Hoşgeldiniz!

samuray kılıcı

Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 01:25
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 6.315 izlenme - 2 yıl önce Satırlı soyguncuya samuray kılıcıyla cevap Başındaki motosiklet kaskıyla bir markete giren soyguncu bir şeyler alıyor. Daha sonra kasaya yaklaşan şahıs, arkasına gizlediği satırı çıkarıyor. Kasiyer kadını tehdit ederek kasayı açmasını isteyen adama cevap gecikmiyor. Yan tarafında bulunan samuray kılıcını çıkaran kadın, soyguncuyu böyle püskürtüyor.
10 Tane Su Şişesini Kesen Samuray Kılıcı 10:27
10 Tane Su Şişesini Kesen Samuray Kılıcı 168 izlenme - 3 ay önce Slow Mo Guys ekibi tarafından yan yana konulmuş 10 tane su şişesini kesen Japon samuray kılıcı katana ağır çekimde görüntülenmiş.
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 02:11
Ünlü Sunucu Kanlar İçerisinde Kaldı! 977 izlenme - 4 yıl önce Ünlü sunucu Conan O'brien, filmlerdeki abartılı kanlı sahneleri stüdyoda gerçekleştirdi. İçeri doğru katlanan samuray kılıcı ile "bıçaklanan" O'brien, kısa sürede kanlar içinde kaldı. Bu ilginç gösteri izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.
Samuray Kılıcı Katana Nokia 3310'a Dayanamadı 02:51
Samuray Kılıcı Katana Nokia 3310'a Dayanamadı 593 izlenme - 2 yıl önce Samuray kılıcı ile Nokia 3310 parçalanmak istendi ancak kılıç kendinden geçti.. Nokia 3310'un sağlamlığı yıllardır herkesin dilinde olan bir gerçek. Özellikle son teknoloji cihazların yanında 3310'un kırılmazlığı "3310 geyikleri"nin oluşmasına neden olmuş durumda. SAMURAY KILICI 3310'A KARŞI Hal böyleyken 3310'a kırılmazlık testi yapıldı, bu testte de samuray kılıcı olan Katana kullanıldı. Ancak katana 3310'un azizliğine uğrayarak kendinden geçti. İşte o testten görüntüler;
scooby-doo and the samurai sword 00:42
scooby-doo and the samurai sword 1.109 izlenme - 7 yıl önce
Metrodaki Kavgaya Samuray Kılıcıyla Dalmak 00:59
Metrodaki Kavgaya Samuray Kılıcıyla Dalmak 263 izlenme - 2 yıl önce Kavgayı ayırmak için midir yoksa korkutmak için mi bilmiyorum; ama abimiz katanayı çekinmeden çıkarıyor. Şu katanalara Kill Bill'den sonra hasta olmuşumdur hep.
Samuray Kılıcı ve Kesici Parmaklarla Saç Kesmek! 01:00
Samuray Kılıcı ve Kesici Parmaklarla Saç Kesmek! 208 izlenme - 2 yıl önce Eğer ‘çılgın’ bir saç kesimi istiyorsanız Alberto Olmedo ile tanışın. İspanya’nın başkenti Madrid’de bayan kuaförlüğü yapan Olmedo, ateşle, samuray kılıcıyla ve hatta taktığı kesici parmaklıklarla saç kesimi yapıyor. Alberto Olmedo, bir tarafı uzun bir tarafı kısa kalan saçların, bu yöntemlerle ortadan kalkacağını iddia ediyor.Olmedo, yöntemlerinin ‘Ortaçağ’dan kalma’ olduğunu kabul etse de, hayal gücümüzü farklı ve olumlu şeyler için kullanmamızı tavsiye ediyor.
Samuray Kılıcıyla Saç Kesen Kuaför 02:44
Samuray Kılıcıyla Saç Kesen Kuaför 191 izlenme - 3 yıl önce Vietnamlı kuaför Nguyen Hoang Hung saç kesim şekliyle diğer kuaförlere fark atıyor. Nguyen Hoang Hung dükkanına gelen müşterilerinin saçını keserken makas yerine samuray kılıcı kullanıyor.
Conan O'Brien'ın Programda Kanlar İçinde Kalması 01:51
Conan O'Brien'ın Programda Kanlar İçinde Kalması 160 izlenme - 3 yıl önce Filmlerdeki abartılı kan sahnelerini stüdyoda gerçekleştirmek isteyen Conan O'brien izleyicilerden büyük beğeni alıyor.