Hoşgeldiniz!

sana söz verdim

Gurkan & Gullu - Sana Soz Verdım Askım 05:18
Gurkan & Gullu - Sana Soz Verdım Askım 9.857 izlenme - 7 yıl önce gurkan & gullu sana soz verdım askım 2008 gullu gurkan
Güllü & Gürkan Sana Söz Verdim 05:13
Güllü & Gürkan Sana Söz Verdim 9.892 izlenme - 7 yıl önce güllü & gürkan sana söz verdim
sana söz verdim aŞkım 05:22
sana söz verdim aŞkım 18.319 izlenme - 8 yıl önce eğer sana söz vermeseydim neler olurdu neler ama sana söz verdim ....gözünden yaş akıtmayacağıma,seni üzmeyeceğime dair sana söz verdimmmmmm :( işte bak şu durumda bile seni üzmüyorum ve SÖZÜMDE DURUYORUM !!!
Güllü - Sana Söz Verdim Aşkım 05:13
Güllü - Sana Söz Verdim Aşkım 5.068 izlenme - 6 yıl önce güllü - sana söz verdim aşkım
Sana Söz Verdim Aşkım 05:10
Sana Söz Verdim Aşkım 4.619 izlenme - 6 yıl önce sana söz verdim aşkım
Gürkan Sana Söz Verdim Askım 05:13
Gürkan Sana Söz Verdim Askım 5.232 izlenme - 8 yıl önce ßy t4km4 t4k4rl4r gururla sunar.pschycopath kırk6
Gürkan Güllü 05:15
Gürkan Güllü 3.906 izlenme - 9 yıl önce süper bi video bi parçası eksik o kadar kendi ellerimle yaptım
Sana Söz Verdim 05:09
Sana Söz Verdim 3.433 izlenme - 8 yıl önce verılen bazı sözler vardır ama sonunu düşünmeden verılen o sözler rüya bıtınce yalan olup kalpıne hancer gıbı batar söz vermeden ıyı dusunmek lazım bazen bence 1 kez dınleyın bu sarkıyı ask acısı cekenlere ve herkse gelsın dıkkatlı dınleyın ve ne demek ıstedıgımı anlıyacaksınız o zaman...
Tripkolic Sana Söz Verdim Bu Gün. 02:03
Tripkolic Sana Söz Verdim Bu Gün. 1.552 izlenme - 6 yıl önce sana söz verdim bu gün.
Sana Söz Verdim Aşkım 00:13
Sana Söz Verdim Aşkım 1.272 izlenme - 4 yıl önce Sana Söz Verdim Aşkım
Sana Söz Verdim Aşkım 05:13
Sana Söz Verdim Aşkım 1.278 izlenme - 7 yıl önce açıklamaya gerek yok şarkı süper qerçekten aşıq olanlar dinlesin!!!
Gürkan 02:19
Gürkan 2.669 izlenme - 10 yıl önce sana söz aşkım parçasıyla tanıdınız gürkan ın hiç bir yerde olmayan şarkısı
sana söz verdim aşkım 03:49
sana söz verdim aşkım 861 izlenme - 8 yıl önce
Sana Söz Verdim Aşkım 05:11
Sana Söz Verdim Aşkım 10 izlenme - 2 hafta önce
Necmettin Sana Söz Verdim Aşkım Bu Gece İçmeyeceği 05:15
Necmettin Sana Söz Verdim Aşkım Bu Gece İçmeyeceği 503 izlenme - 7 yıl önce
Sana Söz Verdim Aşkım 03:32
Sana Söz Verdim Aşkım 291 izlenme - 6 yıl önce
Gürkan - Sana Söz Verdim Aşkım (90'lar) 05:13
Gürkan - Sana Söz Verdim Aşkım (90'lar) 139 izlenme - 2 yıl önce 1998 yılında Hey Barmen Bana Bira şarkısıyla büyük çıkış yapmış Gürkan'ın bir zamanlar sıklıkla televizyonlarda dönen şarkısı ve klibidir . Özellikle aşk acısı ve ayrılık acısı çekenler için bire bir olmuş şarkıdır . İyi izlemeler .
