Hoşgeldiniz!

sara x

Hoşgeldin 2016- Sara X B-Roll Dans 03:13
Hoşgeldin 2016- Sara X B-Roll Dans 9.163 izlenme - 2 yıl önce Efendim Boob Twerking yaparak hafizalara kazinan Sara, 2016 icin hazirladigi videyo'yu izliyoruz. Iyi seyirler. Yeni yiliniz kutlu, herşey gönlünüzce olsun.
Süper Dansıyla İnsanları Trolleyen Dövmeli Kız 01:36
Süper Dansıyla İnsanları Trolleyen Dövmeli Kız 10.173 izlenme - 3 yıl önce Sara X Mills isimli genç kızımız, cadılar bayramına özel yaptırmış olduğu dövlerini sergilemek amaçlı bir video çekmeye karar vermiş. Sıcak dansıyla tüm dikkatleri üzerine çekmesi ardından videonun son kısımlarında o anı bir çok insanı trollediğini düşünüyor dikkatli seyirler diliyorum.
Göğüsleri İle Yılbaşı Ritmi Tutan Kız ! Sara X 01:02
Göğüsleri İle Yılbaşı Ritmi Tutan Kız ! Sara X 22.614 izlenme - 3 yıl önce Yılbaşı şarkısını hiç böyle izleyip görmediniz. Sara X isimli ablamız bir çok videosu ile dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. Şimdi de bu çıktı. Tamda yeni yıl gelirken :)
Bu Sefer Poposuyla Ritim Tuttu 01:08
Bu Sefer Poposuyla Ritim Tuttu 2.929 izlenme - 3 yıl önce İnternetin yeni fenomenlerinden Sara X mills adındaki model daha önce göğüsleriyle şarkılara ritim tutup ünlenmişti. Bu sefer aynı performansı poposuyla yapmaya kalkışmış.
Bu sefer sevgilisiyle beraber göğüs dansı yaptı. 01:18
Bu sefer sevgilisiyle beraber göğüs dansı yaptı. 2.173 izlenme - 4 yıl önce Göğüsleriyle Mozart bestelerine ritim tutan ve göğüsleriyle adeta dans eden Sara X Mills adlı model, bu sefer erkek arkadaşıyla yanyana göğüs dansı yapıp videoya çekti.
Memeleriyle Jingle Bells Müziği Çalan Kadın 01:02
Memeleriyle Jingle Bells Müziği Çalan Kadın 749 izlenme - 3 yıl önce Sara X Mills'ın Memeleriyle Jingle Bells Müziği Çalması Sara X Mills'ın Memeleriyle Jingle Bells Müziği Çalması Sara X Mills'ın Memeleriyle Jingle Bells Müziği Çalması Sara X Mills'ın Memeleriyle Jingle Bells Müziği Çalması Sara X Mills'ın Memeleriyle Jingle Bells Müziği Çalması Sara X Mills'ın Memeleriyle Jingle Bells Müziği Çalması Sara X Mills'ın Memeleriyle Jingle Bells Müziği Çalması Sara X Mills'ın Memeleriyle Jingle Bells Müziği Çalması
Bu Köpek Sahibinin Twerk Yapmasını İstemiyor! 01:10
Bu Köpek Sahibinin Twerk Yapmasını İstemiyor! 518 izlenme - 3 yıl önce Sara X adlı internet fenomeni, twerk videosu çektiği anlarda köpeğinin tepkisine uğradı.
Bu Sefer Poposuyla Ritim Tuttu! 01:08
Bu Sefer Poposuyla Ritim Tuttu! 583 izlenme - 3 yıl önce İnternetin yeni fenomenlerinden Sara X mills adındaki model daha önce göğüsleriyle şarkılara ritim tutup ünlenmişti. Bu sefer aynı performansı poposuyla yapmaya kalkışmış.
Göğüsleri ile Ritm Tutan Sara X'ten Yeni Yıl Videosu 01:21
Göğüsleri ile Ritm Tutan Sara X'ten Yeni Yıl Videosu 383 izlenme - 2 yıl önce Göğüsleri ile ritm tutması ile tanıdığımız Sara X yeni yeni yıl için de kamera karşısına geçti. Sevenlerinin yılbaşının yine ritmli bir video ile kutlayan Sara'yı izliyoruz.
Göğüsleriyle Jingle Bellls Çalan Yetenekli Ablamız 00:43
Göğüsleriyle Jingle Bellls Çalan Yetenekli Ablamız 520 izlenme - 3 yıl önce Sara X's Very Sara X-Mas B-Roll: JINGLE BOOBS Göğüsleriyle Jingle Bellls Çalan Ablamız
Sara X Mills'ın İnsanların Yeni Yılını Kutlaması 01:02
Sara X Mills'ın İnsanların Yeni Yılını Kutlaması 446 izlenme - 3 yıl önce Sara X Mills'ın İnsanların Yeni Yılını Kutlaması Memeleriyle twerk yapan Sara herkesin yeni yılını da kendi sitiliyle kutluyor.
Sara X Mills C'dan Cadılar Bayramı Özel Troll Video 01:36
Sara X Mills C'dan Cadılar Bayramı Özel Troll Video 322 izlenme - 3 yıl önce Memeleri ile ritim tutmasından tanıdığımız model Sara X Mills Cadılar Bayramına özel olarak giydiği kırmızı kıyafeti ile hayranlarına bir gösteri hazırladı. Kırmızı elbisesinin içinde yaptığı kıvrak dansının içine bir de sürpriz ekleyen Sara'nın görüntülerini sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz.