Hoşgeldiniz!

Şanslı Sürücü Videoları İzle

Şanslı Sürücü O Anları Böyle Kayıt Etti 00:31
Şanslı Sürücü O Anları Böyle Kayıt Etti 22.599 izlenme - 4 yıl önce Şanslı Sürücü O Anları Böyle Kayıt Etti Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Direksiyon Hakimiyetini Kaybedip Kazadan Kurtulan Şanslı Sürücü 00:32
Direksiyon Hakimiyetini Kaybedip Kazadan Kurtulan Şanslı Sürücü 1.136 izlenme - 2 yıl önce Doğuştan gusüllü olan bu sürücünün kameraya yansıyan ilginç görüntülerini izliyoruz. Yolda seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybedip kazadan kurtulan şanslı sürücü, yok artık dedirtiyor resmen. Şansı yaver gitmiş. Büyük bir kazadan da şansıyla kurtulmuş resmen. Yorum sizin, izleyelim..
 Direksiyon Hakimiyetini Kaybedip Kazadan Kurtulan Şanslı Sürücü 00:32
Direksiyon Hakimiyetini Kaybedip Kazadan Kurtulan Şanslı Sürücü 186 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan gusüllü olan bu sürücünün kameraya yansıyan ilginç görüntülerini izliyoruz. Yolda seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybedip kazadan kurtulan şanslı sürücü, yok artık dedirtiyor resmen. Şansı yaver gitmiş. Büyük bir kazadan da şansıyla kurtulmuş resmen. Yorum sizin, izleyelim..
Karlı yolda şanslı sürücü 00:45
Karlı yolda şanslı sürücü 180 izlenme - 5 yıl önce Karlı yolda şanslı sürücü
Santim Farkıyla Ölümü Teğet Geçmek 00:51
Santim Farkıyla Ölümü Teğet Geçmek 64 izlenme - 2 yıl önce Arabasıyla hareket halinde olan adam tabiri caizse doğuştan gusüllü olduğundan ölümü saniye ile teğet geçiyor. Azıcık daha ilerlese belki üstüne düşecek ve yaşamını yitirecekti sürücü. İzleyelim..