Hoşgeldiniz!

Şanslı İnsanlar Videoları İzle

Dev Domuzdan Kıl Payı Kurtulan Avcı 00:49
Dev Domuzdan Kıl Payı Kurtulan Avcı 27.443 izlenme - 2 ay önce Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde bir avcı dev domuzun saldırısından kıl payı kurtuldu. Avcı o anları yaşarken kamerada kayıttaydı.
Ölüm'den 1 Saniye Kıl Payı İle Kurtulmak 00:28
Ölüm'den 1 Saniye Kıl Payı İle Kurtulmak 5.833 izlenme - 1 yıl önce Şansmı dersin kadermi dersin vay be adam 1 saniye ile ölümden kurtuldu.Mesleği temizlik abimizin trafiğin vızır vızır geçtiği yerde işinin ortalarına doğru bir tır geliyor son anda farkedip kurtuluyor.
Dünyanın En Şanslı İnsanları 04:35
Dünyanın En Şanslı İnsanları 10.391 izlenme - 3 yıl önce 31.08.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Dünyanın En Şanslı İnsanları' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünya'nın En Şanslı Köpeği 00:30
Dünya'nın En Şanslı Köpeği 2.377 izlenme - 6 ay önce Bir ralli yarışı sırasında yolda gezinen köpeğin ezilmekten kurtuluşu
Tornadoyla Burun Buruna Gelen Araç Sürücüsü 05:23
Tornadoyla Burun Buruna Gelen Araç Sürücüsü 2.852 izlenme - 10 ay önce Amerika'da ailesiyle seyir halinde olan araç sürücüsü, denk geldiği tornado felaketine hiç bir şey olmamış gibi yaparak yoluna devam etti. İnanılmaz doğa olayının oluştuğu ilginç görüntülere şahit oluyoruz.
Ölümden Kıl Payı Kurtulan Tır Şoförü 00:38
Ölümden Kıl Payı Kurtulan Tır Şoförü 4.026 izlenme - 1 yıl önce Ölüm nerden geliceği belli olmaz burdaki videoda tren yolu üzerinden geçmeye çalışan tır şoförü geçiyor ama tam geçemedi. Tırla Tren Tır'ın malzemeye taşıyan kısmını ezdi geçti şoför ucuz yırttı.
Ölümün Teğet Geçtiği İnsanlar 14:43
Ölümün Teğet Geçtiği İnsanlar 9 izlenme - 4 gün önce Ölüm bazen bizim yanımızdan geçer ve kendini hissettirir. Bu videoda kazalar yaşayan ve atlatan insanlar ölümü belkide en derin hissedenlerdendir. Saniyelerle kurtulan bu insanların videolarını sizler için bir araya getirdik.
Ölmekten Masa Altına Saklanarak Kurtulmak 00:43
Ölmekten Masa Altına Saklanarak Kurtulmak 213 izlenme - 3 ay önce Olay Küba'nın Santa Clara kentinde gerçekleşmiş. İşten kovulan genç hırs yapıp silah ile gelmiş iş yerine.
Dünya'nın En Şanslı Kadını! 03:00
Dünya'nın En Şanslı Kadını! 454 izlenme - 12 ay önce İnci, kadınların en sevdiği değerli taşlar arasında büyük ihtimalle ilk 5'e girer. Dünyanın en şanslı kadını denizde bulduğu bir midyenin içinden onlarca inci çıkmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Artık kendisine istediği kadar inci kolye, bilezik ve küpe yapabilecek. İzleyelim.
Sniper Kurşunundan Miğferi Sayesinde Kurtulan Asker 01:26
Sniper Kurşunundan Miğferi Sayesinde Kurtulan Asker 859 izlenme - 2 yıl önce Amerikan askerlerinin birlikte hareket ettiği anlarda karşılaştığı bir durumdur. Böyle bir şans her zaman denk gelmez. Bence askerin 'kurşun döktürmesi lazım'!!!!!!
