Hoşgeldiniz!

samuray

Samurai Jack Final Bölümü 13:32
Samurai Jack Final Bölümü 18.463 izlenme - 2 yıl önce Aksiyon ve heyecanın dibine vurulan bir final. Aku ve Jack'in savaştığı heyecan dolu dakikalar. Cartoon network'ün yayından kaldırdığı bir çizgi film olan samuri jack'in final sahnesi.
Samuray Jack Son Bölüm 22:42
Samuray Jack Son Bölüm 4.068 izlenme - 7 ay önce Herkese merhaba arkadaslar bildiginiz ve ya bilmediginiz gibi samuray jack bitti final bolumu yayinlandi yine bir cizgi filmimiz bitti lutfen yorumlarinizi buraya degilde youtubeye yapin
Skinoski Sama - 1. Bölüm 19:40
Skinoski Sama - 1. Bölüm 19.356 izlenme - 3 yıl önce 80'lerin hafızalarına orkideyi kan ve intikam çiçeği olarak işleyen pazar günlerinin efsanvi japon mini dizisidir. İnternette almanca versiyonu var fakat yeşilçam seslendirmeli versiyonu ancak bu kadar bulabildim keşke tamamı olsada izlesek. İyi seyirler efendim.
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 01:25
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 6.318 izlenme - 2 yıl önce Satırlı soyguncuya samuray kılıcıyla cevap Başındaki motosiklet kaskıyla bir markete giren soyguncu bir şeyler alıyor. Daha sonra kasaya yaklaşan şahıs, arkasına gizlediği satırı çıkarıyor. Kasiyer kadını tehdit ederek kasayı açmasını isteyen adama cevap gecikmiyor. Yan tarafında bulunan samuray kılıcını çıkaran kadın, soyguncuyu böyle püskürtüyor.
Kılıcı ile 160 Km Hızla Gelen Topu İkiye Ayıran Samuray 02:15
Kılıcı ile 160 Km Hızla Gelen Topu İkiye Ayıran Samuray 6.310 izlenme - 2 yıl önce Daha önce de mermiyi kılıcı ile ikiye ayırması ile tanıdığımız usta samuray Isao Machii'nin 160 km hızla gelen topu ikiye ayırma anı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Samuray Kılıcı 01:07
Samuray Kılıcı 16.020 izlenme - 11 yıl önce
shichinin no samurai / seven samurai 04:11
shichinin no samurai / seven samurai 12.366 izlenme - 7 yıl önce köylülere saldırılarda bulunan haydutlardan bıkan köy halkı bir samuraydan yardım ister. diğer 6 arkadaşını da yanına alan samuray köylülere yardım edecektir.
Son Samuray 01:18
Son Samuray 22.071 izlenme - 12 yıl önce İki Samuray'ın yolları kesiştikten sonra katıldığı destansı bir savaş hikayesi. 2003 Yeni Zellenda, Japonya ve Amerika yapımı
Ömer Bozan & Hareket - Samuray 05:14
Ömer Bozan & Hareket - Samuray "yenetek Sizsiniz Performansı... 6.310 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır Ve Hip Hop Adına Katıldığımız Yarışmada 3 Evetle 2.tura Yükselme Şansını Kazandık. 2.turda Şehrimizi Temsil Etmek Adına Daha Başarılı Bir Performans Sergilemek İçin Elimizden Gelen Herşeyi Yapacağız Arkadaşlar.. Sizede Destek Çıkmak Düşer ..
Seafight Global Amerika Cna Samuray 10:58
Seafight Global Amerika Cna Samuray 6.577 izlenme - 7 yıl önce seafight global amerika cna samuray canada kamikaze
Samurai Jake Türkçe Cartoon Network 01:00
Samurai Jake Türkçe Cartoon Network 6.882 izlenme - 10 yıl önce samurai jake
Katana Kılıcı 00:47
Katana Kılıcı 9.308 izlenme - 12 yıl önce Samurayların kullandığı katana kılıncı ve bir tabanca ile yapılan gösteri
Katana İmalatı - El Yapımı Sanat Eseri 13:16
Katana İmalatı - El Yapımı Sanat Eseri 1.601 izlenme - 3 yıl önce Japon samurayları tarafından yüzyıllardır kullanılan geleneksel Katana kılıcının yapımızı izliyoruz. Son derece teknik ve özverili bir iş olduğunu gördüğümüz Katana kılıçlarının tamamı el yapımı ile üretilir.
10 Tane Su Şişesini Kesen Samuray Kılıcı 10:27
10 Tane Su Şişesini Kesen Samuray Kılıcı 175 izlenme - 4 ay önce Slow Mo Guys ekibi tarafından yan yana konulmuş 10 tane su şişesini kesen Japon samuray kılıcı katana ağır çekimde görüntülenmiş.
