Hoşgeldiniz!

Sanat Eseri Videoları İzle

Hipnoz Etkili Ford Mustang Filmi 03:01
Hipnoz Etkili Ford Mustang Filmi 2.692 izlenme - 3 ay önce 1964,5 ile 1974 arasındaki efsane dönemin en aykırı modelidir 1970 modeli. farlar yakın olduğundan köpek balığı diye de anılır çeşitli mecralarda. iyi seyirler.
Duvarını Sanat Eserine Dönüştüren Sanatçı 05:46
Duvarını Sanat Eserine Dönüştüren Sanatçı 9.004 izlenme - 1 yıl önce Alçı deyip geçmemek lazımmış. Doğru ellerde adeta bir sanat malzemesi olarak kullanılan alçıyla duvarını sanat eserine dönüştüren Bernie Mitchell isimli sanatçının mükemmel çalışması. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kağıt Parçalarından Sanat Eserleri Yarattı 02:49
Kağıt Parçalarından Sanat Eserleri Yarattı 15.053 izlenme - 2 yıl önce Japon sanatçı Yuken Teruya’nın kağıt parçalarından yaptığı doğa figürleri ABD’nin New York kentinde sergilendi. Eski gazetelerden banknotlara, kese kağıtlarından mektup zarflarına, günlük hayattan arda kalan birçok kağıt parçası, 41 yaşındaki Teruya’nın ellerinde ağaç ve çiçek figürlerine dönüşüyor. Teruya’nın New York’taki Josee Bienvenu Sanat Galerisi’nde “The Simple Truth” (Sade Hakikat) başlığıyla sergilenen eserleri, 11 Nisan’a kadar sanatseverlerin beğenisine sunulacak.
Mağaraları Birer Sanat Eserine Dönüştürmek 05:30
Mağaraları Birer Sanat Eserine Dönüştürmek 11.696 izlenme - 2 yıl önce Herhangi bir eğitim almadan kendini geliştiren sanatçı Ra Paulette, 25 yılını ABD'nin New Mexico eyaletinde bulunan mağaraları sanat eserine çevirmek için vermiş. Haberdeki fotoları görünce videosuna da bakayım dedim ve de resmen büyülendim. O kadar meşakkatli ve büyüleyici bir iş ortaya koymuş ki hayran olmamak elde değil. Sizler de mahrum kalmayın istedim. Biraz uzunca ama değer, İyi seyirler...
Sordum Sarı Çiçeğe (Fahri Önalan) 03:35
Sordum Sarı Çiçeğe (Fahri Önalan) 14.959 izlenme - 9 yıl önce sanat eseri! bir yunus emre parçası...
Bir Odun Parçası Nasıl Sanat Eserine Dönüşür? 01:06
Bir Odun Parçası Nasıl Sanat Eserine Dönüşür? 1.459 izlenme - 1 yıl önce Jordan Anderson isimli heykeltıraş, bir odun parçasını kelimenin tam anlamıyla sanat eseri haline getirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zülfikar Kılıcısanat Eserikılıç 16:36
Zülfikar Kılıcısanat Eserikılıç 2.622 izlenme - 7 yıl önce hz. ali'nin kılıcını elimizden geldiğince benzetmeye çalıştık. sizlerinde yorumlarınızı bekliyoruz. demirr_menn@hotmail.com ilgili kişiler e-mail adresini eklesinler.!
Tek Kelimeyle Muhteşem İşte Sanat Budur 02:06
Tek Kelimeyle Muhteşem İşte Sanat Budur 1.006 izlenme - 3 yıl önce Tek Kelimeyle Muhteşem İşte Sanat Budur
Pamuk Şekeri Değil Sanat Eseri 02:32
Pamuk Şekeri Değil Sanat Eseri 531 izlenme - 4 yıl önce Pamuk Şekeri Değil Sanat Eseri
17. Yüzyıldan Kalma Sanat Eserinin Aynısını Photoshop ile Yapan Adam 05:27
17. Yüzyıldan Kalma Sanat Eserinin Aynısını Photoshop ile Yapan Adam 33 izlenme - 4 ay önce Johannes Vermeer'e ait olan 1664 yılında yapmış olduğu The Concert adlı tablo, fotoğrafçı Erik Almastarafından photoshop kullanılarak tekrar yapıldı.
Johannes Vermeer, İnci Küpeli Kız 03:57
Johannes Vermeer, İnci Küpeli Kız 186 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası için: http://www.khanacademy.org.tr Matematikten sanat tarihine, ekonomiden fen bilimlerine, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine binlerce ücretsiz ders videosu, interaktif alıştırma ve daha fazlası Khan Academy’de. Khan Academy Türkçe Eğitimde fırsat eşitliği için herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim. http://www.khanacademy.org.tr http://www.youtube.com/khanacademyturkce https://www.facebook.com/khanacademyt... https://www.twitter.com/khanacademytr Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin İngilizce ve diğer dillerdeki dersleri için: http://www.khanacademy.org Johannes Vermeer, Girl with a Pearl Earring https://www.khanacademy.org/humanitie...
Kupa Bardağı İle Şaşırtıcı Sanat Eseri 02:32
Kupa Bardağı İle Şaşırtıcı Sanat Eseri 412 izlenme - 5 yıl önce Şaşırtıcı Sanat Eseri
Kupa bardağı ile sanat eseri nasıl yapılır 02:32
Kupa bardağı ile sanat eseri nasıl yapılır 228 izlenme - 5 yıl önce Kupa bardağı ile sanat eseri yapmak
Elleriyle Resim Yapan Adamın Harika Bir Sanat Eseri Ortaya Çıkarması 09:02
Elleriyle Resim Yapan Adamın Harika Bir Sanat Eseri Ortaya Çıkarması 130 izlenme - 2 yıl önce Bir mükemmel yeteneğe sahip insan videosu daha yüklüyorum siteye. Kim ne derse desin resim yapmak, çizgiler çizmek, hat sanatı ve güzel yazı yazmak gibi bir çok iş çok büyük beceriler gerektirir. Ve ne olursa olsun hayatta becerileri olan her insana saygı duyulması gerekir. Saygıyı misliyle hak eden bu arkadaşımız ise, elleriyle yağlı boyayı kullanarak ortaya mükemmel bir sanat eseri çıkarıyor. İzleyenleri ve beni de hayret içinde bıraktıran bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Video yaklaşık 9 dk felan sürüyor. İyi seyirler..
Kumdan Şaheserler 03:48
Kumdan Şaheserler 487 izlenme - 9 yıl önce kumdan yapılan birbirinden ünlü yapılar ve sanat eserleri, görenleri hayrete düşürüyor
O Kadar Profesyonel Ki Neredeyse Canlanacak 03:43
O Kadar Profesyonel Ki Neredeyse Canlanacak 257 izlenme - 8 yıl önce profesyonel sanat eseri
01:32
"Leyla'nın kocaya kaçtığı pabuç" 97 izlenme - 2 yıl önce Lif sanatçısı Suhandan Özay Demirkan'ın, kağıt malzeme kullandıkları başta, Anadolu'nun tekstil geleneğini yorumladığı ve "sanat eseri" olarak tasarladığı ayakkabılar, büyük ilgi görüyor.
Yumurtadan Bir Sanat Eseri Yarattı 02:41
Yumurtadan Bir Sanat Eseri Yarattı 52 izlenme - 2 yıl önce Yumurtadan Bir Sanat Eseri Yarattı Sanatçı yumurtaya verdiği şekillerle adeta bir sanat eseri ortaya çıkardı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sanat Eseri Yaptın Be 00:43
Sanat Eseri Yaptın Be 171 izlenme - 9 yıl önce
Efes Kutularıyla Sanat Eserleri!! 02:15
Efes Kutularıyla Sanat Eserleri!! 130 izlenme - 8 yıl önce gerçekten görülmeye değer olmuş harika yapmışlar
Sanat Eseri 00:43
Sanat Eseri 142 izlenme - 9 yıl önce
Prisma ile Çin'in Muhteşem Görüntüsü 01:26
Prisma ile Çin'in Muhteşem Görüntüsü 16 izlenme - 9 ay önce Prisma uygulaması çektiğiniz fotoğrafları Picasso, Van Gogh, Munch gibi ünlü ressamların tarzlarına uyarlayarak birer sanat eserine dönüştürmenizi sağlıyor. İlk olarak ios için yayınlanan Rus yapımı uygulama Android'e de gelmesinin ardından popülaritesini epeyce artırmış durumda. Instagram'ı da kasıp kavuran uygulamanın Çin'de çekilen görüntüler üzerine eklenmesi ile ortaya muhteşem bir çalışma çıkmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Raptiyelerle Sanat Eseri Yaptılar 01:38
Raptiyelerle Sanat Eseri Yaptılar 77 izlenme - 5 yıl önce
 Kurşun kalemin ucundaki dünya 03:36
Kurşun kalemin ucundaki dünya 26 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli’de yaşayan heykeltraş Hüseyin Sarı, Anıtkabir’den Eyfel Kulesi’ne kadar birbirinden ünlü bir çok eseri kurşun kalemin ucuna işleyerek görenleri şaşırttı
Dünyanın En Ünlü 10 Sanet Eseri 02:48
Dünyanın En Ünlü 10 Sanet Eseri 29 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın En Ünlü 10 Sanet Eseri -----¬----------------------------------­------¬---------- Genel Kültür Bilginize Yeni Bilgiler Ekleyip Ve Bilgilenirken de Eğlenmek Gülmek İstiyorsanız Kanalıma Abone Olalım Videoları Beğenip Yorum Atmayı Unutmayalım Ve Takipte Kalalım Yeni Videolarımız için Komik Videolar İlginç Bilgiler -----¬----------------------------------­------¬---------- Kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCIgU... Facebook: https://www.facebook.com/VideoEvi34/ Twitter: https://twitter.com/ Dailymotion: http://www.dailymotion.com/Video_Evi İzlesene: https://www.izlesene.com/panel/videol... Bloğum: http://boksorungunu.blogspot.com.tr/ Google : https://plus.google.com/b/10626550704... Sitemiz: http://emrelif.tk/ -----¬----------------------------------­------¬---------- 1-) Mona Lisa 2-) The Last Supper / Son Akşam Yemeği 3-) The Creation of Adam / Adem’in Yaratılışı 4-) David / Davut 5-) Pieta 6-)Guernica 7-)The Scream / Çığlık 8-) The Starry Night / Yıldızlı Gece 9-) The Birth of Venus / Venüs’ün Doğuşu 10-) Venus de Milo / Milo Venüsü -----¬----------------------------------­------¬---------- İlginizi Çekebilecek Diğer Videolar Dev Markalarının isimleri Nerden Geliyor https://youtu.be/g-JEymZsW6g Dünyanın Çözülemeyen 6 Sırrı https://youtu.be/PgRuGf_hqDc Tarih Öncesi Yaşamış En Korkunç 10 Canavar https://youtu.be/X_ro0eOD77I -----¬----------------------------------­------¬---------- Dünyanın En Ünlü 10 Sanet Eseri Dünyadaki En Ünlü Eserler En Ünlü Eserler Dünyadaki İlginçlikler Ağzınızı Açık Bırakacak Çok İlginç Bilgiler Sizi Çok Şaşırtacak İlginç Bilgiler Çok İlginç Bilgiler Faydalı Bilgiler İlginç Bilgiler Sıradışı Bilgiler Merak Edilen Bilgiler En Çok Öğrenilmesi Gereken Bilgiler Dünyanın En Değişik Bilgileri Yok Artık Diyebileceğiniz Bilgiler Komik Bilgiler Olağanüstü Bilgiler Sınırları Zorlayan Bilgiler Dünyanın En ilginç Şeyleri Dünyanın En ilginç Bilgileri Dünyanın En Tuhaf Bilgileri En Tuhaf Bilgiler En Dikkat Çekici Bilgiler En Faydalı Bilgiler En Faydalı Bilgi Videoları -----¬----------------------------------­------¬---------
Siyah Yerine Beyaz Mürekkep Kullanılarak Yapılmış, Sanat Eseri Görünümünde 22 Dövme 04:04
Siyah Yerine Beyaz Mürekkep Kullanılarak Yapılmış, Sanat Eseri Görünümünde 22 Dövme 17 izlenme - 1 yıl önce Beyaz mürekkeple yapılan dövmeler siyah kadar tercih edilmese de aynı güzelliği sağlıyorlar. Tabii, işinin ehli bir sanatçıya emanet etmeniz lazım vücudunuzu.
Jacob Lawrence, Göç Serisi  Kısa versiyon 06:15
Jacob Lawrence, Göç Serisi Kısa versiyon 24 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası için: http://www.khanacademy.org.tr Matematikten sanat tarihine, ekonomiden fen bilimlerine, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine binlerce ücretsiz ders videosu, interaktif alıştırma ve daha fazlası Khan Academy’de. Khan Academy Türkçe Eğitimde fırsat eşitliği için herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim. http://www.khanacademy.org.tr http://www.youtube.com/khanacademyturkce https://www.facebook.com/khanacademyt... https://www.twitter.com/khanacademytr Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin İngilizce ve diğer dillerdeki dersleri için: http://www.khanacademy.org Jacob Lawrence, The Migration Series (*short version*): https://www.khanacademy.org/humanitie...
Cézanne'ın 04:23
Cézanne'ın "Cupid Biblosu" İsimli Eseri (Still-Life with Plaster Cupid) 18 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası için: http://www.khanacademy.org.tr Matematikten sanat tarihine, ekonomiden fen bilimlerine, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine binlerce ücretsiz ders videosu, interaktif alıştırma ve daha fazlası Khan Academy’de. Khan Academy Türkçe Eğitimde fırsat eşitliği için herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim. http://www.khanacademy.org.tr http://www.youtube.com/khanacademyturkce https://www.facebook.com/khanacademyt... https://www.twitter.com/khanacademytr Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin İngilizce ve diğer dillerdeki dersleri için: http://www.khanacademy.org Cézanne, Still Life with Plaster Cupid, c 1895
Sanat Eseri - Beat Makıng 02:57
Sanat Eseri - Beat Makıng 33 izlenme - 4 yıl önce Sanat Eseri - Beat Makıng
Girodet'nin 02:39
Girodet'nin "Endymion'un Uykusu" İsimli Tablosu (The Sleep of Endymion) 13 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası için: http://www.khanacademy.org.tr Matematikten sanat tarihine, ekonomiden fen bilimlerine, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine binlerce ücretsiz ders videosu, interaktif alıştırma ve daha fazlası Khan Academy’de. Khan Academy Türkçe Eğitimde fırsat eşitliği için herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim. http://www.khanacademy.org.tr http://www.youtube.com/khanacademyturkce https://www.facebook.com/khanacademyt... https://www.twitter.com/khanacademytr Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin İngilizce ve diğer dillerdeki dersleri için: http://www.khanacademy.org Girodet, The Sleep of Endymion