Hoşgeldiniz!

şapka

Tinky Minky Kukuli - Şapka 02:15
Tinky Minky Kukuli - Şapka 120.040 izlenme - 2 yıl önce Kukuli kafayı bir şapkaya takıyor ama şapka onu pek takmıyor. :) En yeni ve eğlenceli Kukuli bölümünü izlemek için hemen tıklayın!
Sandro Wagner'in Beşiktaş Taraftarına Şapka Çıkarması 00:16
Sandro Wagner'in Beşiktaş Taraftarına Şapka Çıkarması 4.183 izlenme - 1 ay önce Bayern Münih'te forma giyen Thomas Müller ve Sandro Wagner, Beşiktaş maçıbnın ardından siyah-beyazlı taraftarlara şapka çıkardı.
Şapkayla Dans Şov 00:06
Şapkayla Dans Şov 74.869 izlenme - 4 yıl önce Şapkayla Dans Şov Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şapka çıkartacaksınız şapka 00:13
Şapka çıkartacaksınız şapka 71.561 izlenme - 5 yıl önce
Türkiye'de Kemalizm ve İslam 06:02
Türkiye'de Kemalizm ve İslam 1.533 izlenme - 1 ay önce BBC Arşivlerinde Türkiye programında bu hafta, BBC'nin 1965 yılında Türkiye'de İslam ve Cumhuriyet devrimleriyle ilgili hazırladığı TV haberi var. Haberde Mustafa Kemal Atatürk'ün dini kamusal alandan çıkarmaya çalıştığı ancak özellikle Demokrat Parti'nin 1950'de iktidara gelmesiyle birlikte ülkede İslami geleneklerin yeniden canlandığı belirtiliyor.
Sarhoş Yoldan Şaştı Beresi 02:23
Sarhoş Yoldan Şaştı Beresi 33.310 izlenme - 8 yıl önce Derya Baykal'ın programında "Sarhoş Yoldan Şaştı" şapka modelini ve beresi hakkında bilgi veriliyor. Örülme süreci de gösteriliyor.
Ponponlu Bere (Şapka) Nasıl Yapılır? (Baştan Sona Anlatımlı) - Pratik Yazar 32:56
Ponponlu Bere (Şapka) Nasıl Yapılır? (Baştan Sona Anlatımlı) - Pratik Yazar 7.049 izlenme - 2 yıl önce Videomuz hakkında detaylı bilgiler ve açıklamalar web sitemizde şu linkte yer almaktadır: http://www.pratikyazar.com/ponponlu-bere-sapka-nasil-yapilir-bastan-sona-anlatimli/ Herkese merhaba. Yeni bir video ile tekrar karşınızdayız. Bu videomuzda sizlere başından sonuna kadar ponponlu berenin nasıl yapıldığını anlattık. Videomuzu izlemeden önce https://www.facebook.com/pratikyazar facebook sayfamızı beğenmenizi rica ediyoruz. Kanalımıza abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz. Beremizin yapımında 8 numara şiş ve kalın bir ip kullanıyoruz. Bizim kullandığımız marka Bosfor. Eğer bu ipi bulamazsınız Nako'nun Spagetti ipini kullanabilirsiniz. Örgümüze 40 ilmek çekerek başlıyoruz. 40 ilmek çektikten sonra ipliğimiz uç kısmını bağlıyoruz. Bir düz bir ters örgü ile sıra sonuna kadar lastik örgü yapacağız. İlk sıramızı tamamladıktan sonra arka tarafa geçiyoruz. Arka kısımda düzlere düz, terslere ters olarak öreceğiz. İkinci sırayı tamamladığımızda örgümüzün düz yeri ipimizin sol tarafta iken olacak. Bu şekilde 8 sıra lastik örgü öreceğiz. Örgümüzü 8 numara şiş yerine farklı bir numara şiş ile örmek isterseniz örgümüzün açılmış genişliği yaklaşık 43-44 cm. olmalı. 8 sıra lastik örgü ördüğümüzde yükseklik yaklaşık 7-8 cm. olmalı. Şimdi su dalgası örneğimizi örmeye başlayabiliriz. İpimiz ön tarafta iken 2 ilmeğimizi boş alıyoruz. 