Hoşgeldiniz!

Şanslı Sürücü

Şanslı Sürücü O Anları Böyle Kayıt Etti 00:31
Şanslı Sürücü O Anları Böyle Kayıt Etti 22.692 izlenme - 4 yıl önce Şanslı Sürücü O Anları Böyle Kayıt Etti Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Direksiyon Hakimiyetini Kaybedip Kazadan Kurtulan Şanslı Sürücü 00:32
Direksiyon Hakimiyetini Kaybedip Kazadan Kurtulan Şanslı Sürücü 4.761 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan gusüllü olan bu sürücünün kameraya yansıyan ilginç görüntülerini izliyoruz. Yolda seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybedip kazadan kurtulan şanslı sürücü, yok artık dedirtiyor resmen. Şansı yaver gitmiş. Büyük bir kazadan da şansıyla kurtulmuş resmen. Yorum sizin, izleyelim..
Karlı yolda şanslı sürücü 00:45
Karlı yolda şanslı sürücü 180 izlenme - 6 yıl önce Karlı yolda şanslı sürücü
 Direksiyon Hakimiyetini Kaybedip Kazadan Kurtulan Şanslı Sürücü 00:32
Direksiyon Hakimiyetini Kaybedip Kazadan Kurtulan Şanslı Sürücü 197 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan gusüllü olan bu sürücünün kameraya yansıyan ilginç görüntülerini izliyoruz. Yolda seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybedip kazadan kurtulan şanslı sürücü, yok artık dedirtiyor resmen. Şansı yaver gitmiş. Büyük bir kazadan da şansıyla kurtulmuş resmen. Yorum sizin, izleyelim..
Santim Farkıyla Ölümü Teğet Geçmek 00:51
Santim Farkıyla Ölümü Teğet Geçmek 72 izlenme - 3 yıl önce Arabasıyla hareket halinde olan adam tabiri caizse doğuştan gusüllü olduğundan ölümü saniye ile teğet geçiyor. Azıcık daha ilerlese belki üstüne düşecek ve yaşamını yitirecekti sürücü. İzleyelim..