Hoşgeldiniz!

sanmak

Kasklı Adamı Soyguncu Sanan Dükkan Sahibi 00:21
Kasklı Adamı Soyguncu Sanan Dükkan Sahibi 4.922 izlenme - 2 yıl önce Motosikletten indikten sonra kaskı çıkarmadan dükkana giren vatandaşı dükkan sahibi soyguncu sandı. Bir elini montun altına sokan kişi şüpheleri iyice üstüne çekti. Fakat montun altından beklenildiği gibi silah değil boş pet şişesi çıktı.
Kendini seksi sanan kız! 02:30
Kendini seksi sanan kız! 2.428 izlenme - 5 yıl önce Şişman kız kendini seksi sanıyor.
Kahrından İçeri Boşalan Bahtsız Eleman 00:28
Kahrından İçeri Boşalan Bahtsız Eleman 990 izlenme - 3 yıl önce Zaman zaman gördüğümüz Chatroulette vak'alarından bir örnek. Eleman ''sonunda bi tane kız dekk getirdim'' diyerekten başlıyor işe koyulmaya, sonrası malum. Bu arada boşalma gibi bir durum yok tabi ki de.
Kendini Köpek Sanan Koyun 01:12
Kendini Köpek Sanan Koyun 755 izlenme - 3 yıl önce Küçüklüğünden beri köpeklerle büyüyen koyun onları taklit etmekten kendini köpek sanıyor. Kuzunun yapmayacağı hareketleri sergiliyor.
Herkez Sakat Sandı Ama :) 00:41
Herkez Sakat Sandı Ama :) 1.403 izlenme - 9 yıl önce burnley-reading maçında inanılması güç bir olay yaşandı.burnley-reading maçı için yeşil sahaya koltuk değnekleriyle gelen taraftar, tuttuğu takım gol atınca koltuk değneklerini atıp, saha kenarında dans etmeye başladı.
Metro Girişini Otopark Sanmak 03:04
Metro Girişini Otopark Sanmak 574 izlenme - 3 yıl önce Başkente şehir dışından gelen bir sürücü metro girişini otopark girişi sanınca akıl almaz bir kaza yaşandı. Metroya binmek üzere istasyona giden yolcular met...
Farklı Açıdan Bakmak Komedi 00:15
Farklı Açıdan Bakmak Komedi 961 izlenme - 7 yıl önce hamza cosuk tarafından yüklenmistr
Uff Bu Ne Ya - Yayının Bittiğini Sanmak (Ntv) 00:06
Uff Bu Ne Ya - Yayının Bittiğini Sanmak (Ntv) 632 izlenme - 3 yıl önce Nedir bilmiyorum ama herşeyde bu ntv muhabirleri spikerlerinin başına geliyor biraz geçmişe ziyaret Edersek Adnan S***şenses: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/47770/adnan-sses-ohaa-icerir Bacağım Gözükmüyormu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53358/bacagim-gozukuyor-mu-ntv Kündeye Gelmek: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82596/kundeye-gelen-ntv-muhabiri Barça Telafuzu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52529/ntv-spikeriyle-barcelona-telaffuzu Puan Durumu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48975/puan-durumunu-esitlemek-ntv gibi canlı yayın kazaları hep ntv nin başına geliyor bir kaza daha
Recep Tayyip Erdoğan'ı Dedesi Zanneden Küçük Tatlı Kız 00:54
Recep Tayyip Erdoğan'ı Dedesi Zanneden Küçük Tatlı Kız 482 izlenme - 3 yıl önce Bu yanakları yenilesi tatlı kız televizyonda konuşan Recep Tayyip Erdoğan'ı dedesi sanıyor yetmeyip ekranı öpüyor. Evet efendim, ideolojiler küçükten büyüğe işte böyle yetişiyor..
Tatile Gelen Turisti IŞİD Militanı Sanmak 01:23
Tatile Gelen Turisti IŞİD Militanı Sanmak 288 izlenme - 3 yıl önce Efendim, Şanlıurfa'da, uzun sakalı, sarık ve siyah cübbesi ile görenlerin IŞİD üyesi olabileceği endişesiyle ihbarda bulunması üzerine gözaltına alınan şüphelinin Afganistan uyruklu Alman vatandaşı olduğu ve turist olarak kente geldiğinin anlaşılması üzerine serbest bırakıldı.
