Hoşgeldiniz!

sanayi

adana organize sanayinde bulunan dev yılan 00:44
adana organize sanayinde bulunan dev yılan 786.517 izlenme - 7 yıl önce adana organize sanayinde kazı yapan kepçe tarafından şans eseri bulunan dev yılan operatörün bir kaç saat kendine gelemediğini biliyor musunuz d d
 Ankara Demetevler Olayları (3 Temmuz 2017) 26:57
Ankara Demetevler Olayları (3 Temmuz 2017) 4.818 izlenme - 3 hafta önce Ankara Yenimahalle’de bulunan Demetevler’de Suriyelilere yönelik linç girişimi yaşandı. Gerginliğin gece saatlerine kadar sürdüğü olayda çevik kuvvet polisi toplananlara TOMA ile müdahale etti. Büyük bir kavgaya dönüşen olaylara onlarca kişi katılırken, Ankara sokaklarındaki hareketlenme ilk anda bastırılamadı. Ancak ilerleyen saatlerde çevik kuvvetin, sokağa çıkan vatandaşlardan evlerine dönmeleri istedi. TOMA'lardan, “tahriklere kapılmayın” anonsu yapmasıyla ve polisin biber gazı kullanmasıyla gerginlik azaldı. Olayların neden çıktığı henüz belirlenemedi. Öte yandan, Ankara Valisi Ercan Topaca Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Topaca "Yenimahalle İlçemizde büyük olaylar olduğu konusunda asılsız haberler yayılmaktadır. Gençler arasında küçük bir tartışma yaşanmıştır." ifadesini kullandı.
Sanayi 4.0 Nedir? 05:42
Sanayi 4.0 Nedir? 1.515 izlenme - 1 ay önce Yine dünya bizi kıskanırken yine ortaya koyduğu yeni bir devrim ile karşı karşıyayız. Her makinanın birbiri ile iletişim kurduğu otomatik fabrikaların ayak seslerinin yükseldiği şu günlerde daha mühim! işlere enerji sarfediyoruz. Kansere tedavi bulmasının yerine evrim teorisini çürütsün diye nobel ödüllü insanımızın ağzına bakıyor, sözlerini çarpıtıyoruz. Son aşaması insansı robotların yeni piramitler dikmeye başlaması olacak olan devrim ile ülkece geldiğimiz mağaraya geri döneceğimiz kesin gibi. İyi Sayirler...
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye S.çacağız? 00:49
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye S.çacağız? 47.192 izlenme - 5 yıl önce Sivas da eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma en başta tuvaletlerin yıkılarak başlanmasına esnaf çok kızgın ve belediye bakanına isyan ediyorlar ve bunu çok çık bir dille dile getiriyorlar. Saçma sapan müzikler ve ergen eklentiler videoya ayrı bir tad katıyor.
Sanayide Neler Oluyor 00:25
Sanayide Neler Oluyor 16.095 izlenme - 2 yıl önce Delikanlılığından ödün vermeyen türk erkeğinin gerçek kimliğini dışa vurumunu izliyoruz.Kimlik mi bilmem de orada bir şeylere vuruyorlar.Sanayinin içinden usta çırak ilişkileri...
Modern Piyade Tüfeği (MPT-76) 00:51
Modern Piyade Tüfeği (MPT-76) 6.561 izlenme - 6 ay önce Türk mühendislerinin geliştirdiği Milli gururumuz MPT-76'nın ilk 500 adet üretimi bitirildi.19.500 adet Eylül 2017'ye kadar teslim edilecek.
Hipnotize Etkili Makineler Derlemesi 01:56
Hipnotize Etkili Makineler Derlemesi 2.691 izlenme - 5 ay önce Dünyanın çeşitli yerlerindeki fabrikalardan çekilmiş rahatlatıcı görüntüler.