Tofaşçılar - Cehennem Şoförleri Belgeseli 03:57
Tofaşçılar - Cehennem Şoförleri Belgeseli 1.860 izlenme - 2 yıl önce Asaletiyle ve acayip modifiyetli biçimleriyle Türk yollarının vazgeçilmez aracı. Tofaşçılar hakkında belgeselimiz yayında!
Yedi Samuray - Fragman - 1954 (Shichinin No Samurai / Seven Samurai) 04:11
Yedi Samuray - Fragman - 1954 (Shichinin No Samurai / Seven Samurai) 1.754 izlenme - 3 yıl önce 1954 yapımı Akira Kurosawa imzalı bu muhteşem filmin replikası The Magnificent Seven 1960 yılında beyaz perdeye yansımıştı. popüler olan sinema amerikan sineması olduğu için filmin orjinali olan Yedi Samurai pek bilinmedi. film 16. yüzyılda geçmetedir. köy ahalisi düzenli olarak eşkiyaların saldırısına uğramakta ve hasatlarından onlara haraç vermektedir. bu durum fakir köylünün belini iyice bükünce ve artık haraç veremez olunca son çare olarak köy heyeti toplanır ve köyü koruması için samuray kiralamaya karar verirler. bu çok zekice bir fikirdir fakat burda iki önemli husus vardır. birincisi: köylünün yeterince parası yoktur. ikincisi: samuray kiralamak bir nevi samuray'a hakaretti. samuraylar toplum tarafından büyük saygı görmekteydi. tüfeğin kullanılmaya başlamasıyla beraber saygınlıklarını yitiriyorlardı o günlerde belki ama hala köylüler onlardan çok korkuyordu... işte tüm macera bu kararın alınması, köylünün elinde avucunda son kalanla aralarından seçtiği iki kişiyi samuray bulmaya yollamasıyla başlıyor. 3 saatten fazla süren bu filmde (207 dk) gerek savaş sanatının inceliklerini, gerek samuray'ın yaşam biçimini sıkılmadan izleyebilirsiniz...
Elveda Tatlım 04:05
Elveda Tatlım 3.040 izlenme - 8 yıl önce
son samuray filmine komik dublaj! made in izlemen 03:08
son samuray filmine komik dublaj! made in izlemen 3.784 izlenme - 9 yıl önce müthiş bir film olan son samuray filmine ultra komik dublaj üstelik internetinizin komedyeni izlemenden...
Manchester United Antrenmanında Samuray 00:44
Manchester United Antrenmanında Samuray 1.840 izlenme - 4 yıl önce İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'ın antrenmanında ilginç bir konuğu vardı. Yok böyle yetenek
Robot Samuray Olma Oyunu 11:43
Robot Samuray Olma Oyunu 308 izlenme - 9 ay önce
Samuray Kılıcı Katana Nokia 3310'a Dayanamadı 02:51
Samuray Kılıcı Katana Nokia 3310'a Dayanamadı 595 izlenme - 2 yıl önce Samuray kılıcı ile Nokia 3310 parçalanmak istendi ancak kılıç kendinden geçti.. Nokia 3310'un sağlamlığı yıllardır herkesin dilinde olan bir gerçek. Özellikle son teknoloji cihazların yanında 3310'un kırılmazlığı "3310 geyikleri"nin oluşmasına neden olmuş durumda. SAMURAY KILICI 3310'A KARŞI Hal böyleyken 3310'a kırılmazlık testi yapıldı, bu testte de samuray kılıcı olan Katana kullanıldı. Ancak katana 3310'un azizliğine uğrayarak kendinden geçti. İşte o testten görüntüler;
Japon Kılıç Yapım Sanatı - Katana 26:52
Japon Kılıç Yapım Sanatı - Katana 1.406 izlenme - 3 yıl önce Bir diğer ağır hipnoz içeren videomuz. Olayın hipnoz edici tarafı aslında sesler. Demirlerin birbirlerine çarpışı, fırından çıkarılan demirin dövüldükten sonra suya sokulduğunda çıkardığı o mükemmel ses. Tabi göz ardı edilmeyecek seyir zevkini doyumsuz bir noktaya ulaştıran başlıca faktörlerden biriside kılıç ustamız. İşini o kadar huzurlu ve severek yapışı, hepimizin içerisinde demir ustası olma isteğini doğuruyor. Videomuz sadece kılıç yapımını değil, sonlarına doğru da kılıç için kın yapımı da içeriyor. Ne diyelim efenim iyi seyirler.
