Hoşgeldiniz!

sapkınlık

KamaSutra Tapınağı - Hindistan 02:53
KamaSutra Tapınağı - Hindistan 1.240 izlenme - 1 yıl önce hindistanda bulunan bu kamasutra tapınağında öyle sanat eserleri var ki yuhhh burda ne biçim bi sikiş dönmüş böyle arkadaş demeden duramıyor insan, hatta hayret ediyor değil mi? efendim 3lü 5li girişeni mi ararsınız ata eşeğe giydireni mi ararsınız türlü türlü deneyler yapılmış bu tapınakta demek ki vaktiyle kamasutra aşkına. neyse yerinde sağolsun hintliler diyor günümüzde de bol bol otobüste sokakta tecavüz olayları yaşanan hindistanın geçmişine ne kadar da bağlı kalmaya devam ettiğini anlıyoruz.
Cinsel Sapkınlık Nedir? 01:29
Cinsel Sapkınlık Nedir? 774 izlenme - 1 yıl önce Cinsel Sapkınlık Nedir? Cinsel sağlık sorunlarıyla ilgili sorunları ve sorularınızı Psikoterapist Cem KEÇE cevaplıyor. http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/cised kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cinsel Fanteziler ve Cinsel Sapkınlıklar 01:47
Cinsel Fanteziler ve Cinsel Sapkınlıklar 666 izlenme - 1 yıl önce Cinsel Fanteziler ve Cinsel Sapkınlıklar nelerdir? Cem KEÇE yanıtlıyor. http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/cised kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocuklara Karşı Şehvet Duymanın Hükmü - Alparslan Kuytul 02:14
Çocuklara Karşı Şehvet Duymanın Hükmü - Alparslan Kuytul 664 izlenme - 2 yıl önce Alparslan Kuytul hocamızdan yine önemli bir konu hakkında önemli bir açıklama daha. Neyse ki hocamız olayın üzerini örtmek yerine dürüst bi şekilde "evet, İslami toplumlarda böyle bir şey var" demeye getiriyor. Ama kendisinde "peki neden var?" sorusuna cevap verebilecek kapasite yok. Eğer sen uhrevi olmak adına kadınları hayatından çıkarırsan, damarlarında dolaşan yaşam enerjisi, sana fiziksel olarak en yakın olan tüyü bitmemiş varlıkları kullanarak akmaya devam edecektir. Bu, hayatın basit bi kuralıdır. Dünya uhrevi olayım derken sapkın olan binlerce insanla dolu. Hocamızın bu hastalık için sunduğu reçete ise hayli garip. "Bu sapkınlığa düşen insanlar şehvetlerini dizginlesinler" diyor. Yani diyor ki, "Bataklığın üzerindeki sineklerden kurtulmak istiyorsanız, sinekleri öldürün." Alın işte size cemaatleşmenin, haremlik selamlık olmanın zararlarına güzel bir örnek. İyi seyirler.
Korku Filminden Hallice Japon Spesyali 01:57
Korku Filminden Hallice Japon Spesyali 421 izlenme - 2 yıl önce Uzak doğulularla ilgili ırkçı, şekilci bir ton espri yapmışızdır. Yemek kültürlerinden, filmlerinden, şarkılarından yeri gelmiş ifrit olmuşuzdur. Ancak çoban salataya yoğurt döküp yiyebilecek mideye sahip ben bile şunu kaldıramadım. Siz de kaldıramayın istedim.
Eşşeğe Tecavüz Edip Sahibine Hallenmek 02:49
Eşşeğe Tecavüz Edip Sahibine Hallenmek 376 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler sıcağı sıcağınadan. Sene 1996. Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde gerçekleşen olay. Arka fondaki gayriresmi düğün marşını koymalarının sebebi neydi ki acaba.
