Hoşgeldiniz!

Şansal Büyüka Videoları İzle

Esprisine Gülünmeyen Adam Dursun Özbek 00:45
Esprisine Gülünmeyen Adam Dursun Özbek 3.808 izlenme - 1 ay önce Şansal Büyüka'nın canlı yayın konuğu olan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yaptığı espriyle stüdyoda sessizliğe neden oldu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
A Spor Muhabirine Saldırıyı Gülerek Anlattı 00:23
A Spor Muhabirine Saldırıyı Gülerek Anlattı 3.583 izlenme - 2 ay önce Program sunucusu Şansal Büyüka, Rize'de Başakşehir takımının spor muhabirlerine linç saldırısını gülerek anlatınca tepki çekti.
Erman Toroğlu - Basur Muayenesi! (Uzun Versiyon) 02:43
Erman Toroğlu - Basur Muayenesi! (Uzun Versiyon) 3.171 izlenme - 1 yıl önce Erman Toroğlu'nun Emre nin sıradışı hareketleri sonucu Nobre nin poposunu mıncıklamasına ilişkin tespitleri.Bir ara kısa versiyonda olmayan Tavuk GDO muhabbeti de geçiyor.Özlüyoruz hocam...Erman - Şansal a selamlar... Daha küçük basur için kısa versiyonu : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3489/adam-adama-markajda-son-nokta-emre-vs-nobre
Maraton - Şansal'ın Zıvanadan Çıkması! (Bir Uzuvdan Bahsetme!) 09:08
Maraton - Şansal'ın Zıvanadan Çıkması! (Bir Uzuvdan Bahsetme!) 2.842 izlenme - 1 yıl önce 22.04.2006 tarihinde Fenerbahçe'nin 4-0 kazandığı Galatasaray maçı sırasında bazı seyircilerin açtığı "Götünüzden S.ktik mi?" pankartı ve sonrasında gelişen olaylar Maraton'da.Erman Hoca nın sürekli pankartı söylemeye çalışması Şansal'ın tamam,sus,söyleme hocam uyarıları,yeminleri ile korkudan titreyen gariban bir hindi, ekstra olarak Şenol'un annesi...Kısaca yok yok...Ya hocam bırak ya... Arşiv: Tuğrul Yenidoğan
şansal büyüka,ilker yasin,cem yılmaz :) 05:38
şansal büyüka,ilker yasin,cem yılmaz :) 9.733 izlenme - 8 yıl önce süper komedi süper taklitler:):):):)
Şansal Büyüka: Galatasaray, Gael Clichy ile Temasta 01:29
Şansal Büyüka: Galatasaray, Gael Clichy ile Temasta 89 izlenme - 4 hafta önce beINSports'un ünlü yorumcusu Şansal Büyüka, Galatasaray'ın Bafetimbi Gomis'i bitirdiğini, Gael Clichy ile de temasta olduğunu açıkladı.
Ata Demirer - Maraton Programı (Tek Kişilik Dev Kadro) 00:35
Ata Demirer - Maraton Programı (Tek Kişilik Dev Kadro) 2.635 izlenme - 3 yıl önce Ata Demirer'in Tek Kişilik Dev Kadro videoları burada!
Burak Yılmaz'ın Şutunda Top Tele mi Çarptı 01:25
Burak Yılmaz'ın Şutunda Top Tele mi Çarptı 2.642 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Burak Yılmaz'ın Volkan'ın üstünden yaptığı aşırtmada topun tele çarptığı iddiası, gecenin en çok konuşulan konularından biri oldu.
Acun Ilıcalı - Stand Up 03:36
Acun Ilıcalı - Stand Up 1.982 izlenme - 3 yıl önce Acun Ilıcalı'nın Show Tv'de maaş, sigorta ve sodexho karşılığında futbol muhabirliği yaptığı yıllar... Şansal Büyüka tarafından Kenya'da bir Dünya Kupası maçına gönderilen Acun'un başına gelen olayları dinleyeceğiz.
Aziz Yıldırım - Şansal Büyüka (İsmail Baki Tuncer - Yavuz Seçkin) 06:31
Aziz Yıldırım - Şansal Büyüka (İsmail Baki Tuncer - Yavuz Seçkin) 1.820 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde taklit söz konusu oldumu en iyilerinden olduğunu düşündüğüm İsmail Baki ve Şansal Büyüka taklidini çok başarılı yapan Yavuz Seçkin den başarılı bir performans.
Efsane Maraton Diyalogları I 06:48
Efsane Maraton Diyalogları I 825 izlenme - 2 yıl önce Erman Hoca nın "Sevgililer gününe dönmeler de giriyor" dediği,kol böreğinin şekilli anlatımını gösterdiği,şortu indirip lazımlığa oturma eğimiyle ofsayt tespiti içeren,"Bünyamin ne oluyor g... b... oynuyor", "Kangele Kangele...annene" gibi tribün küfürleri içeren ve Şansal ın genellikle "Aman hocam", "Yapma hocam" şeklinde Erman Hoca ya eşlik ettiği efsane Maraton diyaloglarının 1. bölümü sizlerle...
