Hoşgeldiniz!

sanat galerisi

Odasının Duvarını Sanat Galerisine Çeviren Sanatçı 03:01
Odasının Duvarını Sanat Galerisine Çeviren Sanatçı 1.444 izlenme - 2 yıl önce Faye Halliday isimli müthiş yetenekli kadın 26 saatini harcayarak duvarında muhteşem bir illüstrasyon yaptı. Yarattığı illüstrasyonları Facebook ve Instagram hesaplarından paylaşan sanatçının çalışmalarına kişisel sayfalarından ulaşabilirsiniz.
Cennete Giden Merdiven Heykeli 02:47
Cennete Giden Merdiven Heykeli 719 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nın başkenti Madrid'te Arko Çağdaş Sanat galerisinde, İspanyol bir heykeltıraş Eccano Merino ait acayip bir heykel sergilenmekte. En alt katta secdede bir Müslüman, alnına yakın bir İncil var. Müslümanın üstüne diz çökmüş bir Hristiyan ve elinde Tevrat. En üstte bir Musevi ve elinde Kuran. Heykelin yanında uzun namlulu bir silahın ucunda yedi kollu şamdanı. Spikerin yorumuyla nasıl bir şey olduğunu izliyoruz.
Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi 04:53
Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi 1.418 izlenme - 9 yıl önce
Hipnoz Edici Boya Sanatı 03:43
Hipnoz Edici Boya Sanatı 346 izlenme - 3 yıl önce ahşap bloklar üzerine katman katman dökülen boyalarla muazzam görüntüler elde etmişler ve de sonunda bunları time lapse olarak bu izlediğimiz görüntülere dönüştürmüşler ki resmen hipnoz edici bir etkisi olmuş.
Ata'nın Heykelinin Ellerini Öptüler 00:51
Ata'nın Heykelinin Ellerini Öptüler 63 izlenme - 10 ay önce Edirne'deki bir sanat galerisinin, güvenlik kameralarının kaydettiği görüntü, izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Çünkü o görüntüde, 4 çocuğun Atatürk Heykeli'ne gösterdiği saygı ve sevgi vardı.
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 01:11
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 309 izlenme - 3 yıl önce 1972 yapımı "Play It Again Sam" filminden bir sahne. Kahramanımız kız düşürme amacıyla girdiği sanat galerisinde arkadaşının da cesaretlendirmesiyle seçtiği avına doğru yaklaşır...
Sanat Galerisindeki Resimler Canlanırsa 02:38
Sanat Galerisindeki Resimler Canlanırsa 73 izlenme - 1 yıl önce Sanal gerçeklik ve hologram çalışmaları yapan Skullmapping, Gallery Invasion çalışmasıyla bir sergideki eserleri canlandırarak ziyaretçilere muhteşem bir deneyim sundu. Bir tuvalin üzerindeki insan figürü ve diğerinin üzerindeki kendi halindeki maymun figürü bir anda canlanarak tüm galeriyi ele geçirdi. Ve ziyaretçilere eserleri izlemenin ötesinde bir deneyim sundu.
Savaşın İzlerini Taşıyan Tarihi Bina Sanat Galerisi Oldu 01:54
Savaşın İzlerini Taşıyan Tarihi Bina Sanat Galerisi Oldu 106 izlenme - 3 yıl önce Savaşın izlerini taşıyan tarihi bina sanat galerisi oldu- Kırklareli'nde, İkinci Dünya Savaşı'nda, yiyecek, giyecek ve savaş malzemelerinin saklandığı tarihi bina, sanat galerisine dönüştürülerek hizmete açıldı- Vali Civelek: "Bu tür tarihi yapıları hizmete kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz" Kırklareli'nde İkinci Dünya Savaşı'nda askeri malzemelerin saklandığı tarihi bina restore edilerek sanat galerisi haline getirildi.
Albaraka Sanat Galerisi 04:51
Albaraka Sanat Galerisi "40 Yılın Sonunda Eslafın Yolunda" Sergisi 15 izlenme - 10 ay önce Albaraka Sanat Galerisi "40 Yılın Sonunda Eslafın Yolunda" Sergisi İSTANBUL - Klasik Türk-İslam sanatlarını yaşatmak, sanatçıları desteklemek ve ortaya çıkan sanat eserlerini sanatseverlerle buluşturmak amacıyla hizmete açılan Albaraka Sanat Galerisi, Ahmet Sabri Mandıracı'nın "40 Yılın...
