Hoşgeldiniz!

Şandır Videoları

Şandır Ailesinin Mutlu Günü 03:05
Şandır Ailesinin Mutlu Günü 102 izlenme - 3 yıl önce Belediye Meclis üyesi Garip Şandır torunun sünnet düğününü yeniden yapılandırdığı Yörük çadırının muhteşem manzarasında gerçekleştirdi.
Tarafsız Bölge   25 Kasım 2015 02:15:49
Tarafsız Bölge 25 Kasım 2015 49 izlenme - 1 yıl önce Rus uçağının düşürülmesi… Türkiye – Rusya ilişkilerinin geleceği… Türkmenlerin durumu ve Suriye’de savaşın akıbeti… Ahmet Hakan sordu, Erdoğan Karakuş, Mustafa Kibaroğlu, Erel Tellal, Mehmet Şandır, Haldun Yalçınkaya, Rıza Saka ve Erdoğan Aydın Tarafsız Bölge’de tartıştı…
Çeşitli Sanatçılar - Mustafa Şah-I Cihan-I Al-İ Şandır Mustafa 02:11
Çeşitli Sanatçılar - Mustafa Şah-I Cihan-I Al-İ Şandır Mustafa 106 izlenme - 5 yıl önce
Birlik Zamanı - MHP Milletvekili Mehmet ŞANDIR 01:26
Birlik Zamanı - MHP Milletvekili Mehmet ŞANDIR 31 izlenme - 3 yıl önce A9 TELEVİZYONUNDA HÜMA BANBUNA’NIN BU HAFTAKİ KONUĞU MHP MİLLETVEKİLİ MEHMET ŞANDIR “Türkiye Bölünmez Bir Bütündür” MHP Milletvekili Sayın Mehmet Şandır, A9 Televizyonunda “Birlik Zamanı” programında Hüma Babuna'nın konuğu oldu; Türkiye’nin bütünlüğünün korunması ve her zamankinden fazla birlik olmamız gerektiğini vurguladı. Türk-Kürt kardeşliğinden, birlik ve beraberliğin öneminden ve MHP’nin Allah rızası için siyaset yaptığından programda şu sözlerle bahsetti: “Allah yolunun yolcusu olan, Allah’a ibadet etmenin gereği bu millete hizmet etmeyi siyaset bilen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) olarak biz, bir iman değeri olarak milletin birliğini savunmayı bir zorunluluk, olmazsa olmaz şart olarak görüyoruz. Sizin programınızın da “Birlik Zamanı” diye isimlendirilmiş olmasını çok değerli ve önemli buluyorum. Gerçekten, birlik zamanı. Dünyanın küreselleştiği, tüm farklılıkların bir küresel köye dönüştüğü günümüzde Türkiye’yi küçük küçük farklılıklarımız etrafında ayrıştırıp cepheleştirmeye kimsenin gücü yetmemeli, böyle bir hak olmamalı. Bu temek hak değil, bu insan hakkı değil, bu özgürlük değil, bu demokrasi değil. Şimdi, işte Kürt soylu vatandaşlarımızın kendi ifadeleriyle temel hak ve özgürlüklerini savunmak adına, kimliklerini savunmak adına, Türk milletinden ayrıştırılması ne Kürt soylu vatandaşlarımıza hayır getirecektir, ne de Türk soylu vatandaşlarımıza hayır getirecektir.” Türkiye’nin çimentosu olup milletimizi birleştiren MHP ekolüne mensup Sayın Şandır’ın bu sözleri bölünme tehlikesine karşı esaslı bir set oluşturmaktadır. Bu noktada tüm siyasi partilerin milli mutabakat yapıp bölünme tehlikesine karşı ortak tavır alması önemlidir. Bu tehlikeye karşı tüm vatandaşlarımızın dikkati yoğun olarak çekilmeli ve bu önemli konu sürekli gündemde tutulmalıdır. Milletimizin ideali ve ülküsü Büyük Türkiye’dir, Türk-İslam Birliği’dir. Allah’ın ülkemiz için takdir ettiği kaderde bölünme değil, bir olmak, güçlü olmak ve İslam alemine manevi öncü olmak vardır.
Golden Horn Ensamble - Külhanbeylik Omuzdaşalar Bize Pek Şandır 02:04
Golden Horn Ensamble - Külhanbeylik Omuzdaşalar Bize Pek Şandır 13 izlenme - 5 yıl önce