Hoşgeldiniz!

Samuray Videoları İzle

Samuray Jack Yeni 11 Bölüm Türkçe Dublaj 21:04
Samuray Jack Yeni 11 Bölüm Türkçe Dublaj 33.762 izlenme - 4 yıl önce Samuray Jack Yeni 11 Bölüm Türkçe Dublaj..
Samurai Jack Final Bölümü 13:32
Samurai Jack Final Bölümü 5.959 izlenme - 10 ay önce Aksiyon ve heyecanın dibine vurulan bir final. Aku ve Jack'in savaştığı heyecan dolu dakikalar. Cartoon network'ün yayından kaldırdığı bir çizgi film olan samuri jack'in final sahnesi.
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 01:25
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 6.131 izlenme - 1 yıl önce Satırlı soyguncuya samuray kılıcıyla cevap Başındaki motosiklet kaskıyla bir markete giren soyguncu bir şeyler alıyor. Daha sonra kasaya yaklaşan şahıs, arkasına gizlediği satırı çıkarıyor. Kasiyer kadını tehdit ederek kasayı açmasını isteyen adama cevap gecikmiyor. Yan tarafında bulunan samuray kılıcını çıkaran kadın, soyguncuyu böyle püskürtüyor.
Skinoski Sama - 1. Bölüm 19:40
Skinoski Sama - 1. Bölüm 10.638 izlenme - 2 yıl önce 80'lerin hafızalarına orkideyi kan ve intikam çiçeği olarak işleyen pazar günlerinin efsanvi japon mini dizisidir. İnternette almanca versiyonu var fakat yeşilçam seslendirmeli versiyonu ancak bu kadar bulabildim keşke tamamı olsada izlesek. İyi seyirler efendim.
Kılıcı ile 160 Km Hızla Gelen Topu İkiye Ayıran Samuray 02:15
Kılıcı ile 160 Km Hızla Gelen Topu İkiye Ayıran Samuray 6.189 izlenme - 1 yıl önce Daha önce de mermiyi kılıcı ile ikiye ayırması ile tanıdığımız usta samuray Isao Machii'nin 160 km hızla gelen topu ikiye ayırma anı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Samuray Kılıcı 01:07
Samuray Kılıcı 16.019 izlenme - 10 yıl önce
Ömer Bozan & Hareket - Samuray 05:14
Ömer Bozan & Hareket - Samuray "yenetek Sizsiniz Performansı... 6.186 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır Ve Hip Hop Adına Katıldığımız Yarışmada 3 Evetle 2.tura Yükselme Şansını Kazandık. 2.turda Şehrimizi Temsil Etmek Adına Daha Başarılı Bir Performans Sergilemek İçin Elimizden Gelen Herşeyi Yapacağız Arkadaşlar.. Sizede Destek Çıkmak Düşer ..
Son Samuray 01:18
Son Samuray 22.020 izlenme - 11 yıl önce İki Samuray'ın yolları kesiştikten sonra katıldığı destansı bir savaş hikayesi. 2003 Yeni Zellenda, Japonya ve Amerika yapımı
shichinin no samurai / seven samurai 04:11
shichinin no samurai / seven samurai 9.955 izlenme - 6 yıl önce köylülere saldırılarda bulunan haydutlardan bıkan köy halkı bir samuraydan yardım ister. diğer 6 arkadaşını da yanına alan samuray köylülere yardım edecektir.
Seafight Global Amerika Cna Samuray 10:58
Seafight Global Amerika Cna Samuray 6.567 izlenme - 6 yıl önce seafight global amerika cna samuray canada kamikaze
Tofaşçılar - Cehennem Şoförleri Belgeseli 03:57
Tofaşçılar - Cehennem Şoförleri Belgeseli 1.698 izlenme - 8 ay önce Asaletiyle ve acayip modifiyetli biçimleriyle Türk yollarının vazgeçilmez aracı. Tofaşçılar hakkında belgeselimiz yayında!
Ölüm Savaşçısı - Cüneyt Arkın (1984 - 73 dk) 01:13:27
Ölüm Savaşçısı - Cüneyt Arkın (1984 - 73 dk) 2.423 izlenme - 2 yıl önce Kanaltürk'te rastlamıştım. İnanılmaz ses efektleriyle bezeli bu filmi kaçırmanızı istemedim. Filme dayanamayacak olan varsa sadece son sahnesini izlesin o da yeter :). Ayrıca görüntü için özür dilerim. Emin olun daha iyisini bulamadım. Filmin Konusu: Filmde doğaüstü güçlere sahip bir ninja klanı geçmişteki bazı hesaplaşmalar yüzünden Ölüm Savaşçısı’ndan (Cüneyt Arkın) intikam almak istemektedir. Bir dizi cinayet işleyen ninjalar suçu Ölüm Savaşçısı’na (ya da gerçek kimliğiyle Komiser Murat’a) yüklemeye çalışırlar. Ninjalarla karşılaşmak üzere Ölüm Savaşçısı Murat, ki Uzak Doğu dövüş tekniklerinde ender bir uzmandır, adı belirtilmeyen bir ülkeye gider. Ninjalarsa güçlerine ve marifetlerine güç katmışlardır: rahat rahat istedikleri hayvanın, bitkinin ya da zombininkılığına girerler. Ölüm savaşçısı, Emniyet mensubu Murat ile ninjaların reisi arasında kıyasıya bir mücadele başlar. Murat ninja reisini yakarak öldürür, ama karşısındaki yeniden ve yeniden dirilir. Kahramanımız tüm usta yeteneklerini sergileyerek tekme tokat yumruk ninjayı yok olana kadar döver ve bir zafer daha kazanır.
