Hoşgeldiniz!

şarampol

Dünyanın En Tehlikeli Yolu - Bolivya 06:22
Dünyanın En Tehlikeli Yolu - Bolivya 1.589 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en tehlikeli yolu olarak bilinen "Death road" Bolivya'da bulunan bu yol bir çok kazaya ve ölüme sebebiyet vermiş. Alternatif bir yolun olmaması ve yolun çift yönlü olması tehlikeyi daha da arttırıyor. Maceracı turistler adrenalin olsun diye bu yolu kullanmaya başlayınca Bolivyalı yetkililerin işine gelmiş, herhangi bir önlem alınmamış. Uzun videoları bende sevmem fakat en detaylı görüntüler bu 6 dakikalık video'da mevcut.
Marmaris'teki Korkunç Kazanın Görüntüleri Ortaya Çıktı! 00:44
Marmaris'teki Korkunç Kazanın Görüntüleri Ortaya Çıktı! 50 izlenme - 2 ay önce Muğla'da uçurumdan devrilen minibüsün kazadan saniyeler önce araç kamerası tarafından çekilen görüntülere ulaşıldı
İlkokul Öğrencilerini Taşıyan Araç Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 13 Yaralı 00:35
İlkokul Öğrencilerini Taşıyan Araç Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 13 Yaralı 499 izlenme - 2 yıl önce Hatay’ın İskenderun ilçesinden Isparta’ya yüzme müsabakası için giden ilkokul öğrencilerini taşıyan araç buzlanma sebebiyle virajı alamayarak şarampole yuvarlandı.
Amasya'da Minibüs Şarampole Uçtu: 11 Yaralı 06:10
Amasya'da Minibüs Şarampole Uçtu: 11 Yaralı 211 izlenme - 3 yıl önce Amasya'da Minibüs Şarampole Uçtu: 11 Yaralı
Grup Şarampol And Çatlak Tuning Bir Arada 02:38
Grup Şarampol And Çatlak Tuning Bir Arada 475 izlenme - 10 yıl önce grup şarampol ve çatlak tuning birleşti arçlarımız dağa piysaya sürmedik ama ilerde müthiş bir görsellikle izleye bilirsiniz bizi yer:bodrum/gündoĞan
400 Arı Kovanı Yerlere Saçıldı 00:44
400 Arı Kovanı Yerlere Saçıldı 160 izlenme - 4 yıl önce MUĞLA'nın Yatağan İlçesi'nde, arı kovanı yüklü kamyon kontrolden çıkarak şarampole devrildi.
Tank Gözler Önünde Şarampole Yuvarlandı 02:28
Tank Gözler Önünde Şarampole Yuvarlandı 80 izlenme - 2 yıl önce Tank gözler önünde şarampole yuvarlandı Ukrayna'da seyir halindeki bir tank kaza yaparak şarampole yuvarlandı. Ukrayna'da Rusya sınırında devriye gezen Ukrayna ordusuna ait tank üzerindeki askerlerle birlikte seyir halindeyken karşısına aniden çıkan otomobil nedeniyle kaza geçirdi. Tank şarampole yuvarlanırken askerler kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.
Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 25 Yaralı 00:40
Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 25 Yaralı 80 izlenme - 2 yıl önce Sivas'ta, yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu ilk belirlemelere göre 25 kişi yaralandı.
Otobüs Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 38 Yaralı 00:54
Otobüs Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 38 Yaralı 18 izlenme - 2 yıl önce Konya'da şehirlerarası yolcu otobüsünün şarampole yuvarlanması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 yolcu öldü, 38 kişi yaralandı.
Otomobil Şarampole Devrildi: 4 Yaralı - Kırklareli 00:51
Otomobil Şarampole Devrildi: 4 Yaralı - Kırklareli 16 izlenme - 3 yıl önce Otomobil Şarampole Devrildi: 4 Yaralı - Kırklareli
Sakarya - Otomobil Şarampole Devrildi: 2 Yaralı 02:17
Sakarya - Otomobil Şarampole Devrildi: 2 Yaralı 1 izlenme - 1 yıl önce Otomobil şarampole devrildi: 2 yaralı Sakarya'nın Sapanca İlçesi'nde hatalı sollama nedeniyle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil şarampole devrildi.