Hoşgeldiniz!

şangay

Eğlencenin Dibine Vurarak Şangay'ı Troll'leyen Gençten 13 Enfes Video 03:08
Eğlencenin Dibine Vurarak Şangay'ı Troll'leyen Gençten 13 Enfes Video 5.405 izlenme - 2 yıl önce Çin Seddi'nin neden örüldüğünü ve Çinlilerin ne kadar rahat insanlar olduğunu bir kez daha anlayacağımız görüntülerde Can Akkılınç isimli adam Şangay'da eğlencenin dibine vurarak insanları troll'lemeye çalışıyor. Can'ı instagram hesabından takip edebilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şangay Halkını Trolleyen Türk - Can Akkılınç 03:19
Şangay Halkını Trolleyen Türk - Can Akkılınç 3.271 izlenme - 12 ay önce Adamların Çin Seddi'ni yapmalarının somut nedenlerinden bir tanesi Can Akkılınç nam-ı diğer Canjevo. Trole maruz kalanların hiç sesinin çıkmadığı, özgüvenin paçalardan aktığı bir derlemeyle sizlerleyiz.
Şangayda Şok Görüntü 01:06
Şangayda Şok Görüntü 9.278 izlenme - 5 yıl önce Çin Halk Cumhuriyeti'nin Şangay Şehrinde Bir Alışveriş Merkezinde İçinde 3 Köpekbalığının Bulunduğu Akvaryum Patladı, 15 Kişi Yaralandı. Yaşanan Korku Dolu Anlar İşyerinin Güvenlik Kamerasınca Kaydedildi.
Türkler -Şangay Şovalyelerine Karşı & Mahalle Kavgası 08:59
Türkler -Şangay Şovalyelerine Karşı & Mahalle Kavgası 1.267 izlenme - 2 yıl önce
632 Metre Yükseklikte Adrenalin Tutkusu 05:19
632 Metre Yükseklikte Adrenalin Tutkusu 2.245 izlenme - 3 yıl önce 632 metre yüksekliği ile, 829 metre yüksekliğindeki Burj Halife'den sonra dünyanın en uzun ikinci gökdeleni olan Şangay Kulesi'ne tırmanan Rus maceraperestler,Vitaliy Raskalov ve Vadim Makhorov'’un yaptıkları 2 saatlik keşif nefes kesti.İnşaatı hala süren ve tamamlandığında Çin’in en yüksek gökdeleni, dünyanın ise en yüksek 2. Gökdeleni olacak Şangay Tower’a çıkan ikili, bu anları fotoğraf ve videolarla da ölümsüzleştirdi.Vadim Makhorov ve Vitaly Raskalov, 'kendimizi inanılmaz iyi hissediyoruz. Gökyüzünün sınırı yok' diye konuştu.
Komik video derlemeleri [21] |SANGAYLILAR| 08:43
Komik video derlemeleri [21] |SANGAYLILAR| 861 izlenme - 2 yıl önce Lütfen kanalımıza destek olmak için ABONE olunuz,. İyi seyirler.. Gözlerinize sağlık diliyoruz
shanghai knights fragmanı 1 01:42
shanghai knights fragmanı 1 2.411 izlenme - 6 yıl önce çinli asiller chon'un fazla yakın olmadığı babasını öldürünce en iyi arkadaşı roy'u da yanına alarak intikam için londra'ya giderler. kızkardeşi de intikam amacıyla araştırma yaparken uluslararası bir komployu fark eder.
Şangay Beşlisi Abi Bunlar - Türklerin Dövüşü 08:43
Şangay Beşlisi Abi Bunlar - Türklerin Dövüşü 521 izlenme - 2 yıl önce
Dünyanın En Hızlı Treni ile Yolculuk (430 km) 01:26
Dünyanın En Hızlı Treni ile Yolculuk (430 km) 212 izlenme - 2 yıl önce Çin'in en büyük şehirlerden olan Şangay'da 'Dünyanın en hızlı treni' heyecanı yaşanıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Büyük İkinci Gökdeleni Tamamlandı 00:38
Dünyanın En Büyük İkinci Gökdeleni Tamamlandı 347 izlenme - 4 yıl önce Çin'in Ekonomi Başkenti Şangay'da İnşa Edilen, Ülkenin En Yüksek Gökdeleni Son Parçanın Eklenmesiyle Tamamlandı. Şangay Tower Tam 632 Metre
Çinli İtfaiyecilerin İp Atlamalı Zorlu Eğitimi 03:11
Çinli İtfaiyecilerin İp Atlamalı Zorlu Eğitimi 17 izlenme - 3 ay önce Ufak bir hatayı bile affetmeyen eğitim'de çinli itfaiyeciler zorlayıcı eğitimlerinden sadece birisini izliyoruz efendim.
