Hoşgeldiniz!

santim

seninki kaç santim ? 01:46
seninki kaç santim ? 29.094 izlenme - 8 yıl önce merak mı ediyorsun ? videonun sonuna kadar izle..
Seninki Kaç Santim ? (Türkiye'de Bir Afrikalı) 03:49
Seninki Kaç Santim ? (Türkiye'de Bir Afrikalı) 3.726 izlenme - 1 yıl önce Kaldırsa gölgesinde güneşlenebilecek heybete sahip dalgamotoru sorularından gına gelen Burkina Fasolu dostumuz bakın nasılda güzel dile getiriyor derdini; Şahsıma Münhasır! Kanal: https://www.youtube.com/channel/UCSsufC19LHU3NNYUUzRv9fw
Seninki Kaç Santim (Sansürsüz Versiyon) 01:12
Seninki Kaç Santim (Sansürsüz Versiyon) 1.784 izlenme - 3 yıl önce Başlığı gördüğünüzde Green Peace kampanyası zannedeceksiniz fakat hiç alakası yok, bu gerçek bir seninki kaç santim durumudur. Nedir o esnada neden yapılır, bu devran nereye gider. Bu muayene sonucu öğrenmiştir yiğenim kaç santim olduğunu...
Erman Toroğlu - Benimki 20 Santim 02:07
Erman Toroğlu - Benimki 20 Santim 2.201 izlenme - 3 yıl önce Futbol Arenası Programında Erman Toroğlu'nun "Benimki 20 Santim" demesi ile başlayan kısa öyküsü... youtube/tubeyalan facebook/yalantube
Bangladeşlilerin Yiyebileceği Kadar Balık Avlaması 04:50
Bangladeşlilerin Yiyebileceği Kadar Balık Avlaması 456 izlenme - 3 yıl önce Bangladeşli insanların balık avlarken hamile ve küçük balıkları tekrar nehre salarak yaşam döngüsüne zarar vermediklerini doğaya saygılarını izliyoruz. Ahlakın medeniyetle gelmediğini ve göz tokluklarını ders verir nitelikte.
40m Metreden Atladı 02:15
40m Metreden Atladı 464 izlenme - 9 yıl önce 40 metreden atlıyor
Santimle Kazadan Kurtulmak 00:54
Santimle Kazadan Kurtulmak 197 izlenme - 4 yıl önce Kavşakta kendisine kırmızı ışık yandığı halde geçen araç santimle çarpışmadan kurtuluyor.
Bay Zoom 00:52
Bay Zoom 206 izlenme - 4 yıl önce John Doyle adlı bu İngiliz abimiz gözlerini yuvalarından tam 1,2 santim çıkarmaktaymış. Kendisi zoom olayının ete kemiğe bürünmüş halidir.
Santimlerle Mermiden Kurtulan Amerikan Askeri 01:12
Santimlerle Mermiden Kurtulan Amerikan Askeri 89 izlenme - 4 yıl önce Afganistandaki savaş esnasında Amerikan askerlerinin şanslı olduğu anlardan biri efendim. Herkese nasip olmuyor bu şans.
Rapinfaz - Santimental  Temmuz Ft Sheyhan 03:39
Rapinfaz - Santimental Temmuz Ft Sheyhan 125 izlenme - 8 yıl önce edirnerap! belki daha yolun başındayız ama hırsın dorugundayızrapinfaz!
 İstanbul Sultanahmet Camii’nin minaresi kaydı 00:55
İstanbul Sultanahmet Camii’nin minaresi kaydı 89 izlenme - 5 yıl önce İstanbul’un en önemli tarih parçalarından olan ve 404 yıllık mazisi bulunan Sultanahmet Camii’nin minaresinde yaklaşık 5 santim kadar kayma oldu. İstanbul’un en önemli tarih parçalarından olan ve 404 yıllık mazisi bulunan Sultanahmet Camii’nin minaresinde yaklaşık 5 santim kadar kayma oldu. Olayın restorasyon çalışmaları sırasında ortaya çıkması ile birlikte camiden önce minarenin sökülüp yeniden yapılması kararı alındı.1609 ile 1616 yılları arasında Sultan I.Ahmet tarafından mimar Sedefkar Mehmet Ağa’ya yaptırılan ve Türkiye'nin en önemli tarihi eserlerinden olan Sultanahmet Camii’nin bir minaresinin kaydığı belirlendi. Caminin ön kapısında, iki şerefeli 4 numaralı minarenin durumu, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan kapsamlı restorasyonun hazırlığı yapılırken ortaya çıktı.Konu ile ilgili açıklamada bulunan Vakıflar Bölge Müdürü İbrahim Özekinci, “Genel müdürümüzün talimatıyla Sultanahmet Camii’ni restorasyon projesi içine alınıp çalışmalara başlanmıştı. Bu çalışmalar sonucunda raporlarımız anıtlar kurulu tarafından onaylandı. Yapılan çalışmalarda bir minaremizde taşlar arasında boşluklar, çürüme, oyuklar ve özellikle dengesinin bozulduğu 3-5 santim arasında bir eğikliğin olduğu tespit edildi. Bundan dolayı altta bulunan şerefeye kadar minarenin sökülmesi, bu söküm işlemi sırasında taşların tek tek numaralandırılması ve ondan sonra tekrar dengeli bir şekilde minarenin onarım yapılması raporu çıktı. Bu eğikliğin ne zamandan beri olduğunu bizde bilmiyoruz. Bu eğikliği restorasyon çalışmasına el atmamız ile birlikte ortaya çıktı. Bu yıl içinde yapılan bir tespit diyebiliriz. Raporlarda herhangi bir tehlikeden bahsedilmiyor. Herhangi bir aciliyetten de bahsedilmiyor” dedi. Minaredeki kaymanın ortaya çıkması ile birlikte önceliğin minarenin restorasyonuna verildiğini belirten Özekinci, “Bizim önceliğimiz bu eseri korumak ve gelecek nesillere aktarmaktır. Bir söküm kararı alındığı için biran önce onarım ihalesine başladık. Geçmiş yıllarda küçük taş parçaları düşmesi olduğu bildirildi. Ama dediğim gibi söküm kararının alınması ile beraber biz acil olarak caminin genel restorasyonundan önce minare restorasyonunu öne aldık” diye konuştu.
Ölümden Santim Farkı ile Kurtulmak 00:36
Ölümden Santim Farkı ile Kurtulmak 61 izlenme - 5 yıl önce 13.08.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Ölümden Santim Farkı ile Kurtulmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...