Hoşgeldiniz!

Sancaktepe Belediyesi Videoları İzle

Başbakan Binali Yıldırım'dan Sancaktepe'de İftar Ziyareti 01:03
Başbakan Binali Yıldırım'dan Sancaktepe'de İftar Ziyareti 9 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Binali Yıldırım, bir firmada temizlik görevlisi olarak çalışan Harun Körpe’nin Sancaktepe’deki evinde orucunu açtı. İftar saati öncesinde gerçekleşen ziyarete, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Miletvekili Ravza Kavakçı Kan, İstanbul milletvekilleri Mihrimah Belma Satır, Mehmet Ali Pulcu, Osman Boyraz, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem de yer aldı. Başbakan Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım ile beraberindekiler, bir süre Körpe çifti ve 3 çocuğuyla sohbet etti. Başbakan Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım ve diğer konuklar, ezanın okunmasıyla birlikte oruçlarını Körpe ailesinin evinde yaptı. Yenilen İftar yemeğinin ardından Başbakan Yıldırım ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı İsmail Erdem’I makamında ziyaret etti. Yeni Belediye binasında incelemelerde bulunan ve yeni hizmet binası hakkında Başkan Erdem’den bilgi alan Başbakan Yıldırım,yapılan yeni hizmet binasını çok beğendiğini belirterek bu eseri Sancaktepe halkına kazandıran Başkan İsmail Erdem’e teşekkür etti. Bizi Takip Edin Sancaktepe'nin Haber Kaynağı http://www.sancaktepemedya.net https://twitter.com/Sancaktepemedya https://www.facebook.com/Sancaktepemedya https://www.instagram.com/sancaktepemedyanet
başkan’dan   memleket isterim 01:18
başkan’dan memleket isterim 611 izlenme - 7 yıl önce sancaktepe ordulular derneğinin açılışında sancaktepe belediye başkan yardımcısı muhammet ali cankatar memleket isterim şiirini okudu
Ramazan Sancaktepe'de Bir Başka Güzel 01:39
Ramazan Sancaktepe'de Bir Başka Güzel 4 izlenme - 1 ay önce Ramazan ayının gelmesi ile birlikte sosyal hayattaki değişiklik ve farklılık kendini hissettiriyor. Başta iftar davetleri olmak üzere sosyal etkinlikler yoğun bir şekilde yaşanıyor. Sancaktepe Belediyesi’nin Ramazan programı ile her mahallede Ramazanın coşkusu yaşanıyor. Sancaktepe Belediyesi’nin vatandaşların iftar yapmaları için her mahallede herkese açık olan sokak iftarları sonrası yapılan şenlikler halk tarafından ilgi ile karşılanıyor. Sunulan gösteriler küçüklere Ramazan ayının coşkusunu yaşatıyor. Bizi Takip Edin Sancaktepe'nin Haber Kaynağı http://www.sancaktepemedya.net https://twitter.com/Sancaktepemedya https://www.facebook.com/Sancaktepemedya https://www.instagram.com/sancaktepemmedyanet
İstanbul Sancaktepe Sarıgazi Yenidoğan Görüntüleri 2008 01:08
İstanbul Sancaktepe Sarıgazi Yenidoğan Görüntüleri 2008 75 izlenme - 2 yıl önce Bizi Takip Edin Sancaktepe'nin Haber Kaynağı http://www.sancaktepemedya.com https://twitter.com/Sancaktepemedya https://www.facebook.com/Sancaktepemedya İstanbul, Sancaktepe, Sarıgazi, Yenidoğan, Görüntüleri 2008 İstanbul Sancaktepe, Sancaktepe Sarıgazi, Sarıgazi Yenidoğan,
sancaktepe giresunlular derneği 04:48
sancaktepe giresunlular derneği 352 izlenme - 7 yıl önce sancaktepe giresunlular derneği kutlu doğum haftası videosu
sancaktepe’de futbol turnuvası 02:20
sancaktepe’de futbol turnuvası 270 izlenme - 7 yıl önce sancaktepe ak parti gençlik kollarının düzenlediği 1. recep tayyip erdoğan futbol turnuvası finalinde gençlik kolları başkanı ömer küçek bir konuşma yaptı. sancaktepeses
Wwwsancaktepegiresunlulardercom 04:12
Wwwsancaktepegiresunlulardercom 121 izlenme - 7 yıl önce sancaktepe giresunlular derneği
sivas günleri 2011-kanal 7 04:06
sivas günleri 2011-kanal 7 136 izlenme - 6 yıl önce sancaktepe belediye başkanı ismail erdem'in başkanlığını yaptığı sivas günleri 30 eylül-02 ekim 2011 tarihleri arasında istanbul feshane'de gerçekleştirildi.
