Hoşgeldiniz!

Sanat Galerisi Videoları İzle

Ata'nın Heykelinin Ellerini Öptüler 00:51
Ata'nın Heykelinin Ellerini Öptüler 54 izlenme - 2 hafta önce Edirne'deki bir sanat galerisinin, güvenlik kameralarının kaydettiği görüntü, izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Çünkü o görüntüde, 4 çocuğun Atatürk Heykeli'ne gösterdiği saygı ve sevgi vardı.
Odasının Duvarını Sanat Galerisine Çeviren Sanatçı 03:01
Odasının Duvarını Sanat Galerisine Çeviren Sanatçı 1.359 izlenme - 1 yıl önce Faye Halliday isimli müthiş yetenekli kadın 26 saatini harcayarak duvarında muhteşem bir illüstrasyon yaptı. Yarattığı illüstrasyonları Facebook ve Instagram hesaplarından paylaşan sanatçının çalışmalarına kişisel sayfalarından ulaşabilirsiniz.
Albaraka Sanat Galerisi 04:51
Albaraka Sanat Galerisi "40 Yılın Sonunda Eslafın Yolunda" Sergisi 9 izlenme - 2 hafta önce Albaraka Sanat Galerisi "40 Yılın Sonunda Eslafın Yolunda" Sergisi İSTANBUL - Klasik Türk-İslam sanatlarını yaşatmak, sanatçıları desteklemek ve ortaya çıkan sanat eserlerini sanatseverlerle buluşturmak amacıyla hizmete açılan Albaraka Sanat Galerisi, Ahmet Sabri Mandıracı'nın "40 Yılın...
Cennete Giden Merdiven Heykeli 02:47
Cennete Giden Merdiven Heykeli 416 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nın başkenti Madrid'te Arko Çağdaş Sanat galerisinde, İspanyol bir heykeltıraş Eccano Merino ait acayip bir heykel sergilenmekte. En alt katta secdede bir Müslüman, alnına yakın bir İncil var. Müslümanın üstüne diz çökmüş bir Hristiyan ve elinde Tevrat. En üstte bir Musevi ve elinde Kuran. Heykelin yanında uzun namlulu bir silahın ucunda yedi kollu şamdanı. Spikerin yorumuyla nasıl bir şey olduğunu izliyoruz.
Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi 04:53
Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi 1.414 izlenme - 8 yıl önce
Sanat Galerisindeki Resimler Canlanırsa 02:38
Sanat Galerisindeki Resimler Canlanırsa 72 izlenme - 7 ay önce Sanal gerçeklik ve hologram çalışmaları yapan Skullmapping, Gallery Invasion çalışmasıyla bir sergideki eserleri canlandırarak ziyaretçilere muhteşem bir deneyim sundu. Bir tuvalin üzerindeki insan figürü ve diğerinin üzerindeki kendi halindeki maymun figürü bir anda canlanarak tüm galeriyi ele geçirdi. Ve ziyaretçilere eserleri izlemenin ötesinde bir deneyim sundu.
Hipnoz Edici Boya Sanatı 03:43
Hipnoz Edici Boya Sanatı 244 izlenme - 2 yıl önce ahşap bloklar üzerine katman katman dökülen boyalarla muazzam görüntüler elde etmişler ve de sonunda bunları time lapse olarak bu izlediğimiz görüntülere dönüştürmüşler ki resmen hipnoz edici bir etkisi olmuş.
Atatürk Heykeliyle Duygulandıran Vedalaşma 00:40
Atatürk Heykeliyle Duygulandıran Vedalaşma 7 izlenme - 2 hafta önce Edirne'de 4 küçük çocuk sanat galerisinin önünden geçerken Atatürk heykelini fark ediyorlar. Sanat galerisinin önünden ayrılma vakti geldiğinde ise izleyenleri duygulandıran anlar yaşanıyor ve o anlar güvenlik kamerasına böyle yansıyor.
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 01:11
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 244 izlenme - 2 yıl önce 1972 yapımı "Play It Again Sam" filminden bir sahne. Kahramanımız kız düşürme amacıyla girdiği sanat galerisinde arkadaşının da cesaretlendirmesiyle seçtiği avına doğru yaklaşır...
Güzel Sanatlar Lisesinden Kırıkkale Temalı Sergi 03:36
Güzel Sanatlar Lisesinden Kırıkkale Temalı Sergi 7 izlenme - 1 ay önce Güzel Sanatlar Lisesinden Kırıkkale temalı sergiKIRIKKALE - Kırıkkale kültürünün anlatıldığı sergi Kırıkkaleli vatandaşların beğenisine sunuldu.
Savaşın İzlerini Taşıyan Tarihi Bina Sanat Galerisi Oldu 01:54
Savaşın İzlerini Taşıyan Tarihi Bina Sanat Galerisi Oldu 106 izlenme - 2 yıl önce Savaşın izlerini taşıyan tarihi bina sanat galerisi oldu- Kırklareli'nde, İkinci Dünya Savaşı'nda, yiyecek, giyecek ve savaş malzemelerinin saklandığı tarihi bina, sanat galerisine dönüştürülerek hizmete açıldı- Vali Civelek: "Bu tür tarihi yapıları hizmete kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz" Kırklareli'nde İkinci Dünya Savaşı'nda askeri malzemelerin saklandığı tarihi bina restore edilerek sanat galerisi haline getirildi.
Tek Bir Darbe ile 3 Milyon Dolarlık Zarar! 00:30
Tek Bir Darbe ile 3 Milyon Dolarlık Zarar! 4 izlenme - 2 ay önce Amerika'da sanat galerisine giren adam, galerinin gözde eserlerinden biri olan resmi bıçakla yırttı. Galeri sahibi zararının 3,000,000 $ olduğunu açıkladı.
Erzurum'da 'Hükümlü ve Tutuklu El Sanatları' Sergisi Açıldı 02:12
Erzurum'da 'Hükümlü ve Tutuklu El Sanatları' Sergisi Açıldı 2 izlenme - 1 ay önce Erzurum'da 'Hükümlü ve Tutuklu El Sanatları' sergisi açıldıERZURUM - Erzurum'da E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda hükümlü ve tutukluların, sosyal ve kültürel faaliyetleri kapsamında hazırladıkları el emeği göz nuru ile üretilen ürünlerinin sergilendiği 'Hükümlü ve Tutuklu El Sanatları'...
Zihinsel Engelliler Sanatla Buluşuyor 01:12
Zihinsel Engelliler Sanatla Buluşuyor" Sergisi Açıldı 13 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Etkinlikten detaylar - Zihinsel engelli öğrencilerin özgün çağdaş sanat çalışmalarından oluşan sergi, 15 Mart'a kadar Taksim Cumhuriyet Sanat Galerisi'nde görülebilecek İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Engelliler Müdürlüğünce (İSEM) düzenlenen "Zihinsel Engelliler Çağdaş Sanatla Buluşuyor" sergisi sanatseverlerle buluştu.