Hoşgeldiniz!

sanat eseri

Kağıt Parçalarından Sanat Eserleri Yarattı 02:49
Kağıt Parçalarından Sanat Eserleri Yarattı 19.189 izlenme - 3 yıl önce Japon sanatçı Yuken Teruya’nın kağıt parçalarından yaptığı doğa figürleri ABD’nin New York kentinde sergilendi. Eski gazetelerden banknotlara, kese kağıtlarından mektup zarflarına, günlük hayattan arda kalan birçok kağıt parçası, 41 yaşındaki Teruya’nın ellerinde ağaç ve çiçek figürlerine dönüşüyor. Teruya’nın New York’taki Josee Bienvenu Sanat Galerisi’nde “The Simple Truth” (Sade Hakikat) başlığıyla sergilenen eserleri, 11 Nisan’a kadar sanatseverlerin beğenisine sunulacak.
Duvarını Sanat Eserine Dönüştüren Sanatçı 05:46
Duvarını Sanat Eserine Dönüştüren Sanatçı 11.919 izlenme - 2 yıl önce Alçı deyip geçmemek lazımmış. Doğru ellerde adeta bir sanat malzemesi olarak kullanılan alçıyla duvarını sanat eserine dönüştüren Bernie Mitchell isimli sanatçının mükemmel çalışması. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Sanat Eseri Olan Ferrari Nasıl Üretilir? 03:36
Bir Sanat Eseri Olan Ferrari Nasıl Üretilir? 2.618 izlenme - 6 ay önce WIRED UK tarafından yayınlanan ‘Ferrari’nin 70 yılı: Teknisyenler ve yüksek teknoloji robotlar dünyanın en ünlü otomobillerini nasıl üretir?’ adlı video, İtalyan ateşini yansıtan kırmızı canavarların nasıl bir üretim sürecinden geçtiklerini gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mağaraları Birer Sanat Eserine Dönüştürmek 05:30
Mağaraları Birer Sanat Eserine Dönüştürmek 15.376 izlenme - 3 yıl önce Herhangi bir eğitim almadan kendini geliştiren sanatçı Ra Paulette, 25 yılını ABD'nin New Mexico eyaletinde bulunan mağaraları sanat eserine çevirmek için vermiş. Haberdeki fotoları görünce videosuna da bakayım dedim ve de resmen büyülendim. O kadar meşakkatli ve büyüleyici bir iş ortaya koymuş ki hayran olmamak elde değil. Sizler de mahrum kalmayın istedim. Biraz uzunca ama değer, İyi seyirler...
Hipnoz Etkili Ford Mustang Filmi 03:01
Hipnoz Etkili Ford Mustang Filmi 2.929 izlenme - 1 yıl önce 1964,5 ile 1974 arasındaki efsane dönemin en aykırı modelidir 1970 modeli. farlar yakın olduğundan köpek balığı diye de anılır çeşitli mecralarda. iyi seyirler.
Yaprakları Sanat Eserine Dönüştürüyor 04:30
Yaprakları Sanat Eserine Dönüştürüyor 1.328 izlenme - 9 ay önce Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu Belma Usluoğlu, yere düşen yaprak tanelerine adeta yeniden hayat veriyor. Usluoğlu, yerden topladığı ağaç yapraklarına resimler çizerek onları renklendiriyor. Sanatçı Usluoğlu, üzerine basıp geçilen bir yaprağı, yaptığı sanat ile evlerin başköşelerine taşıyor. Ormanları gezerek uygun ağaç yapraklarını topladığını anlatan Belma Usluoğlu, “Eskişehir’de fidanlık ve regülatörden yaprakları topluyorum. Bu iş için en uygun yaprak, manolya yaprağı oluyor. Sert damarlı yapraklar her zaman daha sağlam oluyor. İnce yaprağın işi zor ama başarabildiğinizde harika işler çıkıyor. Düşen bir yaprak görünce artık ona sadece düşen bir yaprak gözüyle bakmıyorum. Çevremdeki insanlar da, ‘artık düşen bir yaprağa basıp geçmiyoruz, ona bakıp geçiyoruz’ diyorlar. Bu çok hoşuma gidiyor” diye konuştu.