Güzel Sanatlar Lisesinden Kırıkkale Temalı Sergi 03:36
Güzel Sanatlar Lisesinden Kırıkkale Temalı Sergi 11 izlenme - 11 ay önce Güzel Sanatlar Lisesinden Kırıkkale temalı sergiKIRIKKALE - Kırıkkale kültürünün anlatıldığı sergi Kırıkkaleli vatandaşların beğenisine sunuldu.
Atatürk Heykeliyle Duygulandıran Vedalaşma 00:40
Atatürk Heykeliyle Duygulandıran Vedalaşma 10 izlenme - 10 ay önce Edirne'de 4 küçük çocuk sanat galerisinin önünden geçerken Atatürk heykelini fark ediyorlar. Sanat galerisinin önünden ayrılma vakti geldiğinde ise izleyenleri duygulandıran anlar yaşanıyor ve o anlar güvenlik kamerasına böyle yansıyor.
Ayvalık Uluslararası Sanat Arenası Olacak 07:50
Ayvalık Uluslararası Sanat Arenası Olacak 5 izlenme - 6 ay önce Ayvalık uluslararası sanat arenası olacakBALIKESİR - Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, kısa bir süre önce açılan Nebiye Elmas Sanat Galerisi dünyaya açılmaya hazırlanıyor.
Zihinsel Engelliler Sanatla Buluşuyor 01:12
Zihinsel Engelliler Sanatla Buluşuyor" Sergisi Açıldı 13 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Etkinlikten detaylar - Zihinsel engelli öğrencilerin özgün çağdaş sanat çalışmalarından oluşan sergi, 15 Mart'a kadar Taksim Cumhuriyet Sanat Galerisi'nde görülebilecek İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Engelliler Müdürlüğünce (İSEM) düzenlenen "Zihinsel Engelliler Çağdaş Sanatla Buluşuyor" sergisi sanatseverlerle buluştu.
Karaköy'ün Değişen Sanat Yüzü - Afiş 22.09.2017 Cuma 20:46
Karaköy'ün Değişen Sanat Yüzü - Afiş 22.09.2017 Cuma 5 izlenme - 7 ay önce Sinema, sanat ve etkinlik önerileriyle dopdolu bir Afiş bu hafta izleyiciler ile buluştu. Aslı Öymen, değişen ve yenilenen yüzüyle sanat galerilerinin yeni mekanı Karaköy’den seslendi. Sanatçı İnci Eviner, Karaköy’deki yeni sergisini Aslı Öymen’e anlattı. Ay Lav Yu’nun ardından bu defa Ay Lav Yu Tuu diyen Sermiyan Midyat, Afiş'e konuştu. 24. kez kapılarını açan Adana Film Festivali'nin yenilikleri de yine Afiş’te ekrana geldi.
Erzurum'da 'Hükümlü ve Tutuklu El Sanatları' Sergisi Açıldı 02:12
Erzurum'da 'Hükümlü ve Tutuklu El Sanatları' Sergisi Açıldı 4 izlenme - 11 ay önce Erzurum'da 'Hükümlü ve Tutuklu El Sanatları' sergisi açıldıERZURUM - Erzurum'da E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda hükümlü ve tutukluların, sosyal ve kültürel faaliyetleri kapsamında hazırladıkları el emeği göz nuru ile üretilen ürünlerinin sergilendiği 'Hükümlü ve Tutuklu El Sanatları'...
Kuşadası Belediyesi'nden Zurna Dinletisi 01:33
Kuşadası Belediyesi'nden Zurna Dinletisi 2 izlenme - 6 ay önce Kuşadası Belediyesi'nden zurna dinletisiAYDIN - Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi muhteşem bir müzik dinletisine ev sahipliği yaptı.
Tek Bir Darbe ile 3 Milyon Dolarlık Zarar! 00:30
Tek Bir Darbe ile 3 Milyon Dolarlık Zarar! 4 izlenme - 12 ay önce Amerika'da sanat galerisine giren adam, galerinin gözde eserlerinden biri olan resmi bıçakla yırttı. Galeri sahibi zararının 3,000,000 $ olduğunu açıkladı.
Uluslararası Nebiye Elmas Sanat Galerisi'nden Cumhuriyet Bayramı'na Sanatsal Şölen 05:53
Uluslararası Nebiye Elmas Sanat Galerisi'nden Cumhuriyet Bayramı'na Sanatsal Şölen 1 izlenme - 6 ay önce Uluslararası Nebiye Elmas Sanat Galerisi'nden Cumhuriyet Bayramı'na sanatsal şölenBALIKESİR - Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, geçtiğimiz ay hizmete giren Uluslararası Nebiye Elmas Sanat Galerisi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde 6 sanatçının eserlerine ev sahipliği yaptı.