Hoşgeldiniz!

şans kapıda

Araba Takası Eşleri Birbirine Düşürdü (Şans Kapıda) 01:32
Araba Takası Eşleri Birbirine Düşürdü (Şans Kapıda) 13.061 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'nin Sevilen Yarışma Programı Şans Kapıda'da Sorulan Takas Sorusu Kafaları Karıştırdı.
Yok Artık! Eşini Takasa Koydu! (Şans Kapıda) 01:14
Yok Artık! Eşini Takasa Koydu! (Şans Kapıda) 13.826 izlenme - 6 yıl önce Yarışmacıdan şok sözler: "Eşimi takas etmek istiyorum" Eşini takasta riske etmek isteyen yarışmacı herkesi şaşırttı...
Yarışmacı Kadından Eşine Tokat! 01:30
Yarışmacı Kadından Eşine Tokat! 8.965 izlenme - 6 yıl önce Kanal D’nin merakla izlenen yarışma programı Şans Kapıda'da eşinden tokat yiyen yarışmacı bir anda ne olduğunu şaşırdı!
Yarışmada Seni Boşarım Tehdidi! - Şans Kapıda 01:00
Yarışmada Seni Boşarım Tehdidi! - Şans Kapıda 3.741 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'nin ilgiyle izlenen programı Şans Kapıda programında eşine kızan kadın kocasını boşamakla tehdit etti.
Şans Kapıda Yarışmasında Büyük Skandal! Eşini Takasa Koydu! 01:14
Şans Kapıda Yarışmasında Büyük Skandal! Eşini Takasa Koydu! 2.547 izlenme - 6 yıl önce Eşini takasta riske etmek isteyen yarışmacı herkesi şaşırttı... Kanal D'nin sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yaptığı sevilen yarışma programı "Şans Kapıda"nın bu bölümünde herkesi şaşkınlığa uğratacak ilginç anlar yaşanacak.
Kadın Yarışmacı Eşini Takas Etmek İstedi 01:14
Kadın Yarışmacı Eşini Takas Etmek İstedi 2.199 izlenme - 6 yıl önce Kadın Yarışmacı Eşini Takas Etmek İstedi Kadın Yarışmacı Takas Sorusunda Eşini Riske Etmek İstedi. Kanal D'nin Sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın Yaptığı Yarışma Programı Şans Kapıda'nın Bu Akşam Yayınlanacak Bölümünde Herkesi Şaşkınlığa Uğratacak İlginç Anlar Yaşanacak.
Eşini Takas Etmek İsteyen Kadın (Şans Kapıda) 01:14
Eşini Takas Etmek İsteyen Kadın (Şans Kapıda) 1.621 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'nin sevilen programı Şans Kapıda'nın bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı kadın takas sorusunda eşini riske etmek isteyecek.
Yarışmacının Sevinç Gösterisi! - Şans Kapıda 01:26
Yarışmacının Sevinç Gösterisi! - Şans Kapıda 1.475 izlenme - 6 yıl önce Kanal D’de Yiğit Alıcı’nın yaptığı yarışma programı Şans Kapıda’nın bu akşam yayınlanacak bölümünde renkli anlar yaşanacak.
Şans Kapıda Yarışmacısı Kriz Geçirdi! 01:26
Şans Kapıda Yarışmacısı Kriz Geçirdi! 1.070 izlenme - 5 yıl önce Eşiyle tartışan yarışmacı ortalığı birbirine kattı... Kanal D'nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yaptığı sevilen yarışma programı "Şans Kapıda"nın bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı çiftin tartışması geceye damgasını vuracak. Eşiyle sorunun doğru cevabı konusunda fikir ayrılığına düşen yarışmacı, ortalığı birbirine kattı. Sinirli tavırlarıyla eşinden ve annesinden tepki çeken yarışmacının eşinin elinden zorla kalemi almaya çalışması gerginlik yarattı. Şans Kapıda heyecan ve şaşkınlıkla izleyeceğiniz bölümüyle bu akşam Kanal D'de!
Şans Kapıda Parayı Kaybetti, Eşiyle Fena Kavga Etti 01:26
Şans Kapıda Parayı Kaybetti, Eşiyle Fena Kavga Etti 980 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'nin sevilen yarışma programı Şans Kapıda'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde yarışmacı kadın ilginç sorunun cevabını bilmek için sokak sokak koşturacak. Yarışmaya devam etme konusunda eşiyle farklı düşünen yarışmacı, soruyu yanlış bilince fena halde tartışacaklar. Şans Kapıda her Salı ve Cumartesi saat 23.15'te Kanal D'de ekrana geliyor.
Araba Takası Eşleri Birbirine Düşürdü - Şans Kapıda 01:32
Araba Takası Eşleri Birbirine Düşürdü - Şans Kapıda 1.142 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'nin sevilen yarışma programı Şans Kapıda'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde, takas sorusu kafaları karıştırdı. Sunucu Yiğit Alıcı yarışmacı Esra Hanım'ın arabası karşılığında 50 bin lira teklif edince aile içinde tartışma yaşandı. Teklif karşısında eşini ikna etmeye çalışan Serkan Bey, yarışmacıyla fena lahde tartıştı. Şans Kapıda yeni bölümüyle Salı ve Cumartesi akşamları Kanal D'de...
Şans Kapıda 00:38
Şans Kapıda 869 izlenme - 6 yıl önce Şans Kapıda 19.Mart 2013 Fragmanı
Şans Kapıda - Şampiyon Sporcunun Kol Kasları, Yarışma Sorusu Olursa... 01:13
Şans Kapıda - Şampiyon Sporcunun Kol Kasları, Yarışma Sorusu Olursa... 638 izlenme - 5 yıl önce Programdaki kol kası sorusu kafaları karıştırdı Kanal D'nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yaptığı sevilen yarışma programı "Şans Kapıda"nın bu akşam yayınlanacak bölümünde Türkiye vücut geliştirme şampiyonunu programa konuk olacak. Yarışmacılar sporcunun kol kasının genişliğini doğru bilmek için, sorunun cevabını sokakta arayacaklar. Elleriyle hem sporcunun kasını kavrayıp hem de ölçmeye çalışan mahalle sakinlerinin şaşkınlığı izleyenleri şaşırtacak. Eşyalarını riske eden yarışmacı acaba doğru yanıtı verebildi mi? Şans Kapıda heyecanlı bölümüyle bu akşam Kanal D'de!
Bu Köpeğin Cinsini Bilen Ödül Kazanacak - Şans Kapıda 01:00
Bu Köpeğin Cinsini Bilen Ödül Kazanacak - Şans Kapıda 608 izlenme - 6 yıl önce Moda Tasarımcısı yarışmacı Erbay Ekinci, Takasa koyduğu çamaşır makinesi yeniletmek için Yiğit Alıcı’nın eline verdiği küçük köpeğin cinsini bilmek zorunda.
Yarışmada Eşini Takas Etmek İstedi! - Şans Kapıda 01:03
Yarışmada Eşini Takas Etmek İstedi! - Şans Kapıda 785 izlenme - 6 yıl önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Şans Kapıda yarışma programına dün akşam eşini takas etmek isteyen yarışmacı damgasını vurdu.
Sinir Bozan Manyak Yarışmacı 05:47
Sinir Bozan Manyak Yarışmacı 574 izlenme - 3 yıl önce Bu video şükretmemiz için özellikle çekilmiş. Ben de söyleyecek fazla söz bulamıyorum. Allah kocasına, annesine varsa çoluğuna cocuğuna sabır versin.
Eşine Seni Boşarım Tehtidi! (Şans Kapıda) 01:02
Eşine Seni Boşarım Tehtidi! (Şans Kapıda) 583 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'nin ilgiyle izlenen programı Şans Kapıda programında eşine kızan kadın kocasını boşamakla tehdit etti.
1 Liranın Hesabını Yapamayan Muhasebeci 01:37
1 Liranın Hesabını Yapamayan Muhasebeci 380 izlenme - 4 yıl önce Şans Kapıda programının rastladığı bu yarışmacı muhasebeciymiş ve bu sorunun cevabını bilememiş, harbi cevabı ne lan?
Yarışmacı Kadından Eşine Tokat (Şans Kapıda) 01:30
Yarışmacı Kadından Eşine Tokat (Şans Kapıda) 371 izlenme - 6 yıl önce Eşinden tokat yiyen yarışmacı bir anda ne olduğunu şaşırdı! Kanal D'nin merakla izlenen yarışma programı Şans Kapıda'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde yarışmacı kadının eşine tepkisi herkesi şaşırttı. Aile yadigarı 90 yıllık koltuğu gözünü kırpmadan riske eden Zafer Bey, bu kararından dolayı eşinin ve gelini tarafından topa tutuldu. Soruyu bilemeyen yarışmacı riske ettiği koltukları kaybedince, eşinden kafasına tokat yedi. Bir anda ne olduğunu şaşıran Zafer Bey'in, eşine verdiği tepki bu akşam (19 Mart Salı) yayınlanacak programda ortaya çıkacak
Ağır Ergen Sendromuyla Sunucuya Atarlanmak 00:54
Ağır Ergen Sendromuyla Sunucuya Atarlanmak 312 izlenme - 4 yıl önce Alışveriş merkezlerinde bolca rastlayacağımız modelden olan hanım kızımız, aslında dünyanın kendi ekseni etrafında döndüğü sananlardandır. Ailesi tarafından elbebek gülbebek yetiştirilmiş hanım kızımız sorulan soruya doğru cevabı veremeyince girdiği sendromdan olacaktır ki, semptomlarını vermeye başlamışlar...
Sunucuya Atarlanan Ergen Kız! (Şans Kapıda) 00:50
Sunucuya Atarlanan Ergen Kız! (Şans Kapıda) 366 izlenme - 6 yıl önce Şans Kapıda programında yarışmacı sunucuya nasıl kızdı?
