Hoşgeldiniz!

şampanya

Şampanya İle El Yıkamak 00:26
Şampanya İle El Yıkamak 22.752 izlenme - 2 ay önce Azad Yılmaz isimli iş adamı Barcode adlı mekanda şampanya ile el yıkıyor.
Beş Bin Liralık Şampanya İle Tofaş Yıkamak 00:27
Beş Bin Liralık Şampanya İle Tofaş Yıkamak 5.032 izlenme - 11 ay önce Gezmeye gittiği yerden kendisine hediye edilen şampanya ile tofaşını yıkayan yurdum insanının bunu kızdığı için yaptığını açıklıyor.
Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 00:13
Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 23.939 izlenme - 2 yıl önce İleride gazoz fabrikasın açarsam, televizyona vereceğim ilk reklam aynen bu repliklerden oluşacak. İsteyen herkesin patlatabildiği ve şişeden gazoz içebildiği mutlu bir dünya tek hedefim.
Erci Ergün (Erci E) - Şampanya 04:21
Erci Ergün (Erci E) - Şampanya 17.940 izlenme - 6 yıl önce
Şampanyayı Diliyle Patlatan Sakar Kadın 00:16
Şampanyayı Diliyle Patlatan Sakar Kadın 138 izlenme - 1 ay önce Aldığı şampanyayı Kezban gibi gösteriş yapamaya çalışan hatunun yüzüne karşı zavallı şampanya dayanamadı.
Şampanya yüzünden kızın gözü çıktı 00:30
Şampanya yüzünden kızın gözü çıktı 6.789 izlenme - 9 yıl önce Şampanya yüzünden kızın gözü çıktı
Keskin Nişancı Tüfeğiyle Şampanya Açan Adam 02:30
Keskin Nişancı Tüfeğiyle Şampanya Açan Adam 2.357 izlenme - 3 yıl önce 50 kalibrelik bir keskin nişancı tüfeğiyle bir şampanya şişesinin tıpasının açıldığı görüntülerin yer aldığı video bu kadar da olmaz dedirtti.
40 Bin Dolarlık Şampanya Şişesini Düşüren Adam 00:14
40 Bin Dolarlık Şampanya Şişesini Düşüren Adam 78 izlenme - 4 hafta önce İbiza'da clup'ta takılan bir grupta eline tutuşturulan 40 bin dolarlık dev şampanya şişesini açmaya çalışırken yere düşürüp heder eden adamın görüntülerini izliyoruz efendim.
Tofaş Arabasını Beş Bin Liralık Şampanya İle Yıkayan Adam 00:27
Tofaş Arabasını Beş Bin Liralık Şampanya İle Yıkayan Adam 513 izlenme - 11 ay önce Gezmeye gittiği yerden kendisine hediye edilen şampanya ile tofaşını yıkayan yurdum insanının bunu kızdığı için yaptığını açıklıyor.
Yuuuuh :) Korkuya Bak :) 00:20
Yuuuuh :) Korkuya Bak :) 5.783 izlenme - 10 yıl önce korku :)
Kim Kardashian'dan Göte Kadeh Koyma Dersi 01:11
Kim Kardashian'dan Göte Kadeh Koyma Dersi 2.140 izlenme - 3 yıl önce kıçına koyduğu kadehe şampanya patlatarak bir götün nelere kadir olduğunu tüm dünyaya göstererek yine hayretler içersine sokan kim kardashian katıldığı canlı yayında göte kadeh nasıl koyulur göstermiş ama rove macmanus üzerinde. haa olmuş mu tabi ki hayır öyle her götte durmuyormuş demek ki bu kadeh denen meret.
Tüfekle Şampanya Kapağı Açmak 02:30
Tüfekle Şampanya Kapağı Açmak 689 izlenme - 3 yıl önce Adam Keskin Nişancı Tüfeği İle Uzak Mesafeden Şampanya Kapağı Açıyor. Biraz Anasını Ağlatıyor Şampanyanın Ama Olsun.
Şişenin kapağını kırmadan mermiyle açtılar 02:31
Şişenin kapağını kırmadan mermiyle açtılar 690 izlenme - 3 yıl önce Daha önce RatedRR ismiyle kişi ilginç bir video ile karşımıza çıkmıştı. Hazırlanan videoda, çok yüksek hızlı bir kamera ile çok güçlü bir keskin nişancı tüfeğinin şampanyanın kapağını nasıl açtıklarını kaydettiler.
Ateş Ederek Şampanya Açan Keskin Nişancı 00:24
Ateş Ederek Şampanya Açan Keskin Nişancı 392 izlenme - 2 yıl önce Keskin nişancı keskin olmak olayını abartmış,boyut değiştirmiş ve şampayayı açmış efendim. Kendisini tebrik ediyoruz ve bu becerisinin hobi olarak kalmasını temenni ediyoruz.
Golf Oynayarak Şampanya Patlatmak 00:32
Golf Oynayarak Şampanya Patlatmak 140 izlenme - 1 yıl önce Golf topu ile tam 12 den vurup şampanyayı patlatıp keyfine bakan genci izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Golf Topuyla Şampanya Açmak 00:18
Golf Topuyla Şampanya Açmak 271 izlenme - 2 yıl önce Golf Topuyla Şampanya Açmak Golf topu vurarak şampanya açan eleman. Kameraya yansıyan eğlenceli görüntüler sizlerle.
Şampanya Açma Teknikleri 00:55
Şampanya Açma Teknikleri 918 izlenme - 10 yıl önce şampanya açma teknikleri
Şimdi Şişeyi Arkana Ben Sokacağım 01:25
Şimdi Şişeyi Arkana Ben Sokacağım 715 izlenme - 3 yıl önce Tornavidalı abimizin yaşadıklarını izlerken benzerinin yeşilçam tarafından senelerce önce gerçekleştirilmiş olduğunu hiç düşünmemiştim. Oysa ki delikanlı aleminde bir tek geçerli kanun vardır.Ya seversin yada sevilirsin. Kendine ne kadar güvensende hiç bir zaman büyük laf etmeyeceksin. Sosyal mesajımızı da verdikten sonra gönül rahatlığıyla içerik açıklamasını sonlandırabilirim.Film Künyesi; Gecenin sonu 1983
şampanya yüzünde patladı :)) 00:30
şampanya yüzünde patladı :)) 766 izlenme - 8 yıl önce kötü bir şans
Poposuyla Şampanya Açan Sarışın 00:10
Poposuyla Şampanya Açan Sarışın 103 izlenme - 1 yıl önce Tirbuşon ya da açacak olmayan ortamlarda bir cam şişeyle karşı karşıya kaldığınızda çok işinize yarayacak kapak açma tekniği )) Nerede çekildiği henüz anlaşılamayan bu videoda sarışın güzel poposuyla başarılı bir şekilde şampanyayı açıyor; yanındakilerin kahkahalarından anlaşıldığı üzere komik bir an.
 Dünyanın En Güzel En Seksi Şampanya Partisi! 02:45
Dünyanın En Güzel En Seksi Şampanya Partisi! 592 izlenme - 5 yıl önce Bu şampanya bi harika dostum.. :))
Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam 00:46
Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam 239 izlenme - 3 yıl önce Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam Adamın şampanya fırlatırken şişenin sekerek testislerine gelmesi anları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2015'in İlk Sakarları 00:15
2015'in İlk Sakarları 280 izlenme - 3 yıl önce 2015 yılına girmek için geri sayıma başlayan gençler bunu şampanya patlatarak süslemek istemişler ama işler hiç de umdukları gibi olmuyor. Patlayan şampanya plazma televizyona geliyor ve televizyon bolzuluyor.
Poposuyla Şampanya Açan Adam 00:41
Poposuyla Şampanya Açan Adam 151 izlenme - 2 yıl önce Nerede çekildiği henüz anlaşılamayan bu videoda eleman poposuyla başarılı bir şekilde şampanyayı açıyor; yanındakilerin kahkahalarından anlaşıldığı üzere komik bir an.
Şampanyayı Şişeye Geri Boşaltan Hostes 00:31
Şampanyayı Şişeye Geri Boşaltan Hostes 56 izlenme - 7 ay önce Emirates'e ait bir uçakta kaydedilen görüntülerde, hostes bardaktaki şampanyayı şişeye geri boşaltıyor. ?
Arişa ile Yeni Yıl Eğlencesi 01:37
Arişa ile Yeni Yıl Eğlencesi 281 izlenme - 3 yıl önce Eşcinsel İsrailli parodi grubu Arişa baş aktörü Uriel Yekutiel bu videoda yeni yılı kutluyolar ve insanlara şampanya ikram ediyor ve olaylar gelişiyor arişanın yeni parodisi sizlerle!
Güvercin Şampanya Menekşe 01:52
Güvercin Şampanya Menekşe 227 izlenme - 4 yıl önce Güvercin Şampanya Menekşe
Şanssızlığın Bu Kadarı (Roket Şampanya Şişesi) 00:46
Şanssızlığın Bu Kadarı (Roket Şampanya Şişesi) 124 izlenme - 3 yıl önce Düğün geleneği olarak anıt gibi bir yerde şampanya kırması gereken damat ne yaptığına kendi de inanamadı. Şampanya şişesini fırlatan damat şişenin mantar kısmını denk getirince şişe roket gibi tekrar kendisine döndü.
Sunucu Lars Jacobsen'in Şaşkınlığı 00:32
Sunucu Lars Jacobsen'in Şaşkınlığı 24 izlenme - 3 ay önce 2018 Dünya Kupası'na gitmeye hak kazanan Danimarka futbolcuları, bir TV kanalında yorumculuk yapan Lars Jacobsen'i şampanyaya buladı
Dünyanın En Kibar Kedisi Şampanya İçerse :) 00:35
Dünyanın En Kibar Kedisi Şampanya İçerse :) 188 izlenme - 3 yıl önce Akıllı ve bir o kadar da kibar scottish fold cinsi kedinin en sevimli tavrı ile şampanya içerken halleri :)