Hoşgeldiniz!

sanal gözlük

İnsanların Sanal Gözlükle İmtihanı 01:20
İnsanların Sanal Gözlükle İmtihanı 1.934 izlenme - 2 ay önce Teknolojinin bizlere sunduğu ve oyun konusunda muazzam bir icat olan sanal gözlük, bakalım kimlerin başına dert açmış. İzliyoruz efendim...
Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Sanat 00:33
Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Sanat 7.839 izlenme - 2 yıl önce Google'ın son projelerinden Tilt Brush, sanatçıların tüm çizim alışkanlıklarını değiştirebilir nitelikte.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:08
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 6.785 izlenme - 2 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Yeni Nesil Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle ile Tasarım Yapmak 02:16
Yeni Nesil Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle ile Tasarım Yapmak 2.624 izlenme - 3 yıl önce Teknoloji ilerledikçe insanlar farkı şeyler tasarlıyorlar. Buda Sanal gerçeklik gözlüğü ve hayal gücünüzle yapılan tasarımlar..
Sanal Gözlükle Striptize Doymak (Sürpriz İçerir) 04:10
Sanal Gözlükle Striptize Doymak (Sürpriz İçerir) 1.783 izlenme - 2 yıl önce İzlemek istediklerimizi hep bilgisayardan bakınca insan sıkılıyo,napmak lazım sanal gözlük lazım bilgisayardan daha etkili olayı gerçekmişisiz gibi yaşıyoz,ama pahalı bir şey zengin çocuklarına göre
Vatandaşın Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle İmtihanı 03:55
Vatandaşın Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle İmtihanı 3.228 izlenme - 2 yıl önce Bursa’daki bir fuarda girişimci tarafından standı açılan sanal gerçeklik uygulamasının gözlüklerini takan vatandaşlar kendilerini yerden yere attı.
Küçük Çocuğun Oculus Gözlüğü İle İmtihanı 01:46
Küçük Çocuğun Oculus Gözlüğü İle İmtihanı 2.655 izlenme - 2 yıl önce Oculus Rift nedir; Oculus Rift sanal bir gerçeklik cihazıdır. Kullanıcılarına sanal dünyayı 360 derece olarak sunacak Oculus Rift, sanal olarak yaratılan ortamları “gerçek” gibi göstermeyi amaçlamaktadır. Oculus Rift bulunduğu sanal dünyayı 360 derece olarak gösterebilecektir.
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisinde Kalan Teyze 00:33
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisinde Kalan Teyze 828 izlenme - 11 ay önce Sanal gerçeklik gözlüğü takan teyzelerin amcaların dedelerin farklı tepkilerini gördük ama bu teyze olayı birebir yaşamış ve gözlüğü çıkarsa da yaşamaya devam etmiş.
Sokaktaki Vatandaşın Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 04:09
Sokaktaki Vatandaşın Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 621 izlenme - 12 ay önce Sanal gerçeklik gözlüğünü sokakta denemişler. Türkiye sanal gerçekliğe ne kadar hazır, ölçülmüş ortaya komik görüntüler çıkmış.
Bilim İnsanları Açıkladı: Paris'e Gitmek Artık Çok Kolay 02:29
Bilim İnsanları Açıkladı: Paris'e Gitmek Artık Çok Kolay 18 izlenme - 2 hafta önce Teknolojik gelişmelerin her geçen hayatımıza daha fazla dahil olması, geleceğin neneler getireceği konusunda da merak uyandırıyor. Hakan Çelik ile Hafta Sonu, Türkiye'de internet bağlantısının 25'inci yılına girilirken teknolojik gelişmeleri ODTÜ'lü iki öğretim üyesi Prof. Dr. Elif Uysal Bıyıkoğlu ve Dr. Attila Özgit ile masaya yatırdı. Programda arttırılmış gerçeklik teknolojilerinin çok ileri seviyeye taşındığına dikkat çeken iki uzman, insanlar artık tek bir gözlük takarak sanal ortamda Paris’e gidebilecek dedi. İnternetin su ve elektrik gibi artık kamusal bir hizmet haline de geleceğine belirten iki isim, bağlantı hızının da yakın gelecekte artacağına dikkat çekti.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:19
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 458 izlenme - 1 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Sanal Gözlük İçin Üç Boyutlu Video: Piramitin Gizemi 3d 04:10
Sanal Gözlük İçin Üç Boyutlu Video: Piramitin Gizemi 3d 72 izlenme - 4 ay önce PİRAMİTİN GİZEMİ 3D Sanal gözlüğünüzü takın ve Mısır Piramitinin içinde heyecanlı ve korkutucu bir yolculuğa çıkın. Sanal gözlüğünüz yoksa almak için: http://urun.n11.com/sanal-gerceklik-g...
Oculus Rift'te Varılan Son Nokta (+18) 00:57
Oculus Rift'te Varılan Son Nokta (+18) 627 izlenme - 3 yıl önce Aslında bunu evvelden yükledim sanıyordum ve adminlerden cevap bekliyordum ama meğersem yüklemeden silmişim, en son yayınlanan Oculusta porno izlemek içeriğini görünce aklıma geldi bu video. Tekrar yükledim. Garip br teknoloji, yakında Tepecik'e bile gitmeyecek herhalde insannar.