Periscope Canlı Yayınında Kaza Yapmak 50:42
Periscope Canlı Yayınında Kaza Yapmak 8.392 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada bir ilk daha gerçekleşti. Şile yolunda iki genç arabaya binerek, yaptıkları gezintiyi sosyal medya hesaplarından yayınlamaya başladı. Bu sırada yanlarına yanaşan araçtakilerle de sohbet eden gençler hızla ilerlemeye devam etti. Sohbet sırasında gençler yandaki araca, 'İsteğine göre 300 km hızla. Ne kadar istersen o kadar hızla gidiyor' dediler. Yüksek sesle müzik de dinleyen gençler, tam bu sırada öndeki kamyonu son anda fark etti. Dikkatsizliğin getirdiği kazada kamyona çarpan araçtakiler, ağır şekilde yaralandı. Yaralıların yardımına koşan vatandaşlar, olay yerine itfaiye ve sağlık ekibi çağırdı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yaralıları sıkıştıkları yerden çıkararak hastaneye gönderdi. Yaralanan Enes Güngörmez ve ismi öğrenilemeyen arkadaşının durumunun ağır olduğu öğrenildi. kaza periscope yayın yaklaşık 5:54' te oluyor. Arabanın Kaza Sonrası Fotoğrafları : https://picload.org/image/rrorwcgr/l1mrvb.jpg https://picload.org/image/rrorwcgd/dbmzyr.jpg https://picload.org/image/rrorwlpd/goevab.jpg https://picload.org/image/rrorwliw/4lxq4j.jpg - Çarptıkları Araba
Türk Savaş Endüstrisi 02:15
Türk Savaş Endüstrisi 13.327 izlenme - 2 yıl önce Savunma Sanayi Müsteşarlığı veya kısaca SSM, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ulusal savunma endüstrisini güçlendirme, aynı zamanda da askeri sistem ve teknolojilerin tedarik süreçlerini yönetme amacıyla kurulan sivil bir devlet yapılanmasıdır ve bu yapılanmanın son yıllar'da geliştirdiği birçok teknolojik araç ve gereci bu videoda ayrıntılı bir şekilde görebiliyoruz ve Türkiye'nin askeri teknoloji konusun'da ilerleme kaydettiğini görebiliyoruz.İyi seyirler.
Filipinler'de İlkel Teker Tamiri 05:22
Filipinler'de İlkel Teker Tamiri 2.714 izlenme - 4 ay önce Günümüzde bir kaç makinenin 10 dakikada yaptığı işi Filipinler'de uzun uğraşlar sonucu hallediyorlar. Makineleşmenin ve endüstriyelleşmenin getirisi bir hayli hayat kolaylaştırıcı olsa da yıllardır süregelen insan emeğinin gücünü hallaç pamuğu gibi yere sermesi insanı derinden yaralıyor ve kendini faydasız hissettiriyor.
Derya Anakon Pompalı 01:50
Derya Anakon Pompalı 21.889 izlenme - 3 yıl önce Derya Anakon Pompalı Av tüfeği http://deryaarms.net/ http://deryaarms.net/
CNC Makine Teknolojisi 10:22
CNC Makine Teknolojisi 2.146 izlenme - 5 ay önce Mekanik işleme gerektiren bir çalışmayı bilgisayardan gelen komutlara göre otomatik olarak yapan makinelere CNC makineleri denir. CNC sistemler 1980 li yıllardan bu yana büyük bir hızla sanayi üretimi alanına girmiş ve üretimde verimliliğin yanı sıra kalitenin de artmasına sağlamıştır. Ancak işsizliğin artması gibi bir dezavantajı da beraberinde getirmiştir. Görüntüler CNC makinesi kullanan fabrikalara ait.İyi seyirler.
Kurşun Kalem Üretimi (Endüstriyel) 05:46
Kurşun Kalem Üretimi (Endüstriyel) 1.643 izlenme - 5 ay önce TRT Okul tarafından hazırlanan ''Nasıl Üretilir?'' serisinden bir bölüm. Bu bölümde kurşun kalem üretimi hakkında bilgi verilmiş. İyi seyirler.
Antalya'da Patlama (Olay Yerinden İlk Görüntüler) 01:07
Antalya'da Patlama (Olay Yerinden İlk Görüntüler) 2.139 izlenme - 9 ay önce Antalya Sanayi ve Ticaret Odası otoparkında bu sabah büyük bir patlama yaşandı. Patlamanın nedeni henüz bilinmiyor ancak bölgede tamamen parçalanmış bir araç olduğu bildiriliyor...