3. ilmeğimizi ters örüyoruz. İpimiz ön tarafta iken bir ilmek boş alıyoruz, sonraki ilmeği ters olarak örüyoruz. Sıra sonuna kadar bir ilmek boş alarak, bir ilmekte ters örgü örerek örüyoruz. Diğer yüze geldiğimizde sıra sonuna kadar komple ters olarak örüyoruz. Tekrar ön yüze geliyoruz. Şimdi dalgaları kaydıracağız. Bunun için bir tane boş aldık, diğerini ördük, bir tane boş aldık, diğerini ördük. Bu işlemi de sıra sonuna kadar yapıyoruz. Tekrar arkaya geldik. Arka tarafta yine sıra sonuna kadar ters olarak örüyoruz. Arka tarafları da her işlemde ve her seferinde sıra sonuna kadar ters olarak öreceğiz. Tekrar ön yüze geldiğimizde tekrar 2 tane boş alıyoruz, diğerini örüyoruz. Sonra bir tane boş alıyoruz, diğerini örüyoruz. Tekrar bir tane boş alıyoruz ve sonrakini örüyoruz. Bu işlemi de sıra sonuna kadar bu şekilde yapıyoruz. Örneğimizi bu şekilde yaklaşık 13 tane olacak şekilde öreceğiz. Şuana kadar yaptığımız örgümüzün yüksekliği ise yaklaşık 20 cm. olmalı. Sonraki aşamada ipliğimizi iğneye geçirip iğneyi ilmeklerimizin arasından sıra sonuna kadar geçirip ipliğimizi çekiyoruz. Videomuzda ki gibi birleştirmeleri yapıp ponponumuzu da ekledikten sonra örgümüzü tamamlayabiliriz. Okuduğunuz ve izlediğiniz için teşekkür ederiz. Kanalımıza abone olmayı unutmayınız. https://www.facebook.com/pratikyazar facebook sayfamızı beğenirseniz seviniriz.
Süleyman Demirel'in Şapkasını Kapmak İsteyen Ali Rıza Çelik İle Buluşması 01:39
Süleyman Demirel'in Şapkasını Kapmak İsteyen Ali Rıza Çelik İle Buluşması 2.293 izlenme - 12 ay önce Süleyman Demirel, 90'lı yıllarda seçim meydanlarında, simgeleşen fötr şapkasını almak isteyen bir vatandaşa "Binaenaleyh şapkayı kaptırmam" diyerek engel olmuştu. İşte hafızalara kazınan o anlar
Tinky Minky Kukuli - Şapka 02:15
Tinky Minky Kukuli - Şapka 7.108 izlenme - 2 yıl önce Kukuli kafayı bir şapkaya takıyor ama şapka onu pek takmıyor. :) En yeni ve eğlenceli Kukuli bölümünü izlemek için hemen tıklayın!
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Sokakta Arı Şapkasıyla Dolaş! - Oha Diyorum 08:35
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Sokakta Arı Şapkasıyla Dolaş! - Oha Diyorum 5.493 izlenme - 2 yıl önce OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Şapkasını Kaptırmayan Süleyman Demirel 01:07
Şapkasını Kaptırmayan Süleyman Demirel 3.881 izlenme - 3 yıl önce Hafızalara yer etmiş klasik görüntü siz saygıdeğer Alkışlarla Yaşıyorum izleyicisinin huzurunda.Demirel şapgasını gaptırmıyor.
Şapka 03:39
Şapka 10.199 izlenme - 9 yıl önce roman havası
Vualli Saç Bandı Yapımı - Derya'nın Dünyası - 20 Ocak 2015 13:49
Vualli Saç Bandı Yapımı - Derya'nın Dünyası - 20 Ocak 2015 5.376 izlenme - 3 yıl önce Derya'nın Dünyası size muhteşem örgü modelleri vermeye devam ediyor. Bu sefer 20 Ocak 2015'te yayınlanan programda yılın modası vualli şapka ve vualli saç bandı yapımını anlatıyor.
Genzo Wakabayashi'nin İnanılmaz Yetenekleri 00:32
Genzo Wakabayashi'nin İnanılmaz Yetenekleri 2.100 izlenme - 2 yıl önce Tsubasa'nın şapkalı kalecisi Genzo Wakabayashi'nin futbol topu harici farklı spor branşı toplarını nasıl tuttuğunu izliyoruz.
Şarköy Tavşan Avı Ayvaz Avcı 01:09
Şarköy Tavşan Avı Ayvaz Avcı 4.386 izlenme - 6 yıl önce ayvaz avcı serkan bukin şarköy
Gün Işığıyla Şapkaya Enerji Depolayan Diyarbakırlı Mucid 04:38
Gün Işığıyla Şapkaya Enerji Depolayan Diyarbakırlı Mucid 2.019 izlenme - 1 yıl önce DİYARBAKIR'ın Bismil İlçesinde yaşayan ve daha önce cep telefonlarının ekranını görünmez kılan çip takılı özel tasarım gözlük yapan Celal Göger, bu kez çizgi film karakteri "Müfettiş Gatget"ten aldığı ilhamla sadece gün ışığından 1 kw enerji elde edebilecek bir şapka yaptı.Abinin kendi deyimiyle her şeyi "ŞARZ" ediyor.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Abim Ödeyecek 01:04
Her Şey Çok Güzel Olacak - Abim Ödeyecek 3.035 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Çok Güzel Olacak filminden gene belleklere kazınmış, efsane bir kesit izleyeceğiz. Cem Yılmaz -Bi gözlükde ben alayım ya tutsana şunu... abim ödeyecek
Süleyman Demirel Hayatını Kaybetti 03:33
Süleyman Demirel Hayatını Kaybetti 3.892 izlenme - 3 yıl önce Süleyman Demirel Vefat Etti ! 17 Haziran 2015 Solunum yolu enfeksiyonu ve kalp yetmezliği nedeniyle Ankara'da hayatını kaybetti 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in saat 02.05'te solunum yolu enfeksiyonu ve kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi. Özel Ankara Güven Hastanesi'nden yapılan açıklamada, Demirel'in vefatına ilişkin bilgi verildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Değerli Türk Milletine, 9. Cumhurbaşkanımız Sayın Süleyman Demirel, 13 Mayıs 2015 tarihinde böbrek yetmezliği, kalp yetmezliği ve akut solunum yolları enfeksiyonu sebebiyle hastanemize yatırılmıştır. Takip eden günlerde sağlık durumu giderek ağırlaşmış ve tedavileri devam etmekte iken, 16 Haziran 2015 tarihinde solunum ve kalp fonksiyonlarında ileri derece kötüleşme olmuştur. Yapılan tüm girişimlere rağmen cevap alınamamış, 17 Haziran 2015 saat 02.05'te hayatını kaybetmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine başsağlığı dileriz." SÜLEYMAN DEMİREL KİMDİR? Isparta'nın Atabey ilçesine bağlı İslamköy'de doğdu. İlköğrenimini doğduğu köyde, ortaokul ve liseyi Isparta ve Afyon'da bitirdi. Şubat 1949'da İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Elektrik İşleri Etüd İdaresi' nde göreve başladı. Önce 1949-1950, daha sonra 1954-1955 yıllarında Amerika Birleşik Devletleri'nde barajlar, sulama ve elektrifikasyon konularında ihtisas yaptı. 1954 yılında Barajlar Dairesi Başkanı, 1955 yılında da Devlet Su İşleri Genel Müdürü oldu. 1962-1964 yılları arasında serbest müşavir-mühendis olarak çalıştı. Aynı yıllarda Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde su mühendisliği konusunda dersler verdi. Siyasî yaşamına, 1962 yılında, Adalet Partisi Genel İdare Kurulu üyeliği ile başladı. 28 Kasım 1964 tarihinde bu partiye genel başkan seçilmesinin ardından, kurulmasını sağladığı ve Şubat-Ekim 1965 tarihleri arasında görev yapan koalisyon hükûmetinde Başbakan Yardımcısı olarak görev aldı. 10 Ekim 1965'de yapılan genel seçimlerde başında bulunduğu AP, yüzde 53 oy alarak tek başına iktidar oldu. Bu seçimlerde Isparta Milletvekili olarak Parlamento'ya girdi ve Türkiye'nin 12. Başbakanı olarak hükûmeti kurdu. Bu hükûmet 4 yıl sürdü. 10 Ekim 1969 tarihindeki genel seçimlerde de Adalet Partisi yine tek başına iktidar oldu. Böylece, 31. T.C. Hükûmeti'ni kurdu. Daha sonra, parti içi bir kriz dolayısı ile, 32. T.C. Hükûmeti'ni kurmak durumunda kaldı. 12 Mart 1971 muhtırası üzerine, başbakanlık görevini bıraktı. 1971 ile 1980 arasında, 1975, 1977 ve 1979'da 3 defa daha hükûmet kurdu. 12 Eylül 1980 müdahalesi üzerine görevi bıraktı ve 7 sene yasaklı olarak siyaset dışı kaldı. 6 Eylül 1987'de yapılan halk oylaması ile yasaklar kaldırıldı ve 24 Eylül 1987 tarihinde, Doğru Yol Partisi Genel Başkanlığı'na seçildi. 29 Kasım 1987'de yapılan genel seçimlerde Isparta Milletvekili olarak tekrar TBMM'ne girdi. 20 Ekim 1991 tarihinde yapılan genel seçimler sonrasında, DYP ile Sosyaldemokrat Halkçı Parti'nin biraraya gelerek kurduğu 49. T.C. Hükûmeti'nde Başbakan olarak görev aldı.
