Hoşgeldiniz!

Sanayi Videoları İzle

adana organize sanayinde bulunan dev yılan 00:44
adana organize sanayinde bulunan dev yılan 784.202 izlenme - 7 yıl önce adana organize sanayinde kazı yapan kepçe tarafından şans eseri bulunan dev yılan operatörün bir kaç saat kendine gelemediğini biliyor musunuz d d
Filipinler'de İlkel Teker Tamiri 05:22
Filipinler'de İlkel Teker Tamiri 2.689 izlenme - 1 ay önce Günümüzde bir kaç makinenin 10 dakikada yaptığı işi Filipinler'de uzun uğraşlar sonucu hallediyorlar. Makineleşmenin ve endüstriyelleşmenin getirisi bir hayli hayat kolaylaştırıcı olsa da yıllardır süregelen insan emeğinin gücünü hallaç pamuğu gibi yere sermesi insanı derinden yaralıyor ve kendini faydasız hissettiriyor.
Hipnotize Etkili Makineler Derlemesi 01:56
Hipnotize Etkili Makineler Derlemesi 2.671 izlenme - 2 ay önce Dünyanın çeşitli yerlerindeki fabrikalardan çekilmiş rahatlatıcı görüntüler.
Modern Piyade Tüfeği (MPT-76) 00:51
Modern Piyade Tüfeği (MPT-76) 5.843 izlenme - 4 ay önce Türk mühendislerinin geliştirdiği Milli gururumuz MPT-76'nın ilk 500 adet üretimi bitirildi.19.500 adet Eylül 2017'ye kadar teslim edilecek.
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye S.çacağız? 00:49
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye S.çacağız? 47.189 izlenme - 4 yıl önce Sivas da eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma en başta tuvaletlerin yıkılarak başlanmasına esnaf çok kızgın ve belediye bakanına isyan ediyorlar ve bunu çok çık bir dille dile getiriyorlar. Saçma sapan müzikler ve ergen eklentiler videoya ayrı bir tad katıyor.
Sanayide Neler Oluyor 00:25
Sanayide Neler Oluyor 15.980 izlenme - 1 yıl önce Delikanlılığından ödün vermeyen türk erkeğinin gerçek kimliğini dışa vurumunu izliyoruz.Kimlik mi bilmem de orada bir şeylere vuruyorlar.Sanayinin içinden usta çırak ilişkileri...
CNC Makine Teknolojisi 10:22
CNC Makine Teknolojisi 2.124 izlenme - 2 ay önce Mekanik işleme gerektiren bir çalışmayı bilgisayardan gelen komutlara göre otomatik olarak yapan makinelere CNC makineleri denir. CNC sistemler 1980 li yıllardan bu yana büyük bir hızla sanayi üretimi alanına girmiş ve üretimde verimliliğin yanı sıra kalitenin de artmasına sağlamıştır. Ancak işsizliğin artması gibi bir dezavantajı da beraberinde getirmiştir. Görüntüler CNC makinesi kullanan fabrikalara ait.İyi seyirler.
Kurşun Kalem Üretimi (Endüstriyel) 05:46
Kurşun Kalem Üretimi (Endüstriyel) 1.618 izlenme - 2 ay önce TRT Okul tarafından hazırlanan ''Nasıl Üretilir?'' serisinden bir bölüm. Bu bölümde kurşun kalem üretimi hakkında bilgi verilmiş. İyi seyirler.
Periscope Canlı Yayınında Kaza Yapmak 50:42
Periscope Canlı Yayınında Kaza Yapmak 8.296 izlenme - 9 ay önce Sosyal medyada bir ilk daha gerçekleşti. Şile yolunda iki genç arabaya binerek, yaptıkları gezintiyi sosyal medya hesaplarından yayınlamaya başladı. Bu sırada yanlarına yanaşan araçtakilerle de sohbet eden gençler hızla ilerlemeye devam etti. Sohbet sırasında gençler yandaki araca, 'İsteğine göre 300 km hızla. Ne kadar istersen o kadar hızla gidiyor' dediler. Yüksek sesle müzik de dinleyen gençler, tam bu sırada öndeki kamyonu son anda fark etti. Dikkatsizliğin getirdiği kazada kamyona çarpan araçtakiler, ağır şekilde yaralandı. Yaralıların yardımına koşan vatandaşlar, olay yerine itfaiye ve sağlık ekibi çağırdı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yaralıları sıkıştıkları yerden çıkararak hastaneye gönderdi. Yaralanan Enes Güngörmez ve ismi öğrenilemeyen arkadaşının durumunun ağır olduğu öğrenildi. kaza periscope yayın yaklaşık 5:54' te oluyor. Arabanın Kaza Sonrası Fotoğrafları : https://picload.org/image/rrorwcgr/l1mrvb.jpg https://picload.org/image/rrorwcgd/dbmzyr.jpg https://picload.org/image/rrorwlpd/goevab.jpg https://picload.org/image/rrorwliw/4lxq4j.jpg - Çarptıkları Araba
Türk Savaş Endüstrisi 02:15
Türk Savaş Endüstrisi 12.703 izlenme - 1 yıl önce Savunma Sanayi Müsteşarlığı veya kısaca SSM, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ulusal savunma endüstrisini güçlendirme, aynı zamanda da askeri sistem ve teknolojilerin tedarik süreçlerini yönetme amacıyla kurulan sivil bir devlet yapılanmasıdır ve bu yapılanmanın son yıllar'da geliştirdiği birçok teknolojik araç ve gereci bu videoda ayrıntılı bir şekilde görebiliyoruz ve Türkiye'nin askeri teknoloji konusun'da ilerleme kaydettiğini görebiliyoruz.İyi seyirler.