Türk Ordusunun Yeni 10 Silahı 08:20
Türk Ordusunun Yeni 10 Silahı 4.961 izlenme - 2 yıl önce Herkes Türkiyenin Gücünü Görece
Sanayi Şakası - Gülme Krizine Girdim :) 00:13
Sanayi Şakası - Gülme Krizine Girdim :) 7.515 izlenme - 3 yıl önce Sanayici adamın şakası da böyle oluyor demekki yarıldım :D
Bakan Özlü Açıkladı: Türk Astronot İçin Çalışıyoruz 02:08
Bakan Özlü Açıkladı: Türk Astronot İçin Çalışıyoruz 206 izlenme - 2 hafta önce Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, CNN TÜRK’e özel açıklamalarda bulundu. Hafta Sonu programında Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan Bakan Özlü, Türkiye’nin uzay çalışmaları konusunda bilgi verdi. Türk uzay ajansı için gerekli düzenlemelerin yapıldığını açıklayan Bakan Özlü, gündemlerinde bir Türk astronot yetiştirmenin var olduğunu belirtti.
Obüsle Drift Yapmak 01:50
Obüsle Drift Yapmak 7.167 izlenme - 2 yıl önce Efendiler yerli üretim fırtına öbüslerinin test aşamalarından görüntüleri izleyeceksiniz. Bundan sonrası alıntıdır. Sakarya'da bulunan 1'inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında yerli imkanlarla üretilen Fırtına obüsleri, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduruyor.
Nereye Sıçacaklar Remix 02:21
Nereye Sıçacaklar Remix 14.502 izlenme - 5 yıl önce Nereye Sıçacaklar Remix
Saman Yapan Biçer Döver Şen Makine Sanayi 07:34
Saman Yapan Biçer Döver Şen Makine Sanayi 21.776 izlenme - 9 yıl önce saman yapan biçerdöver
Dünyanın En Büyük Endüstriyel Felaketi - Bhopal 24:21
Dünyanın En Büyük Endüstriyel Felaketi - Bhopal 3.410 izlenme - 2 yıl önce Bhopal felaketi, 3 Aralık 1984 günü, ABD kökenli Union Carbide firmasının Hindistan'da Bhopal'de kurduğu böcek ilacı üreten fabrikadan yanlışlıkla 40 ton metil isosiyanat gazını dışarı atması 30.000 kişinin ölümüne, 150.000'den fazla insanın zehirlenmesine neden oldu. Union Carbide'ın böylesine bakımsız ve kontrolsüz bir fabrikayı ABD'de kurmasının mümkün olmadığı, fabrikanın yetersiz teknolojiyle açılmış olduğu iddia edildi. 18.000 insanın ölümüne, 150 binden fazla insanınsa ömürlerinin geri kalan kısmını sakat ve hasta geçirmesine yol açan facia sonrasında, Union Carbide firması bir "ticari sır" olduğu gerekçesiyle toksik maddenin adını bile açıklamaktan kaçındı. Bu durum, zehirlenenlere bir tanı konmasını imkânsız kılarken, hastanelerde ölümlerin artmasına yol açtı Çevresel etkileri Çernobil faciasından bile korkunç olan bu kaza sonrasında, Bhopal eyaleti doğal afet bölgesi ilan edildi. Greenpeace'in bölgede kazadan 20 yıl sonra, 2004 yılında yaptığı ölçümlerde, toprakta normalin 6 milyon katı toksik madde bulundu Birkaç yıl sonra açılan davada Union Carbide firması mağdurlara ve yakınlarına 470 milyon dolar tazminat ödemek zorunda kaldı. Ancak Hindistan devletine ödenen paranın çok azı gerçek mağdurlara dağıtılabildi. Bu miktar hayatta kalanlar tarafından paylaşıldığında, kişi başına 500 dolar civarı para düştü. Union Carbide firmasını satın alan ve burada üretime devam eden Dow Chemical Company ise kazazedelerle iletişime bile girmeyi reddetmektedir. şirket olay sonrası utanmadan faaliyetlerine devam etmiştir.ne de olsa ölenler amerikalı değil.
