Hoşgeldiniz!

San Francisco Videoları

Abd'de Yolcu Uçağı Düştü 02:19
Abd'de Yolcu Uçağı Düştü 187.641 izlenme - 4 yıl önce San Francisco International Airport Uçağı İniş Sırasında Düştü İçerisinde 250 İle 300 Arası Yolcu Olduğu Tahmin Ediliyor
Hayrettin'den Twitter'a Girme Yöntemi 02:21
Hayrettin'den Twitter'a Girme Yöntemi 12.288 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
San Francisco Sokakları - Jenerik 01:01
San Francisco Sokakları - Jenerik 4.953 izlenme - 2 yıl önce 1972 yılında meşhur "Kaçak" dizisi yapımcısı Quinn Martin'in ABC televizyonu için çektiği ve baş rollerinde Karl Malden (Emniyet Amiri Mike Stone) ve Michael Douglas'ın (Dedektif Steve Keller) yeraldığı gelmiş geçmiş en iyi klasik polisiye dizisi. San Francisco yokuşlarıyla, köprüsüyle, tramvaylarıyla, maceralarıyla, "patates burunlu" Karl Malden, yakışıklı genç Michael Douglas ve "Funky-Rock" ritmleriyle hem döneminde hem de TRT'de yayınlandığı 1979 yılında çok meşhur olmuştu. (90'lı yılların başında Star tv.'de tekrar yayınlandı) Alkışlarla cinayet dosyalarını çözüyor, San Francisco sokaklarında klasik amerikan arabalarımızla turluyoruz efenim...
Kimseye Çaktırmadan Bisiklet Çalmak 02:04
Kimseye Çaktırmadan Bisiklet Çalmak 2.617 izlenme - 1 yıl önce San Francisco'da öğlen vakti insan trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede usta bir hırsız zincirle kilitlenmiş bir bisikleti bakın nasıl çalıyor.
The Sound Of San Francisco 03:18
The Sound Of San Francisco 17.287 izlenme - 8 yıl önce global deejays
100.000 Kürdanla Yapılan San Francisco Modeli 04:33
100.000 Kürdanla Yapılan San Francisco Modeli 5.950 izlenme - 4 yıl önce Scott Weaver adlı abimiz 35 yılını bu San Francisco ikonik modelini yapmakla geçirmiş. Değmiş de galiba. Ortaya bu şaheser çıkmış.
Eşcinsel Evliliğin Kabulune Deliler Gibi Sevinen San Francisco 01:23
Eşcinsel Evliliğin Kabulune Deliler Gibi Sevinen San Francisco 4.302 izlenme - 2 yıl önce Ülke genelinde eşcinsel evliliğe izin veren tasarının kabulüyle bide bu haftanın lgbt haftası olmasından dolayı San Franciscoda halk sokağa dökülüp eğlenmişler. Falan.
San Francisco'da Yaşayan Evsiz Türk 03:18
San Francisco'da Yaşayan Evsiz Türk 2.679 izlenme - 2 yıl önce 9 Yaşında Amerika'ya gelip burda yaşamaya başlayan dayı, hıristiyan olup hayatını evsiz bir şekilde SF sokaklarında sürdürüyor... Orda evsiz ama buraya gelse en azından ingilizce dersi verir... Fırsatlar ülkesi Türkiye... Videoyu çeken kişinin Youtube açıklaması; DIKKAT! Nedense yemek ısmarlamadığımız düşünülmüş. Dayımıza kahvaltılık aldık. Kahvaltı yaparken adam yanımıza geldi. Bize para istemiyorum ama yiyecek bir şeyler alabilir misiniz dedi. Biz de bugün uçağımız var paramız kalmadı derken "Türk müsünüz?" dedi. Buraları kaydedemedim ne yazık ki. Sonra direk kayda başladım. Bu sırada Murat ona kahvaltı alıyordu.
San Francisco 00:59
San Francisco 4.020 izlenme - 10 yıl önce San Francisco dan kısa ama hızlı bir görünüm
Dünyanın En Seksi DJ'i Megan Daniels 02:55
Dünyanın En Seksi DJ'i Megan Daniels 2.549 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın En Seksi DJ'i Megan Daniels
Penguen Dansı - Fransa (1956) 03:24
Penguen Dansı - Fransa (1956) 1.898 izlenme - 2 yıl önce Her ne kadar bu dansı araplar çıkardı dense bile, bu video da gördüğümüz gibi aslında öyle değil. fransa da 1956'da alınmış bir kayıt. Müzik biraz değişik ama figürler aynı. Dans Amerika'nın San Francisco eyaletince Balboa Lisesinde bulundu ve ilk defa yapıldı. Orjinal adı "Bunny Dance" tavşan dansı'dır. http://en.wikipedia.org/wiki/Bunny_hop_(dance)
san francisco'da karatavuk terörü 00:48
san francisco'da karatavuk terörü 3.169 izlenme - 8 yıl önce abd'nin san francisco yoldan gelip geçenlere saldıran karatavuk olay oldu.