Samurai Jake Türkçe Cartoon Network 01:00
Samurai Jake Türkçe Cartoon Network 6.857 izlenme - 9 yıl önce samurai jake
Hizmetçi Kostümü ile Samuray Şov Yapan Hanım Abla 00:26
Hizmetçi Kostümü ile Samuray Şov Yapan Hanım Abla 182 izlenme - 2 ay önce Hizmetçi kostümlerini çekip, kılıcını kuşanıp karın üstünde şov yapan çılgın hanım ablayı izliyoruz arkadaşlar gardınızı alın.
Katana Kılıcı 00:47
Katana Kılıcı 9.339 izlenme - 11 yıl önce Samurayların kullandığı katana kılıncı ve bir tabanca ile yapılan gösteri
Katana İmalatı - El Yapımı Sanat Eseri 13:16
Katana İmalatı - El Yapımı Sanat Eseri 1.244 izlenme - 2 yıl önce Japon samurayları tarafından yüzyıllardır kullanılan geleneksel Katana kılıcının yapımızı izliyoruz. Son derece teknik ve özverili bir iş olduğunu gördüğümüz Katana kılıçlarının tamamı el yapımı ile üretilir.
Samuray Kılıcı Katana Nokia 3310'a Dayanamadı 02:51
Samuray Kılıcı Katana Nokia 3310'a Dayanamadı 556 izlenme - 10 ay önce Samuray kılıcı ile Nokia 3310 parçalanmak istendi ancak kılıç kendinden geçti.. Nokia 3310'un sağlamlığı yıllardır herkesin dilinde olan bir gerçek. Özellikle son teknoloji cihazların yanında 3310'un kırılmazlığı "3310 geyikleri"nin oluşmasına neden olmuş durumda. SAMURAY KILICI 3310'A KARŞI Hal böyleyken 3310'a kırılmazlık testi yapıldı, bu testte de samuray kılıcı olan Katana kullanıldı. Ancak katana 3310'un azizliğine uğrayarak kendinden geçti. İşte o testten görüntüler;
Manchester United Antrenmanında Samuray 00:44
Manchester United Antrenmanında Samuray 1.837 izlenme - 3 yıl önce İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'ın antrenmanında ilginç bir konuğu vardı. Yok böyle yetenek
Elveda Tatlım 04:05
Elveda Tatlım 3.033 izlenme - 7 yıl önce
son samuray filmine komik dublaj! made in izlemen 03:08
son samuray filmine komik dublaj! made in izlemen 3.781 izlenme - 8 yıl önce müthiş bir film olan son samuray filmine ultra komik dublaj üstelik internetinizin komedyeni izlemenden...
Cüneyt Arkın - Son Samuray 03:46
Cüneyt Arkın - Son Samuray 1.117 izlenme - 2 yıl önce Kill Bill ve Bruce Lee filmlerini aratmayacak cinsten bir kapışma ile Cüneyt Ağabeyimiz karşınızda... Fİlm ; Japonyada geçen bir silah kaçaklığını anltıyor . Burada Son Samuray Cüneyt abimiz , çeteyi basarken yanına karate bilen bir eleman ve ağır silah uzmanı arkadaşını da almayı ihmal etmemiş .Karşınızda koltuk altı kılıç numarası ile Son Kahramanlar. Orijinal Film : Son Kahramanlar(1987) Oyuncular : Cüneyt Arkın , Aytekin Akkaya Aynı filmden bir başka kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53679/parmagini-kesmen-yeter-ninja-felsefesi
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 02:11
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 957 izlenme - 3 yıl önce Ünlü sunucu Conan O'brien, filmlerdeki abartılı kanlı sahneleri stüdyoda gerçekleştirdi. İçeri doğru katlanan samuray kılıcı ile "bıçaklanan" O'brien, kısa sürede kanlar içinde kaldı. Bu ilginç gösteri izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.
