Hoşgeldiniz!

san francisco

Abd'de Yolcu Uçağı Düştü 02:19
Abd'de Yolcu Uçağı Düştü 181.894 izlenme - 3 yıl önce San Francisco International Airport Uçağı İniş Sırasında Düştü İçerisinde 250 İle 300 Arası Yolcu Olduğu Tahmin Ediliyor
Hayrettin'den Twitter'a Girme Yöntemi 02:21
Hayrettin'den Twitter'a Girme Yöntemi 12.238 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Kimseye Çaktırmadan Bisiklet Çalmak 02:04
Kimseye Çaktırmadan Bisiklet Çalmak 2.576 izlenme - 6 ay önce San Francisco'da öğlen vakti insan trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede usta bir hırsız zincirle kilitlenmiş bir bisikleti bakın nasıl çalıyor.
Eşcinsel Evliliğin Kabulune Deliler Gibi Sevinen San Francisco 01:23
Eşcinsel Evliliğin Kabulune Deliler Gibi Sevinen San Francisco 4.270 izlenme - 1 yıl önce Ülke genelinde eşcinsel evliliğe izin veren tasarının kabulüyle bide bu haftanın lgbt haftası olmasından dolayı San Franciscoda halk sokağa dökülüp eğlenmişler. Falan.
San Francisco Sokakları - Jenerik 01:01
San Francisco Sokakları - Jenerik 3.671 izlenme - 1 yıl önce 1972 yılında meşhur "Kaçak" dizisi yapımcısı Quinn Martin'in ABC televizyonu için çektiği ve baş rollerinde Karl Malden (Emniyet Amiri Mike Stone) ve Michael Douglas'ın (Dedektif Steve Keller) yeraldığı gelmiş geçmiş en iyi klasik polisiye dizisi. San Francisco yokuşlarıyla, köprüsüyle, tramvaylarıyla, maceralarıyla, "patates burunlu" Karl Malden, yakışıklı genç Michael Douglas ve "Funky-Rock" ritmleriyle hem döneminde hem de TRT'de yayınlandığı 1979 yılında çok meşhur olmuştu. (90'lı yılların başında Star tv.'de tekrar yayınlandı) Alkışlarla cinayet dosyalarını çözüyor, San Francisco sokaklarında klasik amerikan arabalarımızla turluyoruz efenim...
100.000 Kürdanla Yapılan San Francisco Modeli 04:33
100.000 Kürdanla Yapılan San Francisco Modeli 5.936 izlenme - 3 yıl önce Scott Weaver adlı abimiz 35 yılını bu San Francisco ikonik modelini yapmakla geçirmiş. Değmiş de galiba. Ortaya bu şaheser çıkmış.
the sound of san francisco 03:18
the sound of san francisco 17.265 izlenme - 8 yıl önce global deejays
San Francisco'da Yaşayan Evsiz Türk 03:18
San Francisco'da Yaşayan Evsiz Türk 2.404 izlenme - 2 yıl önce 9 Yaşında Amerika'ya gelip burda yaşamaya başlayan dayı, hıristiyan olup hayatını evsiz bir şekilde SF sokaklarında sürdürüyor... Orda evsiz ama buraya gelse en azından ingilizce dersi verir... Fırsatlar ülkesi Türkiye... Videoyu çeken kişinin Youtube açıklaması; DIKKAT! Nedense yemek ısmarlamadığımız düşünülmüş. Dayımıza kahvaltılık aldık. Kahvaltı yaparken adam yanımıza geldi. Bize para istemiyorum ama yiyecek bir şeyler alabilir misiniz dedi. Biz de bugün uçağımız var paramız kalmadı derken "Türk müsünüz?" dedi. Buraları kaydedemedim ne yazık ki. Sonra direk kayda başladım. Bu sırada Murat ona kahvaltı alıyordu.