Derya Anakon Pompalı 01:50
Derya Anakon Pompalı 21.653 izlenme - 3 yıl önce Derya Anakon Pompalı Av tüfeği http://deryaarms.net/ http://deryaarms.net/
Antalya'da Patlama (Olay Yerinden İlk Görüntüler) 01:07
Antalya'da Patlama (Olay Yerinden İlk Görüntüler) 2.138 izlenme - 6 ay önce Antalya Sanayi ve Ticaret Odası otoparkında bu sabah büyük bir patlama yaşandı. Patlamanın nedeni henüz bilinmiyor ancak bölgede tamamen parçalanmış bir araç olduğu bildiriliyor...
Türk Ordusunun Yeni 10 Silahı 08:20
Türk Ordusunun Yeni 10 Silahı 4.788 izlenme - 2 yıl önce Herkes Türkiyenin Gücünü Görece
Obüsle Drift Yapmak 01:50
Obüsle Drift Yapmak 7.058 izlenme - 1 yıl önce Efendiler yerli üretim fırtına öbüslerinin test aşamalarından görüntüleri izleyeceksiniz. Bundan sonrası alıntıdır. Sakarya'da bulunan 1'inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında yerli imkanlarla üretilen Fırtına obüsleri, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduruyor.
Sanayi Şakası - Gülme Krizine Girdim :) 00:13
Sanayi Şakası - Gülme Krizine Girdim :) 7.288 izlenme - 3 yıl önce Sanayici adamın şakası da böyle oluyor demekki yarıldım :D
Nereye Sıçacaklar Remix 02:21
Nereye Sıçacaklar Remix 14.453 izlenme - 4 yıl önce Nereye Sıçacaklar Remix
Saman Yapan Biçer Döver Şen Makine Sanayi 07:34
Saman Yapan Biçer Döver Şen Makine Sanayi 21.716 izlenme - 8 yıl önce saman yapan biçerdöver
Dünyanın En Büyük Endüstriyel Felaketi - Bhopal 24:21
Dünyanın En Büyük Endüstriyel Felaketi - Bhopal 3.375 izlenme - 2 yıl önce Bhopal felaketi, 3 Aralık 1984 günü, ABD kökenli Union Carbide firmasının Hindistan'da Bhopal'de kurduğu böcek ilacı üreten fabrikadan yanlışlıkla 40 ton metil isosiyanat gazını dışarı atması 30.000 kişinin ölümüne, 150.000'den fazla insanın zehirlenmesine neden oldu. Union Carbide'ın böylesine bakımsız ve kontrolsüz bir fabrikayı ABD'de kurmasının mümkün olmadığı, fabrikanın yetersiz teknolojiyle açılmış olduğu iddia edildi. 18.000 insanın ölümüne, 150 binden fazla insanınsa ömürlerinin geri kalan kısmını sakat ve hasta geçirmesine yol açan facia sonrasında, Union Carbide firması bir "ticari sır" olduğu gerekçesiyle toksik maddenin adını bile açıklamaktan kaçındı. Bu durum, zehirlenenlere bir tanı konmasını imkânsız kılarken, hastanelerde ölümlerin artmasına yol açtı Çevresel etkileri Çernobil faciasından bile korkunç olan bu kaza sonrasında, Bhopal eyaleti doğal afet bölgesi ilan edildi. Greenpeace'in bölgede kazadan 20 yıl sonra, 2004 yılında yaptığı ölçümlerde, toprakta normalin 6 milyon katı toksik madde bulundu Birkaç yıl sonra açılan davada Union Carbide firması mağdurlara ve yakınlarına 470 milyon dolar tazminat ödemek zorunda kaldı. Ancak Hindistan devletine ödenen paranın çok azı gerçek mağdurlara dağıtılabildi. Bu miktar hayatta kalanlar tarafından paylaşıldığında, kişi başına 500 dolar civarı para düştü. Union Carbide firmasını satın alan ve burada üretime devam eden Dow Chemical Company ise kazazedelerle iletişime bile girmeyi reddetmektedir. şirket olay sonrası utanmadan faaliyetlerine devam etmiştir.ne de olsa ölenler amerikalı değil.
Başkumandan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Sanayi Devrimi 01:20
Başkumandan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Sanayi Devrimi 2.404 izlenme - 1 yıl önce Başkumandan Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Yaptığı Sanayi Devriminden Dolayı İngilizler Tarafından Hazırlanan Videosunu Siz Değerli Site Üyelerine Sunmaktan Şeref Duyarım.