vanessa anne hudgens-sneakersnight 03:04
vanessa anne hudgens-sneakersnight 6.739 izlenme - 9 yıl önce vanessa hudgens,hsm gabriella oyuncusu'nun muhteşem klibi...!
Süleyman Demirel'in Şapkası Hakkında Yaptığı Röportaj - 1991 00:49
Süleyman Demirel'in Şapkası Hakkında Yaptığı Röportaj - 1991 1.189 izlenme - 1 yıl önce Türk siyasi tarihinin önemli politikacılarından biri olan Süleyman Demirel'in kendisiyle sembolleşen şapkası hakkında yaptığı röportaj.
Bu Dansa Şapka Çıkartılır 00:59
Bu Dansa Şapka Çıkartılır 1.863 izlenme - 1 yıl önce Önce tutturdu mandalina dansı isterim diye. Cher'in shoop shoop shoop parçasının adı bizim evde mandalina dansı. Ben de gel dedim, şapka dansı yapalım. Anneannem de dans etsin demez mi? Anneannenin başı döne döne şapka dansı yaptı ya anneciğime kocaman bir alkıııış!!! Sonra dedesini de istedi şu sehpa bir dile gelse de konuşsa tam 1 saat döndük etrafında. Ama baksana videonun başına, kendi gösteriyor figürleri, boynuz kulağı geçti. Takın şapkaları başınıza, bere de olur. Açın shoop shoop şarkısını, yönergeleri değiştire değiştire (eller başta, havada, kulakta, koltukta, duvarda, yerde,vb) dans edin. İlla dönmeye gerek yok, biz bütün evi size gezdirmeyelim diye sehpa etrafındayız. Olduğunuz yerde ya da tren gibi tüm evi gezerek de eğlencenin tanıda varabilirsiniz. Sadece basit bir dans deyip geçmeyin, işitsel algı, ayırt etme, yönergeye uyma, ritme uygun yaratıcı hareket yapma hepsi burdaaaa!!! Eğlence ise tam gaz...
3 Boyutlu Şapka Çizimi 02:12
3 Boyutlu Şapka Çizimi 1.814 izlenme - 3 yıl önce 3 Boyutlu Şapka Çizimi Stefan Pabst isimli ressam aşırı gerçekçilikte 3 boyutlu şapka çizerek izleyenleri şaşırtıyor.