Sordum Sarı Çiçeğe (Fahri Önalan) 03:35
Sordum Sarı Çiçeğe (Fahri Önalan) 14.988 izlenme - 10 yıl önce sanat eseri! bir yunus emre parçası...
Bir Odun Parçası Nasıl Sanat Eserine Dönüşür? 01:06
Bir Odun Parçası Nasıl Sanat Eserine Dönüşür? 1.479 izlenme - 2 yıl önce Jordan Anderson isimli heykeltıraş, bir odun parçasını kelimenin tam anlamıyla sanat eseri haline getirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zülfikar Kılıcısanat Eserikılıç 16:36
Zülfikar Kılıcısanat Eserikılıç 2.678 izlenme - 8 yıl önce hz. ali'nin kılıcını elimizden geldiğince benzetmeye çalıştık. sizlerinde yorumlarınızı bekliyoruz. demirr_menn@hotmail.com ilgili kişiler e-mail adresini eklesinler.!
Tek Kelimeyle Muhteşem İşte Sanat Budur 02:06
Tek Kelimeyle Muhteşem İşte Sanat Budur 1.016 izlenme - 4 yıl önce Tek Kelimeyle Muhteşem İşte Sanat Budur
Pamuk Şekeri Değil Sanat Eseri 02:32
Pamuk Şekeri Değil Sanat Eseri 532 izlenme - 5 yıl önce Pamuk Şekeri Değil Sanat Eseri
Çöpleri Sanat Eserine Dönüştürmek 01:07
Çöpleri Sanat Eserine Dönüştürmek 61 izlenme - 8 ay önce Lij ve Estefanos çöplerden sanat eserleri ortaya çıkarıyor. Etiyopya'da çevreyi korumayı kafaya koymuşlar...Plastik heykeller, hayvan kemikleri ve daha pek çok çöple heykel yapıyorlar.
Johannes Vermeer, İnci Küpeli Kız 03:57
Johannes Vermeer, İnci Küpeli Kız 369 izlenme - 3 yıl önce Daha fazlası için: http://www.khanacademy.org.tr Matematikten sanat tarihine, ekonomiden fen bilimlerine, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine binlerce ücretsiz ders videosu, interaktif alıştırma ve daha fazlası Khan Academy’de. Khan Academy Türkçe Eğitimde fırsat eşitliği için herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim. http://www.khanacademy.org.tr http://www.youtube.com/khanacademyturkce https://www.facebook.com/khanacademyt... https://www.twitter.com/khanacademytr Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin İngilizce ve diğer dillerdeki dersleri için: http://www.khanacademy.org Johannes Vermeer, Girl with a Pearl Earring https://www.khanacademy.org/humanitie...
Sanat Eseri Duvarlar 01:53
Sanat Eseri Duvarlar 26 izlenme - 5 ay önce Mersin’in Toroslar ilçesinde dünyaca ünlü ressamların eserleri ressam Nazife Bilgin Hazar tarafından evlerin duvarlarına resmedildi.
Elleriyle Resim Yapan Adamın Harika Bir Sanat Eseri Ortaya Çıkarması 09:02
Elleriyle Resim Yapan Adamın Harika Bir Sanat Eseri Ortaya Çıkarması 235 izlenme - 3 yıl önce Bir mükemmel yeteneğe sahip insan videosu daha yüklüyorum siteye. Kim ne derse desin resim yapmak, çizgiler çizmek, hat sanatı ve güzel yazı yazmak gibi bir çok iş çok büyük beceriler gerektirir. Ve ne olursa olsun hayatta becerileri olan her insana saygı duyulması gerekir. Saygıyı misliyle hak eden bu arkadaşımız ise, elleriyle yağlı boyayı kullanarak ortaya mükemmel bir sanat eseri çıkarıyor. İzleyenleri ve beni de hayret içinde bıraktıran bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Video yaklaşık 9 dk felan sürüyor. İyi seyirler..