Dünyanın İlk 8K Sanal Gerçeklik Gözlüğü: Pimax 04:25
Dünyanın İlk 8K Sanal Gerçeklik Gözlüğü: Pimax 96 izlenme - 5 ay önce En dikkat çeken kitle fonlama projeleriyle dünya çapında başarıya ulaşan ürünleri Bir Fikrim Var programında sizlerle buluşturuyoruz. Bu bölümde Kickstarter ile tanınan Oculus Rift ürününü inceleyerek Sanal Gerçeklik konusunu ele aldık.
 HTC ve Valve’dan Oyun odaklı Sanal Gerçeklik Gözlüğü 01:11
HTC ve Valve’dan Oyun odaklı Sanal Gerçeklik Gözlüğü 515 izlenme - 3 yıl önce HTC, MWC 2015’te yeni akıllı bilekliğinden sonra giyilebilir teknoloji alanındaki bir diğer ürünü olan sanal gerçeklik gözlüğünü de tanıttı. Valve iş birliğiyle geliştirilen ve HTC Vive ismini alan cihaz, entegre cep telefonlarına ihtiyaç duymadan tek başına çalışıyor. Sanal gerçeklik deneyimi sunmak için telefon entegre edilerek çalışan LG ve Samsung’un sanal gerçeklik gözlüklerinden ayrılan HTC Vive, daha ziyade Oculust Rift alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. 90 Hz yenileme hızı ve 360 derece görüş açısı sunan cihaz, HTC’nin deyimiyle çok hafif yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda kullanıcıyı rahatsız etmiyor. HTC’nin sanal gerçeklik içeriği de bir hayli zengin olacağa benziyor. Zira şirketin ortak çalıştığı isimler arasında Google ve HBO yer alıyor. Hakkında henüz pek doyurucu bilgiler bulunmayan HTC Vive, önümüzdeki hafta Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda (GDC 2015) daha detaylı bir şekilde tanıtılacak.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Takan Teyzenin Hazin Sonu 00:45
Sanal Gerçeklik Gözlüğü Takan Teyzenin Hazin Sonu 113 izlenme - 1 yıl önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Roller Coaster Deneyimini Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Yaşayan Kadının Korku Dolu Anları 03:40
Roller Coaster Deneyimini Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Yaşayan Kadının Korku Dolu Anları 94 izlenme - 1 yıl önce Aşırı gerçeklik özelliği ile VR gözlükler bir insanın daha korku dolu anlar yaşamasına sebep oldu. Oturduğu koltuktan yere düşürtecek seviyede gerçekçi bir deneyim yaşayan gözlük kadını adeta dumura uğrattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gta 5 Sanal Gerçeklik 11:17
Gta 5 Sanal Gerçeklik 98 izlenme - 2 yıl önce GTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİK
Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle Evlilik Teklifi 04:58
Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle Evlilik Teklifi 122 izlenme - 3 yıl önce Yaratıcı, dillere destan, herkesin konuşacağı ve kıskanacağı bir evlilik teklifi almak, muhtemelen her kadının hayalidir. Havai fişekler, ışık gösterileri, kır düğünleri artık çok klişe. Ara sıra sosyal medyada milyonlarca beğeni alan yaratıcı örneklere rastlamıyor değiliz -ki bu da evlilik sezonunun açıldığını müjdeler- ancak konumuz teknoloji olduğuna göre, biz teknolojinin dahil olduğu tekliflere bakalım. 99 adet iPhone kullanarak evlilik teklifi yapan ve sonunda hüsrana uğrayan Çinli genç adamı hatırlarsınız. Neyse ki bugün bahsedeceğimiz hikaye mutlu sonla bitiyor. En azından şimdilik. Mike Rios isimli Coloradolu genç adam, kız arkadaşına evlilik teklif etmek üzere Google’ın sanal gerçeklik gözlüğünü kullanıyor. Cardboard’u takan kadın bir yandan sanal gerçeklik gözlüğündeki fotoğraflara bakarken diğer yandan babasının yönlendirmesiyle plana uygun hareket ediyor. Kadın Cardboard’u çıkardıktan sonra erkek arkadaşını elinde yüzükle görüyor ve sonunda herkes emeğinin karşılığını alıyor. Bu eğlenceli evlilik teklifini haberin görseline tıklayarak izleyebilirsiniz.
Kendini Sanal Aleme Fazla Kaptıran Genç 00:38
Kendini Sanal Aleme Fazla Kaptıran Genç 18 izlenme - 1 yıl önce Kendisini 3 boyutlu oyuna fazla kaptıran genç böyle düştü. ABD’de mağazaya giden genç 3 boyutlu gözlüğü taktı sanal alemde ağaca tırmanmaya başladı. Tırmandı tırmandı ve tırmandı. Ancak bir süre sonra kendisini sanal aleme fazla kaptıran şahıs, ileriye doğru giderek düştü. Neye uğradığını şaşıran gencin yardımına çevredekiler koşarken, bu komik olay kameraya yansıdı.