Hoşgeldiniz!

Sardalya Videoları İzle

sardalya takılması 02:06
sardalya takılması 9.136 izlenme - 5 yıl önce http://gezenolta.blogspot.com/ sardalya takılması
Kamikaze ile Balık Avlamak 03:39
Kamikaze ile Balık Avlamak 1.785 izlenme - 2 yıl önce Sardalyaların yerini tespit eden kuşlar ile sardalyaları yüzeye çıkartan yunusların mükemmel işbirliğini ve kuşların sıradışı av stratejisini izliyoruz.
Peynirli Sardalya Tarifi 09:11
Peynirli Sardalya Tarifi 224 izlenme - 4 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Peynirli Sardalya Tarifi
Sardalya Avında 150 Kilogramlık Orkinos Yakaladılar 01:16
Sardalya Avında 150 Kilogramlık Orkinos Yakaladılar 171 izlenme - 2 yıl önce Saros Körfezinde sardalya avlamak için denize açılan balıkçıların ağlarına, 150 kilogram ağırlığında orkinos cinsi balık takıldı.
Sardalya Avında 150 Kilogramlık Orkinos 00:49
Sardalya Avında 150 Kilogramlık Orkinos 127 izlenme - 2 yıl önce Saros Körfezi'nde sardalya avlamak için denize açılan balıkçıların ağlarına, 150 kilogram ağırlığında orkinos cinsi balık takıldı.
Yüzen Adamın Yakaladığı Muhteşem Görüntü 01:56
Yüzen Adamın Yakaladığı Muhteşem Görüntü 26 izlenme - 11 ay önce Mathijs van den Bosch çoğumuzun hayal dahi edemeyeceği bir rüyayı yaşıyor. Filipinler'de dalan Mathijs binlerce sardalya ile aynı aynda yüzebilme keyfini böyle kaydetti.
Nursel'in Mutfağı - Asma Yaprağında Sardalya Tarifi 12:23
Nursel'in Mutfağı - Asma Yaprağında Sardalya Tarifi 43 izlenme - 1 yıl önce Nursel'in Mutfağı 213.Bölüm "Çanakkale" Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Pazartesi günü başlıyor. Nursel Ergin’in sunumuyla renk katacağı programda; her yöreden farklı lezzetler sunulacak. Her gün ayrı bir yöreden elinin lezzetine güvenen bir ev hanımının konuk edileceği “Nursel’in Mutfağı”’nda, o yöreye ait hazırlama metotları ile en az dört yemeğin yapılışını izleyeceksiniz.
Binlerce Sardalyanın Oluşturduğu Girdabın Altında Yüzen Adam 01:56
Binlerce Sardalyanın Oluşturduğu Girdabın Altında Yüzen Adam 23 izlenme - 11 ay önce Mathijs van den Bosch çoğumuzun hayal dahi edemeyeceği bir rüyayı yaşıyor. Filipinler'de dalan Mathijs binlerce sardalya ile aynı aynda yüzebilme keyfini böyle kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sardalyaların Muhteşem Kaçışı 00:18
Sardalyaların Muhteşem Kaçışı 41 izlenme - 2 yıl önce 08.08.2015 günü AkşamTV kanalına yüklediğim ' Sardalyaların muhteşem kaçışı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dev Balıkların Sardalyalara Saldıma Anı 00:33
Dev Balıkların Sardalyalara Saldıma Anı 11 izlenme - 2 yıl önce Kıyı kesimlerde sardalya kümesi oluştuğunu gören adam gözlerine inanamadı ve o anları cep telefonuyla kaydetti. Bir anda ortaya çıkan dev balıkların sardalyalara saldırma anı kameraya böyle yansıdı.