Kupa Bardağı İle Şaşırtıcı Sanat Eseri 02:32
Kupa Bardağı İle Şaşırtıcı Sanat Eseri 412 izlenme - 6 yıl önce Şaşırtıcı Sanat Eseri
Kupa bardağı ile sanat eseri nasıl yapılır 02:32
Kupa bardağı ile sanat eseri nasıl yapılır 229 izlenme - 6 yıl önce Kupa bardağı ile sanat eseri yapmak
Kumdan Şaheserler 03:48
Kumdan Şaheserler 487 izlenme - 10 yıl önce kumdan yapılan birbirinden ünlü yapılar ve sanat eserleri, görenleri hayrete düşürüyor
O Kadar Profesyonel Ki Neredeyse Canlanacak 03:43
O Kadar Profesyonel Ki Neredeyse Canlanacak 260 izlenme - 9 yıl önce profesyonel sanat eseri
01:32
"Leyla'nın kocaya kaçtığı pabuç" 130 izlenme - 3 yıl önce Lif sanatçısı Suhandan Özay Demirkan'ın, kağıt malzeme kullandıkları başta, Anadolu'nun tekstil geleneğini yorumladığı ve "sanat eseri" olarak tasarladığı ayakkabılar, büyük ilgi görüyor.
Yumurtadan Bir Sanat Eseri Yarattı 02:41
Yumurtadan Bir Sanat Eseri Yarattı 73 izlenme - 3 yıl önce Yumurtadan Bir Sanat Eseri Yarattı Sanatçı yumurtaya verdiği şekillerle adeta bir sanat eseri ortaya çıkardı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
17. Yüzyıldan Kalma Sanat Eserinin Aynısını Photoshop ile Yapan Adam 05:27
17. Yüzyıldan Kalma Sanat Eserinin Aynısını Photoshop ile Yapan Adam 35 izlenme - 1 yıl önce Johannes Vermeer'e ait olan 1664 yılında yapmış olduğu The Concert adlı tablo, fotoğrafçı Erik Almastarafından photoshop kullanılarak tekrar yapıldı.
Sanat Eseri Yaptın Be 00:43
Sanat Eseri Yaptın Be 171 izlenme - 10 yıl önce
Efes Kutularıyla Sanat Eserleri!! 02:15
Efes Kutularıyla Sanat Eserleri!! 130 izlenme - 9 yıl önce gerçekten görülmeye değer olmuş harika yapmışlar
Sanat Eseri 00:43
Sanat Eseri 144 izlenme - 10 yıl önce
Raptiyelerle Sanat Eseri Yaptılar 01:38
Raptiyelerle Sanat Eseri Yaptılar 78 izlenme - 6 yıl önce
Karpuzu sanat eserine böyle dönüştürdü 00:42
Karpuzu sanat eserine böyle dönüştürdü 6 izlenme - 3 ay önce Karpuzu sanat eserine dönüştüren adam muhteşem
Canlı Gibi Gözüken Kalıp 00:50
Canlı Gibi Gözüken Kalıp 10 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde yapılan kalıp, yani güzel sanat eserinin izlerken sanki canlıymış gibi hissediceksiniz
Kirli Araçların Üzerine Sanat Eseri Bırakan Adam 00:41
Kirli Araçların Üzerine Sanat Eseri Bırakan Adam 15 izlenme - 1 yıl önce Nikita Golubev isimli adam kirli araçların üzerine beni yıka yazmak yerine sanat eserleri yapıyor. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Prisma ile Çin'in Muhteşem Görüntüsü 01:26
Prisma ile Çin'in Muhteşem Görüntüsü 19 izlenme - 2 yıl önce Prisma uygulaması çektiğiniz fotoğrafları Picasso, Van Gogh, Munch gibi ünlü ressamların tarzlarına uyarlayarak birer sanat eserine dönüştürmenizi sağlıyor. İlk olarak ios için yayınlanan Rus yapımı uygulama Android'e de gelmesinin ardından popülaritesini epeyce artırmış durumda. Instagram'ı da kasıp kavuran uygulamanın Çin'de çekilen görüntüler üzerine eklenmesi ile ortaya muhteşem bir çalışma çıkmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."