Şeren'e vefa gecesi düzenlendi 09:17
Şeren'e vefa gecesi düzenlendi 32 izlenme - 1 yıl önce Berlin Panteri lakaplı Turgay Şeren'e Sancaktepe Belediyesi tarafından vefa gecesi düzenlendi.
sancaktepe spor şenliği-sports tv 00:51
sancaktepe spor şenliği-sports tv 97 izlenme - 6 yıl önce geleneksel olarak düzenlenen spor şenliği sancaktepe sarıgazi stadyumda görkemli bir törenle yapıldı. sancaktepe belediyesi tarafından organize edilen spor şenliğinin açılışı renkli görüntülere sahne olurken 2011 yılı içinde başarılı olan sporculara madalya ve ödülleri verildi.
sancaktepe spor şenliği-kanal 24 00:54
sancaktepe spor şenliği-kanal 24 68 izlenme - 6 yıl önce geleneksel olarak düzenlenen spor şenliği sancaktepe sarıgazi stadyumda görkemli bir törenle yapıldı. sancaktepe belediyesi tarafından organize edilen spor şenliğinin açılışı renkli görüntülere sahne olurken 2011 yılı içinde başarılı olan sporculara madalya ve ödülleri verildi.
sancaktepe spor şenliği-bugün tv 00:28
sancaktepe spor şenliği-bugün tv 64 izlenme - 6 yıl önce geleneksel olarak düzenlenen spor şenliği sancaktepe sarıgazi stadyumda görkemli bir törenle yapıldı. sancaktepe belediyesi tarafından organize edilen spor şenliğinin açılışı renkli görüntülere sahne olurken 2011 yılı içinde başarılı olan sporculara madalya ve ödülleri verildi.
sivas günleri 2011-habertürk 02:17
sivas günleri 2011-habertürk 73 izlenme - 6 yıl önce sancaktepe belediye başkanı ismail erdem'in başkanlığını yaptığı sivas günleri 30 eylül-02 ekim 2011 tarihleri arasında istanbul feshane'de gerçekleştirildi.
sivas günleri 2011- kanal d 02:58
sivas günleri 2011- kanal d 69 izlenme - 6 yıl önce sancaktepe belediye başkanı ismail erdem'in başkanlığını yaptığı sivas günleri 30 eylül-02 ekim 2011 tarihleri arasında istanbul feshane'de gerçekleştirildi.
sancaktepe spor şenliği-haberturk 00:43
sancaktepe spor şenliği-haberturk 56 izlenme - 6 yıl önce geleneksel olarak düzenlenen spor şenliği sancaktepe sarıgazi stadyumda görkemli bir törenle yapıldı. sancaktepe belediyesi tarafından organize edilen spor şenliğinin açılışı renkli görüntülere sahne olurken 2011 yılı içinde başarılı olan sporculara madalya ve ödülleri verildi.
Sancaktepe Kış Aylarında'da Bir Başka Güzel 00:37
Sancaktepe Kış Aylarında'da Bir Başka Güzel 1 izlenme - 1 ay önce İstanbulun Yeni Yükselen Gözde İlçesi "Sakin Şehir" Sancaktepe'de Kış Bir Başka Güzel Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası'nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve Sultanbeyli ilçelerine komşudur. Bizi Takip Edin Sancaktepe'nin Haber Kaynağı http://www.sancaktepemedya.net https://twitter.com/Sancaktepemedya https://www.facebook.com/Sancaktepemedya https://www.instagram.com/sancaktepemedyanet
sivas günleri 2011-tgrt haber 03:34
sivas günleri 2011-tgrt haber 61 izlenme - 6 yıl önce sancaktepe belediye başkanı ismail erdem'in başkanlığını yaptığı sivas günleri 30 eylül-02 ekim 2011 tarihleri arasında istanbul feshane'de gerçekleştirildi.
sivas günleri 2011-tv 8 02:23
sivas günleri 2011-tv 8 55 izlenme - 6 yıl önce sancaktepe belediye başkanı ismail erdem'in başkanlığını yaptığı sivas günleri 30 eylül-02 ekim 2011 tarihleri arasında istanbul feshane'de gerçekleştirildi.