Köpekbalığı Saldırısından Son Anda Kurtulmak 00:19
Köpekbalığı Saldırısından Son Anda Kurtulmak 927 izlenme - 2 yıl önce İşi denizlerde tehlike aramak olan Mad Huey's biraderimiz, karnı aç olan Kaplan Köpek balığı saldırısına uğruyor. Biricik sevgilisi Maviş'in kafesi Mad'e biraz daha yaşama veya sağlıklı yaşama fırsatı veriyor. Maviş'in suyunu 2 günde bir değiştirmesini ve yeminin üzerindeki kabukları üflemesi dileğiyle bu heyecana ortak oluyoruz.
Tsunami Sularından Son Anda Kurtulmak 00:51
Tsunami Sularından Son Anda Kurtulmak 795 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da 2011 yılı Mart ayında yaşanan tsunami felaketinin yeni görüntüleri ortaya çıkmaya devam ediyor.
Balinaya Yem Olmaktan Kıl Payı Kurtulmak 01:16
Balinaya Yem Olmaktan Kıl Payı Kurtulmak 877 izlenme - 2 yıl önce Kaliforniya'da bir grup dalgıç bir balinalara yem olmaktan kıl payı ile kurtulmuşlar. Dalgıçların kendi kameralarından görüntülerini izliyoruz. Lévi kaliforniyadan bildirdi söz sende alihassan.
Kazadan Kıl Payı Kurtulmak 00:29
Kazadan Kıl Payı Kurtulmak 548 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da iki aracın altında kalmaktan son anda kurtulan genç yılın şanslı adamı ilan edilmiş.
Saniyeler Kala Tornado'dan Kurtulmak 03:32
Saniyeler Kala Tornado'dan Kurtulmak 346 izlenme - 1 yıl önce Bu gördüğümüz bir kıyamet temalı fragmanı değil gerçek bir amatör kamera görüntüsü.Geçtiğimiz hafta İllinois'i tornado felaketi vurdu.6 kişi hayatını kaybetti.Tornado yu çok yakından videoya alan çift saniyeler içinde sığınağa iniyor ve maalesef evleri dağılıyor izliyoruz..
Ölümden Kıl Payı Kurtulan İnsanlar 02:33
Ölümden Kıl Payı Kurtulan İnsanlar 602 izlenme - 2 yıl önce Her kaza ölümle sonuçlanacak değil ya. Kimilerimizin şansı yaver gidebiliyor, kimilerimiz doğuştan şanslı. Bu videoda ki insanlar da şanslı olan kişilerden. Yaşayacak günleri varmış demek ki. Kazasız belasız günler dileyenlerin sitesi alkislarlayasiyorum.com İyi seyirler.
Çocuğunu Son Anda Kurtaran Kahraman Baba 00:20
Çocuğunu Son Anda Kurtaran Kahraman Baba 468 izlenme - 2 yıl önce Abimiz oyuncak arabanın çocuğunun üstüne geldiğini farkedince öyle bir koşuyorku yarışmada olsa ilk 3 e kesin girerdi.
Devrilmekten Son Anda Kurtulan TIR! 00:44
Devrilmekten Son Anda Kurtulan TIR! 212 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'nin Güney Yorkshire kentinde karayolunda kaydedilen bu görüntüler şoke etti. Devrilmek üzere olan TIR son anda kurtuldu. İşte o görüntüler...
Direksiyon Hakimiyetini Kaybedip Kazadan Kurtulan Şanslı Sürücü 00:32
Direksiyon Hakimiyetini Kaybedip Kazadan Kurtulan Şanslı Sürücü 642 izlenme - 2 yıl önce Doğuştan gusüllü olan bu sürücünün kameraya yansıyan ilginç görüntülerini izliyoruz. Yolda seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybedip kazadan kurtulan şanslı sürücü, yok artık dedirtiyor resmen. Şansı yaver gitmiş. Büyük bir kazadan da şansıyla kurtulmuş resmen. Yorum sizin, izleyelim..
Kamyonun Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu 00:22
Kamyonun Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu 143 izlenme - 12 ay önce Brezilya’da yolun karşısına geçmek isteyen adam, feci bir kazaya yol açtı. Yolun tam ortasında bekleyen adama motosiklet çarptı. Motosiklet devrilirken, sürücüsü kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldu.
