Hoşgeldiniz!

Sanal Seks Videoları İzle

Japonlar Sanal Cinsellik Kostümü Üretti 00:30
Japonlar Sanal Cinsellik Kostümü Üretti 8.928 izlenme - 1 yıl önce VR teknolojisi tüm dünyada yavaş yavaş yayılmaya başladı.Sanal gerçeklik gözlükleriyle oynanan oyunların yanında insanların farklı ihtiyaçları için de gözlükler ve kostümler üretilmeye başlandı. Japonlar da bu işin öncülerinden. Firmanın ürettiği sanal seks kostümü yok satacağa benziyor.
Annesini Sanal Seks Yaparken Yakalayan Kadın - Beyaz TV 02:51
Annesini Sanal Seks Yaparken Yakalayan Kadın - Beyaz TV 9.711 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Tv de ekranda yayınlanan bir programa canlı bağlanan kadın trajik bir itirafta bulunuyor. Bunun üzerine hem sunucu hemde ilişki terapisti küçük bir şok yaşıyor. İlişki terapisti kadın bu durum üzerine babasına söylememesini, bunun bir hastalık olduğunu ve psikolog'a götürlmesi gerektiğini söylüyor. Allah korusun, ne diyelim.
Yıl 2047, Mahmut Tuncer Ve Sanal Seks 02:15
Yıl 2047, Mahmut Tuncer Ve Sanal Seks 686 izlenme - 2 yıl önce İnsanlık, alüminyum kıyafetleriyle beraber o gezegen senin, bu gezegen benim kosmosun tozunu dumanına katmaktadır. Mars'a, Satürn'e koloniler kurulmuş ve erkekler hala otuzbir çekmektedir. Ünlü Türk sanatkarı Mahmut Tuncer, ayrı bir gezegende bulunan ve bir türlü kavuşamadığı sevgilisiyle beyinlerine takılan çiplerle telepatik yollarla sevişmektedir.
Kuzey Güney ile Sanal Sekse Giriş 01:42
Kuzey Güney ile Sanal Sekse Giriş 298 izlenme - 2 yıl önce Masum masum laptopunda fal bakan delikanlı kendisine görüntülü gonuşma isteği gönderen kırığına dayanamayıp cam açar sonrasında da pek samimi ve de sıcak diyaloglar sonrasında genç bağyan niyeti bozaraktan görüntüyü dondurup ekrandan elleşip öpecektir. Kalbi olanlar için uyarı: 01:18 de Kuzey çıkaracak diye felan korkmayın, yok öyle bir şey çok şükür.
Sanal Seksin Dayanılmaz Ağırlığı - Terapi Odası 07:55
Sanal Seksin Dayanılmaz Ağırlığı - Terapi Odası 72 izlenme - 2 yıl önce Psikoterapist Cem KEÇE ile Terapi Odası bu bölümün konusu "Sanal Seksin Dayanılmaz Ağırlığı", Cinsellik ve Cinsel Terapi http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr
İlişki Terapistini Canlı Yayında Şoke Eden Soru 02:51
İlişki Terapistini Canlı Yayında Şoke Eden Soru 32 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV'de ekrana gelen Hayatta Her Şey Var adlı programda ilişkilerde ve ailelerde yaşanan soruları İlişki terapisti Selin Karacehennem yanıtladı. Canlı yayına bağlanıp ismine vermeden Karacehennem'e sorusunu ileten genç kız, annesinin menopoza girdiğini ve internet üzerinden genç erkeklerle cinsel içerikli konuşmalar yaptığını söyledi. İLİŞKİ TERAPİSTİ ŞOKE OLDU Genç kızın bu sözlerinden sonra ilişki terapisti ve programın sunucusu adeta şaşkına döndü.."GENÇLERLE YAPMASIN, EVİNE GELİP ÖLDÜRÜR" Karacehennem, bu konuda genç kızın annesine bunun bir çözüm olmayacağı konusunda uyarıda bulunması gerektiğini söyledi. İlişki terapisti, "Babana söylersen büyük felaket çıkar. Gençlerle yapmasın, evine gelir gelip öldürür. Genç adam boşuna mı konuşuyor, parasını konmak için konuşuyor." dedi.