Hoşgeldiniz!

sarbi

Sabri'nin Müthiş Geri Pası 00:33
Sabri'nin Müthiş Geri Pası 3.005 izlenme - 3 yıl önce Bu akşam oynanan Galatasaray - Konya Torku maçından izleyeceğiniz görüntüler. Aykut'a attığı geri pastan sonra bir de bu olunca, Sabri'dir ne yapsa yeridir diyor insan.
Sabri Sarıoğlu´nun Beklenen Golü 00:38
Sabri Sarıoğlu´nun Beklenen Golü 1.574 izlenme - 3 yıl önce En son golünü 31 mart 2012 tarihinde Orduspor'a atan Sabri Saroğlu uzun bir aradan sonra tekrar golünü attı ve taraftarları sevindirdi. Aslında son zamanlarda Sabri'nin kaleyi bulan ender şutlarından birisi diyebiliriz. Oda gol oldu. Sabri´yi tebrik ediyoruz ve gollerinin devamını diliyoruz.O güzel golü izliyoruz efendim..
Sabri Sarıoğlu'nun Çileden Çıktığı An 00:41
Sabri Sarıoğlu'nun Çileden Çıktığı An 1.005 izlenme - 3 yıl önce 26 ekim 11 tarihli gs- antep mücadelesinde her galatasaraylı saç baş yoldu. Ama bunlardan biri farklıydı. Her takımdan taraftarın sevgilisi Sabri Sarıoğluydu. Bu arada bu video aracılığıyla adminlere sesleniyorum. Artık kategorilere Sabri seçeneğini koymalısınız.
usta ayak sabri'den mükemmel bir vücut çalımı d 00:11
usta ayak sabri'den mükemmel bir vücut çalımı d 1.356 izlenme - 7 yıl önce
Sabri'nin Hayal Dünyası 00:34
Sabri'nin Hayal Dünyası 247 izlenme - 3 yıl önce Sabrinin yaptığı hareketlerin çoğu bize garip gelebilir ama Sabrinin yaptığı hareketleri bide Sabrinin kendi hayal dünyasından izleyelim. Kendisine bugünkü sakatlığından ötürü acil şifalar diliyoruz.
ABD'den Galatasaray'a Güzel Destek 01:05
ABD'den Galatasaray'a Güzel Destek 181 izlenme - 3 yıl önce Daha önce birçok kez Galatasaraylı taraftarın gündemine gelen Amerikalı aktris Cassidy Gard, Chelsea maçı öncesi bir video hazırladı ve gönül verdiği sarı-kırmızılı takıma destekte bulundu.
Sabri ile Kısa Bir Yolculuk 02:05
Sabri ile Kısa Bir Yolculuk 183 izlenme - 3 yıl önce Sabri'mizin, Galatasaray - Kayserispor maçının bitimiyle Fenerbahçe - Denizlispor maçını endişeli bakışlar arasında izler ve daha sonra gelen şampiyonlukla Sabri'nin sevenlerine kısa bir şovu. Hem de italyan tarzı saç sitiliyle. Bu adamı gerçekten seviyorum!
Sabri'den Muhteşem Figürler 00:53
Sabri'den Muhteşem Figürler 123 izlenme - 3 yıl önce Türk futbolunun yetiştirdiği en muhteşem! yeteneklerden, Sabri Sarığolu'nun, antrenman sırasındaki yılansı figürleri.
Sabri vs Testere 02:53
Sabri vs Testere 152 izlenme - 3 yıl önce Yıllarca acayip hareketler yapan Sabri'yi ve oynadığı takıma gönül veren insanların çilesini izledik. Kendine çalım atıp, rakiplerini şaşırtan ve birçok masum insana ciddi zarar veren SaRbi, Testere ile bir oyuna var mısın?