Başkumandan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Sanayi Devrimi 01:20
Başkumandan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Sanayi Devrimi 2.427 izlenme - 1 yıl önce Başkumandan Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Yaptığı Sanayi Devriminden Dolayı İngilizler Tarafından Hazırlanan Videosunu Siz Değerli Site Üyelerine Sunmaktan Şeref Duyarım.
Son Teknolojik Silahlar 12:01
Son Teknolojik Silahlar 4.443 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan;Necmettin Uğur Gelecekte hata tekrarını önlemek için ya da yeni teknoloji ihtiyacını savunmak için. Örgütü bütün insanlık tarihinde, her ulus askeri kuvvetler için farklı ihtiyaçları vardı. Nasıl bu ihtiyaçları formları kendi kompozisyon, ekipman ve tesislerin kullanım temelini belirlenir. Ayrıca, asker barış zamanında ve savaş faaliyetleri açısından ne yaptığını belirler. Bütün ordular, gibi resmi devlet ve dünya tanıma sahip askeri organizasyonlar büyük ya da küçük olsun. Benzer özelliklere sahip Organizasyonlar askeri değil paramiliter, sivil savunma, milis veya diğer güçler olacak.
FNSS Savunma Sİstemi 07:33
FNSS Savunma Sİstemi 2.526 izlenme - 2 yıl önce FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.; Nurol Holding A.Ş. (Q) ve BAE Systems (I) ortaklık girişimi olup, Türk Silahlı Kuvvetleri ile müttefik silahlı kuvvetlerinin kullanımı için paletli ve tekerlekli Zırhlı muharebe araç aileleri ile silah sistemlerinin tasarım ve üretiminde önder bir kuruluştur. FNSS ile Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) arasında, toplam 1698 adet dört farklı konfigürasyonda Zırhlı Muharebe Aracı (ZMA) üretimi için yapılan 1’inci paket ZMA sözleşmesi, 1989’da yürürlüğe girmiştir. Ankara Gölbaşı’nda yer alan FNSS tesisleri, Ağustos 1991’de üretim faaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılında ise FNSS ile SSM arasında 551 adet Geliştirilmiş Zırhlı Personel Taşıyıcı (GZPT) üretimi için 2’nci paket ZMA sözleşmesi imzalanmıştır. Proje 2004 yılında tamamlanmıştır. FNSS geniş bir Zırhlı Muharebe Aracı ailesi oluşturmuş, kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda değişik araç konfigürasyonlarını da geliştirmiştir. Geliştirilmiş Zırhlı Muharebe Aracı (GZPT) konfigürasyonu, ZMA araç ailesinin baz aracını oluşturmaktadır.
bmw 5.20 çeşme-izmir son hız. 22:02
bmw 5.20 çeşme-izmir son hız. 19.795 izlenme - 9 yıl önce bmw 5.20 çeşme-izmir son hız.
Sibirya Soğuklarına Alevli Önlem 00:15
Sibirya Soğuklarına Alevli Önlem 2.266 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da soğuk havalara ateşle önlem alan adamlar.
Şayin part2 09:26
Şayin part2 16.664 izlenme - 9 yıl önce Şayİn part1 Şayin , ankaradaki görmemiş modifiyecilerin komik filmi kategori: arabalar anahtar kelimeler: şayin şahin tuning modifiye araba otomobil kkymn ankara angara ivedik şaşmaz drift drag sanayi
Kayseri Sanayide Drift 00:21
Kayseri Sanayide Drift 4.799 izlenme - 3 yıl önce İşte Şahin Farkı
Klarnet İse Klarnet Darbuka İse Darbuka...vol1 02:21
Klarnet İse Klarnet Darbuka İse Darbuka...vol1 6.459 izlenme - 7 yıl önce 19.05.2010 izmir 2. oto sanayi sitesi
Şayİn part1 09:04
Şayİn part1 15.854 izlenme - 9 yıl önce Şayin , ankaradaki görmemiş modifiyecilerin komik filmi