Kadın Yarışmacı Eşini Takas Etmek İstedi 01:14
Kadın Yarışmacı Eşini Takas Etmek İstedi 275 izlenme - 6 yıl önce Kadın yarışmacı eşini takas etmek istedi Kadın yarışmacı takas sorusunda eşini riske etmek istedi.
Hangi Çağda Yaşıyoruz? - Şans Kapıda 01:29
Hangi Çağda Yaşıyoruz? - Şans Kapıda 257 izlenme - 4 yıl önce İzlediğimiz hanım kızımız hangi çağda olduğumuzu bi türlü anımsayamamış, cevaplar ilginç ama sonunda tutturmuş neyse ki.
Yarışmada Bir Kadına Sorulacak En Zor Soru 01:53
Yarışmada Bir Kadına Sorulacak En Zor Soru 282 izlenme - 6 yıl önce Yarışmada bir kadına sorulacak en zor soru soruldu: "Saçların mı para mı?"
Yarışmacı Kadından Eşine Tokat! 01:30
Yarışmacı Kadından Eşine Tokat! 144 izlenme - 6 yıl önce Eşinden tokat yiyen yarışmacı bir anda ne olduğunu şaşırdı! Kanal D'nin merakla izlenen yarışma programı Şans Kapıda'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde...
Şans Kapıda - İlginç Soru Kafaları Karıştırdı! 00:48
Şans Kapıda - İlginç Soru Kafaları Karıştırdı! 149 izlenme - 5 yıl önce Bu adam kaç numara ayakkabı giyiyor? Kanal D'nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yaptığı sevilen yarışma programı "Şans Kapıda"nın bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı ilginç soru karşısında ne yapacağını şaşırdı. Üç kuşak ailesiyle birlikte yarışma fırsatı yakalayan yarışmacı, takas sorusuna geldiğinde çok zor anlar yaşadı. Eşinden çekinen hanımefendi riske edeceği eşyalara bir türlü karar veremediği gibi bir de takas sorusunu görünce büyük şok yaşadı. Boylu poslu bir adamın kaç numara ayakkabı giydiği sorusunun cevabını bulabilmek için her yolu denedi. Para kazanmak isteyen yarışmacı bakalım eşine rağmen hangi eşyalarından vazgeçebilecek? Şans Kapıda heyecanlı bölümüyle bu akşam Kanal D'de!
Soruyu Bilemedi Tüm Mutfak Eşyalarını Kaybetti! 01:20
Soruyu Bilemedi Tüm Mutfak Eşyalarını Kaybetti! 160 izlenme - 6 yıl önce Soruyu bilemedi şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırdı! Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yaptığı yarışma programı Şans Kapıda Yiğit Alıcı sorusunda belirttiği icatları, buluş tarihine göre eskiden yeniye göre sıralanması isteyince, yarışmacı sorunun cevabını bulabilmek için tüm jokerlerini kullandı. Tüm çabalarına rağmen soruyu bilemeyen yarışmacı takasta mutfak eşyalarının tümünü kaybetti. Yarışmacının takasta kaybettiği tüm eşyalar ihtiyaç sahibi aileye veriliyor
Turizm Geliri En Yüksek Olan Bölge Hangisidir 00:17
Turizm Geliri En Yüksek Olan Bölge Hangisidir 136 izlenme - 4 yıl önce Şans Kapıda adlı yarışma programında yarışmacıya 'Turizm geliri en yüksek bölge hangisidir' diye bir soru soruluyor ve kadının dışarıdaki insanlara sorma jokeri var ve dışarıdaki insanlara sorarken o an bu soruya sadece yurdum insanının verebiliceği bir cevap veriyor,izliyoruz..
Öğretmen Çift Büyük Tartışmaya Girdi! (Şans Kapıda) 01:47
Öğretmen Çift Büyük Tartışmaya Girdi! (Şans Kapıda) 126 izlenme - 5 yıl önce Yiğit Alıcı'nın sorduğu sorulara devam etmek için ya hep ya hiç diyen ve ellerindeki tüm eşyaları riske etmek isteyen Gülşen Hanım'a eşi karşı çıkacak ve aralarında bir gerginlik başlayacak.
Soruyu Bilemedi Tüm Mutfak Eşyalarını Kaybetti! 01:20
Soruyu Bilemedi Tüm Mutfak Eşyalarını Kaybetti! 105 izlenme - 6 yıl önce Soruyu bilemedi şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırdı! Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yaptığı yarışma programı Şans Kapıda'nın bu akşam yayınlanacak bölümünde heyecan dolu anlar yaşanacak. Sunucu Yiğit Alıcı sorusunda belirttiği icatları, buluş tarihine göre eskiden yeniye göre sıralanması isteyince, yarışmacı sorunun cevabını bulabilmek için tüm jokerlerini kullanacak. Tüm çabalarına rağmen soruyu bilemeyen yarışmacı takasta mutfak eşyalarının tümünü kaybedecek. Yarışmacının takasta kaybettiği tüm eşyalar ihtiyaç sahibi aileye verilecek.