Hoşgeldiniz!

şans oyunu

ABD'de 1,6 milyar Dolarlık İkramiye Üç Kişiye Vurdu 01:15
ABD'de 1,6 milyar Dolarlık İkramiye Üç Kişiye Vurdu 304 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) haftalardır devreden Powerball isimli şans oyununun rekor ikramiyesi üç eyalette satılan biletlere çıktı. Yetkililer yaklaşık 1,6 milyar dolarlık ikramiyeyi California, Florida ve Tennessee eyaletlerinde satılan en az üç biletin sahibinin kazandığını açıkladı. Büyük ikramiyeyi kazanan kişilerin kimlikleri henüz belli olmadı: "Kazanırsam bu kızla paylaşacağım, ev kredilerimi ödeyeceğim. Okula geri döneceğim. Büyük miktarını da hayır kurumlarına bağışlayacağı… İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2016/01/14/abd... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 13 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr
Müftü Yardımcısı'ndan Şans Oyunları Açıklaması 01:10
Müftü Yardımcısı'ndan Şans Oyunları Açıklaması 80 izlenme - 4 yıl önce Ktv Haber / Haber Kameramanı Gürsel Mert
Milli Piyangonun Bilmenizi İstemediği Gerçekler! 04:38
Milli Piyangonun Bilmenizi İstemediği Gerçekler! 5 izlenme - 3 ay önce Milli Piyangonun Bilmenizi İstemediği GERÇEKLER! Milli piyango alcaklara dikkat. Milli Piyango almak istiyorum diyorsan izle. Milli Piyango Talihlilerinin sonunu merak ediyorsan bu videoyu izle! Video hoşunuza gittiyse "BEĞENMEYİ" unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için https://goo.gl/M6SYnm tıklayarak ABONE olabilirsiniz! ?Volkan Atmaca'ya Buradan Ulaş Instagram: https://www.instagram.com/atmacavolkan7 ?En Çok Sevilen diğer videolarımız Ünlü İmamların Sesini Taklit Eden Genç Şaşırttı (Kamera Arkası) : https://goo.gl/BfECmk Türkiye'deki Turistlere Kur'an-ı Kerim Dinlettik - ŞAŞIRTICI SOSYAL DENEY : https://goo.gl/lESjqr At Gibi Sevmek | Yalnız Olanlar İzlesin! : https://goo.gl/CAlOqu Bu Videoyu İzleyen Evlenmek İsteyebilir : https://goo.gl/y1ai9o Genç Kız İle Erkeğin Cafede Yaşadıkları (+16) : https://goo.gl/5dZEUE Kabirdesin, Yapayalnızsın. Şimdi Ne Olacak? : https://goo.gl/PuCAiI 300.000 ABONE ÖZEL VİDEOSU : https://goo.gl/M3jJDr Allah, Kâinatı Yaratmadan Önce Ne Yapıyordu ? : https://goo.gl/XuACga MEKKE'Yİ Görmeyenler PARİS'İ AŞK Şehri Zannediyor #Vlog 1 : https://goo.gl/iZpYwc Türkiye'nin en büyük İslami YouTube kanalı Sözler Köşkünden herkese merhaba. Sözler Köşkü kanalımızda İslami ve felsefi sorulara cevaplar aradığımız, bilimsel veriler ışığında İslami hakikatleri incelediğimiz, yeri geldiğinde helal dairesi çevresinde eğlendiğimiz videolarımızı izleyebilirsiniz. Ve her hafta yaptığımız interaktif Canlı Yayınlarımıza Katılabilirsiniz.
Dilenerek Kazandıkları Para ile 'Şans Oyunu' Oynayan Çocuklar Kamerada 03:54
Dilenerek Kazandıkları Para ile 'Şans Oyunu' Oynayan Çocuklar Kamerada 6 izlenme - 5 ay önce Beyoğlu'nda köşe başlarında dilenerek kazandıkları paraları şans oyunlarına yatıran çocuklar, kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.
Esenyurt'ta Öğrencilere Yasa Dışı Şans Oyunu Oynatan Yerlere Baskın 03:17
Esenyurt'ta Öğrencilere Yasa Dışı Şans Oyunu Oynatan Yerlere Baskın 3 izlenme - 2 ay önce Esenyurt'ta öğrencilere yasa dışı şans oyunu oynatan yerlere baskın Yapılan baskınla söz konusu yerler kapatıldıİSTANBUL - Esenyurt'ta aralarında öğrencilerin de bulunduğu vatandaşlara para karşılığı şans oyunu oynatan yerlere zabıta tarafından baskın düzenlendi.
One Chance #TÜRKÇE# [Bir Şans]Gerçekten Üzüleceğiniz Nadir Eserlerden 17:00
One Chance #TÜRKÇE# [Bir Şans]Gerçekten Üzüleceğiniz Nadir Eserlerden 44 izlenme - 2 yıl önce Herkes tarafından dünyanın en üzücü oyunu olarak bilinen oyunu oynadım ve yorumladım, iyi seyirler Oyun Linki: • http://www.newgrounds.com/portal/view/555181 Oyunları Ucuza Almak İçin: • https//www.g2a.com/r/yabancioyuncu Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug