Hoşgeldiniz!

saray kızı

Saray Kızı - Enses İlişkisi (Beyin Ensesletmesi Geçirtir) 09:13
Saray Kızı - Enses İlişkisi (Beyin Ensesletmesi Geçirtir) 2.476 izlenme - 2 yıl önce sitede ne zamandır saray kızını göremiyordum . merak ettim acaba başına bir şey mi geldi. araştırdım yok başına bir şey gelmemiş. artık toplum problemlerine yönelmiş, yaygın bir sorun olan enses sorununa yönelmiş. lakin ensesi çok yanlış anlamış olan saray kızı dedikoduyu seks ile karıştırmış. zaten hükümet artık oral ve anal seksi bile yasaklamışken böyle çıkışlar saray kızını ergenekondan kck şehir yapılandırması suçundan içeriye bile alır. not:videonun özeti yoktur. Saraykızı'nın yeni kanalı: http://www.youtube.com/user/kerimeahsen
Saray Kızı 02:12
Saray Kızı 4.453 izlenme - 8 yıl önce ah o org benim olsa :)
Saray Kızı - Yar Yar 03:23
Saray Kızı - Yar Yar 1.189 izlenme - 3 yıl önce Saray kızı sözleri,bestesi ve güftesi yine kendisine ait olan bir parça ile karşımızda.Şarkının ilk giriş kısmını biraz uzun tutmuş ama lütfen dalga geçmeden sözleri dinleyelim ne kadar anlamlı ne kadar manidar göreceksiniz."Yar yar benim için ağlama bana o koyar" Bütün şarkı boyunca elindeki mikrofonu kullanmayıp sadece nakarat "aaaaaa aaaaaa" kısmında kullanması çok şaşırtıcı.
Saray Kızı Ulusa Sesleniş 04:46
Saray Kızı Ulusa Sesleniş 3.551 izlenme - 8 yıl önce haklısın abla destekliyoruz seni. bizde müziği seviyoruz. binlerce çok şükür buna. :d "klibe yakışıyor uyuyor ama bu kliple alakası yok." bu cümleyi anlamadım ya neyse. :)
Yetmedi mi Bu Ayrılık? (Yeter) 02:12
Yetmedi mi Bu Ayrılık? (Yeter) 637 izlenme - 2 yıl önce Evi derleyip toplayıp, yemekleri hazırlayınca oturup kadın programlarını izlemek yerine kendini sanata vermekle kalmayıp, bunu tüm dünya ile paylaşan, kocasının orguyla türlü türlü besteler yapıp kulaklarımızın pasını alan, daha evvel; "insanı tüketen tükeneceğiz cover"ını yapan bu teyzemiz bu sefer bize daha tam olarak tamamlayamadığı "Yetmedi mi bu ayrılık?" isimli parçasının biraz az biiiraz ucundan ortasından seslendiriyor. Böyle besteler yapabilen teyzemizin, org çalamama gibi bir durumu olmadığından, orgun diğer tuşlarının bozuk olduğu kanaatine vardım.
Saray Kızı'ndan Seçim Yorumu 10:02
Saray Kızı'ndan Seçim Yorumu 233 izlenme - 2 yıl önce Saray Kızı 30 Mart Yerel Seçimlerine ilişkin bir değerlendirme yapmış. AKP'li değilmiş ancak sonuçlardan kısmen memnunmuş. Aslında U-60 bekliyormuş. İnsanlar icraatları görmüyormuş. Saray Kızı bir ara kapanmıştı hatırlarsın neden tekrar açılmış bilemedik kendisini sanatıyla görmeye devam etmek istiyoruz.
Sanalika Saray Kızı Yolculuğu 03:24
Sanalika Saray Kızı Yolculuğu 818 izlenme - 7 yıl önce saray kızına binen 2 arkadaş kendini çıktıklarında kafede bulurlar maceranın 2. ve 3. bölümü olacaktır...
O İstek Şarkıyı İsteyenin Allah Cezasını Versin (Saray Kızı İçerir) 02:55
O İstek Şarkıyı İsteyenin Allah Cezasını Versin (Saray Kızı İçerir) 327 izlenme - 3 yıl önce Saray kızı ablamız saçını sarıya boyatıp geri dönmüş ve istek şarkıları söylüyor. Bu şarkıyı isteyenin allah belasını versin de, şarkıyı buraya ekleyen benim neyimi versin? Zaten cezamı çekmişim.
