Hoşgeldiniz!

sara carbonero

casillas canlı yayında sevgilisini öptü 00:50
casillas canlı yayında sevgilisini öptü 21.460 izlenme - 7 yıl önce dünya kupasını kazanan ispanyanın kalecisi iker casillas gazeteci sevgilisi olan sara carboneroyu canlı yayında öperek şampiyonluğu kutladı.
Seksi Spiker En Özel Anları İnternette Yayınlandı! 03:37
Seksi Spiker En Özel Anları İnternette Yayınlandı! 6.034 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid'in kalecisi Iker Casillas'ın sevgilisi Sara Carbonero bir günlük yaşantısını videoya çekerek sosyal medyada paylaştı ve kısa sürede tıklanma rekorları kırdı.
bu frikik kaçmaz 00:36
bu frikik kaçmaz 12.604 izlenme - 7 yıl önce ıker casillas'ın televizyon sunucusu kız arkadaşı sara carbonero istemeden olsa bu frikiği verdi ve yine tüm dünyanın ilgisini üzerinde topladı
Casillas'ın Sevgilisi De Modaya Uydu 01:09
Casillas'ın Sevgilisi De Modaya Uydu 1.614 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid'in İspanyol kalecisi Iker Casillas'ın sevgilisi Sara Carbonero da ALS için ıslananların arasına katıldı. Hep birlikte bu destek videosunu izliyoruz.
Iker Casillas Kisses Sara Carbonero  Subtitles 00:44
Iker Casillas Kisses Sara Carbonero Subtitles 2.712 izlenme - 7 yıl önce ıker casillas kisses sara carbonero subtitles - ıker casillas besa a sara carbonero
Sara Carbonero Parıldıyor! 02:28
Sara Carbonero Parıldıyor! 1.442 izlenme - 5 yıl önce Real Madrid kaptanı Iker Casillas ile olan ilişkisi kadar, İspanya'nın en çok kazanan spor muhabiri olması ile de gündeme gelen Sara Carbonero, ELLE dergisine çok özel pozlar verdi. Swarovski taşları ile süslenen güzel spiker ELLE İspanya'nın aralık ayı kapağını süsleyecek.
Casillas'ın Coşku Anı - Güney Afrika 2010 00:27
Casillas'ın Coşku Anı - Güney Afrika 2010 720 izlenme - 2 yıl önce İspanyol file bekçisi Casillas, 2010 Güney Afrika dünya kupasında İspanya'nın galibiyetiyle zafer sarhoşluğu içerisindedir. İşte bu anlarda spor muhabiri olan kız arkadaşı Sara Carbonero'yu görünce kanı kaynar, başarıyla beraber tavan yapan testesteron hormonları harekete geçer. Sara:Bu anları kiminle paylaşmak istiyorsun? Casillas: Ailem, kardeşlerim..(Burda Casillas gözyaşlarına boğulur..) Sara: Hadi futboldan konuşalım. Casillas: Olmaz, seni öpmeliyim
Güzel Sunucuya Şok! 00:24
Güzel Sunucuya Şok! 338 izlenme - 2 yıl önce İspanyol kaleci İker Casillas'ın sevgilisi ünlü sunucu Sara Carbonero yapılan bir kutlama sırasında yüzüne yapıştırılan pasta ile şok yaşadı.
Sara Carbonero'dan pastoral bir atlayış 00:29
Sara Carbonero'dan pastoral bir atlayış 275 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in efsane kalecisi Iker Casillas ile eşi güzel sunucu Sara Carbonero tatillerini Yunan adası Mikonos'ta geçiren isimlerden.
Sara Carbonero bu kez de Brezilya'da 00:13
Sara Carbonero bu kez de Brezilya'da 305 izlenme - 4 yıl önce Iker Casillas'ın sevgilisi Sara Carbonero, Konfederasyon Kupası'nda boy gösterdi.
Güzel Sunucuya Şok Hareket! 00:24
Güzel Sunucuya Şok Hareket! 97 izlenme - 2 yıl önce İspanyol kaleci İker Casillas'ın sevgilisi ünlü sunuu Sara Carbonero yapılan bir kutlama sırasında yüzüne yapıştırılan pasta ile şok yaşadı.
Casillas ile fena dalga geçtiler! 03:08
Casillas ile fena dalga geçtiler! 247 izlenme - 4 yıl önce Real Madrid'in başarılı file bekçisi Iker Casillas ile kız arkadaşı Sara Carbonero İspanya'da alay konusu oldu.
Casillas'ın sevgilisi reklam yıldızı oldu 00:19
Casillas'ın sevgilisi reklam yıldızı oldu 197 izlenme - 4 yıl önce Real Madrid'in kalecisi Iker Casillas'ın TV sunucusu sevgilisi Sara Carbonero ülkesi İspanya'da bir reklam filminde oynadı.
Casillasın Sevgilisi, Özel Hayatını Videoya Çekti 03:31
Casillasın Sevgilisi, Özel Hayatını Videoya Çekti 143 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid'in kalecisi Iker Casillas'ın sevgilisi Sara Carbonero bir günlük yaşantısını videoya çekerek sosyal medyada paylaştı ve kısa sürede tıklanma rekorları kırdı.
Casillas'tan Takipçisine Ağır Küfür 00:39
Casillas'tan Takipçisine Ağır Küfür 46 izlenme - 3 yıl önce İspanya Milli Takımı kalecisi Iker Casillas, sosyal medyada takipçisine verdiği cevap ile gündeme oturdu.
Güzel sunucuya şok 00:24
Güzel sunucuya şok 12 izlenme - 2 yıl önce İspanyol kaleci İker Casillas'ın sevgilisi ünlü sunucu Sara Carbonero yapılan bir kutlama sırasında yüzüne yapıştırılan pasta ile şok yaşadı.