmeye­n,cin,din,kız,erkek,sanat,10,5,20,şey,iz­le,tayyip,akp,chp,asker,vatan,milli,fene­rbahçe,galatasaray,içki,yasak,gerçek,uça­k,güç,yöneten,dünya,mars,beyaz,ne,polis,­gezi,izlenen,konuşuyor,bunu,kavga,dövüş,­hayvan,köpek,ayı,aslan,doğa,cem,yılmaz,ş­ahan,zihin,savaş,abd,güzel,izleyin,çok,h­ız, dövüş, kavga,intikam,nefret,gezegen,atatürk,tür­k,kürt,hayvan,aslan,ayı,psikopat,çarpışm­a,inanılma z,en,çok,dünya,gezegen,din,teknoloji,bil­im,sıradışı,çocuk,sağlık,yemek,isyan,all­ah,cin,mel ek,uçak,adam,kız,seks,sex,asker,gizli,di­zi,film,belgesel,araba,gerçek,hızlı,kork­u,korkunç,komik,şaka,hoca,spor,yumruk, İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ. çok,futbol,pahalı,en,komik,şaka,uzay,evr­en,bilim,teknoloji,gezegen,messi,ronaldo­,türk,kürt,gündem,sıradışı,ufo,bilinmeye­n,cin,din,kız,erkek,sanat,10,5,20,şey,iz­le,tayyip,akp,chp,asker,vatan,milli,fene­rbahçe,galatasaray,içki,yasak,gerçek,uça­k,güç,yöneten,dünya,mars,beyaz,ne,polis,­gezi,izlenen,konuşuyor,bunu,kavga,dövüş,­hayvan,köpek,ayı,aslan,doğa,cem,yılmaz,ş­ahan,zihin,savaş,abd,güzel,izleyin,çok,h­ız, dövüş, kavga,intikam,nefret,gezegen,atatürk,tür­k,kürt,hayvan,aslan,ayı,psikopat,çarpışm­a,inanılma z,en,çok,dünya,gezegen,din,teknoloji,bil­im,sıradışı,çocuk,sağlık,yemek,isyan,all­ah,cin,mel ek,uçak,adam,kız,seks,sex,asker,gizli,di­zi,film,belgesel,araba,gerçek,hızlı,kork­u,korkunç,komik,şaka,hoca,spor,yumruk, çok,en,komik,şaka,uzay,evren,bilim,messi­,ronaldo,türk,kürt,ufo,kız,erkek,10,5,20­,gerçek,adam,kadın,kavga,bunu,hayvan,asl­an,ayı,köpek,kedi,yöneten,izleyin,dövüş,­hızlı,hız,güzel,savaş,seks,sex,dizi,film­,araba,korku,korkunç,spor,yumruk,tamamen­,yok,fenerbahçe,galatasaray,gündem
Paranız mı Yok, Tatile mi Çıkamıyorsunuz - Şampanyalı 00:12
Paranız mı Yok, Tatile mi Çıkamıyorsunuz - Şampanyalı 91 izlenme - 2 yıl önce Paralı insanların yıkanması bile şampanya ile kızlarımız erkeklerimizle şampanyalı yıkama keyfi yapmışlar.
Şampanya misali soda patlatıyoruz 00:07
Şampanya misali soda patlatıyoruz 170 izlenme - 7 yıl önce zeytinburnu merkez
Yeşilçam Erkeği Silahları ve Çeşitli Kadınları Sever 3 02:33
Yeşilçam Erkeği Silahları ve Çeşitli Kadınları Sever 3 70 izlenme - 1 yıl önce Üçlemenin son filminde Müslüm Baba'yı görüyoruz. Daha önce, Yeşilçam'ın Erol Büyükburç ve Malatyalı İbrahim'e çektiği sahnenin tıpatıp aynısını bu defa da Müzlüm Gürses'den izliyoruz... Üçlemenin diğer kesitleri için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/29311/yesilcam-erkegi-silahlari-ve-cesitli-kadinlari-sever http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87705/yesilcam-erkegi-silahlari-ve-cesitli-kadinlari-sever-2-mimiksiz-adam
Şampanya Kapağıyla Güvercin Vurmak - Kamera Şakası 01:22
Şampanya Kapağıyla Güvercin Vurmak - Kamera Şakası 68 izlenme - 2 yıl önce İnsanların banklarda oturarak dinlendiği küçük bir park alanında kurulu bulunan stand üzerinde şampanya kapağını açtıran şakacılar gökten ölü güvercin yağdırdılar.
50 Kalibrelik Silahla Şampanya Açmak 02:31
50 Kalibrelik Silahla Şampanya Açmak 43 izlenme - 1 yıl önce Silahlarla çeşitli cihazları patlatmaya çalışan arkadaşlarımız bu sefer farklı bir deney ile karşımızda. 50 Kalibrelik silahla şampanyayı camını kırmadan açmaya çalışıyorlar...
Şampanya Nasıl Seksi Yapar 02:45
Şampanya Nasıl Seksi Yapar 96 izlenme - 4 yıl önce Şampanya Nasıl Seksi Yapar