Saraykızı - İsim Uyarısı! 05:41
Saraykızı - İsim Uyarısı! 279 izlenme - 3 yıl önce Saraykızı ablamız yine çok dertli... Videolarından bir tanesinin ismini bir arkadaşın yanlış bir video başlığıyla yeniden yayınlaması ablamızı çok üzmüş... İnsanların sormadan sorgulamadan önünden ve arkasından ileri geri konuşmasını çok içerlemiş. Ve bu durumu kültürsüzlük olarak algılayan ablamız "bir insanın, her şeyi bilmesi demek değil yani o her şeyi biliyor!" ifadesiyle de olaya bakış açısını gözler önüne seriyor... 3-5 senedir susan SarayKızı sonunda "saygılıca ve kibarca" patlıyor (?) artık! Ve yine hızını alamayan Saraykızı isim konusunda uyarısını yaptıktan sonra bu konuyu farklı yönlerden ele alarak insanlık üzerindeki etkileri konusunda "tez" niteliğindeki bilgilerini bize arz ediyor... İyi Seyirler... (Sonuna kadar izleyebilenler için)
Saraykızı Doğru Yolu mu Buldu? 07:21
Saraykızı Doğru Yolu mu Buldu? 190 izlenme - 2 yıl önce Saraykızı bu aralar müziğinden çok bazı konular hakkındaki görüşleriyle gündeme gelmek istiyor anlaşılan. Ayrıca bu videoda Saraykızı'nın sinema kültürünü de öğrenmiş oluyoruz. Memleketimizin dertlerini ancak sen çözebilirsin zaten Saraykızı...
Saraykızı - Kafama Sıkar Giderim 04:46
Saraykızı - Kafama Sıkar Giderim 328 izlenme - 3 yıl önce Sesine en uygun şarkılardan birini seçmiş yine Saraykızı. Bu videodan anladığımız kadarıyla Padawan'lıktan Jedi'lığa geçiş yapmış. Artık piyanoyu dokunmadan, gücü kullanarak çalabiliyor. Ne olur kafana sıkıp git be Saraykızı...
Saraykızı İle Beyin Jimnastiği 04:46
Saraykızı İle Beyin Jimnastiği 312 izlenme - 3 yıl önce Saraykızı bu, sağı solu belli olmaz. Önce kendini eleştiren saygıdeğer dinleyici kardeşlerinden birisinden gelen mesaja yorum yapar, ardından çektiği videoya uyan, yakışan ama alakası olmayan, kendi bitmeyen bestelerinden 4lük mü okur 8lik mi okur belli olmaz. Eğer iyi bi dinleyici olabilirsek belki biz de bir gün başında garip bi aksesuarla Saraykızı'nı görebiliriz.
1 Saraykızı 1 Top 1 Çocuk 04:08
1 Saraykızı 1 Top 1 Çocuk 192 izlenme - 3 yıl önce Daha önceki çekimlerde de gördüğümüz "çocuk" bu kez aktif olarak rol alıyor efenim bu videoda. yalnız biraz farklı.başta göbek atarak kadraja giren çocuk daha sonra,uzaktan "yoouw youw"diyerek görüntüye gelir.peki bundan ibaret midir?hayır!arkadaşıyla uzak diyarlarda top oynayan çocuk ara sıra da topu anasının gamarasına vurdurmayı ihmal etmez.
Saray Kızının Oğlu - Doktor (Subliminal Mesaj İçerir) 01:43
Saray Kızının Oğlu - Doktor (Subliminal Mesaj İçerir) 95 izlenme - 2 yıl önce Doktor isimli parçaya çektiği subliminal mesajlarla dolu klibi ile gönüllerimizi fethetmeye hazır olan Hikmet Ünlü isimli genç arkadaşımızı izliyoruz. Özellikle klipteki arka planın renkliliği insanı alıp götürüyor başka diyarlara. Neyse pasiflora isteyen var mı?
Saraykızı - Gül Döktüm Yollarına Cover 04:55
Saraykızı - Gül Döktüm Yollarına Cover 88 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar youtube'da fırtınalar estiren ancak daha sonra sebebi belirsiz (!) bir şekilde hesabını kapatmak zorunda kalan saraykizi takma adlı kullanıcının amatör ruhlu çalışmalarından sadece biri.