Hoşgeldiniz!

San Marcos

Şilili futbolcu ölümden döndü! 00:26
Şilili futbolcu ölümden döndü! 71 izlenme - 6 ay önce Şili'de Antofagasta forması giyen Sebastian Villegas, Şili Kupası’nda San Marcos ile oynanan maçta korkutucu bir sakatlık yaşadı. Ceza sahası içinde yaşanan bir pozisyonda topa kafasıyla müdahale etmek isteyen 26 yaşındaki futbolcunun suratına rakibinin tekmesi geldi. Kanlar içinde yerde kalan oyuncu hemen hastaneye kaldırıldı. Villegas’ın yüzündeki kırıklar nedeniyle iki operasyon geçireceği öğrenildi.
Attığı Gole Kendisi de İnanamadı 00:44
Attığı Gole Kendisi de İnanamadı 101 izlenme - 3 yıl önce Şili futbol takımlarıdan San Marcos'un golcüsü Emilio Renteria, izleyenlerin ağzını açık bırakan bir gole imza attı.
Şilili futbolcu ölümden döndü! 00:26
Şilili futbolcu ölümden döndü! 8 izlenme - 6 ay önce Şili'de Antofagasta forması giyen Sebastian Villegas, Şili Kupası’nda San Marcos ile oynanan maçta korkutucu bir sakatlık yaşadı. Ceza sahası içinde yaşanan bir pozisyonda topa kafasıyla müdahale etmek isteyen 26 yaşındaki futbolcunun suratına rakibinin tekmesi geldi. Kanlar içinde yerde kalan oyuncu hemen hastaneye kaldırıldı. Villegas’ın yüzündeki kırıklar nedeniyle iki operasyon geçireceği öğrenildi.
Şili Liginde Usta İşi Mükemmel Gol 00:45
Şili Liginde Usta İşi Mükemmel Gol 57 izlenme - 3 yıl önce Şili Liginde Oynanan Maçta San Marcos'un Union Espanola'yı Evinde 2-1 Yendiği Maçta Takımı San Marcos Adına 2 Gol Atan Leonardo Ramos Maçın Yıldızı Oldu Özellikle Attığı İlk Golde Büyük Takımlara Bende Burdayım Mesajı Verdi
Bir Pozisyonda 3 Kırmızı! 01:09
Bir Pozisyonda 3 Kırmızı! 9 izlenme - 2 yıl önce Şili Ligi'ndeki San Marcos - O'Higgins maçının bir pozisyonu ve sonrasında tam 3 kişi kırmızı kart gördü.
Şilili oyuncudan harika aşırtma gol 00:45
Şilili oyuncudan harika aşırtma gol 4 izlenme - 3 yıl önce San Marcosun forvet oyuncusu Kevin Harbottle takımının Şili Liginde Union La Calerayı 4-1 mağlup ettiği maçta çok şık bir aşırtma gol attı.