Hoşgeldiniz!

Sanal Gözlük Videoları İzle

Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:19
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 135 izlenme - 1 gün önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 01:08
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 6.350 izlenme - 10 ay önce Bir teyzenin Oculus Rift ile imtihanı. Sanal dünya hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Teyzenin vermiş olduğu tepkiler doğrultusunda ortaya birbirinden komik anlar ortaya çıkıyor.
Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Sanat 00:33
Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Sanat 3.046 izlenme - 6 ay önce Google'ın son projelerinden Tilt Brush, sanatçıların tüm çizim alışkanlıklarını değiştirebilir nitelikte.
Yeni Nesil Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle ile Tasarım Yapmak 02:16
Yeni Nesil Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle ile Tasarım Yapmak 2.467 izlenme - 1 yıl önce Teknoloji ilerledikçe insanlar farkı şeyler tasarlıyorlar. Buda Sanal gerçeklik gözlüğü ve hayal gücünüzle yapılan tasarımlar..
Sanal Gözlükle Striptize Doymak (Sürpriz İçerir) 04:10
Sanal Gözlükle Striptize Doymak (Sürpriz İçerir) 1.354 izlenme - 10 ay önce İzlemek istediklerimizi hep bilgisayardan bakınca insan sıkılıyo,napmak lazım sanal gözlük lazım bilgisayardan daha etkili olayı gerçekmişisiz gibi yaşıyoz,ama pahalı bir şey zengin çocuklarına göre
Vatandaşın Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle İmtihanı 03:55
Vatandaşın Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle İmtihanı 3.057 izlenme - 1 yıl önce Bursa’daki bir fuarda girişimci tarafından standı açılan sanal gerçeklik uygulamasının gözlüklerini takan vatandaşlar kendilerini yerden yere attı.
Küçük Çocuğun Oculus Gözlüğü İle İmtihanı 01:46
Küçük Çocuğun Oculus Gözlüğü İle İmtihanı 2.603 izlenme - 1 yıl önce Oculus Rift nedir; Oculus Rift sanal bir gerçeklik cihazıdır. Kullanıcılarına sanal dünyayı 360 derece olarak sunacak Oculus Rift, sanal olarak yaratılan ortamları “gerçek” gibi göstermeyi amaçlamaktadır. Oculus Rift bulunduğu sanal dünyayı 360 derece olarak gösterebilecektir.
Roller Coaster Deneyimini Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Yaşayan Kadının Korku Dolu Anları 03:40
Roller Coaster Deneyimini Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Yaşayan Kadının Korku Dolu Anları 67 izlenme - 3 ay önce Aşırı gerçeklik özelliği ile VR gözlükler bir insanın daha korku dolu anlar yaşamasına sebep oldu. Oturduğu koltuktan yere düşürtecek seviyede gerçekçi bir deneyim yaşayan gözlük kadını adeta dumura uğrattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 HTC ve Valve’dan Oyun odaklı Sanal Gerçeklik Gözlüğü 01:11
HTC ve Valve’dan Oyun odaklı Sanal Gerçeklik Gözlüğü 507 izlenme - 2 yıl önce HTC, MWC 2015’te yeni akıllı bilekliğinden sonra giyilebilir teknoloji alanındaki bir diğer ürünü olan sanal gerçeklik gözlüğünü de tanıttı. Valve iş birliğiyle geliştirilen ve HTC Vive ismini alan cihaz, entegre cep telefonlarına ihtiyaç duymadan tek başına çalışıyor. Sanal gerçeklik deneyimi sunmak için telefon entegre edilerek çalışan LG ve Samsung’un sanal gerçeklik gözlüklerinden ayrılan HTC Vive, daha ziyade Oculust Rift alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. 90 Hz yenileme hızı ve 360 derece görüş açısı sunan cihaz, HTC’nin deyimiyle çok hafif yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda kullanıcıyı rahatsız etmiyor. HTC’nin sanal gerçeklik içeriği de bir hayli zengin olacağa benziyor. Zira şirketin ortak çalıştığı isimler arasında Google ve HBO yer alıyor. Hakkında henüz pek doyurucu bilgiler bulunmayan HTC Vive, önümüzdeki hafta Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda (GDC 2015) daha detaylı bir şekilde tanıtılacak.
Oculus Rift'te Varılan Son Nokta (+18) 00:57
Oculus Rift'te Varılan Son Nokta (+18) 296 izlenme - 1 yıl önce Aslında bunu evvelden yükledim sanıyordum ve adminlerden cevap bekliyordum ama meğersem yüklemeden silmişim, en son yayınlanan Oculusta porno izlemek içeriğini görünce aklıma geldi bu video. Tekrar yükledim. Garip br teknoloji, yakında Tepecik'e bile gitmeyecek herhalde insannar.
Gta 5 Sanal Gerçeklik 11:17
Gta 5 Sanal Gerçeklik 66 izlenme - 6 ay önce GTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİKGTA 5 SANAL GERÇEKLİK
Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle Evlilik Teklifi 04:58
Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle Evlilik Teklifi 104 izlenme - 2 yıl önce Yaratıcı, dillere destan, herkesin konuşacağı ve kıskanacağı bir evlilik teklifi almak, muhtemelen her kadının hayalidir. Havai fişekler, ışık gösterileri, kır düğünleri artık çok klişe. Ara sıra sosyal medyada milyonlarca beğeni alan yaratıcı örneklere rastlamıyor değiliz -ki bu da evlilik sezonunun açıldığını müjdeler- ancak konumuz teknoloji olduğuna göre, biz teknolojinin dahil olduğu tekliflere bakalım. 99 adet iPhone kullanarak evlilik teklifi yapan ve sonunda hüsrana uğrayan Çinli genç adamı hatırlarsınız. Neyse ki bugün bahsedeceğimiz hikaye mutlu sonla bitiyor. En azından şimdilik. Mike Rios isimli Coloradolu genç adam, kız arkadaşına evlilik teklif etmek üzere Google’ın sanal gerçeklik gözlüğünü kullanıyor. Cardboard’u takan kadın bir yandan sanal gerçeklik gözlüğündeki fotoğraflara bakarken diğer yandan babasının yönlendirmesiyle plana uygun hareket ediyor. Kadın Cardboard’u çıkardıktan sonra erkek arkadaşını elinde yüzükle görüyor ve sonunda herkes emeğinin karşılığını alıyor. Bu eğlenceli evlilik teklifini haberin görseline tıklayarak izleyebilirsiniz.
Kendini Sanal Aleme Fazla Kaptıran Genç 00:38
Kendini Sanal Aleme Fazla Kaptıran Genç 10 izlenme - 3 ay önce Kendisini 3 boyutlu oyuna fazla kaptıran genç böyle düştü. ABD’de mağazaya giden genç 3 boyutlu gözlüğü taktı sanal alemde ağaca tırmanmaya başladı. Tırmandı tırmandı ve tırmandı. Ancak bir süre sonra kendisini sanal aleme fazla kaptıran şahıs, ileriye doğru giderek düştü. Neye uğradığını şaşıran gencin yardımına çevredekiler koşarken, bu komik olay kameraya yansıdı.