İskilipli Atıf Hoca'nın Savunması 02:10
İskilipli Atıf Hoca'nın Savunması 1.593 izlenme - 3 yıl önce Kuran ı Kerim sure ayetler müslüman cihad tevbe hoca sohbet dua dualar hadis hz muhammed sav. peygamber efendimiz cihad hac umre mümin namaz oruz zekat haram günahlar helal caiz farz tefsir fıkıh sünnet cennet cehennem kıyamet dini islami videolar vcd çocuklar için islami dini içerikli filmler full indir download yeni video etiketleri kadınlar ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler beşiktaş fenerbahçe galatasaray youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon iddaa son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu futbol gol oyun bölümü tek link fotoğraflar görüntüler ne parça albüm nedir nasıl yapılır video türküler pop müzik komik hayvanlar bebek mynet haber kız kızlar çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözler i: com
Elazığın Sekiz Köşe Şapkası 01:34
Elazığın Sekiz Köşe Şapkası 3.359 izlenme - 8 yıl önce marmara elazığlılar derneği arşivinden www.mared.gen.tr
Örgüden Şık Bere, Şapka Nasıl Yapılır? 56:03
Örgüden Şık Bere, Şapka Nasıl Yapılır? 912 izlenme - 2 yıl önce Videomuz hakkında detaylı bilgiler ve açıklamalar web sitemizde şu linkte yer almaktadır: http://www.pratikyazar.com/orguden-sik-bere-sapka-nasil-yapilir/ Yeni bir videomuzla karşınızdayız. Bu videomuzda sizlere ortalama olarak 2-3 saatte yapabileceğiniz şık bir bere, şapka videosu hazırladık. Bere, şapkamızın yapımı için 8 numara tığ kullanıyoruz. Yuvarlak halka yapıp 2 zincir çekiyoruz. 14 tane ikili trabzanla dolduruyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra 2 zincir çekiyoruz ve hemen altından başlayarak videomuzda izleyeceğiniz gibi (Süresi 06:27 olan kısım) bir araya, bir trabzana batarak örüyoruz. 3. sıramızda iki kere trabzanların üstüne, bir kere araya batıyoruz. 4. sırada 1 zincir çekerek, hemen alttan değil, yanındakinden başlayarak örüyoruz. Şimdi 4. sıranın aynısını 14 kere tekrarlıyoruz. Bere, şapkanın üstündeki boşluğu videomuzda izleyeceğiniz gibi kapatıyoruz (Süresi 33:15 olan kısım). Kurdele yapımı için ise 16 zincir çekiyoruz. Tunus işi olarak 7 sıra örüyoruz. Güle güle giyin. Mutlu günler. Yeni içeriklerden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın. Kaynak: http://www.pratikyazar.com Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar Twitter: https://twitter.com/pratikyazar Google : http://google.com/ Pratikyazar
İsim Farkındalığı Oyunu-1 01:00
İsim Farkındalığı Oyunu-1 1.232 izlenme - 1 yıl önce Yine mi dans ediyoruuuz? Eveet bu akşamki oyunumuz yine müzikli danslı. Ne yapalım işin içine biraz müzik, biraz dans girince, oyunun çehresi değişiyor valla. Yerde Demir'in isminin yazılı olduğu kağıtlar var. "Hadi bana Demir yazanları getir" desem hiç bir eğlence unsuru olmayacak. Ama şapkamızla yazıların etrafında dans edip, müzik durduğunda Demir yazan kağıdı bulup, şapkamıza atmak, sonraaa gidip bunu kapıdaki banda yapıştırmak daha eğlenceli değil mi? Buyrun size yazı farkındalığı, buyrun size isim farkındalığı etkinliği. Demir ismini nasıl mı öğrendi? Her şaheserinin (!) üzerine ismini yazıyorum. Bir ara da bana çok yazı yazdırıyordu. "Demir yaz, anne yaz, dede yaz, ayçiçeği yaz, vb." Odasında isminin yazılı olduğu çok obje var, bunun da etkisinin olduğunu düşünüyorum. İşte böylee... Zaten görsel olarak çevresinde bulunan herşeyi çabucak öğreniveriyorlar. Bu günlük bizden bu kadar haydi iyi geceler herkese...
Şapkayı Futbol Topu Gibi Sektirip Şov Yapan Eleman 01:00
Şapkayı Futbol Topu Gibi Sektirip Şov Yapan Eleman 67 izlenme - 1 ay önce Görüntüde bir zenci elemanın bir kalabalığın önünde şapka ile futbol topuyla oynar gibi oynaması Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
fötr şapka beşiktaş - fenerbahçe basketbol maçı 11:03
fötr şapka beşiktaş - fenerbahçe basketbol maçı 3.671 izlenme - 8 yıl önce fötr şapka beşiktaş - fenerbahçe basketbol maçı
ilginç şapka 01:30
ilginç şapka 3.084 izlenme - 9 yıl önce zenci arkadaşın şapkasına dikkat.
boks sporuna  alternatif  [şapka dövüşü] 02:51
boks sporuna alternatif [şapka dövüşü] 3.810 izlenme - 8 yıl önce şapkası düşen dövüşü kaybeder ....[Agır Siklet Şampıyonu SErcan Ve Kusş Tuyu SElim Unvan Maçı:)]