Kısa Animasyon - Sheeped Away  (2011) 05:22
Kısa Animasyon - Sheeped Away (2011) 106 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğu boyunca çizgi filmlere ve hayal ürünü her şeye karşı büyük bir ilgi duyan Hollandalı Junaid Chundrigar adlı vatandaş bir gün evinde otururken, "ulan ne pis bi dünyada yaşıyoruz, nefret ediyorum tüm insanlardan. Batsın sizin savaşınız, silahınız, mücadeleniz, kininiz, nefretiniz.. Kitabıma koyunlar sizden daha güzel, daha mesut bir hayat yaşıyor! Şu dünya koyunlar tarafından yönetilse bizimkinden daha güzel olurdu ulan!" diyerekten isyan ateşini yakmış. E tabi o sıralar manitayla -ya da manitalarla- falan araların baya kötü olmasının da gazıyla "Koyunlarına aşık bir adam"ın öyküsünü yazmaya karar vermiş...Sonra bakmış ki alkışlarla yaşıyorum gibi mecraalarda bu tür (kısa film- animasyon) eserler pek bir hoşa gidiyor, "Ben bunu çizerim aga!" demiş ve 3 5 arkadaş toplanıp uzun emekler sonrası bu keyifli eseri bizlere sunmuşlar. İyi seyirler efenim Not 1: Yalanın bini bir para Not 2: İyi sallamışım haa.. İlgili arkadaşlar için bu da vatandaşın web adresi http://www.imajunation.com/
Menkibe Dini Sapkınlıktır! [ Cemal Külünkoğlu] 04:30
Menkibe Dini Sapkınlıktır! [ Cemal Külünkoğlu] 103 izlenme - 2 yıl önce Menkibe Dini Sapkınlıktır! [ Cemal Külünkoğlu]
Ölüler Konuşmaz Ki Fragman 02:37
Ölüler Konuşmaz Ki Fragman 81 izlenme - 2 yıl önce Bulana veya getirene yüz bin lira verdiğim über yapım "Ölüler Konuşmaz Ki" nin Fragmanı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vahdet-i Şuhud Sapkınlığı... [Saadettin Merdin] 00:31
Vahdet-i Şuhud Sapkınlığı... [Saadettin Merdin] 46 izlenme - 2 yıl önce Vahdet-i Şuhud sapkınlığı... [Saadettin Merdin]
Kadın Karşıtlığı, Kadını Erkeksileştirme Eşcinsel Sapıklığın Yayılmasına Sebep Oluyor 01:29
Kadın Karşıtlığı, Kadını Erkeksileştirme Eşcinsel Sapıklığın Yayılmasına Sebep Oluyor 1 izlenme - 3 hafta önce Kadın karşıtlığı, kadını erkeksileştirme eşcinsel sapıklığın yayılmasına sebep oluyor.
Münafıkların İlk Adımı Evrimi Savunmaya Başlamaktır 02:05
Münafıkların İlk Adımı Evrimi Savunmaya Başlamaktır 7 izlenme - 8 ay önce Münafıkların ilk adımı evrimi savunmaya başlamaktır.
Özgecan’ları Kurtarmak - Terapi Odası 07:24
Özgecan’ları Kurtarmak - Terapi Odası 16 izlenme - 1 yıl önce Psikoterapist Cem KEÇE ile Terapi Odası bu bölümün konusu "Özgecan’ları Kurtarmak" http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr
Sapkınlık Yorumları: Ayırıcı Çağrışımlar, Etiketleme Teorisi Ve Zorlama Kuramı 08:14
Sapkınlık Yorumları: Ayırıcı Çağrışımlar, Etiketleme Teorisi Ve Zorlama Kuramı 17 izlenme - 2 yıl önce Sapkınlık Yorumları: Ayırıcı Çağrışımlar, Etiketleme Teorisi Ve Zorlama Kuramı perspectives On Deviance: Differential Association, Labeling Theory, And Strai...
Homoseksüellik Cinsel Sapkınlık Hakkında İnsanlardan Gizlenen Önemli Gerçekler 11:56
Homoseksüellik Cinsel Sapkınlık Hakkında İnsanlardan Gizlenen Önemli Gerçekler 2 izlenme - 4 ay önce Homoseksüellik (Cinsel Sapkınlık) Hakkında İnsanlardan Gizlenen Önemli Gerçekler