Hoşgeldiniz!

saraykızı

Saray Kızı - Enses İlişkisi (Beyin Ensesletmesi Geçirtir) 09:13
Saray Kızı - Enses İlişkisi (Beyin Ensesletmesi Geçirtir) 2.620 izlenme - 3 yıl önce sitede ne zamandır saray kızını göremiyordum . merak ettim acaba başına bir şey mi geldi. araştırdım yok başına bir şey gelmemiş. artık toplum problemlerine yönelmiş, yaygın bir sorun olan enses sorununa yönelmiş. lakin ensesi çok yanlış anlamış olan saray kızı dedikoduyu seks ile karıştırmış. zaten hükümet artık oral ve anal seksi bile yasaklamışken böyle çıkışlar saray kızını ergenekondan kck şehir yapılandırması suçundan içeriye bile alır. not:videonun özeti yoktur. Saraykızı'nın yeni kanalı: http://www.youtube.com/user/kerimeahsen
Saraykızı'ndan Ulusa Sesleniş 04:44
Saraykızı'ndan Ulusa Sesleniş 454 izlenme - 3 yıl önce Bu videoyu da bana güya kendicelerince talimat yada fikir beyan etme yada kendilerince artık birşeyler ben isterdim ki böyle şeylere vakit değilde e tabii ki fikirlerle özdeşmek güzel bir şey böyle karşılıklı ama böyle medenice olursa daha medeniliğe yakışır diye düşünüyorum.Ben müziği seviyorum.Müzik dalında fikir beyan olmasını isterdim.Umarım bu tür fikirlerde inşallah bulunmam. Bazı arkadaşlarımız kardeşlerimiz diyorlar ki ben müzikle değil evimin işiyle uğraşmam gerekiyormuş.Şimdi önce şunu iyice altını çizerek söylemek istiyorum.Eğer müzik güzel bir şeyse ben uğraşıyorum memnunum.yaptığıma inanıyorum iyi yaptığıma ama tabii ki eksik yönlerim var kabul. 1.30 kadar ancak dayanabildim.
SarayKızı - Delikanlım 05:20
SarayKızı - Delikanlım 369 izlenme - 3 yıl önce Efendim eserleri ve yorumlarıyla internet fenomenlerimizden biri olan sayın saraykızı nın henüz çok meşhur olmadan önceki yapıtlarından birisidir. söz ve müziği yıldız tilbe ye ait olan şarkıya kattığı eşsiz yorum gözlerden ve kulaklardan maalesef kaçamamıştır. diğer video kliplerinin aksine daha sade ve günlük kıyaferlerle karşımıza çıkan saraykızı, nağmeleri ve henüz 5 dakika önce bağımsızlığını ilan eden gırtlağıyla sevenlerine resital sunmaktadır. sanatıyla beraber orgunun, evinin gelişimine şahitlik etme fırsatı buluyoruz bu vesileyle. hemen yan tarafında duran üstü örtülmüş dikiş makinasına değinmiyorum bile.
Saraykızı - Aşk-I Memnu Kritiği 03:04
Saraykızı - Aşk-I Memnu Kritiği 481 izlenme - 3 yıl önce Saraykızı'nın bu seferki konuya değinmek istediği mesele şu; Aşk-ı Memnu'daki yasadışı işler. Aslında 'ahlakdışı' demek istediğini sıkı bir Saraykızı hayranı olarak anlamış bulunmaktayım. (Öyle demek istedi ablası, valla) Her hali bir başka güzel, nasıl da biliyor ne soracağımızı; nerden mi takıntı yaptım?" Şeker şey. Seni seviyorum Saraykızı; tutkunum, tutsağım, tango bizim dansımız...
Her Gönülde Bir Aslan Yatar - Chevrolet 02:31
Her Gönülde Bir Aslan Yatar - Chevrolet 542 izlenme - 3 yıl önce Danyal daha iyi bir iş bulmak için ehliyet almak istemektedir. Bekçi Zeynel'in ise en büyük hayali polis olmaktır. Hayallerini gerçekleştirmeleri için önlerinde diploma engeli vardır. Bu engeli aşmak için okula gidip imtihanları geçmek zorundadırlardır. Fakat öğretmenlerin parmak kaldıran öğrenciye değil de kaldırmayan öğrenciye soru sorma geleneği Danyal'la taşak geçilmesine sebep olacaktır. Not: Girişteki konuşmasıyla saraykızı'nın gençliği olduğundan kıllandığım öğretmenin ellerinden öperim.