Maymunlar Cehennemi 3 Vizyonda
Maymunlar Cehennemi 3 Vizyonda 1.398 izlenme - 3 yıl önce Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Matt Reeves'ın yönetmenliğiyle üstlendiği film bu hafta vizyona girdi.
Cascada San Francisco 04:02
Cascada San Francisco 1.933 izlenme - 6 yıl önce cascada san francisco
Parmak Dansı Eşliğinde 60 Saniyede San Francisco 01:16
Parmak Dansı Eşliğinde 60 Saniyede San Francisco 1.038 izlenme - 2 yıl önce Zaten muhteşem olan bir şehir parmak dansının güzelliği ile de farklı bir güzel gözüküyor.
Etohum San Francisco 02:13
Etohum San Francisco 1.092 izlenme - 4 yıl önce Turkish Entrepreneurs, Founders, İnvestors And Expats İn San Francisco, Met For The First Time At Etohum Meeting On Thursday, 22 August 2013.
CASCADA - San Francisco 04:01
CASCADA - San Francisco 637 izlenme - 3 yıl önce CASCADA - San Francisco (Video Klip 2011) Şarkı Sözleri (Lyrics) : I'll take you back to 1969 Let's hit the city of freedom, like old times It's getting dirty Underneath the blue sky Imagine you and me count the butterflies One, two, three Let's bring it on Keep on dancing in the streets of love French kissing on JFK drive Till we crash at the beach Where we watch the sun rise Tell me what you waiting for We're crossing the golden gate Party at the frisco bay [Chorus] Wake me up in San Francisco We knew the power is in your head, girl Party everywhere, girl I Wake me up in San Francisco Where the love is in the air All the people stop and stare Baby take me back to the city of love To the place that I've been dreaming of San Francisco... Wake me up in San Francisco [Verse 2] It's 10 pm Getting ready for the night Wanna be a hippie when the city's getting high I'm cruising down broadway, you on my side Pulling over my pink rover at the hungry eye One, two, three Let's bring it on Dj play my favorite beats All night long Poppin' some bottles, champagne, red wine And we both giddy up on the rooftop And watch the city lights Tell me what you waiting for We're crossing the golden gate Party at the frisco bay [Chorus] Wake me up in San Francisco We knew the power is in your head, girl Party everywhere, girl I Wake me up in San Francisco Where the love is in the air All the people stop and stare Baby take me back to the city of love To the place that I've been dreaming of San Francisco... Wake me up in San Francisco [Bridge] We're playing songs of life Like it's 69 We singing, dance, under the sun of san francisco Stars shine so bright on the city tonight We're crossing the golden gate Party at the frisco bay [Chorus] Wake me up in San Francisco We knew the power is in your head, girl Party everywhere, girl I Wake me up in San Francisco Where the love is in the air All the people stop and stare Baby take me back to the city of love To the place that I've been dreaming of San Francisco... Wake me up in San Francisco C'mon take me back to the city of love To the place that I've been dreaming of I Wake me up in San Francisco
Lufthansa A380 İle San Francisco'ya İniş 14:31
Lufthansa A380 İle San Francisco'ya İniş 898 izlenme - 3 yıl önce Lufthansa A380 İle San Francisco'ya İniş
8.3 San Francisco Depremi (1906) 05:19
8.3 San Francisco Depremi (1906) 546 izlenme - 2 yıl önce Sitede San Francisco'nun 14 Nisan 1906'da çekilmiş görüntülerini yüklemişti bir arkadaş. Altında bir yorumda bu görüntülerden 4 gün sonra yani 18 Nisan'da 8.3 şiddetinde bir deprem olduğu yazıyordu. Bu videoda da o depremin görüntüleri var.
Dünyanın En Soğukkanlı Hırsızı 02:04
Dünyanın En Soğukkanlı Hırsızı 236 izlenme - 1 yıl önce Efendim görüntülerimiz San Francisco'da bir güvenlik kamerasına ait. Hırsızlıkla adı geçen amcamız, abimiz artık her neyse müthiş soğukkanlılıkla gerçekleştirdiği bisiklet hırsızlığına şahit oluyoruz.
San Francisco'da Bisiklet Şov 03:25
San Francisco'da Bisiklet Şov 457 izlenme - 3 yıl önce San Francisco sokaklarına çıkan bisiklet tutkunları, birbirinden çılgın hareketlere imza attılar!
Scott Mckenzie - San Francisco 02:49
Scott Mckenzie - San Francisco 719 izlenme - 6 yıl önce
San Francisco'nun Aşırı Dik Sokaklarını Düzmüş Gibi Gösteren Görüntüler 01:42
San Francisco'nun Aşırı Dik Sokaklarını Düzmüş Gibi Gösteren Görüntüler 329 izlenme - 2 yıl önce San Francisco'nun ünlü dik sokaklarına ait bir çok fotoğrafı daha önceki içeriklerimizde defalarca kullanmıştık. Burada ise aşırı zekice çekilmiş görüntüler sayesinde dik yokuşları eğimli kameralarla düzmüş gibi gösteren ekibin videosunu izliyoruz.