Sibirya Soğuklarına Alevli Önlem 00:15
Sibirya Soğuklarına Alevli Önlem 2.260 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da soğuk havalara ateşle önlem alan adamlar.
FNSS Savunma Sİstemi 07:33
FNSS Savunma Sİstemi 2.431 izlenme - 2 yıl önce FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.; Nurol Holding A.Ş. (Q) ve BAE Systems (I) ortaklık girişimi olup, Türk Silahlı Kuvvetleri ile müttefik silahlı kuvvetlerinin kullanımı için paletli ve tekerlekli Zırhlı muharebe araç aileleri ile silah sistemlerinin tasarım ve üretiminde önder bir kuruluştur. FNSS ile Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) arasında, toplam 1698 adet dört farklı konfigürasyonda Zırhlı Muharebe Aracı (ZMA) üretimi için yapılan 1’inci paket ZMA sözleşmesi, 1989’da yürürlüğe girmiştir. Ankara Gölbaşı’nda yer alan FNSS tesisleri, Ağustos 1991’de üretim faaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılında ise FNSS ile SSM arasında 551 adet Geliştirilmiş Zırhlı Personel Taşıyıcı (GZPT) üretimi için 2’nci paket ZMA sözleşmesi imzalanmıştır. Proje 2004 yılında tamamlanmıştır. FNSS geniş bir Zırhlı Muharebe Aracı ailesi oluşturmuş, kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda değişik araç konfigürasyonlarını da geliştirmiştir. Geliştirilmiş Zırhlı Muharebe Aracı (GZPT) konfigürasyonu, ZMA araç ailesinin baz aracını oluşturmaktadır.
Son Teknolojik Silahlar 12:01
Son Teknolojik Silahlar 4.227 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan;Necmettin Uğur Gelecekte hata tekrarını önlemek için ya da yeni teknoloji ihtiyacını savunmak için. Örgütü bütün insanlık tarihinde, her ulus askeri kuvvetler için farklı ihtiyaçları vardı. Nasıl bu ihtiyaçları formları kendi kompozisyon, ekipman ve tesislerin kullanım temelini belirlenir. Ayrıca, asker barış zamanında ve savaş faaliyetleri açısından ne yaptığını belirler. Bütün ordular, gibi resmi devlet ve dünya tanıma sahip askeri organizasyonlar büyük ya da küçük olsun. Benzer özelliklere sahip Organizasyonlar askeri değil paramiliter, sivil savunma, milis veya diğer güçler olacak.
bmw 5.20 çeşme-izmir son hız. 22:02
bmw 5.20 çeşme-izmir son hız. 19.787 izlenme - 8 yıl önce bmw 5.20 çeşme-izmir son hız.
Hayki B1R Tek Türkiye 04:06
Hayki B1R Tek Türkiye 435 izlenme - 2 ay önce Hayki B1R'in ülkemizin değerleri ve birlikteliği için çekmiş olduğu güzel klip. Bu güzel ve nadide ülkenin bir ve gelecek vadedebilmesi için yerli üretime ve tüketime önem verilmelidir. Yoksa geleceğimizin mutlu veya huzurlu olması, hatta bir geleceğimizin olması mümkün değildir.
Kayseri Sanayide Drift 00:21
Kayseri Sanayide Drift 4.796 izlenme - 3 yıl önce İşte Şahin Farkı
Şayin part2 09:26
Şayin part2 16.663 izlenme - 9 yıl önce Şayİn part1 Şayin , ankaradaki görmemiş modifiyecilerin komik filmi kategori: arabalar anahtar kelimeler: şayin şahin tuning modifiye araba otomobil kkymn ankara angara ivedik şaşmaz drift drag sanayi
Klarnet İse Klarnet Darbuka İse Darbuka...vol1 02:21
Klarnet İse Klarnet Darbuka İse Darbuka...vol1 6.440 izlenme - 7 yıl önce 19.05.2010 izmir 2. oto sanayi sitesi
Şayİn part1 09:04
Şayİn part1 15.853 izlenme - 9 yıl önce Şayin , ankaradaki görmemiş modifiyecilerin komik filmi
oğuz silah sanayinin sülün marka av tüfeği tanıtım 09:00
oğuz silah sanayinin sülün marka av tüfeği tanıtım 11.536 izlenme - 6 yıl önce konya beyşehir üzümlü kasabası oğuz silah sanayinin üretmiş olduğu sülün marka av tüfeği tanıtımı
Sanayi Robotu Vs. Samurai 04:55
Sanayi Robotu Vs. Samurai 1.878 izlenme - 2 yıl önce Kırmızı köşede, Machii Isao kendisi iaido master 5 kere Guinness rekorlar Kitabı'na girmiş.(36 dakika 4 saniyede 1000 iaido kılıç darbesiyle) Mavi köşede, MOTOMAN-MH24 dünyanın en gelişmiş sanayi robotu. 24 kg taşıyabilme kapasitesine sahip... Geliyor dostlar kıyamet günü yavaş yavaş hazırlıklı olun...