 Dünyanın En Şanslı İnsanları 04:35
Dünyanın En Şanslı İnsanları 342 izlenme - 4 yıl önce İzlerken yok artık dedirttiler!
Sinek Gibi Cama Yapışmaktan Son Anda Kurtulmak 02:28
Sinek Gibi Cama Yapışmaktan Son Anda Kurtulmak 306 izlenme - 2 yıl önce Sol şeritte yüksek süratlerde seyreden arkadaşımızın önüne birden yan şeritten araba atlıyor. Dikkat ederseniz sağı boşken solunu tercih ediyor. O yüzden Türk işi diyebiliriz. Efenim abimizin hayatı bi an gözünün önünden geçti heralde ki sonradan bütün hıncını motordan cıkardı... Şayet o kadar mesafeden aynasına baksa bile o motor farkedilebilir mi ? orası aşikar. Amma velakin bir motosiklet sürücüsü olarak motorların farkedilmesini , otomobillere dikkat edildiği gibi dikkat edilmesini temenni ediyorum. Buranın çok güzel insanlarınıda bilinçlendirmek beni ayrıca mutlu edıyor...
Traktöre Çarpmaktan Son Anda Kurtulan Ralli Pilotu 00:32
Traktöre Çarpmaktan Son Anda Kurtulan Ralli Pilotu 295 izlenme - 2 yıl önce Hyundai otomobili ile Almanya Rallisi öncesi test sürüşü yapan Thierry Neuville isimli pilot bir anda yola çıkan traktör ile burun buruna geldi.
Kazadan Son Anda Kurtulmak 03:42
Kazadan Son Anda Kurtulmak 300 izlenme - 2 yıl önce Fail Army isimli youtube kanalı kazadan son anda kurtulanlar hakkında kolaj bir video hazırlamış. Bir dikkatsizlik yapsa adamı katil edebilecek sorumsuzlardan, maymunluk yapayım derken bok yolunun kapısıdan dönen mallara kadar muhtelif videolar mevcut. Unutmayın beyler(kadın yoktur herhalde aramızda, en fazla travesti)hareket berekettir, hız felakettir.
En Şanslı Tenis Seyircisi 00:39
En Şanslı Tenis Seyircisi 209 izlenme - 2 yıl önce Serena Williams Wimbledon 2014'de çiftler maçında seyircinin birinin kucağına düşmüş. Evet bence şanslı. Williamslar biraz zebellah gibi olsalar da seksiler bence. Don't judge me.
Şanslı İnsanlar Ve Kazalar [by Mc] 03:09
Şanslı İnsanlar Ve Kazalar [by Mc] 432 izlenme - 8 yıl önce kefenı son anda yırtanlar için verilecek sadakalarımı varmi desek...
Batan Gemiden Son Anda Kurtulmak 01:46
Batan Gemiden Son Anda Kurtulmak 194 izlenme - 2 yıl önce Geminin batmasına saniyeler kala, helikopterle ulaşan can görevliler, gemidekileri kurtarmayı başarıyor.
Dünyanın En Şanslı insanları 04:35
Dünyanın En Şanslı insanları 178 izlenme - 4 yıl önce İzlerken yok artık dedirttiler!
Çukura Düşmekten Kılpayı Kurtulan Motorcu 01:17
Çukura Düşmekten Kılpayı Kurtulan Motorcu 89 izlenme - 1 yıl önce Karda motocross motoru ile güzel güzel yol alırken bir anda elemanın karşısına kocaman bir çukur çıkıyor ve düşmekten son anda kurtuluyor.
Seyirciler Sayesinde Kendini Çivilemekten Kurtulan Sunucu 00:42
Seyirciler Sayesinde Kendini Çivilemekten Kurtulan Sunucu 116 izlenme - 2 yıl önce Neyaptıklarını anlamadığım programda sunucu karşı tarafa doğrulttuğu sandığı çivi makinasını kendine doğrulttu