Yedi Samuray - Fragman - 1954 (Shichinin No Samurai / Seven Samurai) 04:11
Yedi Samuray - Fragman - 1954 (Shichinin No Samurai / Seven Samurai) 847 izlenme - 2 yıl önce 1954 yapımı Akira Kurosawa imzalı bu muhteşem filmin replikası The Magnificent Seven 1960 yılında beyaz perdeye yansımıştı. popüler olan sinema amerikan sineması olduğu için filmin orjinali olan Yedi Samurai pek bilinmedi. film 16. yüzyılda geçmetedir. köy ahalisi düzenli olarak eşkiyaların saldırısına uğramakta ve hasatlarından onlara haraç vermektedir. bu durum fakir köylünün belini iyice bükünce ve artık haraç veremez olunca son çare olarak köy heyeti toplanır ve köyü koruması için samuray kiralamaya karar verirler. bu çok zekice bir fikirdir fakat burda iki önemli husus vardır. birincisi: köylünün yeterince parası yoktur. ikincisi: samuray kiralamak bir nevi samuray'a hakaretti. samuraylar toplum tarafından büyük saygı görmekteydi. tüfeğin kullanılmaya başlamasıyla beraber saygınlıklarını yitiriyorlardı o günlerde belki ama hala köylüler onlardan çok korkuyordu... işte tüm macera bu kararın alınması, köylünün elinde avucunda son kalanla aralarından seçtiği iki kişiyi samuray bulmaya yollamasıyla başlıyor. 3 saatten fazla süren bu filmde (207 dk) gerek savaş sanatının inceliklerini, gerek samuray'ın yaşam biçimini sıkılmadan izleyebilirsiniz...
Power Rangers Süper Samuray 05:05
Power Rangers Süper Samuray 667 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/powerrangerssupersamuray.htm Power rangers ekibindeki özel güçlere sahip savaşçılardan dilediğiniz ranger'i seçerek oyunu başlatın. Yapmanız gereken Power Rangers düşmanlarını ortadan kaldırarak bölgeyi temizlemek. Yön tuşları ile seçtiğiniz karakterin hareket etmesini sağlayın. Boşluk tuşu ile atak yapabilir, Z tuşu ile özel güçlerinizi kullanabilirsiniz. İyi oyunlar..
2. Dünya Savaş'ının Bittiğine İnanmayan Japon Askeri - Hiroo Onoda 00:59
2. Dünya Savaş'ının Bittiğine İnanmayan Japon Askeri - Hiroo Onoda 1.247 izlenme - 2 yıl önce Dile kolay tam 29 sene, savaşın bittiğine inanmayıp tek başına bir adada mücadelesine devam eden son samuray'ın hikayesi 2. Dünya Savaş'ının ilginç ayrıntılarından biridir. Teğmen Onado, 1945 de biten savaşa inanmayıp, 1978'e kadar Filipinler'e bağlı Lubang adasının ormanlarında savaşına devam etmiştir. 1944 yılında komutanından aldığı emir ile adaya haber alma ve gerilla görevi için gönderilmiştir. İletişimin eksik olduğu bu adalarda birçok gerilla görevi üstlenen imparatorluk askeri savaşın bittiğinden habersizdir. Daha sonraları uçaklardan askerlere savaşın bittiğine dair imzalı bildiriler atılmış ve birçok asker bu şekilde haberdar edilmiştir. Ancak, Hiroo Onoda imzalı bildirilerin bir ABD taktiği olduğunu düşünmüş ve savaşmaya devam etmiştir. Adayı keşfe çıkan Norio Suzuki tarafından 1974 senesinde üzerinde üniforması, elinde samuray kılıcı ile bulunmuştur. Tüm ısrarlara rağmen adayı bırakmayan Onoda, komutanı binbaşı Yoşimi'nin yanına gitmesi ve verdiği talimat ile savaşın bittiğine ikna olmuş ve ülkesine dönmeye razı edilmiştir. Japon İmparatorluk ordusunun son askeri olan Hiroo Onoda geçen hafta tüm gariplikleriyle göçüp gitmiştir. Japon kültürünün kahramanları arasında baş köşe ona ayrılmıştır. Saygıyla önünde eğiliyoruz.
Görevimiz Dürüm Döner 01:08
Görevimiz Dürüm Döner 912 izlenme - 2 yıl önce Abimiz gizli bi ajan edasıyla dürüm dönerleri çok hızlı bi şekilde hazırlıyor. Yaptığı hareketleri Çoğu aksiyon filmlerin'de bile görmek zor.
Pisikopat(: 00:27
Pisikopat(: 1.947 izlenme - 10 yıl önce
Kenji Batusay & Kamiya Kaoru 04:02
Kenji Batusay & Kamiya Kaoru 2.855 izlenme - 8 yıl önce İzlediğim engüzel çizgi filmdi...
Ben 10 Samuray Oyunu 01:30
Ben 10 Samuray Oyunu 697 izlenme - 3 yıl önce http://www.modernoyun.com/ben-on-samuray.html Ben On Samuray Oyunu Ben 10 oyunlarından güzel bir aksiyon oyunu. Çok hareketli sahnelerle çinli kocakafalara karşı dövüş becerinizi gösterin.
Seafight Samuray[smd] Global Amerika 12:14
Seafight Samuray[smd] Global Amerika 909 izlenme - 6 yıl önce samuray[smd] global amerika cna canada