Driver San Francisco - Shift Story 01:36
Driver San Francisco - Shift Story 798 izlenme - 6 yıl önce çıkacak olan driver san francisco 'nun shift story traileri...biraz geç yüklesemde kaliteli yükledim ;
Ph Electro - San Francisco 03:18
Ph Electro - San Francisco 675 izlenme - 6 yıl önce ph electro - san francisco
Alaaddin'i ve Uçan Halısı San Francisco Sokaklarında 03:01
Alaaddin'i ve Uçan Halısı San Francisco Sokaklarında 161 izlenme - 1 yıl önce Alaaddin'in uçan halısı gerçek oldu, ama biraz farklı bir şekilde. Hoverboard'unu Aladdin'in sihirli halısına dönüştüren adam bu defa da San Francisco'da görüldü.
Kimseye Çaktırmadan Bisiklet Çalmak 02:04
Kimseye Çaktırmadan Bisiklet Çalmak 171 izlenme - 1 yıl önce San Francisco'da öğlen vakti insan trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede usta bir hırsız zincirle kilitlenmiş bir bisikleti bakın nasıl çalıyor.
ABD’de yolcu uçağı düştü - Son Dakika 00:27
ABD’de yolcu uçağı düştü - Son Dakika 394 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin San Francisco Havalimanına acil iniş yapan Boeing 777 tipi bir yolcu uçağı düştü. Uçakta biri bebek 290 yolcu olduğu belirtiliyor. Asiana Havayolları'na ait Boeing 777 tipi bir yolcu uçağı, ABD'nin San Francisco Havalimanına acil inerken düştüğü bildirildi. Uçakta biri bebek 290 yolcu olduğu belirtiliyor. Tayvan'ın başkenti Taipei'den geldiği açıklanan Asiana Airlines'a bağlı Boeing 777 tipi uçaktaki yolculardan bazıları, çıkan yangın nedeniyle uçakta mahsur kaldı. Görgü tanıkları uçağın kuyruğunun iniş sırasında piste çarptığını söyledi. İtfaiye ekipleri yangını kontrol altına almaya çalışıyor. Bugüne kadarki Boeing 777 Kaza Kırım Raporu şu şekilde: 1 Temmuz 1998: Fransız Havayolları'na ait uçakta motor bir anda durdu. Soruşturma sonucunda yakıt pompasında tıkanıklık olduğu sonucuna varıldı. 30 Ocak 2001'de Birleşik Arap Emirlikleri'ne ait uçağın bir motoru vantilatör sistemindeki çatlak yüzünden durdu. 6 Haziran 2001'de Tayland Havayolları'na ait uçağın yakıt borusundaki çatlak sıkıntıya yol açtı. 23 Haziran 2005'te Japon Havayolları uçağı türbin muhafazasındaki delik yüzünden arızalandı. 2 Ağustos 2005'te Malezya Havayolları'na ait uçak, Perth'den havalandıktan yarım saat sonra tek motoru gücünü yitirdi. Soruşturmayı yapan uzmanlar, pilotun hızı yanlış okumasına yol açan bilgisayar hatası tespit etti. 18 Eylül 2006'da Malezya Havayolları'na ait uçağın sağ motoru Brisbane üzerindeyken aniden durdu, daha sonra yeniden çalıştırıldı. 17 Ocak 2008'de İngiliz Havayollarına ait 777-200ER Pekin - Londra seferini tamamlamak üzereyken Heathrow havaalanı pistine çarpmış ve uçak gövdesinde,sol kanatta,iniş takımlarında ve motorda ağır hasar meydana gelmiştir. 28 Şubat 2008'de Amerikan Hava Yolları'na ait (Uçuş 299) Miami Los Angeles seferini yapan Royce Trent 895 motorları ile donatılmış uçak, son yaklaşım manevrasında bir motorunda bir anlık güç kaybı yaşamış; deneyimli mürettabat sayesinde normal iniş işlemlerini tamamlamışlardır. Kasım 2008 tarihinde Delta Hava Yollarına ait (Uçuş 18) Şangay Atlanta seferi yapmakta olan ve Rolls-Royce Trent 895 motorlarına sahip bir 777-200ER, 39.000 feet yükseklikte (12.000 m)bir motorunun itme gücünde azalma yaşadı. Mürettebatı 31.000 feet (9.400 m) manuel kurtarma prosedürleri takip etti ve uçuş olay olmadan devam etti.
Cumhur Öğretmen Sordu;kulağın Yapısı Nasıl? 00:55
Cumhur Öğretmen Sordu;kulağın Yapısı Nasıl? 1.074 izlenme - 8 yıl önce işte böyle izleyin
Ken Block - San Francisco Sokak Gösterisi 09:51
Ken Block - San Francisco Sokak Gösterisi 437 izlenme - 3 yıl önce Ken Block ve ekibinin 4 gün gibi bir sürede çektiği; San Francisco belediyesinin döktüğü asfalta acımadan gaddarca ağlatığı reklam filmi...