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Hakan Şükür 00:28
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Hakan Şükür 2.154 izlenme - 5 yıl önce Hakan Şükür; ' Şansal Abi Espriyi Kaçırdın'. Tv'de yaşanan hadisede Hakan Şükür'ün espirisine Tümer'in zorla gülmesinden sonra Şansal Büyüka'ya tekrar anlatılması ile program iyice neşeli bir hal alıyor.
Şansal Büyüka - Yaauuvv Uğur Bu Kaç Oldu Kardeşim? (Maraton) 00:16
Şansal Büyüka - Yaauuvv Uğur Bu Kaç Oldu Kardeşim? (Maraton) 805 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim Şansal Büyüka ve Erman Toroğlu'nun maraton programından ilginç bir an izliyoruz. Stüdyoda florasanın patlamasıyla Şansal abimiz yusuf yusuf pozisyonu alarak bir irkilmiş Allah çekmiş sonrasında da Uğura hesap sormaktadır ki bir yandan da Erman hocanın gebeş gebeş gülmesine de katlanmaktadır adamcağız. Yazık diyoruz kendisine efendim...
Adam Adama Markajda Son Nokta - Emre vs Nobre 01:18
Adam Adama Markajda Son Nokta - Emre vs Nobre 882 izlenme - 2 yıl önce Herşey teknik direktörün soyunma odasında '' Emre sen Nobre'yi tutacaksın.Götünden bi saniye ayrıl soluğu 3. ligde alırsın !!! '' demesiyle başladı.
Rıdvan' ın Şansal Büyüka ile Röportajı 03:15
Rıdvan' ın Şansal Büyüka ile Röportajı 767 izlenme - 2 yıl önce Televizyonlarda izlerken gıpta ile baktığımız kimimize göre kahin kabul edilen (gol olur...gooolll) diyen büyük insan Rıdvan'nın o yıllarda çok küçük emrah filmleri izleyip filmlerinin etkisi altında kalıp şansal abimizle yaptığı güzide röportaj.
Ver 12 Dev Adamı - Şansal Büyüka 00:29
Ver 12 Dev Adamı - Şansal Büyüka 887 izlenme - 2 yıl önce Televizyonların futbol efsanesi Şansal Büyüka, Mustafa Denizli ile basketbol maçını takip ediyor.Maçta işler kötü gittiği sırada "vay anassını neettiler bize" yakarışlarının ardından son saniyede finali getiren basketi duyunca "verr 12 dev adamı" diyen kahramanımız Mustafa Denizli'ye çaaak demeyi de unutmuyor.Erman Toroğlu'nun yokluğunda buna da şükür...!
Bir Zamanlar Spor Programları 01:49
Bir Zamanlar Spor Programları 702 izlenme - 2 yıl önce Eskilerden nostaljik bir kesit...Renkli ceketler ,Güntekin Onay, Can Tanrıyar , doğal saçlı Erman Hoca , Şansal Büyüka , mükemmel kazağıyla İlker Yasin , rahmetli Kazım Kanat ve junior Acun Ilıcalı...hepsi bir arada...
Hıncal Başkan'ın Lig Tv Eleştirisi 03:09
Hıncal Başkan'ın Lig Tv Eleştirisi 577 izlenme - 2 yıl önce Efendim, bir çoğumuzun genel olarak ayar olduğu Hıncal Uluç, bu sefer doğru noktalara parmak basıyor. Kendisi, iyi bir futbol izleyicisi olmasıyla beraber her hafta sonu kendi evinde elit arkadaşlarına, dev ekran TV'sinden zorla maç izletmesiyle de bilinir. Başkan, Lig TV'nin kötü yayınlarından bıkmış olacak ki bu sefer Şansal Büyüka ve ekibine giydiriyor.
Bodrum'dan İstanbul'a Sallamak (+18) 01:21
Bodrum'dan İstanbul'a Sallamak (+18) 458 izlenme - 2 yıl önce Arşivimin en tozlu raflarından özene bözene çıkarak Erman Toroğlu, Şansal Büyükağa ve Ali Şen beraber iftiharla sunuyoruz efenim. Not : Yapan bilinmediği için "Anonim" diyor ve geçiyoruz.
Şansal Büyüka: Galatasaray, Bafetimbi Gomis'i Ciddi Şekilde İstiyor 00:55
Şansal Büyüka: Galatasaray, Bafetimbi Gomis'i Ciddi Şekilde İstiyor 29 izlenme - 1 ay önce Gazeteci Şansal Büyüka, "Galatasaray için üfürme falan oluyor ama Gomis için ciddi şeyler var." dedi. Fransız futbolcu, attığı gollerden sonra aslan kükremesi yapıyor.
Şansal Büyüka: Fatih Terim'e Karşı Kalkışma Girişimi Yaşandı 02:09
Şansal Büyüka: Fatih Terim'e Karşı Kalkışma Girişimi Yaşandı 160 izlenme - 10 ay önce Ünlü gazeteci Şansal Büyüka, "Fransa'da Fatih Terim'e ve düzene karşı 'kalkışma' girişimi yaşandı. Yaşananlar onu tedirgin etti ancak operasyonu sonraya bıraktı." dedi.