San Francisco 00:59
San Francisco 4.020 izlenme - 10 yıl önce San Francisco dan kısa ama hızlı bir görünüm
Dünyanın En Seksi DJ'i Megan Daniels 02:55
Dünyanın En Seksi DJ'i Megan Daniels 2.472 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Seksi DJ'i Megan Daniels
Dünyanın En Soğukkanlı Hırsızı 02:04
Dünyanın En Soğukkanlı Hırsızı 235 izlenme - 6 ay önce Efendim görüntülerimiz San Francisco'da bir güvenlik kamerasına ait. Hırsızlıkla adı geçen amcamız, abimiz artık her neyse müthiş soğukkanlılıkla gerçekleştirdiği bisiklet hırsızlığına şahit oluyoruz.
san francisco'da karatavuk terörü 00:48
san francisco'da karatavuk terörü 3.169 izlenme - 7 yıl önce abd'nin san francisco yoldan gelip geçenlere saldıran karatavuk olay oldu.
Maymunlar Cehennemi 3 Vizyonda
Maymunlar Cehennemi 3 Vizyonda 1.310 izlenme - 2 yıl önce Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Matt Reeves'ın yönetmenliğiyle üstlendiği film bu hafta vizyona girdi.
Penguen Dansı - Fransa (1956) 03:24
Penguen Dansı - Fransa (1956) 1.130 izlenme - 2 yıl önce Her ne kadar bu dansı araplar çıkardı dense bile, bu video da gördüğümüz gibi aslında öyle değil. fransa da 1956'da alınmış bir kayıt. Müzik biraz değişik ama figürler aynı. Dans Amerika'nın San Francisco eyaletince Balboa Lisesinde bulundu ve ilk defa yapıldı. Orjinal adı "Bunny Dance" tavşan dansı'dır. http://en.wikipedia.org/wiki/Bunny_hop_(dance)
cascada san francisco 04:02
cascada san francisco 1.925 izlenme - 5 yıl önce cascada san francisco
CASCADA - San Francisco 04:01
CASCADA - San Francisco 627 izlenme - 2 yıl önce CASCADA - San Francisco (Video Klip 2011) Şarkı Sözleri (Lyrics) : I'll take you back to 1969 Let's hit the city of freedom, like old times It's getting dirty Underneath the blue sky Imagine you and me count the butterflies One, two, three Let's bring it on Keep on dancing in the streets of love French kissing on JFK drive Till we crash at the beach Where we watch the sun rise Tell me what you waiting for We're crossing the golden gate Party at the frisco bay [Chorus] Wake me up in San Francisco We knew the power is in your head, girl Party everywhere, girl I Wake me up in San Francisco Where the love is in the air All the people stop and stare Baby take me back to the city of love To the place that I've been dreaming of San Francisco... Wake me up in San Francisco [Verse 2] It's 10 pm Getting ready for the night Wanna be a hippie when the city's getting high I'm cruising down broadway, you on my side Pulling over my pink rover at the hungry eye One, two, three Let's bring it on Dj play my favorite beats All night long Poppin' some bottles, champagne, red wine And we both giddy up on the rooftop And watch the city lights Tell me what you waiting for We're crossing the golden gate Party at the frisco bay [Chorus] Wake me up in San Francisco We knew the power is in your head, girl Party everywhere, girl I Wake me up in San Francisco Where the love is in the air All the people stop and stare Baby take me back to the city of love To the place that I've been dreaming of San Francisco... Wake me up in San Francisco [Bridge] We're playing songs of life Like it's 69 We singing, dance, under the sun of san francisco Stars shine so bright on the city tonight We're crossing the golden gate Party at the frisco bay [Chorus] Wake me up in San Francisco We knew the power is in your head, girl Party everywhere, girl I Wake me up in San Francisco Where the love is in the air All the people stop and stare Baby take me back to the city of love To the place that I've been dreaming of San Francisco... Wake me up in San Francisco C'mon take me back to the city of love To the place that I've been dreaming of I Wake me up in San Francisco
Etohum San Francisco 02:13
Etohum San Francisco 1.090 izlenme - 3 yıl önce Turkish Entrepreneurs, Founders, İnvestors And Expats İn San Francisco, Met For The First Time At Etohum Meeting On Thursday, 22 August 2013.