Sana Söz Verdim Ömrüm 02:56
Sana Söz Verdim Ömrüm 75 izlenme - 6 yıl önce
 Kürşat Başar feat. Ferhat Göçer - Sana Söz Verdim 03:48
Kürşat Başar feat. Ferhat Göçer - Sana Söz Verdim 11 izlenme - 8 ay önce Kaldığımız Yerden SANA SÖZ VERDİM (DANCE ME TO THE END OF WORLD) (KÜRŞAT BAŞAR FEAT. FERHAT GÖÇER) Kürşat Başar feat. Ferhat Göçer - Sana Söz Verdim Sana Söz Verdim (Kürşat Başar feat. Ferhat Göçer) Official Audio #sanasözverdim #kürşatbaşar Şarkı Sözleri: Hiç beklenmedik bir anda çıktın karşıma Birden her şeyi unuttum sana bakınca Çocuk gibi hesapsızca peşinden geldim Aşkım sana söz verdim Aşkım seni çok sevdim Sen ağlasan da gülsen de ben seninleyim İyi günde kötü günde hep beraberim Yansa yıkılsa bu dünya vazgeçmem senden Aşkım sana söz verdim Aşkım seni çok sevdim Ne geçmiş ne gelecek umurumda artık Biz seninle bir hikayeyi baştan yazdık Sana ruhumu hiç korkmadan teslim ettim Aşkım seni çok sevdim Aşkım sana söz verdim Adapte Söz: Zeynep Talu (Portal Rights Management) Müzik: Leonard Cohen (Universal Taksim Edisyon o.b.b. Sony/ATV Songs LLC.) Saksafon: Kürşat Başar Piyano: Burçin Büke Davul: İzzet Hiçkalmaz Gitar: Erdinç Şenyaylar Bas Gitar: Elcil Gürel Göçtü Klavye: Özgür Ordulu Perküsyon: Onur Nar Vokaller: Jale, Ömür Gedik, Zeynep Talu -- KÜRŞAT BAŞAR’DAN YILDIZLARLA DOLU BİR ALBÜM “KALDIĞIMIZ YERDEN” Keşke Burada Olsaydın albümüyle müzikseverlerden tam not alan Kürşat Başar’ın yıldızlarla dolu ikinci albümü “Kaldığımız Yerden” 5 Şubat’ta yayınlanıyor… Kürşat Başar, son 5 yıldır müzisyen ve besteci kimliğiyle gündemde. Kendi kurduğu orkestrasıyla, ünlü solistlerle çalışan Kürşat Başar, ilk albümü Keşke Burada Olsaydın’da Sezen Aksu, İlhan Şeşen, Yaşar, Erol Evgin, Levent Yüksel, Yeşim Salkım, Ayşen, Berkay, Şenay Lambaoğlu ve Zeynep Talu gibi ünlü sanatçılarla çalışmıştı. Albüm yayınlandıktan sonra, ülkemizde ve yurtdışında 200’ün üzerinde konser gerçekleştiren Kürşat Başar’ın yeni albümünde Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Nükhet Duru, Soner Olgun, Nezih Ünen, Ragıp Savaş, Zeynep Talu, Ayşen, Jale, Elcil Gürel Göçtü gibi ünlü isimler yer alıyor. Albüm, Kürşat Başar’ın yeni bestesi “Kaldığımız Yerden” ile birlikte, Leonard Cohen, Orhan Gencebay, Zülfü Livaneli, Deep Purple’ın efsane ismi Jon Lord, Nezih Ünen, Noel Molina Tejedor, Elcil Gürel Göçtü ve Şekip Ayhan Özışık gibi ülkemizin ve dünyanın ünlü müzisyenlerinin yeni ve klasikleşmiş bestelerinden oluşan rengarenk bir repertuvardan oluşuyor. Burçin Büke’nin yönetmenliğinde, usta müzisyenlerin, tamamen canlı enstrümanlarla eşlik ettiği albüm Stüdyo Marşandiz’de kaydedildi. Albüm’ün fotoğrafları Zeynel Abidin Ağgül tarafından, ilk klibi de Ferhat Göçer’in seslendirdiği “Sana Söz Verdim” adlı esere, Kemal Başbuğ tarafından çekildi. Gazeteci, yazar ve programcı kimliğiyle tanıdığımız Kürşat Başar’ın, besteci ve müzisyen kimliğini de ön plana çıkartacak, 10 eserden oluşan, yıldızlarla dolu ikinci albümü “Kaldığımız Yerden” 5 Şubat’tan itibaren tüm müzik marketlerde CD ve LP formatlarında ve dijital platformlarda satışa sunuldu.