Hocam Gel de İçerde Bi Maraton Çekelim 01:31
Hocam Gel de İçerde Bi Maraton Çekelim 602 izlenme - 2 yıl önce Yaz günü uzaktan gelen şortlu ve bej kıyafetli kel bir adamı, sıcaklığın vermiş olduğu rehavetin de etkisi ile çıplak şarışın bir kadına betzetmişliğimiz vardır. (Sizin yoksa da benim oldu.) Erman hoca da benzer bir ofsayt durumla karşılaşmış. Erman hoca lafı sonlandırmaya yakın, şansal dayının sürekli konuyu değiştirmeye çalışması beni çetrefilli ihtimaller sinsilesi düşünmeye gargetti.
Efsane Maraton Diyalogları II 04:47
Efsane Maraton Diyalogları II 297 izlenme - 2 yıl önce Erman Hoca nın Rtük ün de sevebileceğini düşündüğü fıkrası,Sabri ve Lugano taklitleri,Milli Takım hocalarını sahurda birbirlerine vurdurmak istedikleri, arkadan müdahaleye farklı bir prison break açılımıyla baktıkları Maraton diyaloglarının 2.bölümü sizlerle, efsanenin efsanesi ise en sonda...
Şansal Büyüka: Terim'le Arda Arasındaki Asıl Kriz, TRT'deki Yayın Sonrası Başladı 01:20
Şansal Büyüka: Terim'le Arda Arasındaki Asıl Kriz, TRT'deki Yayın Sonrası Başladı 9 izlenme - 2 hafta önce Şansal Büyüka, "Prim krizinden daha büyük kriz, Terim'in TRT'de Arda Turan için söylediği 'Egolarını Barcelona'da bırakarak Milli Takım'a geçecek.' sözleriyle patladı." diye yazdı.
Derdini Değil Zevkini Yaşayın - Fb & Gs Derbisi 01:54
Derdini Değil Zevkini Yaşayın - Fb & Gs Derbisi 427 izlenme - 2 yıl önce Yayıncı kuruluş lig tv bu pazar oynanacak fenerbahçe galatasaray derbisine bir klip yapmış. Klipte her iki takımın oyuncuları kıyaslanıyor. Bence güzel olmuş gazamı geldik ne! İzliyoruz efendim.
Bir Zamanlar Spor Programları II 02:31
Bir Zamanlar Spor Programları II 574 izlenme - 2 yıl önce Olumlu katkılarınız sonucunda, Medyaspor videolarından oluşan eski spor programlarının 2. bölümü sizlerle.. Rahmetli Kenan Onuk, sakallarınının bir kısmını siyah olarak görebileceğiniz Ömer Üründül, yaşlanmayan adam Kemal Belgin, İlker Yasin, Bülent Karpat, Ümit Aktan, Şansal, Erman, yancı Alpay, Serdar Çakman, Sabri Ugan, junior Murat Kosova, neden sunuculuk yaptığını senelerdir çözemediğim Faik Çetiner, yarım porsiyon Ahmet Çakar, bir ara Atv de sunuculuk da yapan Mustafa Denizli, kaleci saçlı Serdar Bilgili, büyük kaptan Can Bartu, burnunu karıştıran Ömer Çavuşoğlu, tezahürat ve manken üstadı Hıncal Uluç, ekürisi Haşmet... Not:Gönül isterdi ki daha uzun süreli videolar bulabilseydim fakat yine de hiç olmamasından iyidir diye düşünüyorum... Pası size atıyorum
Şansal Büyüka, Meslektaşının Saldırıya Uğramasını Gülerek Anlatınca Tepki Çekti 01:11
Şansal Büyüka, Meslektaşının Saldırıya Uğramasını Gülerek Anlatınca Tepki Çekti 23 izlenme - 2 ay önce Maraton programı sunucusu Şansal Büyüka, Başakşehirli futbolcuların gazetecileri dövmesini gülerek anlatınca tepki topladı.
Tümer Metin'in Bir Türlü Konuşamaması 01:36
Tümer Metin'in Bir Türlü Konuşamaması 184 izlenme - 2 yıl önce Şansal abinin Tümer Metin'i konuşturmaması üzerine Beyaz Show'un hazırladığı bir video.
İsmail Baki'den Erman - Şansal Taklidi 02:53
İsmail Baki'den Erman - Şansal Taklidi 676 izlenme - 4 yıl önce İsmail Baki'den Erman - Şansal taklidi
Kocaelispor - Galatasaray (28.04.2002) 3 Yıldız 21:21
Kocaelispor - Galatasaray (28.04.2002) 3 Yıldız 328 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı futbolcu, yönetici ve taraftarlar, 2001-2002 sezonu 33. haftasında, deplasmanda aldıkları 2-0'lık Kocaelispor galibiyeti sonrası şampiyonluğu kutluyor. 3. yıldızı ilk defa kazanan takımla yapılan çeşitli kanallardan derlenmiş saha içi ve dışı röportajlar, sevinç anları ve daha fazlasını bu videoda bulabilirsiniz.