Cüneyt Arkın - Son Samuray 03:46
Cüneyt Arkın - Son Samuray 1.420 izlenme - 3 yıl önce Kill Bill ve Bruce Lee filmlerini aratmayacak cinsten bir kapışma ile Cüneyt Ağabeyimiz karşınızda... Fİlm ; Japonyada geçen bir silah kaçaklığını anltıyor . Burada Son Samuray Cüneyt abimiz , çeteyi basarken yanına karate bilen bir eleman ve ağır silah uzmanı arkadaşını da almayı ihmal etmemiş .Karşınızda koltuk altı kılıç numarası ile Son Kahramanlar. Orijinal Film : Son Kahramanlar(1987) Oyuncular : Cüneyt Arkın , Aytekin Akkaya Aynı filmden bir başka kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53679/parmagini-kesmen-yeter-ninja-felsefesi
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 02:11
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 977 izlenme - 4 yıl önce Ünlü sunucu Conan O'brien, filmlerdeki abartılı kanlı sahneleri stüdyoda gerçekleştirdi. İçeri doğru katlanan samuray kılıcı ile "bıçaklanan" O'brien, kısa sürede kanlar içinde kaldı. Bu ilginç gösteri izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.
Pisikopat(: 00:27
Pisikopat(: 1.948 izlenme - 11 yıl önce
2. Dünya Savaş'ının Bittiğine İnanmayan Japon Askeri - Hiroo Onoda 00:59
2. Dünya Savaş'ının Bittiğine İnanmayan Japon Askeri - Hiroo Onoda 1.406 izlenme - 3 yıl önce Dile kolay tam 29 sene, savaşın bittiğine inanmayıp tek başına bir adada mücadelesine devam eden son samuray'ın hikayesi 2. Dünya Savaş'ının ilginç ayrıntılarından biridir. Teğmen Onado, 1945 de biten savaşa inanmayıp, 1978'e kadar Filipinler'e bağlı Lubang adasının ormanlarında savaşına devam etmiştir. 1944 yılında komutanından aldığı emir ile adaya haber alma ve gerilla görevi için gönderilmiştir. İletişimin eksik olduğu bu adalarda birçok gerilla görevi üstlenen imparatorluk askeri savaşın bittiğinden habersizdir. Daha sonraları uçaklardan askerlere savaşın bittiğine dair imzalı bildiriler atılmış ve birçok asker bu şekilde haberdar edilmiştir. Ancak, Hiroo Onoda imzalı bildirilerin bir ABD taktiği olduğunu düşünmüş ve savaşmaya devam etmiştir. Adayı keşfe çıkan Norio Suzuki tarafından 1974 senesinde üzerinde üniforması, elinde samuray kılıcı ile bulunmuştur. Tüm ısrarlara rağmen adayı bırakmayan Onoda, komutanı binbaşı Yoşimi'nin yanına gitmesi ve verdiği talimat ile savaşın bittiğine ikna olmuş ve ülkesine dönmeye razı edilmiştir. Japon İmparatorluk ordusunun son askeri olan Hiroo Onoda geçen hafta tüm gariplikleriyle göçüp gitmiştir. Japon kültürünün kahramanları arasında baş köşe ona ayrılmıştır. Saygıyla önünde eğiliyoruz.
Görevimiz Dürüm Döner 01:08
Görevimiz Dürüm Döner 1.040 izlenme - 3 yıl önce Abimiz gizli bi ajan edasıyla dürüm dönerleri çok hızlı bi şekilde hazırlıyor. Yaptığı hareketleri Çoğu aksiyon filmlerin'de bile görmek zor.
Kenji Batusay & Kamiya Kaoru 04:02
Kenji Batusay & Kamiya Kaoru 2.903 izlenme - 9 yıl önce İzlediğim engüzel çizgi filmdi...
Power Rangers Süper Samuray 05:05
Power Rangers Süper Samuray 674 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/powerrangerssupersamuray.htm Power rangers ekibindeki özel güçlere sahip savaşçılardan dilediğiniz ranger'i seçerek oyunu başlatın. Yapmanız gereken Power Rangers düşmanlarını ortadan kaldırarak bölgeyi temizlemek. Yön tuşları ile seçtiğiniz karakterin hareket etmesini sağlayın. Boşluk tuşu ile atak yapabilir, Z tuşu ile özel güçlerinizi kullanabilirsiniz. İyi oyunlar..
Seafight Samuray[smd] Global Amerika 12:14
Seafight Samuray[smd] Global Amerika 914 izlenme - 7 yıl önce samuray[smd] global amerika cna canada