Lufthansa A380 İle San Francisco'ya İniş 14:31
Lufthansa A380 İle San Francisco'ya İniş 861 izlenme - 3 yıl önce Lufthansa A380 İle San Francisco'ya İniş
Parmak Dansı Eşliğinde 60 Saniyede San Francisco 01:16
Parmak Dansı Eşliğinde 60 Saniyede San Francisco 699 izlenme - 1 yıl önce Zaten muhteşem olan bir şehir parmak dansının güzelliği ile de farklı bir güzel gözüküyor.
ARMONİ - Sweaty Wet 02:39
ARMONİ - Sweaty Wet 314 izlenme - 1 yıl önce http://www72.zippyshare.com/v/jZZKWerD/file.html
8.3 San Francisco Depremi (1906) 05:19
8.3 San Francisco Depremi (1906) 406 izlenme - 1 yıl önce Sitede San Francisco'nun 14 Nisan 1906'da çekilmiş görüntülerini yüklemişti bir arkadaş. Altında bir yorumda bu görüntülerden 4 gün sonra yani 18 Nisan'da 8.3 şiddetinde bir deprem olduğu yazıyordu. Bu videoda da o depremin görüntüleri var.
Kimseye Çaktırmadan Bisiklet Çalmak 02:04
Kimseye Çaktırmadan Bisiklet Çalmak 148 izlenme - 6 ay önce San Francisco'da öğlen vakti insan trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede usta bir hırsız zincirle kilitlenmiş bir bisikleti bakın nasıl çalıyor.
San Francisco'nun Aşırı Dik Sokaklarını Düzmüş Gibi Gösteren Görüntüler 01:42
San Francisco'nun Aşırı Dik Sokaklarını Düzmüş Gibi Gösteren Görüntüler 320 izlenme - 1 yıl önce San Francisco'nun ünlü dik sokaklarına ait bir çok fotoğrafı daha önceki içeriklerimizde defalarca kullanmıştık. Burada ise aşırı zekice çekilmiş görüntüler sayesinde dik yokuşları eğimli kameralarla düzmüş gibi gösteren ekibin videosunu izliyoruz.
Alaaddin'i ve Uçan Halısı San Francisco Sokaklarında 03:01
Alaaddin'i ve Uçan Halısı San Francisco Sokaklarında 136 izlenme - 7 ay önce Alaaddin'in uçan halısı gerçek oldu, ama biraz farklı bir şekilde. Hoverboard'unu Aladdin'in sihirli halısına dönüştüren adam bu defa da San Francisco'da görüldü.
San Francisco'da Bisiklet Şov 03:25
San Francisco'da Bisiklet Şov 450 izlenme - 3 yıl önce San Francisco sokaklarına çıkan bisiklet tutkunları, birbirinden çılgın hareketlere imza attılar!
scott mckenzie - san francisco 02:49
scott mckenzie - san francisco 706 izlenme - 5 yıl önce
Laurel - San Francisco 02:17
Laurel - San Francisco 59 izlenme - 4 ay önce Laurel - San Francisco (Video Klip 2016) – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Music - LAUREL 'San Francisco' Written, Produced, Mixed and Mastered by LAUREL Video - Directed by LAUREL and Katie Silvester, Edited by LAUREL Şarkı Sözleri (lyrics): darker than a dream I'll be california queen I read your lips saying 'baby let's go' baby's gone to San Francisco I don't really cry but I fucking miss him it seems my love has become like deeper like deeper like deeper for you and oh my God it's true I'm singing just to be with you I idolise you just because I can
Driver San Francisco - Shift Story 01:36
Driver San Francisco - Shift Story 793 izlenme - 5 yıl önce çıkacak olan driver san francisco 'nun shift story traileri...biraz geç yüklesemde kaliteli yükledim ;
ph electro - san francisco 03:18
ph electro - san francisco 672 izlenme - 5 yıl önce ph electro - san francisco
San Francisco Time Lapse 02:41
San Francisco Time Lapse 61 izlenme - 5 ay önce Abd'nin California eyaletinin aniden bastıran sisleri,çin mahallesi,ilginç tramvay sistemi ve Golden Gate Köprüsü ile ünlenmiş şehrinin time lapse görüntüsü iyi seyirler..