Hoşgeldiniz!

şarampol

Dünyanın En Tehlikeli Yolu - Bolivya 06:22
Dünyanın En Tehlikeli Yolu - Bolivya 1.814 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en tehlikeli yolu olarak bilinen "Death road" Bolivya'da bulunan bu yol bir çok kazaya ve ölüme sebebiyet vermiş. Alternatif bir yolun olmaması ve yolun çift yönlü olması tehlikeyi daha da arttırıyor. Maceracı turistler adrenalin olsun diye bu yolu kullanmaya başlayınca Bolivyalı yetkililerin işine gelmiş, herhangi bir önlem alınmamış. Uzun videoları bende sevmem fakat en detaylı görüntüler bu 6 dakikalık video'da mevcut.
İlkokul Öğrencilerini Taşıyan Araç Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 13 Yaralı 00:35
İlkokul Öğrencilerini Taşıyan Araç Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 13 Yaralı 512 izlenme - 3 yıl önce Hatay’ın İskenderun ilçesinden Isparta’ya yüzme müsabakası için giden ilkokul öğrencilerini taşıyan araç buzlanma sebebiyle virajı alamayarak şarampole yuvarlandı.
Marmaris'teki Korkunç Kazanın Görüntüleri Ortaya Çıktı! 00:44
Marmaris'teki Korkunç Kazanın Görüntüleri Ortaya Çıktı! 58 izlenme - 11 ay önce Muğla'da uçurumdan devrilen minibüsün kazadan saniyeler önce araç kamerası tarafından çekilen görüntülere ulaşıldı
Amasya'da Minibüs Şarampole Uçtu: 11 Yaralı 06:10
Amasya'da Minibüs Şarampole Uçtu: 11 Yaralı 212 izlenme - 4 yıl önce Amasya'da Minibüs Şarampole Uçtu: 11 Yaralı
Grup Şarampol And Çatlak Tuning Bir Arada 02:38
Grup Şarampol And Çatlak Tuning Bir Arada 476 izlenme - 10 yıl önce grup şarampol ve çatlak tuning birleşti arçlarımız dağa piysaya sürmedik ama ilerde müthiş bir görsellikle izleye bilirsiniz bizi yer:bodrum/gündoĞan
400 Arı Kovanı Yerlere Saçıldı 00:44
400 Arı Kovanı Yerlere Saçıldı 163 izlenme - 4 yıl önce MUĞLA'nın Yatağan İlçesi'nde, arı kovanı yüklü kamyon kontrolden çıkarak şarampole devrildi.
Tank Gözler Önünde Şarampole Yuvarlandı 02:28
Tank Gözler Önünde Şarampole Yuvarlandı 81 izlenme - 3 yıl önce Tank gözler önünde şarampole yuvarlandı Ukrayna'da seyir halindeki bir tank kaza yaparak şarampole yuvarlandı. Ukrayna'da Rusya sınırında devriye gezen Ukrayna ordusuna ait tank üzerindeki askerlerle birlikte seyir halindeyken karşısına aniden çıkan otomobil nedeniyle kaza geçirdi. Tank şarampole yuvarlanırken askerler kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.
Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 25 Yaralı 00:40
Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 25 Yaralı 80 izlenme - 3 yıl önce Sivas'ta, yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu ilk belirlemelere göre 25 kişi yaralandı.
Pikap Şarampolden Yuvarlandı: 1 Yaralı 03:40
Pikap Şarampolden Yuvarlandı: 1 Yaralı 16 izlenme - 8 ay önce Pikap şarampolden yuvarlandı: 1 yaralıMALATYA - Malatya'da yaklaşık 20 metre yükseklikten uçan pikapta ağır yaralanan sürücü kurtarma ekipleri tarafından sıkıştığı yerden çıkartılarak hastaneye kaldırıldı.
Yolcu Otobüsü Şarampole Uçtu 02:19
Yolcu Otobüsü Şarampole Uçtu 6 izlenme - 8 ay önce Başkent'te Konya yolunda yolcu otobüsünün şarampole uçtuğu kazada 4 kişi hayatını kaybetti, 20 kişi yaralandı. Ardından meydana gelen kazada da bir araç, iki araca ve yayalara çarptı. Bu kazada ise 4 kişi yaralandı.
Otobüs Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 38 Yaralı 00:54
Otobüs Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 38 Yaralı 18 izlenme - 3 yıl önce Konya'da şehirlerarası yolcu otobüsünün şarampole yuvarlanması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 yolcu öldü, 38 kişi yaralandı.
Otomobil Şarampole Devrildi: 4 Yaralı - Kırklareli 00:51
Otomobil Şarampole Devrildi: 4 Yaralı - Kırklareli 17 izlenme - 4 yıl önce Otomobil Şarampole Devrildi: 4 Yaralı - Kırklareli
Sakarya - Otomobil Şarampole Devrildi: 2 Yaralı 02:17
Sakarya - Otomobil Şarampole Devrildi: 2 Yaralı 1 izlenme - 2 yıl önce Otomobil şarampole devrildi: 2 yaralı Sakarya'nın Sapanca İlçesi'nde hatalı sollama nedeniyle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil şarampole devrildi.