Saraykızı - İsim Uyarısı! 05:41
Saraykızı - İsim Uyarısı! 281 izlenme - 3 yıl önce Saraykızı ablamız yine çok dertli... Videolarından bir tanesinin ismini bir arkadaşın yanlış bir video başlığıyla yeniden yayınlaması ablamızı çok üzmüş... İnsanların sormadan sorgulamadan önünden ve arkasından ileri geri konuşmasını çok içerlemiş. Ve bu durumu kültürsüzlük olarak algılayan ablamız "bir insanın, her şeyi bilmesi demek değil yani o her şeyi biliyor!" ifadesiyle de olaya bakış açısını gözler önüne seriyor... 3-5 senedir susan SarayKızı sonunda "saygılıca ve kibarca" patlıyor (?) artık! Ve yine hızını alamayan Saraykızı isim konusunda uyarısını yaptıktan sonra bu konuyu farklı yönlerden ele alarak insanlık üzerindeki etkileri konusunda "tez" niteliğindeki bilgilerini bize arz ediyor... İyi Seyirler... (Sonuna kadar izleyebilenler için)
Göçük Göçük Göçüklemek - Saraykızı 00:58
Göçük Göçük Göçüklemek - Saraykızı 309 izlenme - 3 yıl önce Ne konuştuğu hakkında bir fikrimiz olmayan abladan göçük üzerine bir aforizma. Saraykızı her zamanki gibi farkını ortaya koymuştur.
Saraykızı Doğru Yolu mu Buldu? 07:21
Saraykızı Doğru Yolu mu Buldu? 204 izlenme - 3 yıl önce Saraykızı bu aralar müziğinden çok bazı konular hakkındaki görüşleriyle gündeme gelmek istiyor anlaşılan. Ayrıca bu videoda Saraykızı'nın sinema kültürünü de öğrenmiş oluyoruz. Memleketimizin dertlerini ancak sen çözebilirsin zaten Saraykızı...
Saraykızı - Benzemez Kimse Sana 02:55
Saraykızı - Benzemez Kimse Sana 237 izlenme - 3 yıl önce İstek bir parça varmış bu yüzden Saraykızı kulak zarımızı bozmak için webcam'a bir kez daha çıktı. Bir efsanaye göre bunu dinleyip 50 dostuna gönderen dostsuz kalırmış.hanginiz istediniz istek parça. Kesin bizimkilerden biridir diye düşünüyorum.
Saraykızı - Kafama Sıkar Giderim 04:46
Saraykızı - Kafama Sıkar Giderim 335 izlenme - 3 yıl önce Sesine en uygun şarkılardan birini seçmiş yine Saraykızı. Bu videodan anladığımız kadarıyla Padawan'lıktan Jedi'lığa geçiş yapmış. Artık piyanoyu dokunmadan, gücü kullanarak çalabiliyor. Ne olur kafana sıkıp git be Saraykızı...
Saraykızı İle Beyin Jimnastiği 04:46
Saraykızı İle Beyin Jimnastiği 319 izlenme - 3 yıl önce Saraykızı bu, sağı solu belli olmaz. Önce kendini eleştiren saygıdeğer dinleyici kardeşlerinden birisinden gelen mesaja yorum yapar, ardından çektiği videoya uyan, yakışan ama alakası olmayan, kendi bitmeyen bestelerinden 4lük mü okur 8lik mi okur belli olmaz. Eğer iyi bi dinleyici olabilirsek belki biz de bir gün başında garip bi aksesuarla Saraykızı'nı görebiliriz.
Canıma Yetti - Saraykızı 04:28
Canıma Yetti - Saraykızı 190 izlenme - 3 yıl önce Daha zayıf, daha genç, daha güzel bir Saraykızı görüyoruz bu kez. Yıl 2007; Saraykızı henüz siyasi ve dini konulara el atmamış, dizi kritiklerine başlamamış, Çelik bile değişmemişken, sevgili dostlar. Ama hala aynı neşe, hala aynı müzik aşkı ve hala aynı mikrofon. Bir şeylerin aynı olduğunu görmek ne kadar da mutlu ediyor insanı öyle değil mi? Sevgili alkış insanlarından kendilerine yaşattığım bu korkunç dakikalar için özür diliyorum. Bu kaçıncı lan, vazgeç artık! diyenlere ise Saraykızı'ndan geliyor: Tamam. Oldu. Cevaben: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26395/saraykizi---ask-i-memnu-kritigi
1 Saraykızı 1 Top 1 Çocuk 04:08
1 Saraykızı 1 Top 1 Çocuk 196 izlenme - 3 yıl önce Daha önceki çekimlerde de gördüğümüz "çocuk" bu kez aktif olarak rol alıyor efenim bu videoda. yalnız biraz farklı.başta göbek atarak kadraja giren çocuk daha sonra,uzaktan "yoouw youw"diyerek görüntüye gelir.peki bundan ibaret midir?hayır!arkadaşıyla uzak diyarlarda top oynayan çocuk ara sıra da topu anasının gamarasına vurdurmayı ihmal etmez.
Saraykızı - Ağlama Bana O Koyar 03:23
Saraykızı - Ağlama Bana O Koyar 144 izlenme - 3 yıl önce İniş çıkışlarındaki kıstas nedir, mikrofon neye göre ağza yakınlaştırılıp uzaklaştırılır anlayabilmiş değilim. Bildiğim tek şey var; hepimiz Saraykızı'yız. Ayrıca o senin 'kendi bi tane besten' değil Saraykızı, bildiğin Samanyolu'ndan aparmışsın. Take My Breath Away ile yarışır bir beste olmuş da insan gözünü dekolteden ayıramıyor ki müzikal anlamda değerlendirsin. Ee görsellik de önemli tabi. Cadı.
Saraykızı - Lale Devri 04:28
Saraykızı - Lale Devri 90 izlenme - 3 yıl önce Saray kızı ablamız döktürüyor yine...Aşkı bir insan ne kadar güzel anlatabilir ki? İşte bunu bu videomuzda göreceğiz...Sibelcan`ın ünlü şarkıları arasına girmiş olan "Lale Devri" adlı bu parçayı birde Saray Kızı yorumuyla dinliyoruz efendim... (Özellikle 0:51 ve 02:15 sürelerinde çıkan seslere dikkat edin...)
İrreversible 05:07
İrreversible 129 izlenme - 3 yıl önce Bu şarkıyı dinleyenler için gerçekten dönüş yok.Ben bu satırları yazıp kendimi sokaklara atacağım.Eve bucağa geri döneceğimi sanmıyorum.Elveda alkışlarlayaşıyorum.com
Saraykızı Kraliçem Benim 06:15
Saraykızı Kraliçem Benim 69 izlenme - 3 yıl önce Nasıl ki ben, sadece 3 içeriği ile 12000 tıklamaya ulaşan alkışlarlayaşıyorumun şu an için en önemli üyesiysem, saraykızı da youtubede o denli öneme sahiptir. Zaman değişti çelikte ( ne çok gülerim buna beyaz abinin esprisidir) neyse konumuza dönersek saraykızı benim için Zeki Müren'den ötedir. O da benim gibi ne kadar alay edilsede yolundan şaşmayacaktır. İşte saray kızı nasıl gülüyorsa bende size öyle gülüyorum. Ayrıca saraykızı ablamızın bir performası ekliyorum ki Zeki Müren duysa hocam der elini öper o kadar yani... Admin notu: İlk kez kendi ismini etiketlere yazan bir üyeyle karşılaştığımı belirtmek zorundayım.
Saraykızı'ndan Sitemize Cevap 04:19
Saraykızı'ndan Sitemize Cevap 51 izlenme - 3 yıl önce Saraykızımızdan yine fevkinin fevkinin fevkinde bir video daha. Ve bu kez bizim için, yani kendisiyle dalga geçip abuk yorumlar yapanlar için, tane tane konuşuyor. Öyle 'Ne diyo lan bu kadın? Kiiiğbord da neyin nesi?' demeyin. Daha önce insan gibi konuştu da noldu? Hiç! Anlamadınız ve sizi interese etmeyen konularda acımasızca konuştunuz. Hatta ve hatta yayınladığı videolarda komentay yerlerini kapatmasına bile özgüvensiz etiketi yapıştırdınız. Bu içeriği ekleyerek onca eleştiriye karşı Saraykızı'na bir söz hakkı tanıdığımı düşünüyorum ve kendimle gurur duyuyorum. Korkmayın dostlarım, yeni bir taşakcan doğmuyor. Yani muhakkak, herhalde, tahmin ediyorum.
Play It Again Saraykızı 01:00
Play It Again Saraykızı 54 izlenme - 3 yıl önce Video yapımının bir hayli ilgi çektiği şu dönemlerde, birçok internet ünlüsünün film fragmanları, oyunları yapıldı. O harika sesiyle bizi kah neşelendiren, kah içimizi sızlatan saraykızı da bu yapımlardan nasibini alacaktı elbet. Üyelerimizden kedipikolatanın yapımı olan bu video, bazı imkansızlıklar yüzünden tarafımdan gönderiliyor.