Havadan Çekilmiş Görüntüler ile Şangay'ın Bir Günü 01:56
Havadan Çekilmiş Görüntüler ile Şangay'ın Bir Günü 100 izlenme - 3 yıl önce Çin'in en en büyük kenti Şangay, büyüklüğü ve havasının kirli olması ile çokça karşılaştığımız bir şehir. Devasa gökdelenleri ve karmaşık yollara sahip bu büyük şehre havadan çekilmiş drone görüntüleri ile kısa bir ziyarette bulunuyoruz...
Yanan Binanın 13. Katından Atladılar 01:03
Yanan Binanın 13. Katından Atladılar 123 izlenme - 3 yıl önce Çin'in en büyük şehiri Şangay'da Xuhui Distric isimli binada yangın çıktı. Yangın sırasında kurtarma operasyonunda olan binanın itfaiye erleri binanın 13. katından atladı ve öldü
Öldürülen Rus Büyükelçi 'Türkiye'yi Şangay'da Görmeyi Çok İstiyoruz' Demişti 00:54
Öldürülen Rus Büyükelçi 'Türkiye'yi Şangay'da Görmeyi Çok İstiyoruz' Demişti 18 izlenme - 7 ay önce Öldürülen Rus Büyükelçi 'Türkiye'yi Şangay'da Görmeyi Çok İstiyoruz' Demişti
91. Katta İçinde İşçi Olan İskelenin Salıncak Gibi Sallanması 01:00
91. Katta İçinde İşçi Olan İskelenin Salıncak Gibi Sallanması 60 izlenme - 2 yıl önce Şangay Dünya Finans Merkezi'nde temizlikçilerin 91. katta işlerini yaptığı sırada rüzgarın etkisiyle iskelenin salıncak gibi sallanmasını izliyoruz.
shanghai knights fragmanı 2 01:41
shanghai knights fragmanı 2 173 izlenme - 6 yıl önce çinli asiller chon'un fazla yakın olmadığı babasını öldürünce en iyi arkadaşı roy'u da yanına alarak intikam için londra'ya giderler. kızkardeşi de intikam amacıyla araştırma yaparken uluslararası bir komployu fark eder.
Piston Aşağı İndi Şangay Versiyon 00:59
Piston Aşağı İndi Şangay Versiyon 102 izlenme - 3 yıl önce Şangay Metrosunda "Piston Aşağı İndi" Videosunun Yeni Versiyonu Yaşandı.
Avrupa Birliği Mi Şangay Beşlisi Mi? - Röportaj 01:44
Avrupa Birliği Mi Şangay Beşlisi Mi? - Röportaj 12 izlenme - 8 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara yıllardır giremediğimiz Avrupa Birliği'mi yoksa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son dönemde gündeme getirdiği Şangay Beşlisi mi sorusu sorulmuş.
Eğrisi Doğrusu -   23 Aralık 2016 Cuma 01:04:07
Eğrisi Doğrusu - 23 Aralık 2016 Cuma 20 izlenme - 7 ay önce Suriye’deki iç savaş ve büyük devletlerin politikaları terörü nasıl etkiliyor? Terörle mücadelede Türkiye ne yapmalı? Türkiye Batı’dan Rusya ve Şangay yönünde eksen kayması mı yaşıyor? Prof. Dr. Mitat Çelikpala ve Yrd. Doç. Dr. Belgin Şan Akca Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırdı.
Nazlı Ilıcak'ın Şangay Beşlisi İsyanı 10:24
Nazlı Ilıcak'ın Şangay Beşlisi İsyanı 71 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'te Nazlı Ilıcak, Kadri Gürsel, Altan Öymen Ve Nagehan Alçı'nın Gündemi Değerlendirdiği Dört Bir Taraf Programında, Başbakan Erdoğan'ın Şangay Beşlisi Hakkındaki Sözleri Masaya Yatırıldı. şangay Beşlisi'yle İlgili Tartışmanın Uzaması Nedeniyle "başka Konular Da Var" Uyarısı Yapan Nazlı Ilıcak, Polemik Devam Edince Sonunda Dayanamayıp Şaka Yollu "şangay Beşlisi Kadar Başınıza Taş Düşsün" Diyerek Konunun Kapanmasında Israr Etti.
shanghai knights fragmanı 3 02:25
shanghai knights fragmanı 3 78 izlenme - 6 yıl önce çinli asiller chon'un fazla yakın olmadığı babasını öldürünce en iyi arkadaşı roy'u da yanına alarak intikam için londra'ya giderler. kızkardeşi de intikam amacıyla araştırma yaparken uluslararası bir komployu fark eder.
Eu Lcs All-Star Şangay'da 02:02
Eu Lcs All-Star Şangay'da 26 izlenme - 3 yıl önce EU LCS All-Star Şangay'da