Bonzai İçip Kendini Havuza Atlağını Sanan Gencin Sonu 00:54
Bonzai İçip Kendini Havuza Atlağını Sanan Gencin Sonu 274 izlenme - 3 yıl önce Bonzai İçip Kendini Havuza Atlağını Sanan Gencin Sonu
Bir Garip Gol Hikayesi - Eskişehir Vs Kasımpaşa 00:55
Bir Garip Gol Hikayesi - Eskişehir Vs Kasımpaşa 295 izlenme - 3 yıl önce bir golün ne kadar garip bir hikayesi olabilir ki diyorsanız inanın bunda bir sınır yok. malum top yuvarlak olunca güven olmuyor. eskişehir ve kasımpaşa arasında oynanan maçta da garip bir gol olmuş spiker de bu garipliği olabildiğince anlatmış.
Taraftar Düdüğü Kurbanı Olan Kaleci 00:22
Taraftar Düdüğü Kurbanı Olan Kaleci 152 izlenme - 3 yıl önce Sırbistan'ın Vojvodina Novi Sad takımı kalecisi Lukas Konigshofer, Rapid Wien ile oynanan maçta tribünden gelen düdük sesini hakeminkiyle karıştırınca topu elinden çıkarmış ve gelen gole engel olamamış.
Aslanı Kedi Sanan Oynayıp Gülen Bebek! 00:34
Aslanı Kedi Sanan Oynayıp Gülen Bebek! 213 izlenme - 5 yıl önce Aslanı Kedi Sanan Oynayıp Gülen Bebek!
Bienvenü Napıyon La Orda? 00:45
Bienvenü Napıyon La Orda? 125 izlenme - 3 yıl önce Mönchengladbach - Fenerbahçe futbol karşılaşmasında tribünlerde herzamanki gibi heyecanlı ve coşkulu anlar yaşanmaktadır. Ahanda o da ne üst tribünde bir siyahi taraftar vardır Sow'a bak Sow'a diye başlar diyalog ancak hemen sonrasında hata yaptığını anlayan dayımız o şahsın Bienvenü olduğunu şak diye çözecek ve de soracaktır napıyon la orda? Neyse dayı sen her bıyıklıyı baban sanma...
Sarhoş Adam Koyunu At Sanarsa 00:39
Sarhoş Adam Koyunu At Sanarsa 116 izlenme - 3 yıl önce Sarhoş kişilerin yaptığı absürd hareketlere bir yenisi daha eklendi. Sonunda koyunun öcü fena oluyor.
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 00:59
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 63 izlenme - 4 yıl önce Zannedersem daha sevimli bir şey olamazdı... Muhtemelen kilisede koro eşliğinden okunan eseri bir koro şefi edasıyla yöneten, hal tavır hareketleri tam ısırmalık küçük kızımızı izliyoruz.
Tatile Gelen Turisti Işid Militanı Sanmak 01:22
Tatile Gelen Turisti Işid Militanı Sanmak 52 izlenme - 3 yıl önce Efendim, Şanlıurfa'da, uzun sakalı, sarık ve siyah cübbesi ile görenlerin IŞİD üyesi olabileceği endişesiyle ihbarda bulunması üzerine gözaltına alınan şüphelinin Afganistan uyruklu Alman vatandaşı olduğu ve turist olarak kente geldiğinin anlaşılması üzerine serbest bırakıldı.
Olimpiyatların Türkiye'de Yapılacağını Sanmak 00:26
Olimpiyatların Türkiye'de Yapılacağını Sanmak 62 izlenme - 3 yıl önce 2020 olimpiyatlarının nerede yapılacağını belirleyecek olan 2. tur seçimi öncesinde yayınlanan geçiş videosunda ilk olarak İstanbul yazısının ekrana gelmesi yeni bir 'yanlış anons' sevinci olarak tarihe geçti.
Bazı insanlar Allah’ı unutunca mutlu olacağını sanıyor, böyle yapana Allah bela verir 05:19
Bazı insanlar Allah’ı unutunca mutlu olacağını sanıyor, böyle yapana Allah bela verir 6 izlenme - 2 yıl önce Bazı insanlar Allah’ı unutunca mutlu olacağını sanıyor, böyle yapana Allah bela verir.
Bazıları Allah'ın kitabı yeterli değildir demeyi takva sanıyorlar.Haşa Kuran’a hakaret ediyorlar 00:44
Bazıları Allah'ın kitabı yeterli değildir demeyi takva sanıyorlar.Haşa Kuran’a hakaret ediyorlar 0 izlenme - 1 yıl önce Bazıları Allah'ın kitabı yeterli değildir demeyi takva sanıyorlar.Haşa Kuran’a hakaret ediyorlar.